کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-03 ساعت 17:37)ebrahim1e نوشته:  کیس 5954 ایروان تبدیل به or شد
از بچه های مهاجرسرا هست
بهش تبریک میگم

خدايا , مي شه , همين طورکه دارم پست هاى دوستان را مى خونم , شماره ى ما را هم شما دوستان اعلام کنيد ؟
2015AS6### * تعداد افراد کيس: 4 نفر * مصاحبه 16 جولاى ارمنستان * آپديت طلايى شبانه: 9سپتامبر * کلير شدن: 10سپتامبر * صدور ويزا: 16 سپتامبر * ورود به آمريکا ( واشنگتن. دى.سى ) : بزودى و درسال 2015 Rolleyes
(2015-09-03 ساعت 17:33)houshym نوشته:  
(2015-09-03 ساعت 17:29)nimanoush نوشته:  
(2015-09-03 ساعت 17:24)houshym نوشته:  
(2015-09-03 ساعت 17:02)nimanoush نوشته:  الان توسیس به تاریخ ۳ سپتامبر آپدیت شدیم کیس اصلی با or، من و دخترم هم ready شدیم.
به نظرتون خبری از کلیر شدن ما هست یا نه؟
میشه شرایط کاری همسرتون رو بگید؟

من و همسرم با هم یک شرکت خصوصی تجهیزات آزمایشگاهی داریم
روز مصاحبه هم معلوم بود فقط روی سربازی حساس هستند و فقط همسرم فرداز روز مصاحبه تا دیشب یک آپدیت داشت
این معنیش اینه که جواب سربازی حداکثر یه ماهه میاد ولی در مورد رشته و کار خدا داند

حتی کمتر از یک ماه دوستانی بودن که 2 هفته ای اومد جوابشون البته سربازی هم داریم تا سربازی
بچه های ارتش 2 هفته تا یکماه
اما بچه های س من فقط آقای سامانی را دیدم یکماهه بود
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
نفر دوم كيس هم دوباره امروز عصريك اپ داشت همراه با or
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، Manamehr ، Alex 2014 ، Pariba ، hamid99 ، hamed shayan ، nara ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، mahyaaa
(2015-09-03 ساعت 17:02)nimanoush نوشته:  الان توسیس به تاریخ ۳ سپتامبر آپدیت شدیم کیس اصلی با or، من و دخترم هم ready شدیم.
به نظرتون خبری از کلیر شدن ما هست یا نه؟

بععععله مبارکه
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
من نتونستم پیدا کنم که or چیه و از کجا میشه فهمید
همچنین بازم نتونستم بفهمم که آپدیتی که میاد واسه منه یا خانمم.
دوتا سایت رو چک میکنم: یکیceas و همچنین یکیم این سایتو :
http://turkey.usembassy.gov/mobile//iv_s...check.html
ولی متوجه or یا آپدیت به تفکیک نفرات نشدم.
میشه راهنماییم کنین؟؟؟؟
2015as2xx___ آنکارا / اصلی: همسر محترمه / تعداد نفرات: 2 / رویت قبولی: 15 می / ارسال 260: 22 می / ارسال مدارک: 6 جولای / مصاحبه: 3 اگست / وضعیت:AP / سرباز: س 11 سال پیش / تحصیلات 1: کارشناسی ارشد غیر حساس / تحصیلات 2: کارشناسی مکانیک / شغل اصلی : پیمانی خصوصی آموزشی / شغل 2: پیمانی با سیستم نفت و گاز.
آپدیتها>>>>>>
CEAC:>> 4 aug _ 5 aug _ 12 aug _ 20 aug email _16 sep email
IVCS:>>17 aug_ 20 aug email_31 aug_1 sep_4 sep_14 sep_16 sep_21 sep
تشکر کنندگان: farrokh33 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، mahyaaa
(2015-09-03 ساعت 18:20)vahid.sa نوشته:  من نتونستم پیدا کنم که or چیه و از کجا میشه فهمید
میشه راهنماییم کنین؟؟؟؟

در خصوص آپدیت فقط صفحه اول تاپیک رو زحمت بکشین بخونین

بعد از اینکه اون صفحه رو خوندین و با سایت سیس CEAC آشنا شدین
این لینک رو باز کنین و کیستون رو داخل اون بزنین

داخل متن این جمله رو پیدا کنین:

اگه / باشین
If your visa application is approved, it will be processed and mailed/available within two business days.
اگه Or باشین
If your visa application is approved, it will be processed and mailed or available within two business days.
تشکر کنندگان: Pariba ، ebrahim1e ، m.ghoreishi ، ریحانا ، nara ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، mahyaaa
(2015-09-03 ساعت 18:20)vahid.sa نوشته:  من نتونستم پیدا کنم که or چیه و از کجا میشه فهمید
میشه راهنماییم کنین؟؟؟؟

توي سيس خط چهارم / هستش
بعد گوشه سمت چپ هم نفرات مشخصه مثلا ٠١ يا ٠٢
هركدام رو كليك كني تاريخ اپديتو نشون ميده برات
كيس نامبر:***٢
تاريخ مصاحبه:٣ آگوست
آپديتها:٢٦،١٣،٥،٤ آگوست
وضعيت:AP
معاف از سربازي و شغل مرتبط با پتروشيمي

بازمانده از لاتاري ٢٠١٥
تشکر کنندگان: farrokh33 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، mahyaaa
من نتونستم پیدا کنم که or چیه و از کجا میشه فهمید
میشه راهنماییم کنین؟؟؟؟
2015as2xx___ آنکارا / اصلی: همسر محترمه / تعداد نفرات: 2 / رویت قبولی: 15 می / ارسال 260: 22 می / ارسال مدارک: 6 جولای / مصاحبه: 3 اگست / وضعیت:AP / سرباز: س 11 سال پیش / تحصیلات 1: کارشناسی ارشد غیر حساس / تحصیلات 2: کارشناسی مکانیک / شغل اصلی : پیمانی خصوصی آموزشی / شغل 2: پیمانی با سیستم نفت و گاز.
آپدیتها>>>>>>
CEAC:>> 4 aug _ 5 aug _ 12 aug _ 20 aug email _16 sep email
IVCS:>>17 aug_ 20 aug email_31 aug_1 sep_4 sep_14 sep_16 sep_21 sep
تشکر کنندگان: Jefferson ، ARSAMNEW ، Alex 2014
پس چرا ابوظبی ما رو کلیر نمیکنه!! خدا تحمل بهمون بده
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: ofrfar ، nara ، Jefferson ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، Alex 2014 ، mahyaaa
(2015-09-03 ساعت 17:42)aria802 نوشته:  اگه ویزا باشه چرا ویزا ندن؟ پس چرا سپتامبر کارنت نکردن؟

من منظورشما را متوجه نشدم , مى شه بيشتر توضيح بديد . Sad
2015AS6### * تعداد افراد کيس: 4 نفر * مصاحبه 16 جولاى ارمنستان * آپديت طلايى شبانه: 9سپتامبر * کلير شدن: 10سپتامبر * صدور ويزا: 16 سپتامبر * ورود به آمريکا ( واشنگتن. دى.سى ) : بزودى و درسال 2015 Rolleyes
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، SAMBAR ، Alex 2014 ، mahyaaa
از 23 آگوست تا الان 83 کیس پروندشون ختم به ایشود شده تو بازه ای که ما فقط می گیم چرا خبری نمیشه و کاملاً مأیوس و نا امید هستیم.

فقط AP ها آخرین آپدیت امروز همین لحظه همین ساعت

دانلود فایل

مدال افتخار به آنکارا و ایروان
(2015-09-03 ساعت 18:32)vahid.sa نوشته:  من نتونستم پیدا کنم که or چیه و از کجا میشه فهمید
میشه راهنماییم کنین؟؟؟؟
دوست عزیز تو CEAC که رفتی‌، اگه با کامپیوتر هستی‌ CONTROL+ F را با هم بزن، سمت راست بالای صفحه یک پنجره کوچیک باز می‌شه ان جا or را تایپ کن، هر چی‌ OR تو صفحه باشه‌ های لایت می‌کنه. اگه نبود همان جا / را تایپ کن این علامت را هم نشون میده
شماره کیس:2015AS6XXX >رویت قبولی:1 may >کنسولگری:Kuala Lumpur > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر>ارسال فرمهای سری اول: 28 > مصاحبه: 7 July > آپدیتها:28 Jul فقط نفر دوم کیس (همسرم) /Jul 31 فقط کیس اصلی‌/ Aug 7,10 هر۳ نفر> Aug 10 نفر اصلی‌ کلیر با دریافت ایمیل سفارت/ 13 August کیس اصلی‌/19 ,18 ,17, 14 August هر ۳ نفر/ Issued Aug 21 کیس اصلی‌/27 August تبدیل / به OR برای نفر دوم کیس/ 28 August هر ۳ نفر / 8 September ایمیل کلیری همسرم بدون هیچ آپدیتی> 10 September همسر و فرزندم Issued
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، ریحانا ، sunn789 ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، m.ghoreishi ، mahyaaa
(2015-09-03 ساعت 18:43)yesorno نوشته:  از 23 آگوست تا الان 83 کیس پروندشون ختم به ایشود شده تو بازه ای که ما فقط می گیم چرا خبری نمیشه و کاملاً مأیوس و نا امید هستیم.

دانلود فایل

دست yes عزيز درد نكنه. زحمت كشيدي
اما
از قديم گفتن ويزا رو آخر سپتامبر مي شمرن
صبر كنيد و ببينيد ابوظبي چه كولاكي مي كنه
از امشب ........
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

دوستان تا حالا کسی‌ بوده که OR شده باشد ولی‌ بعد از ۸ روز از سفارت ایمیلی دریافت نکرده باشد یا تو سایت شمارش را اعلام نکند. یک هفته است همسرم or شده اما هیچ خبری نیست. ۲ بار ایمیل زدم جواب نمی‌دهند، تنها راه تماس هم ایمیل است. به نظر تون چیکار کنم. دوشنبه باید پاسپورت پسرم را تحویل اداره مهاجرت بدم. لطفا یک همفکری بفرمایید واقعا موندم چیکار کنم
شماره کیس:2015AS6XXX >رویت قبولی:1 may >کنسولگری:Kuala Lumpur > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر>ارسال فرمهای سری اول: 28 > مصاحبه: 7 July > آپدیتها:28 Jul فقط نفر دوم کیس (همسرم) /Jul 31 فقط کیس اصلی‌/ Aug 7,10 هر۳ نفر> Aug 10 نفر اصلی‌ کلیر با دریافت ایمیل سفارت/ 13 August کیس اصلی‌/19 ,18 ,17, 14 August هر ۳ نفر/ Issued Aug 21 کیس اصلی‌/27 August تبدیل / به OR برای نفر دوم کیس/ 28 August هر ۳ نفر / 8 September ایمیل کلیری همسرم بدون هیچ آپدیتی> 10 September همسر و فرزندم Issued
تشکر کنندگان: ریحانا ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، mahyaaa
(2015-09-03 ساعت 18:43)yesorno نوشته:  از 23 آگوست تا الان 83 کیس پروندشون ختم به ایشود شده تو بازه ای که ما فقط می گیم چرا خبری نمیشه و کاملاً مأیوس و نا امید هستیم.

دانلود فایل

من و خانواده منتظره خبرهاى خوش از طرف شما دوستانيم , انشالا هممون بزودى کلير مى شيم. Smile
تشکر کنندگان: yesorno ، Siamak ، nara ، ریحانا ، sunn789 ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، mordad ، Alex 2014 ، mahyaaa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان