کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-08-30 ساعت 16:49)Shaft نوشته:  جالبه ، كيس 7084 هنوز تو سيس / داره و تو سايت ابوظبي كلير شده وهيچ OR ي تو سيس نميبينيم
پس معني اين مساله اينه ، ممكنه ابوظبي خودش اقدام به كلير كرده

در مورد كيس ٥٥٧٤ ميتونم بگم كه اين كيس امروز بعز از آپديت / به or تبديل شد و سپس هم تو سايت ابوظبي و هم از طريق ايميل كليري اعلام شد و الان دوباره or به / تبديل شده.
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، Alex 2014 ، Pariba ، mahyaaa ، farrokh33 ، ehsan_pars ، smpf ، ARSAMNEW
(2015-08-30 ساعت 17:32)madira نوشته:  
(2015-08-30 ساعت 16:49)Shaft نوشته:  جالبه ، كيس 7084 هنوز تو سيس / داره و تو سايت ابوظبي كلير شده وهيچ OR ي تو سيس نميبينيم

در مورد كيس ٥٥٧٤ ميتونم بگم كه اين كيس امروز بعز از آپديت / به or تبديل شد و سپس هم تو سايت ابوظبي و هم از طريق ايميل كليري اعلام شد و الان دوباره or به / تبديل شده.

ممكنه بقيه هم همينطور باشن
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان: HERMES7 ، ebrahim1e ، Alex 2014 ، AliReza.Sh ، mahyaaa ، farrokh33 ، آزاده_امین ، smpf ، ARSAMNEW
(2015-08-30 ساعت 17:26)khalilkhah نوشته:  
(2015-08-30 ساعت 16:22)MASTAN1 نوشته:  
(2015-08-30 ساعت 14:59)s.zare نوشته:  مبارکه sina fall عزیز.
مثل اینکه دوستمون MASTAN1 هم امروز یه آپدیت طلایی خورده.
دوست عزیز ممنون از محبت شما فکر نمی کنم ارتباطی داشته باشه امروز رفتم سفارت مدیکال جدید بدیم برای تمدید. گفتن اومدی چیکار هر موقع کلیر شدی وردار بیار. ویزا برای آگوست تموم شده به یه نفر گفت نداریم باید پاسپورت تا ۵ شنبه باشه. خلاصه فکر کنم این پرونده مارو یه باز و بسته ای کرد یه آپ خوردیم. Big Grin
من که در حد قطب شمال فریزم رکورد دقیقا 311 روزیBig Grin پس شما هم امیدوار باشید.
اما آماده همه چیز هم باشید از الان تمرین کنیم شد که حتما میشه اگر نشد ۱ هزارم درصد آمادگی برگشت به زندگی عادی رو داشته باشیم من که تو امید و تمرین دو تاشم.

این صحبت های که به شما کرده کمی عجیب است, امروز حداقل در سیس ابوظبی ۵ نفر ایشود شدند, یعنی ویزایشان صادر شده, اینها سهمیه از کجا آوردند؟!
انهایی که پاسپورت رو امروز تحویل می دادن اینجوری گفت شاید 5 شنبه اینهایی که شما می فرمائید تحویل دادن یا چه می دونم شاید ما غلط شنیدیم. خلاصه اینکه 5 نفر هم 5 نفره بسیار مبارکه
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
(2015-08-30 ساعت 17:23)parsa84 نوشته:  
(2015-08-30 ساعت 14:44)areb1356 نوشته:  
(2015-08-30 ساعت 14:32)areb1356 نوشته:  ابوظبی
5100
5574
7084

کلیر شدند.
مبارکشون باشه

مهلت دریافت ویزا رو هم تا ۷ سپتامبر اعلام کرده.

منو با رتبه هاتون شرمنده نکنین دوستان Big Grin

من تازه کلیرنس خوردم میشه لطفا آدرس سایتی که باید چک کنم رو بگید

www.ceac.state.gov
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، mahyaaa ، farrokh33 ، ریحانا ، smpf ، ARSAMNEW
(2015-08-30 ساعت 15:17)mordad نوشته:  
(2015-08-30 ساعت 15:14)houshym نوشته:  دوستان کلیر شده مبارکتون باشه و به امید موفقیت توی مراحل بعدی مهاجرت فقط یادتون باشه تا اخرین روز باید برای ما ها که باقی موندیم انرژی بفرستید

دوستان واقعا تبریک میگم بهتون. امیدوارم ما رو فراموش نکنین و برامون دعا کنین که کلیر بشیم

دوستان با درود و عصر به خیر
تبریک بنده رو هم بپذیرید و ما رو هم از دعای خیر خودتون بی نصیب نذارین . از امشب دوباره مثبت باشیم تا فردا شب ببینیم چی پاسخ میگیریم ؟++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
ابوظبی منتظریم بیشتر کلیر کنی ،
خدا خیرتون بده، بخدا ایرانی ها نه تنها هیچ خطری ندارن برای عمه ریکا بلکه باعث پیشرفت مملکتتون میشه ،
خدایا دل افیسر محترم پرونده هامون را زودتر لمس کنه و پروندمون را به جریان بندازه سریعتر
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
(2015-08-30 ساعت 15:14)houshym نوشته:  دوستان کلیر شده مبارکتون باشه و به امید موفقیت توی مراحل بعدی مهاجرت فقط یادتون باشه تا اخرین روز باید برای ما ها که باقی موندیم انرژی بفرستید

(2015-08-30 ساعت 15:54)SAMBAR نوشته:  
(2015-08-30 ساعت 15:38)mordad نوشته:  دوستای عزیز
اول اینکه تبریک میگم به ونایی که کلیر شدن
و اینکه در راستای انرژی مثبت باید بگم که من کلی نذر و نیاز کردم و برای کلیر شدن هممون دارم روزی 1000 تا صلوات میفرستم و هر لحظه همه رو دعا میکنم. انصافا هم همیشه تو دعاهام اول همه شماها رو میگم و بعدش میگم خدایا در کنار همه این دوستان ما رو هم به ویزا برسون.

مردادجان اسشالا که ویزات به زودی زود بیاد من و خانمم هم هر روز برای همه بچه ها دعا میکنیم و واقعا هیچایوایرو فراموش نمیکنیم خانمم دونه به دونه اسم همه بچه ها رو میگه .

تو رو خدا اسم منم تو دعاهاتون فراموش نکنید‌
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، areb1356 ، m.ghoreishi ، mahyaaa ، farrokh33 ، ehsan_pars ، Jefferson ، smpf ، SAMBAR ، ARSAMNEW
دوستان و رفقااااا!!
بعد از ١١٩ روز انتظار....
از 5 مى فقط يه آپ واسه ايميل و يه آپ ده آگست!
٢٨ آگست آپ با "/"،
دوستان دقت كنين با "/".....
امروز نامه كليرى اومد!
خيلى دمتون گرم....
خيلى مخلصم...
ببخشيد درگير بليط و اينام...
يه چيزو بگم،
من تازه آفيسر بهم شك كرد منم هول كردم حسابى قرمز شدم و خراب كردم، اون فكر كرد دارم يه چيزايى رو بد جور ازش پنهون ميكنم...
با اين حال اوكى شد،
گفتم كه نا اميد نشيد....
ارادتمند،
به اميد خير واسه همه دوستاى گلم

❶کيس نامبر : 2015AS5### ❷تعداد افراد :۱ نفر ❸کنسولگری : Abudhabi❹تاریخ مصاحبه : May 03 ❺آپدیت ها: 4-5-6 می (+7 جون آپدیت ایمیل پیگیری)، 5 می (سایت سفارت)
(2015-08-30 ساعت 18:30)amj7 نوشته:  دوستان و رفقااااا!!
از ۵ مى فقط يه آپ واسه ايميل و يه آپ ده آگست!
٢٨ آگست آپ با "/"،
امروز نامه كليرى اومد!
خيلى دمتون گرم....
خيلى مخلصم...
يه چيزو بگم،
من تازه آفيسر بهم شك كرد منم هول كردم حسابى قرمز شدم و خراب كردم، اون فكر كرد دارم يه چيزايى رو بد جور ازش پنهون ميكنم...
با اين حال اوكى شد،
گفتم كه نا اميد نشيد....
ارادتمند،

خیلی خیلی تبریک میگم انشالله روزی ماو دوستان منتظر دیگه باشه .
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، amirizadi ، Pariba ، mahyaaa ، 2015reza ، farrokh33 ، ریحانا ، smpf ، ARSAMNEW ، moj21 ، samane1363 ، بابراس ، babak90
(2015-08-30 ساعت 17:45)Shaft نوشته:  
(2015-08-30 ساعت 17:32)madira نوشته:  

ممكنه بقيه هم همينطور باشن
طبق تجربه دوستان و خودم وقتی‌ دوباره OR به / تبدیل می‌شه یعنی‌ بعد از یک یا ۲ تا آپدیت در CEAC ایشود میشود
شماره کیس:2015AS6XXX >رویت قبولی:1 may >کنسولگری:Kuala Lumpur > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر>ارسال فرمهای سری اول: 28 > مصاحبه: 7 July > آپدیتها:28 Jul فقط نفر دوم کیس (همسرم) /Jul 31 فقط کیس اصلی‌/ Aug 7,10 هر۳ نفر> Aug 10 نفر اصلی‌ کلیر با دریافت ایمیل سفارت/ 13 August کیس اصلی‌/19 ,18 ,17, 14 August هر ۳ نفر/ Issued Aug 21 کیس اصلی‌/27 August تبدیل / به OR برای نفر دوم کیس/ 28 August هر ۳ نفر / 8 September ایمیل کلیری همسرم بدون هیچ آپدیتی> 10 September همسر و فرزندم Issued
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، HERMES7 ، Alex 2014 ، Pariba ، mahyaaa ، farrokh33 ، ریحانا ، Jefferson ، smpf ، ARSAMNEW ، hamed shayan ، nora ، M.d ، بابراس
٢٨ آگست آپ با "/"،
امروز نامه كليرى اومد!
خيلى دمتون گرم....
خيلى مخلصم...
يه چيزو بگم،
با اين حال اوكى شد،
گفتم كه نا اميد نشيد....
ارادتمند،

سلام
تبریک میگم دوست عزیز
موفق باشی
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
(2015-08-30 ساعت 18:32)Alex 2014 نوشته:  
٢٨ آگست آپ با "/"،
امروز نامه كليرى اومد!
خيلى دمتون گرم....
خيلى مخلصم...
يه چيزو بگم،
با اين حال اوكى شد،
گفتم كه نا اميد نشيد....
ارادتمند،

خیلی خیلی تبریک میگم انشالله روزی ماو دوستان منتظر دیگه باشه .
خیلی خیلی تبریک میگم دویت عزیز. به امید آینده ای زیبا تر و بهتر در امریکا.
٢٨ آگست آپ با "/"،
امروز نامه كليرى اومد!
خيلى دمتون گرم....
خيلى مخلصم...
يه چيزو بگم،
با اين حال اوكى شد،
گفتم كه نا اميد نشيد....
ارادتمند،

خیلی بهتون تبریک میگم. امروز یاد اون پستتون افتادم که میگفتید اینایی که آپ میشن اصن چه شکلین؟ اینایی که کلیر میشن واقعا وجود دارند؟! Wink و کلی من سر اون پستتون خندیدم.

با آرزوی موفقیت های بیشتر
ابوظبی،هفته دوم دسامبر،آخرین آپدیت همسرم: 22 آپریل
نصفه و نیمه

گر نگهدار من آن است که من می دانم ،شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد.
(2015-08-30 ساعت 15:56)بابراس نوشته:  
(2015-08-30 ساعت 15:54)SAMBAR نوشته:  
(2015-08-30 ساعت 15:38)mordad نوشته:  دوستای عزیز
اول اینکه تبریک میگم به ونایی که کلیر شدن
و اینکه در راستای انرژی مثبت باید بگم که من کلی نذر و نیاز کردم و برای کلیر شدن هممون دارم روزی 1000 تا صلوات میفرستم و هر لحظه همه رو دعا میکنم. انصافا هم همیشه تو دعاهام اول همه شماها رو میگم و بعدش میگم خدایا در کنار همه این دوستان ما رو هم به ویزا برسون.

مردادجان اسشالا که ویزات به زودی زود بیاد من و خانمم هم هر روز برای همه بچه ها دعا میکنیم و واقعا هیچایوایرو فراموش نمیکنیم خانمم دونه به دونه اسم همه بچه ها رو میگه .

دوستان من رو هم از دعاي خير خودتون بي بهره نذاريد
التماس دعا....

همچنين ما را ( pariba و خانواده ) .
2015AS6### * تعداد افراد کيس: 4 نفر * مصاحبه 16 جولاى ارمنستان * آپديت طلايى شبانه: 9سپتامبر * کلير شدن: 10سپتامبر * صدور ويزا: 16 سپتامبر * ورود به آمريکا ( واشنگتن. دى.سى ) : بزودى و درسال 2015 Rolleyes
تشکر کنندگان: Siamak ، ebrahim1e ، Alex 2014 ، sinapco ، mahyaaa ، farrokh33 ، Jefferson ، smpf ، homayoon1972 ، ARSAMNEW ، بابراس
٢٨ آگست آپ با "/"،
امروز نامه كليرى اومد!
خيلى دمتون گرم....
خيلى مخلصم...
يه چيزو بگم،
با اين حال اوكى شد،
گفتم كه نا اميد نشيد....
ارادتمند،

مبارکههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
من هم آپ هام خیلی شبیه به شماست یعنی میشه از منم بیاد . سربازی کجا بودید ؟
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان