کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
من تعطیلات را در این سایت چک کردم
لطفا خودتون ملاحظه بفرمایید
http://www.calendar-365.com/holidays/2015.html
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: areb1356 ، hamed shayan ، ARSAMNEW ، sinapco ، Alex 2014 ، آزاده_امین ، farrokh33 ، mahyaaa ، smpf
دوستان عذر خواهی میکنم
روزهای تعطیل فدرال فقط 7 سپتامبر هست
http://www.officeholidays.com/countries/usa/
تشکر کنندگان: areb1356 ، humsun ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، آزاده_امین ، farrokh33 ، mahyaaa ، smpf
تعطیلات سفارت هم اینها هستند.

Labor Day Sep 7, 2015 Sunday USA
Arafat (Haj) Day* Sep 24, 2015 Thursday UAE
Eid Al Adha* Sep 25-27, 2015 Fri-Sun UAE
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، areb1356 ، ARSAMNEW ، sinapco ، Alex 2014 ، آزاده_امین ، farrokh33 ، Azer ، mahyaaa ، smpf
کنسرت ندارم مدیر جان؟ Big Grin Smile
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، ARSAMNEW ، sinapco ، Alex 2014 ، farrokh33 ، mahyaaa ، smpf
(2015-09-03 ساعت 21:01)ebrahim1e نوشته:  من تعطیلات را در این سایت چک کردم
http://www.calendar-365.com/holidays/۲۰۱۵.html
پس آقا هیچی دیگه.کارکنان سفارتها هم میگن ببینین ما میخوایم ویزاهاتونو صادر کنیم ولی تعطیلی ها نمیگزارنWink
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: areb1356 ، ebrahim1e ، ARSAMNEW ، sinapco ، mordad ، Alex 2014 ، farrokh33 ، mahyaaa ، smpf
(2015-09-03 ساعت 21:17)hamed shayan نوشته:  
پس آقا هیچی دیگه.کارکنان سفارتها هم میگن ببینین ما میخوایم ویزاهاتونو صادر کنیم ولی تعطیلی ها نمیگزارنWink

معذرت میخوام اینم تقویم که فقط 7 سپتامبر تعطیله SmileSmile
http://www.calendar-365.com/2015-calendar.html
تشکر کنندگان: areb1356 ، ARSAMNEW ، ریحانا ، mordad ، hamed shayan ، Alex 2014 ، farrokh33 ، mahyaaa ، smpf
(2015-09-03 ساعت 21:21)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-03 ساعت 21:17)hamed shayan نوشته:  

معذرت میخوام اینم تقویم که فقط ۷ سپتامبر تعطیله SmileSmile
http://www.calendar-365.com/۲۰۱۵-calendar.html
سلام همشهری
آقا یه تقویم بزار که توی سپتامبر اصن تعطیلی نباشه Big Grin
بعد اینکه ایشالا رفتیم اونجا هفته ای 4 روز کار باشه Cool
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، sinapco ، A2000 ، ARSAMNEW ، mordad ، Alex 2014 ، farrokh33 ، mahyaaa ، smpf
سلام
دوستان عزيز به روزهاي اخر نزديك ميشويم كيس هاي نصفه ما هم در دو مرحله كلير شديم دقيقا بعد از نامه اي كه براي سفارت فرستادم كه به علت نصفه بودن كيس با توجه به شروع مدارس نگران جا ماندن بچه ها تحصيل هستيم همسرم هم كلير شد نميدانم مؤثر بود يا نه اما به عنوان تيري در تاريكي بد نيست كساني كه نصفه كلير شدند إيميل بزنند تمام تلاشتان را بكنيد سال گذشته سال خوبي نبود براي شما ارزوي پايان بهتري را دارم
موفق باشيد
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
خداوکیلی ابوظبی این چند روزه چی کار میکرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
متخصصین ابوظبی راهنمایی کنید بیزحمت
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، ریحانا ، lighthouse ، nara ، sinapco ، Alex 2014 ، farrokh33 ، mahyaaa ، smpf
دوستان سلام و شب به خير
كسي مي دونه KDU مخفف كدوم كشوره؟
اين لامصب هر چي كيس رفته مصاحبه رو ايشود كرده[emoji17]
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: sunn789 ، lighthouse ، ریحانا ، Alex 2014 ، farrokh33 ، mahyaaa ، smpf ، ARSAMNEW
(2015-09-03 ساعت 22:28)1362amin1362 نوشته:  دوستان سلام و شب به خير
كسي مي دونه KDU مخفف كدوم كشوره؟
اين لامصب هر چي كيس رفته مصاحبه رو ايشود كرده[emoji17]
Kathmandu, Nepal
شماره کیس:2015AS6XXX >رویت قبولی:1 may >کنسولگری:Kuala Lumpur > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر>ارسال فرمهای سری اول: 28 > مصاحبه: 7 July > آپدیتها:28 Jul فقط نفر دوم کیس (همسرم) /Jul 31 فقط کیس اصلی‌/ Aug 7,10 هر۳ نفر> Aug 10 نفر اصلی‌ کلیر با دریافت ایمیل سفارت/ 13 August کیس اصلی‌/19 ,18 ,17, 14 August هر ۳ نفر/ Issued Aug 21 کیس اصلی‌/27 August تبدیل / به OR برای نفر دوم کیس/ 28 August هر ۳ نفر / 8 September ایمیل کلیری همسرم بدون هیچ آپدیتی> 10 September همسر و فرزندم Issued
(2015-09-03 ساعت 20:25)parsa84 نوشته:  
(2015-09-03 ساعت 20:22)parsa84 نوشته:  
(2015-09-03 ساعت 20:01)yesorno نوشته:  
(2015-09-03 ساعت 19:54)nara نوشته:  
(2015-09-03 ساعت 18:25)yesorno نوشته:  در خصوص آپدیت فقط صفحه اول تاپیک رو زحمت بکشین بخونین

بعد از اینکه اون صفحه رو خوندین و با سایت سیس CEAC آشنا شدین
این لینک رو باز کنین و کیستون رو داخل اون بزنین معذرت دوستان من تازه کلیرنس شدم و زیاد در جریان نیستم لینک بالا مربوط به سفارت انکاراست من ابوظبی بودم لطفا لینک اون رو هم بذارید سوال دوم اینکه رنگ برگه سفید تو سفارت ابوظبی به چه معنیه ممنونم

داخل متن این جمله رو پیدا کنین:

اگه / باشین
If your visa application is approved, it will be processed and mailed/available within two business days.
اگه Or باشین
If your visa application is approved, it will be processed and mailed or available within two business days.

سلام دوست عزیز. تو سایت Ceac برای من جمله اول نوشته شده

If your visa application is approved, it will be processed and mailed/available within two business days

میشه لطفا راهنمایی کنید معنی "/" چیه؟؟؟

باور تجربه شده و نزدیک به واقعیتی بین دوستان هستش که هر گاه / به or تبدیل بشه شما کلیر شدنتون نزدیکه. بچه ها می گن or از آمریکا میاد / از سفارت.
تا حد بالایی صحیح بوده و بسیار روشنفکرانه

تو این تاپیک حداقل 100 ارسال فقط در این خصوص بحث شده و بهتره به اونها هم مراجعه ای داشته باشین. توضیح کامل دادن
معذرت دوستان من تازه کلیرنس شدم و زیاد در جریان نیستم ۲ تا سوال داشتم اول اینکه لینک بالا مربوط به سفارت انکاراست لطفا لینک ابوظبی رو هم بذارید دوم اینکه رنگ برگه سفید تو سفارت ابوظبی به چه معناست ممنونم

(2015-09-03 ساعت 18:25)yesorno نوشته:  در خصوص آپدیت فقط صفحه اول تاپیک رو زحمت بکشین بخونین

این لینک رو باز کنین و کیستون رو داخل اون بزنین معذرت دوستان من تازه کلیرنس شدم و زیاد در جریان نیستم لینک بالا مربوط به سفارت انکاراست من ابوظبی بودم لطفا لینک اون رو هم بذارید سوال دوم اینکه رنگ برگه سفید تو سفارت ابوظبی به چه معنیه ممنونم

اگه / باشین
If your visa application is approved, it will be processed and mailed/available within two business days.
اگه Or باشین
If your visa application is approved, it will be processed and mailed or available within two business days.

If your visa application is approved, it will be processed and mailed/available within two business days

باور تجربه شده و نزدیک به واقعیتی بین دوستان هستش که هر گاه / به or تبدیل بشه شما کلیر شدنتون نزدیکه. بچه ها می گن or از آمریکا میاد / از سفارت.

تو این تاپیک حداقل 100 ارسال فقط در این خصوص بحث شده و بهتره به اونها هم مراجعه ای داشته باشین. توضیح کامل دادن
معذرت دوستان من تازه کلیرنس شدم و زیاد در جریان نیستم ۲ تا سوال داشتم اول اینکه لینک بالا مربوط به سفارت انکاراست لطفا لینک ابوظبی رو هم بذارید دوم اینکه رنگ برگه سفید تو سفارت ابوظبی به چه معناست ممنونم

اگه / باشین
اگه Or باشین

این سایت ابوظبی
HTTP:/abudhabi.usembassy.gov/immigrant_visas.html
برگه سفید که اسم شما و شماره کیس نامبر و تاریخ مصاحبه و نوع ویزاتون توش نوشته شده ، به معنی اینه که پرونده شما نیاز به بررسی بیشتر و مراحل اداری داره و ه عبارت ساده تر شما FBI CHECK خوردید.و باید در سایت بالا روزی دوبار کیس نامبرتون رو چک کنید و آخرین آپدیت پرونده تون رو ببینید.
تشکر کنندگان: farrokh33 ، samane1363 ، ARSAMNEW
شب بر همه خوش دوستانی که برا خانم سارا پیام گذاشتن جواب داده لطفا خبر بدید ببینیم چی جواب داده ؟ آیا تا حالا به این دست از سوال ها جواب داده ؟
ممنون
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: ریحانا ، ehsan_pars ، Alex 2014 ، homayoon1972 ، farrokh33 ، ARSAMNEW
(2015-09-03 ساعت 11:26)ریحانا نوشته:  به خدا تو کل زندگیم تا یکسال پیش ، کلمه UP فقط برایم برای چکاپ سلامتی ام و یا آپدیت کردن سیستم کاربرد و مفهوم داشت.
ولی الان میفهمم برای خودش دایره المعارفی داره... انواعی داره (شبانه- روزانه- با OR- با /) چقدر میتونه رو رفتارم اثربگذاره یه روز بی حوصله باشم و یک روز هم در پوست خودم نگنجم . چه قدرتی داره که میتونه کاری کنه که اینقدرخوشحال بشم که نصف شب هورا بکشم و به فضا پرتاب بشم و خلاصه چه تجربیاتی پیداکردیماWink

امشبتون پر از UP شبانه OR دار که صبح که دیدید هورابکشید و به فضا پرتاب بشیدWinkBig Grin
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ باشید
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: sunn789 ، ehsan_pars ، areb1356 ، 2015reza ، homayoon1972 ، humsun ، آزاده_امین ، M.d ، farrokh33 ، Pariba ، mahyaaa ، nara ، ben123 ، ARSAMNEW
آقا يا خانم nara اين سايت ابوظبي
abudhabiivo.net
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان