کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
تبریک فراوان به دوستان کلیر شده Smile

خبر آمد خبری در راه است ...
**2015AS22    
Issued 16-Sep-2015
Seattle
ﺗﻨﻬﺎ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺩﻧﯿﺎ: ﻫﺮﭼﯽ ﺑﺨﻮﺍﯼ ﻫﻤﻮﻥ ﻣﯿﺸﻪ Rolleyes
تشکر کنندگان: Siamak ، ebrahim1e ، mahyaaa ، ehsan_pars ، Pariba ، moj21 ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، Alex 2014
(2015-08-30 ساعت 20:54)Manamehr نوشته:  
(2015-08-30 ساعت 18:30)amj7 نوشته:  دوستان و رفقااااا!!
بعد از ١١٩ روز انتظار....
از ۵ مى فقط يه آپ واسه ايميل و يه آپ ده آگست!
٢٨ آگست آپ با "/"،
دوستان دقت كنين با "/".....
امروز نامه كليرى اومد!
خيلى دمتون گرم....
خيلى مخلصم...
ببخشيد درگير بليط و اينام...
يه چيزو بگم،
من تازه آفيسر بهم شك كرد منم هول كردم حسابى قرمز شدم و خراب كردم، اون فكر كرد دارم يه چيزايى رو بد جور ازش پنهون ميكنم...
با اين حال اوكى شد،
گفتم كه نا اميد نشيد....
ارادتمند،
به اميد خير واسه همه دوستاى گلم

خیلی تبریک میگم
برای ماهم دعا کنید

با سلام وخسته نباشید بابت این انتظار طولانی ولی سرانجامی خوش بسیار تبریک میگم وامیدوارم روزی یکایک همه ما کلیرنسیبها به همین زودیها باشد.
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان: Siamak ، mahyaaa ، Manamehr ، Pariba ، moj21 ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، hasanhamedi2000 ، Alex 2014
سلام دوستان

ببخشيد اينجا دارم سوالم رو مطرح ميكنم ،اخه تو تاپيك اولين سفر هيچكس تحويلم نگرفت وجوابى نداد.اميدوارم من رو ببخشيد .ضمنا من همچنان پيامهايتون رو دنبال ميكنم وچشم به راه كليرى همه دوستان عزيز هستم .انشالا تا پايان هفته كلى هوراااااااا بكشيم .اين هم سهم من ازانرژى مثبت +++++++++++++++++++++++++++++++...

حالا ميرسيم به سوالم :
من 24اگوست مبلغ165دلارهارو پرداخت کردم واون موقع که اکانت ساختم فقط ایمیل آدرس و یه پسورد خواستش. امشب که خواستم برم توی سایت elis اولاکه شماره رسید رو نشناخت واینجور که فهمیدم تا قبل از ورود به آمریکا این مسیله طبیعیه ولی نکته دیگه اینکه برای ورود به اکانت از من username میخواهد که من وقتی میخواهم اسم یا حتی ایمیلی که روز اول دادیم رو وارد کنم ،به اون تعداد کاراکتر جانداره وتازه وقتی روی قسمتی که نوشته username فراموش شده رو میزنم وایمیل رو میخواهد ،مرتب جواب میده که ایمیل اشتباهه.
این سایت الیس که روز اول برای اکانت سازی فقط ازما ایمیل ویه پسوردخواست ،این username چیه. همون ادرس ایمیل ماست؟

ممنون ازجوابتون .سلامت وشاد وكلير باشيد!!!!!
شماره کیس :2015AS39XX نفراصلی همسرم
تعدادنفرات کیس :3
تاریخ مصاحبه : 15مارچ 2015
محل مصاحبه: آنکارا___»خودشون تغییربه ابوظبی
آخرین آپدیتهای سیس:22مارچ،24مارچ، 1جولای (ایمیل27جون،جواب ایمیل ظهر 1جولای،آپدیت کل کیس شب1جولای)،24جولای نفراصلی,26جولای بعدازظهر کل نفرات کیس
27جولاى كل كيس اپديت وايميل كليرى
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، Alex 2014
(2015-08-31 ساعت 00:24)moj21 نوشته:  سلام دوستان

ببخشيد اينجا دارم سوالم رو مطرح ميكنم ،اخه تو تاپيك اولين سفر هيچكس تحويلم نگرفت وجوابى نداد.اميدوارم من رو ببخشيد .ضمنا من همچنان پيامهايتون رو دنبال ميكنم وچشم به راه كليرى همه دوستان عزيز هستم .انشالا تا پايان هفته كلى هوراااااااا بكشيم .اين هم سهم من ازانرژى مثبت +++++++++++++++++++++++++++++++...

حالا ميرسيم به سوالم :
من 24اگوست مبلغ165دلارهارو پرداخت کردم واون موقع که اکانت ساختم فقط ایمیل آدرس و یه پسورد خواستش. امشب که خواستم برم توی سایت elis اولاکه شماره رسید رو نشناخت واینجور که فهمیدم تا قبل از ورود به آمریکا این مسیله طبیعیه ولی نکته دیگه اینکه برای ورود به اکانت از من username میخواهد که من وقتی میخواهم اسم یا حتی ایمیلی که روز اول دادیم رو وارد کنم ،به اون تعداد کاراکتر جانداره وتازه وقتی روی قسمتی که نوشته username فراموش شده رو میزنم وایمیل رو میخواهد ،مرتب جواب میده که ایمیل اشتباهه.
این سایت الیس که روز اول برای اکانت سازی فقط ازما ایمیل ویه پسوردخواست ،این username چیه. همون ادرس ایمیل ماست؟

بله دوست عزيز همون ايميلتون هستش،و در ضمن وقتي اكانت ساختين ٣ تا سوال از شما پرسيده و شما جواب دادين،سوالات خصوصي براي امنيت بيشتر ،و هر دفعه كه لوگ اينگ مي كنيد يكي از اون سوال ها رو ازتون مي پرسه و بايد همون جواب و كه دفعه اول دادين بدين،موفق باشيد[emoji4]

شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: moj21 ، farrokh33 ، samane1363 ، ARSAMNEW ، ebrahim1e ، mahyaaa ، Alex 2014
تبریک به همتون که میبینم یکی یکی دارین کلیر میشین به سلامتی. خدا رو شکر. اینشالاه باقی دوستان 2015 هم زودتر کلیر بشن و ازین برزخ در بیان.
دوستان بچه هایی که خدمت سپاه بودن کلیر شدن؟ سراغی دارین ازشون که چند ماهه کلیر شدن؟
شماره کیس: ‎ 2016AS52xx■ تاریخ رویت قبولی: ‎9 May ■ کنسولگری: ‎تغییر از آنکارا به ابوظبی‎ ■ تعداد افراد: 2 نفر
ارسال فرمهای260: 15 May‎ ■ کارنت شدن: 9 Feb‎ ■ نامۀ دوم: 22 Feb‎ ■ مصاحبه: 5 April ■ نتیجه: AP
خدمت س پ ا ه ، شغل خصوصی ، ازدواج بعد از قبولی و قبل از ارسال فرم 260
آپدیتها: 17 آپریل، 19 آپریل، 21 آپریل، 3 آگوست آپدیت طلایی و دوخطی از آمریکا، 4 آگوست ساعت 12 ظهر آپدیت از سفارت و or
4 آگوست ساعت 6 عصر به لطف خدا دریافت ایمیل کلیری بعد از 4 ماه.
تشکر کنندگان: moj21 ، farrokh33 ، ehsan_pars ، ARSAMNEW ، ebrahim1e ، mahyaaa ، Alex 2014 ، SAMBAR
(2015-08-31 ساعت 00:55)minan نوشته:  
(2015-08-31 ساعت 00:24)moj21 نوشته:  سلام دوستان

حالا ميرسيم به سوالم :

بله دوست عزيز همون ايميلتون هستش،و در ضمن وقتي اكانت ساختين ٣ تا سوال از شما پرسيده و شما جواب دادين،سوالات خصوصي براي امنيت بيشتر ،و هر دفعه كه لوگ اينگ مي كنيد يكي از اون سوال ها رو ازتون مي پرسه و بايد همون جواب و كه دفعه اول دادين بدين،موفق باشيد[emoji4]

دوست عزیز از لینک زیر فایل رو دانلود کنید. بسیار کامل توضیح داده.
http://cld.persiangig.com/download/RL3WU3/dl
شماره کیس: ‎ 2016AS52xx■ تاریخ رویت قبولی: ‎9 May ■ کنسولگری: ‎تغییر از آنکارا به ابوظبی‎ ■ تعداد افراد: 2 نفر
ارسال فرمهای260: 15 May‎ ■ کارنت شدن: 9 Feb‎ ■ نامۀ دوم: 22 Feb‎ ■ مصاحبه: 5 April ■ نتیجه: AP
خدمت س پ ا ه ، شغل خصوصی ، ازدواج بعد از قبولی و قبل از ارسال فرم 260
آپدیتها: 17 آپریل، 19 آپریل، 21 آپریل، 3 آگوست آپدیت طلایی و دوخطی از آمریکا، 4 آگوست ساعت 12 ظهر آپدیت از سفارت و or
4 آگوست ساعت 6 عصر به لطف خدا دریافت ایمیل کلیری بعد از 4 ماه.
تشکر کنندگان: بابراس ، ریحانا ، ARSAMNEW ، Aliparto ، ebrahim1e ، mahyaaa ، Alex 2014 ، moj21
من خودم و خانومم فوق زبان انگليسي داريم اند عشق امريكا بوديم جوري كه ميگفتيم هواپيما اگه پا شه بايد امريكا يشينه در حدي كه مصافرت خارج نميرفتيم زد و برديم ١١ ساله زبونشو دوس ميديم فكر ميكردم ما اند حق ويزا داريم. الان كه شما ها رو مي بينم ميگم بابا اين همه ادم ارزو دارن روم نميشه بگم خدا ما كه ميدويييييي اميدوارم هيچ كدوم نا اميد نشيد. ديگه زيادي جو گرفتم، من برم بخوابم موفق باشين
تشکر کنندگان: ehsan_pars ، بابراس ، ARSAMNEW ، yesorno ، ebrahim1e ، mahyaaa ، 2015reza ، Alex 2014 ، SAMBAR ، mordad ، moj21
(2015-08-30 ساعت 15:21)Azer نوشته:  
(2015-08-30 ساعت 15:07)ssprotest نوشته:  
(2015-08-29 ساعت 09:19)sunn789 نوشته:  
(2015-08-29 ساعت 04:12)ssprotest نوشته:  دوستان عزیز فاکتور های بسیار زیادی در فرآیند کلیرنس دخیل هستند که هممون کم و بیش ازشون خبر داریم. مثلا شغل، رزومه کاری، خدمت سربازی و محل اون و ارگانی که توش خدمت کردیم...
ارسال به موقع مدارک و پر کردن دقیق فرم ها. مخصوصا پر کردن دقیق فرم ds260 که متاسفانه این مورد رو خیلی هامون سر سری می گیریم. این مورد به صورت مستقیم توی مدت زمان کلیرنس شدن تاثیر داره چون تنها رفرنس پیش از مصاحبه هست که از روش می تونن ما رو محک بزنن. یکی دیگه ش هم نحوه پاسخ دادن به سوالات و صادق بودن ما در روز مصاحبه هست. توجه داشته باشید که تمام مامورانی که مصاحبه انجام میدن دوره های فشرده و پیشرفته روان شناسی رو باید بگذرونن به طوری که حتی می تونن راست و دروغ شما رو از زبان بدن شما بلافاصله بفهمند یا همون body language
مهم ترین فرد و فاکتور توی تصمیم گیری و مدت زمان کلیرنس هم همین افسر مصاحبه کننده و نحوه جواب دادن ما توی زمان مصاحبه ست. توی همون موقع هست که آفیسر تصمیم می گیره که کیس شما رو از چند لایه ی امنیتی عبور بده.این کار با یه تیک زدن ساده توسط همین آفیسر جان انجام میشه و همه می تونن بشمارن که چند تا تیک خوردن!!! تیک خوردن بیشتر رابطه ی مستقیم با طولانی شدن کلیرنس داره ولی چون اون موقع همه تو اضطرابیم اصلا نمی فهمیم چی شد!!! تیک به زبان انگلیسی همون check خودمونه!!! :دی اصلا به همین خاطره که یه اسم دیگه کلیرنس security check هستSmile کلا شش لایه ی امنیتی برای کلیرنس وجود داره که هر کدومش توسط یک ارگان امنیتی و به صورت جداگانه و مستقل از هم انجام میشه. پس مسلما هر چی صادق تر و روراست تر باشیم آفیسر پرونده مون رو از لایه های امنیتی کمتری عبور میده و زمان کلیرنس کمتر می شه. خیلی فاکتور های دیگه هم هست که از حوصله اینجا خارجه ولی اگه وقت شد برای کمک به دوستان دریغ نمی کنم.
سلام ممنون از توضیحات تون منتظر بقیه اطلاعات شما هستیم ،هر کدوم از دوستان که قصد مهاجرت دارن نه خلاف کردن نه مشکلی دارن همهی ماها به قصد یه زندگی بهتر و آینده ی بهتر قصد مهاجرت داریم از قبل برنامه ریزی داشتیم حالا زد و لاتاری برنده شدیم حالا اینا چه چیز بدی در ما دیدن خدا داند ولی خدایش انتظار این همه استرس رو نداشتیم فکر نمی کردیم این همه مهم باشیم خدایی قدر خودمون رو بدونیم چقدر مهم هستیم و خبر نداریم ممنون
اینو من وشما می گیم. اونا باید مطمئن بشن و متاسفانه تنها وسیله شون برای این امر A.P هست.

دوست عزيز من فکر نمي کنم مليت ما در کليرنس ما بي تاثير باشه.
شما کليرنس ساير سفارتخونه ها و ساير ملت ها را نگاه کن. کدوم ملت از مصر (که زادگاه اخوان المسلمين هست) تا سوريه و عراق و عربستان سعودي و نپال و سومالي و... هيچ کدوم به اندازه ايراني ها کليرنس نمي خورند.
اين یعني بر خلاف ادعاها که سياست هاي اونها فقط دولت ايران رو هدف قرار داده، ملت ايران فعلاً سیبل شدن و به طرفشون داره کليرنس ها پرتاب مي شه. خداييش هر دولتي بخواد کار اطلاعاتي ها هر کار ديگه اي بکنه، مياد نفرش را از طريق لاتاري بفرسته!!!! آقا خلاصه اش من فکر مي کنم، کليرنس يک سده که ورودي کشورهايي را دوست ندارند را محدود کنند، حالا به هر طريقي که شده، يا کليرنستون نيامده، يا اومده و ويزا تموم شده. Sad
ولي خداييش، از ملت ايران تو سفارتخانه ها آرومتر و مظلوم تر ديدين. نه جداً ديدين!!! پس چه مرگشونه که اين همه اذيتمون مي کنند.

بهتره من ديگه ادامه ندم که منفجر مي شم. بهتره فعلاً به خودم و مشکلاتم بخندم شايد فرجي بشهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
حرف های شما کاملا صحیحه دوست من. به نظرم می یاد منظور منو غلط متوجه شدید. من گفتم ملیت ما تاثیری توی طولانی شدن روند کلیرنس نداره. مستحضر هستم که همین ملیتمون باعث شده کلیرنس بخوریم ولی طولانی شدنش به دلایل دیگه س.
F4 Category, PD 25Feb2002, Approval Date 21Oct2005, Current Date 1Jan2015, Interview 12May2015, cleared 18May 2016, Issued 24JUNE2016 Big Grin :
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، mahyaaa ، Alex 2014 ، SAMBAR
تبرييييييييييك به دوستان عزيز sina faal و amj7 ، كلي كلي خوشحال شدم ، انشالله پشت سر شما تند تند مابقي دوستان كلير بشن و ديگه كسي نمونه و هر چه زودتر آقا مدير در اين تاپيك را تخته كنه و ببنده
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان: behjat ، بابراس ، Pariba ، ریحانا ، babak90 ، ARSAMNEW ، لطف اله ، mahyaaa ، ebrahim1e ، Alex 2014 ، SAMBAR ، A2000 ، moj21
آخرين روز آگوست
.......125 روز انتظار........
ابوظبي ....آهاي ابوظبي.....پاشو .....پاشو بابا صبح شده......
.........خدايا من و دوستان منتظرم رو درياب..........
خداي بزرگم منتظرتم
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: ریحانا ، APOLO5321 ، babak90 ، ARSAMNEW ، behzadsh ، ariana80 ، hamed shayan ، mahyaaa ، ebrahim1e ، 2015reza ، Alex 2014 ، SAMBAR ، mordad ، M.d ، areb1356 ، moj21
سلام وصبح بخير , اميدواررم امروز در اين تاپيک شاهد خبرهاى خوب باشيم , انشالا تاآخر هفته تکلىف هممون مشخص بشه.
2015AS6### * تعداد افراد کيس: 4 نفر * مصاحبه 16 جولاى ارمنستان * آپديت طلايى شبانه: 9سپتامبر * کلير شدن: 10سپتامبر * صدور ويزا: 16 سپتامبر * ورود به آمريکا ( واشنگتن. دى.سى ) : بزودى و درسال 2015 Rolleyes
تشکر کنندگان: بابراس ، ریحانا ، APOLO5321 ، ARSAMNEW ، لطف اله ، sunn789 ، mahyaaa ، 2015reza ، Alex 2014 ، nedaba ، hamid99 ، mordad
جانAmjمبارک باشه.
از دوستان س آ پی کلیری چیزی داشته.؟
یا اینکه من حس میکنم بچه های س موندن هنوز؟ومن تنهام اینجا
من فکر نمی کردم اینقدر برای عمه ریکا حساس باشم.خودم دارم به خودم شک میکنم.ولی جدا اینایی که ویزا می گیرن چه شکلین.
بعدش که گرفتن چه شکلی میشن.
دوستان جاتون خالی برای کاهش استرس الان کنار دریا با صدای امواج دارم پیام می نویسم.اما بازم استرس باعث شده پای چپم مثله دم افعی ویبره میزنه.تو دعاهاتون من و همسرم روهم دعا کنید.
به امید یه روز کلیری قشنگ
بیبیب هورا******************
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
انشالله تو همين روزها دوستاني كه بالاي 250 روزه كه منتظرن كلير بشن
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
دوستان خوبم:
ليدا59 ، (همسر)MASTAN1 ، SAMBAR ،APOLO5321
بازمانده لاتاري 2015
(2015-08-31 ساعت 08:21)parsa.pormand@yahoo.com نوشته:  جانAmjمبارک باشه.
من فکر نمی کردم اینقدر برای عمه ریکا حساس باشم.خودم دارم به خودم شک میکنم.ولی جدا اینایی که ویزا می گیرن چه شکلین.
دوستان جاتون خالی برای کاهش استرس الان کنار دریا با صدای امواج دارم پیام می نویسم.اما بازم استرس باعث شده پای چپم مثله دم افعی ویبره میزنه.تو دعاهاتون من و همسرم روهم دعا کنید.
پارسا جان ، جهت اطلاع شما بنده با همون شرایطی که پرسیدی ظرف چهل روز کلیر شدم شکر خدا . پس نگران نباشین . البته سربازی ما مال بیست سال پیش بود
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
(2015-08-31 ساعت 08:21)parsa.pormand@yahoo.com نوشته:  جانAmjمبارک باشه.

از آرامش لب دريا لذت ببريد و به قول معروف لحظه رو درياب....
نگران نباشيد
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، sunn789 ، mahyaaa ، ebrahim1e ، 2015reza ، Alex 2014 ، SAMBAR ، ریحانا ، nedaba ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان