کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-08-30 ساعت 11:39)r.f.h نوشته:  Salam dostan

Hamsare man ye update be tarikh 28 Agust dasht benazareton key kelier mishe

Case:7605
Sarbaze artesh

لطفاً كمي در مورد كيستون بيشتر توضيح بدين:
تاريخ مصاحبه كي بوده؟شغلتون؟ميزان تحصيلات؟رشته تحصيلي؟
برنده شما هستين يا همسرتون؟......؟
همينجوري كه نميشه نظر داد
ولي با دادن اطلاعات بهتر ميشه كمك كرد بهتون....
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، areb1356 ، SAMBAR ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، 2015reza ، mahyaaa ، farrokh33

Sarbaze artesh

سلام دوست عزیز
تجربه نشان داده که سربازی نسبت به کار شخص اهمیت کمتری دارد و دوستانی که صرفا بخاطر سربازی کلیر خورده بودند نهایتا یکماه کلیر شده اند.
شما طبق چک لیست من روز 13 آگوست به مصاحبه رفته اید. من فکر نمیکنم آپ 28 آگوست از اون آپهای نزدیک مصاحبه باشد. و آپدیت فقط متعلق به کیس دوم می باشد. که اینها نشانه های خوبی برای کلیر شدن هستند
به احتمال زیاد جزء سری اول کلیری هست و تا سه شنبه یا چهار شنبه باید صبر کنیم
موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: hamed shayan ، بابراس ، Manamehr ، SAMBAR ، Alex 2014 ، ریحانا ، ARSAMNEW ، bahar101 ، 2015reza ، mahyaaa ، farrokh33
(2015-08-30 ساعت 08:15)بابراس نوشته:  
(2015-08-29 ساعت 14:36)بابراس نوشته:  كسي ميدونه چند درصد از كيس هايي كه ۱۰ آگوست آپديت شدن ،كليرشدن؟
آيا نقطه مشتركي بين كيس هايي كه ۱۰ آگوست آپديت شدن وجود داره؟
تاريخ ۱۰ آگوست فقط مربوط به سفارت ابوظبيه ؟

جواب نداره اين سئوالات آيا.......Cool

؟؟؟؟؟؟؟؟؟Sad
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، Alex 2014 ، ریحانا ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، farrokh33
(2015-08-30 ساعت 11:54)بابراس نوشته:  
(2015-08-29 ساعت 14:36)بابراس نوشته:  كسي ميدونه چند درصد از كيس هايي كه ۱۰ آگوست آپديت شدن ،كليرشدن؟

جواب نداره اين سئوالات آيا.......:cool:

؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(
جوابش را پیدا کردی به من هم بگو
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: بابراس ، SAMBAR ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، farrokh33
(2015-08-30 ساعت 11:57)aria802 نوشته:  
(2015-08-30 ساعت 11:54)بابراس نوشته:  

جواب نداره اين سئوالات آيا.......Cool

؟؟؟؟؟؟؟؟؟Sad
جوابش را پیدا کردی به من هم بگو

سلام . آقا من فایل دوستمون YesorNo را که نگاه می کنم
بله این آپدیت مربوط به سفارت ابوظبیه فقط
فکر نمی کنم نقطه اشتراکی بین این کیسها داشته باشن آخه اینقدر عمومیه که نمیشه تصور نقطه مشترک کرد اکثر کیسهای Ap ( تقریبن همشون) تو اون تاریخ آپ داشتن. به نظر میاد یه جنبه آمارگیری داشته
از بچه های 10 آگوستی یه چند تایی (فکر کنم 4 کیس) که آپ 14 آگوست خوردن کلیر شدن و 4 یا 5 کیس هم با آپ 20 یا 21 آگوست بود کلیر شدن
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: بابراس ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، farrokh33
(2015-08-30 ساعت 11:52)ebrahim1e نوشته:  

Sarbaze artesh

سلام دوست عزیز
تجربه نشان داده که سربازی نسبت به کار شخص اهمیت کمتری دارد و دوستانی که صرفا بخاطر سربازی کلیر خورده بودند نهایتا یکماه کلیر شده اند.
شما طبق چک لیست من روز 13 آگوست به مصاحبه رفته اید. من فکر نمیکنم آپ 28 آگوست از اون آپهای نزدیک مصاحبه باشد. و آپدیت فقط متعلق به کیس دوم می باشد. که اینها نشانه های خوبی برای کلیر شدن هستند
موفق باشید

ان شا الله که این دوستمون زودی کلییر میشن
یه سوال بر اساس جوابتون من میکنم
الان که ما ۲۰ آگوست مصاحبه شدیم و فقط ۲۰ و ۲۱ آپ داشتیم آیا آپهایی که از الان داشته باشیم دیگه آپ مصاحبه ای بحساب نمیان و آیا آپ های نویدبخش محسوب خواهند شد؟!
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: بابراس ، Siamak ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، mahyaaa ، farrokh33
(2015-08-30 ساعت 12:05)Manamehr نوشته:  

Sarbaze artesh

سلام دوست عزیز
موفق باشید

الان که ما ۲۰ آگوست مصاحبه شدیم و فقط ۲۰ و ۲۱ آپ داشتیم آیا آپهایی که از الان داشته باشیم دیگه آپ مصاحبه ای بحساب نمیان و آیا آپ های نویدبخش محسوب خواهند شد؟!
با توجه با زمان باقيمانده آپ هايي كه از حالا به بعد ميخورين همه مهم خواهند بود البته اگر پيروي ايميل ارسالي شما نباشدWink
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، Manamehr ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، Alex 2014 ، mahyaaa ، farrokh33
(2015-08-30 ساعت 12:05)Manamehr نوشته:  

Sarbaze artesh

سلام دوست عزیز
موفق باشید

به احتمال زیاد آپدیتهایی که از این به بعد میخورید جواب استعلامهایی است که آفیسر درخواست داده است
تشکر کنندگان: ریحانا ، Manamehr ، ARSAMNEW ، بابراس ، SAMBAR ، Alex 2014 ، mahyaaa ، farrokh33
(2015-08-30 ساعت 08:59)Manamehr نوشته:  
(2015-08-30 ساعت 08:48)ican2015 نوشته:  
(2015-08-30 ساعت 08:22)ریحانا نوشته:  دوستان حالا که تا فردا واشنگتن تعطیله ، یک سئوال میگذارم که انتظار امروزمونو راحتترکنه و در عین حال اگر همه نظرشونو بدهند میتونه همفکری خوبی باشه و هرکدام آماده تر باشید که چگونه با این موضوع برخوردکنید:
و اما سئوال اینکه اگر بخواهید مرخصی بگیرید موضوع لاتاری ، مهاجرت و داستانتونو به چه نحوی در محل کارتان و به مدیرو همکاران صمیمی و غیرصمیمی میگید چون نمیشه موضوع را تفکیک کرد باید به همه یکجورگفت با درنظرگرفتن اینکه باید به گونه ای عمل کرد که پل پشت سرت را هم خراب نکنی و موقعیت کاریت را به خطرنیندازی ؟؟؟؟؟
به برترین پاسخ جایزه تعلق میگیردWink
سلام ريحانه جان
جانا از دل ما گفتي.
خيلي موضوع مهميه. لطفا همه شركت كنين در اين نظر سنجي.
من خودم موندم ولي به احتمال زياد نميگم ميخوام عمه ريكا برم ميگم ميخوام برم مالزي يا استراليا. تازه بدي كار من اينه كه خانمم هم با من همكاره. يعني غيبت دو تامون كه خيلي شك برانگيز ميشه.

اگه کارتون دولتیه اصلا درباره خارج چیزی نگید.
میتونید بگید مسائل خانوادگی یا مثلا به توصیه پزشک دارید میرید شمال زندگی کنید و از این مدل حرفا!

شما اول کار رو به من نشان بده Big Grin کار؟ وحود خارجی هم داره؟ من تو محیط کارم (منظورم مبل و رختخوابه) همه میدونن که کجا می خوام برم اما مجوزش رو ندارم! خدایی منو که نمیبرین حداقل رفتین جاتون خالی شد منو معرفی کنین بیام جای شما Sad

حالا جدای از شوخی بیمزه! بهترین کار اینه که هر کدومتون که مزدوجین تقصیر رو گردن زوج مقابل انداخته و خود را به اندوه فراوان بزنید! مثلاً بگین وای شوهرم به سرش زده بریم یه مدت پیش ننش اینا! آجیش اینا! شوهرم منتقل شده به فلان شهر و .... تهشم بگین من که اصلاً دوست ندارم برم اما کو گوش شنوا! راستی شهرشم دور اما داخلی باشه.

اونا هم که مجردن که خودشون ب مخشون زده جایی برن (دور از جونتون)
اینم از نظر من

(2015-08-30 ساعت 09:22)2015reza نوشته:  بعضي وقتها وقتي با دوستها و همكار هايي كه اونجا مشغول به كار هستن يا رفتن و نتونستن دوام بيارن صحبت مي كنم، به اين نتيجه مي رسم كه شايد ايران با همه نواقصش ، هنوز جاي بهتري براي كسب درآمد باشه. اگر هم رنج مهاجرت رو تحمل كنم، صرفا براي آينده پسرم هست، والا ما كه ديگه جزو نسل سوخته هستم.

ایران که بهترین مکان کسب درآمده یک یک Wink فقط من هنوز نفهمیدم چجوری Sad
منم تنها فکرم همینه که اگه روزی فرزندی داشتم تو این مملکت بزرگ نشه وتعالیم اینجا رو اصلا تعلیم نبینهRolleyes
دوستان ممنون از مشارکتتون .من که گفتم مجبور شدم بابت همون مرخصی یک هفته ای جهت اخذ ویزام، بگم قصدم، سفر به عمه ریکاست. البته گفتم برای ویزیت و برای اینکه موضوع مهاجرت بعدا براشون یهویی و عجیب نشه گفتم میرم ببینم و اگر خوشم بیاد کارمهاجرتی توسط وکیل یکی از اقوامم انجام میشه(خوبه فردا روز زنگ بزنند شماره وکیل به این خوبی را ازم بخواهندBig Grin)
نگرانیم همکاران صمیمی ام هستند که نمیتونم اصل ماجرا را بگم و ارتباطم باهاشون حفظه و بدتر که یکیشون دوست صمیمی مدیرم هست همه با هم اشتراک دارندو همینه که میگم باید به همه یکجور بگم وگرنه مهم نبود و اصل قضیه را میگفتم واز کارم کنده که میشدم و میرفتم و یا حداقل اصل داستانو به دوستان صمیمی میگفتم.
الانش هم برای گرفتن مرخصی گیرکردم چون بابت سفر که مرخصی نمیدهند باید انگار یک بدبختی داشته باشی. Wink
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
(2015-08-30 ساعت 12:59)yesorno نوشته:  
(2015-08-30 ساعت 08:22)ریحانا نوشته:  دوستان حالا که تا فردا واشنگتن تعطیله ، یک سئوال میگذارم که انتظار امروزمونو راحتترکنه و در عین حال اگر همه نظرشونو بدهند میتونه همفکری خوبی باشه و هرکدام آماده تر باشید که چگونه با این موضوع برخوردکنید:
و اما سئوال اینکه اگر بخواهید مرخصی بگیرید موضوع لاتاری ، مهاجرت و داستانتونو به چه نحوی در محل کارتان و به مدیرو همکاران صمیمی و غیرصمیمی میگید چون نمیشه موضوع را تفکیک کرد باید به همه یکجورگفت با درنظرگرفتن اینکه باید به گونه ای عمل کرد که پل پشت سرت را هم خراب نکنی و موقعیت کاریت را به خطرنیندازی ؟؟؟؟؟
به برترین پاسخ جایزه تعلق میگیرد;)
سلام ريحانه جان
جانا از دل ما گفتي.
من خودم موندم ولي به احتمال زياد نميگم ميخوام عمه ريكا برم ميگم ميخوام برم مالزي يا استراليا. تازه بدي كار من اينه كه خانمم هم با من همكاره. يعني غيبت دو تامون كه خيلي شك برانگيز ميشه.

میتونید بگید مسائل خانوادگی یا مثلا به توصیه پزشک دارید میرید شمال زندگی کنید و از این مدل حرفا!

شما اول کار رو به من نشان بده :D کار؟ وحود خارجی هم داره؟ من تو محیط کارم (منظورم مبل و رختخوابه) همه میدونن که کجا می خوام برم اما مجوزش رو ندارم! خدایی منو که نمیبرین حداقل رفتین جاتون خالی شد منو معرفی کنین بیام جای شما :(

حالا جدای از شوخی بیمزه! بهترین کار اینه که هر کدومتون که مزدوجین تقصیر رو گردن زوج مقابل انداخته و خود را به اندوه فراوان بزنید! مثلاً بگین وای شوهرم به سرش زده بریم یه مدت پیش ننش اینا! آجیش اینا! شوهرم منتقل شده به فلان شهر و .... تهشم بگین من که اصلاً دوست ندارم برم اما کو گوش شنوا! راستی شهرشم دور اما داخلی باشه.

اینم از نظر من

(2015-08-30 ساعت 09:22)2015reza نوشته:  بعضي وقتها وقتي با دوستها و همكار هايي كه اونجا مشغول به كار هستن يا رفتن و نتونستن دوام بيارن صحبت مي كنم، به اين نتيجه مي رسم كه شايد ايران با همه نواقصش ، هنوز جاي بهتري براي كسب درآمد باشه. اگر هم رنج مهاجرت رو تحمل كنم، صرفا براي آينده پسرم هست، والا ما كه ديگه جزو نسل سوخته هستم.

ایران که بهترین مکان کسب درآمده یک یک ;) فقط من هنوز نفهمیدم چجوری :(
منم تنها فکرم همینه که اگه روزی فرزندی داشتم تو این مملکت بزرگ نشه وتعالیم اینجا رو اصلا تعلیم نبینه:rolleyes:

دیروز یکی از آشنایانمون را در مهمونی دیدم که چند سال آمریکا زندگی میکنن نظرش این بود که برای تحصیل بچشون میان ایران تا انتهای دبیرستان. میگفت مدرسه های عمه ریکا سطحش پایینه نسبت به ایران،بچه ها تنبل میشن و احتمال ورود به دانشگاه کمتر . مدرسه های ایران سطح علمیشون بالاتره
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، ریحانا ، بابراس ، 2015reza ، smpf ، sadaf44 ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، Alex 2014 ، mahyaaa ، yesorno ، farrokh33
من که پارسال به دوستم که آم ریکاست گفتم اونم به رییسم گفته بود و از عید دیگه بم گفتند تو که داری میری آم ریکا و امسال دیگه گفتند نیا خیلی هم راحت الانم هم اصلا هیچ نگرانی ندارم Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin فقط موندم اگه نشد برم چیکار کنم SadSad
و الانم که منتطریم انتظار به سر بیاد
(2015-08-30 ساعت 13:31)aria802 نوشته:  
(2015-08-30 ساعت 12:59)yesorno نوشته:  
به برترین پاسخ جایزه تعلق میگیردWink
سلام ريحانه جان
جانا از دل ما گفتي.

شما اول کار رو به من نشان بده Big Grin کار؟ وحود خارجی هم داره؟ من تو محیط کارم (منظورم مبل و رختخوابه) همه میدونن که کجا می خوام برم اما مجوزش رو ندارم! خدایی منو که نمیبرین حداقل رفتین جاتون خالی شد منو معرفی کنین بیام جای شما Sad

اینم از نظر من

ایران که بهترین مکان کسب درآمده یک یک Wink فقط من هنوز نفهمیدم چجوری Sad
منم تنها فکرم همینه که اگه روزی فرزندی داشتم تو این مملکت بزرگ نشه وتعالیم اینجا رو اصلا تعلیم نبینهRolleyes

دیروز یکی از آشنایانمون را در مهمونی دیدم که چند سال آمریکا زندگی میکنن نظرش این بود که برای تحصیل بچشون میان ایران تا انتهای دبیرستان. میگفت مدرسه های عمه ریکا سطحش پایینه نسبت به ایران،بچه ها تنبل میشن و احتمال ورود به دانشگاه کمتر . مدرسه های ایران سطح علمیشون بالاتره

الله اعلم
شاید این فامیلتون مثل دوستان که دارن رییساشون را میپیچونن اونم میخاد فامیل را بپیچونهBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: بابراس ، ریحانا ، mordad ، areb1356 ، 2015reza ، smpf ، ARSAMNEW ، behzadsh ، Alex 2014 ، mahyaaa ، farrokh33
...
[/quote]

الله اعلم
شاید این فامیلتون مثل دوستان که دارن رییساشون را میپیچونن اونم میخاد فامیل را بپیچونهBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
[/quote]
دوست عزیز فعلا ما پیچیده شدیم از بس این روسا ما رو پیچوندند بخاطر یک مرخصی یک هفته ای.WinkBig Grin
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: بابراس ، ebrahim1e ، 2015reza ، smpf ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، آزاده_امین ، Alex 2014 ، mahyaaa ، farrokh33
حالا که بحث اینه میتونند با سفته ها که برای ضمانت دادیم ممنوع الخروج کنند ؟
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، ARSAMNEW ، smpf ، SAMBAR ، Alex 2014 ، mahyaaa ، farrokh33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان