کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-04 ساعت 15:24)nimanoush نوشته:  
(2015-09-04 ساعت 14:47)areb1356 نوشته:  
(2015-09-04 ساعت 14:39)sinapco نوشته:  با توجه به تعدادي كيس در ابوظبي كه ٣١آگوست آپ شبانه و فرداش هم آپ سفارت داشتند و تا امروز وضعيتشون تغييري نكرده منم فكر ميكنم احتمال اينكه هنوز ويزا سپتامبر نرسيده زياده

دقیقن. ابوظبی چند روزه حرکتی نزده
هفته پیش عصر جمعه چند تا کیس های ابوظبی آپ داشتن (مثل دوستمون امجد) پس نمیشه رو تعطیلی امروز سفارت ابوظبی هم مطمئن بود.
امیدوارم یه تکون..... دو تکون ...... اصن تکون تکون راه بندازن دیگه Big Grin Cool

(2015-09-04 ساعت 14:45)sasanoush نوشته:  دوستانی که آگوست آنکارا مصاحبه داشتن ظاهرا ۵-۶کیس از کلیرنسیهای آگوستی باقی نمانده از دوستان مهاجر سرایی کسی آگوستی کلیرنسی است ؟ من یکی از این کیسها هستم لطفا اگه کسی هست اعلام بکنه .

بله
زیادیم دوست من. (البته من ابوظبی بودم Big Grin )
تنها نیستین Cool

ما هم هستیم

من هم هستم ...مصاحبه 26 آگوست..ابوظبي...بدون هيچ آپديتي ..كيس 71xx
تشکر کنندگان: بابراس ، mahyaaa ، ARSAMNEW
سلام دوستان میخواستم بدونم شرایط apدر ابوظبی ترکیه و ارمنستان با هم فرق میکرده یا خیر؟ برای اینکه اگر ابوظبی فقط 90 ap دارد پس دو کشور دیگر باید جمعا حدود پانصد ap داشته باشند.
.متشکرم

تشکر کنندگان: nara ، بابراس ، mahyaaa ، ARSAMNEW
(2015-09-05 ساعت 08:03)pourjavidsadegh نوشته:  سلام دوستان میخواستم بدونم شرایط apدر ابوظبی ترکیه و ارمنستان با هم فرق میکرده یا خیر؟ برای اینکه اگر ابوظبی فقط 90 ap دارد پس دو کشور دیگر باید جمعا حدود پانصد ap داشته باشند.
.متشکرم

شرايط متفاوت نيست...با توجه به اينكه تعداد مصاحبه شوندگان آنكارا چندين برابر بوده، تعداد AP بيشتري هم داشته...من ابوظبي به خاطر شغل AP حوردم...درصورتي كه اصلا شغل حساسي ندارم و فقط شركت معتبري كار ميكنم ...
كيس 71XX- سفارت: آنكار تغيير به ابوظبي در نامه دوم-
تشکر کنندگان: بابراس ، humsun ، mahyaaa ، ARSAMNEW
سلام دوستان آيا از دوستان قديمي كه سربازي س بودن و سابقشون بالاي ٦ ماه بوده كسي هست كه كلير شده باشه؟
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، mahyaaa ، ARSAMNEW
130
روز گذشت....خدايا هيچ خانواده ايي رو از هم جدا نكن

التماس دعا
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: mordad ، لطف اله ، areb1356 ، humsun ، homayoon1972 ، lighthouse ، M.d ، SAAM_60 ، mahyaaa ، h_researcher ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، bidaad
(2015-09-05 ساعت 08:19)elmira esteghbal نوشته:  سلام دوستان آيا از دوستان قديمي كه سربازي س بودن و سابقشون بالاي ٦ ماه بوده كسي هست كه كلير شده باشه؟

ما که نشدیم هنوز بعد از 289 روز
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
(2015-09-05 ساعت 08:27)mordad نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 08:19)elmira esteghbal نوشته:  سلام دوستان آيا از دوستان قديمي كه سربازي س بودن و سابقشون بالاي ٦ ماه بوده كسي هست كه كلير شده باشه؟

حتي آپ هم نخوردين؟
تشکر کنندگان: mahyaaa ، ARSAMNEW
(2015-09-05 ساعت 08:28)elmira esteghbal نوشته:  

حتي آپ هم نخوردين؟

آپ که خوردیم ولی اکثرا به خاطر ایمیل بوده چون من تا الان 4 بار بیشتر ایمیل زدم سفارت. ولی درکل همش 2 بار بدون ایمیل آپ خوردیم.
کاش شما هم امضا داشتین منم میتونستم شرایط شمارو ببینم. شما از کی موندین؟
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، دریای خروشان ، بابراس ، mahyaaa ، ARSAMNEW
من نمیدونم چرا این دیوونه ها هی نفر دومای کیسارو آپ میکنن. با اعصاب من بازی میکنن. بازم به تاریخ 4 سپتامبر من آپ خوردم ولی همسرم که نفر اصلیه هیچی به هیچی. میخوام یه ایمیل بزنم بپرسم ازشون مشکل همسرم دقیقا چیه؟ اگه خطرناکه بگن منم حواسم باشه مواظب خودم باشم! والا اینا خودشونم نمیدونن چرا و چی و دارن چک میکنن. آخه آدم 290 روز باید چک بشه؟! فقط ب خاطر سربازی ؟ که اونم اجباریه؟
تشکر کنندگان: bidaad ، kimfar ، 2015reza ، M.d ، mahyaaa ، h_researcher ، ARSAMNEW
سلام دوستان
همسر من هم از برندگان لاتاری 2015 و ماه می به مصاحبه رفتیم و تا حالا کلیر نشدیم
ما که خیلی نا امید شدیم ولی وقتی اومدم تو این سایت و کسانی رو شرایط ما را دارن دیدم یک خورده امیدوار شدم

من چند تا سوال داشتم چون از توی این متنها فهمیدم or - / مهمه

تا حالا به مسئله دقت نمی کردم اگر امکان داره این دوتا چه فرقی با هم دارن و درضمن آخرین آپدیت ما 1 سپتامبر بوده

آپدیت شبانه رو از کجا می فهمید ؟ ممنون می شم جواب بدهید
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، بابراس ، mahyaaa ، ARSAMNEW
(2015-09-05 ساعت 09:10)mordad نوشته:  من نمیدونم چرا این دیوونه ها هی نفر دومای کیسارو آپ میکنن. با اعصاب من بازی میکنن. بازم به تاریخ ۴ سپتامبر من آپ خوردم ولی همسرم که نفر اصلیه هیچی به هیچی. میخوام یه ایمیل بزنم بپرسم ازشون مشکل همسرم دقیقا چیه؟ اگه خطرناکه بگن منم حواسم باشه مواظب خودم باشم! والا اینا خودشونم نمیدونن چرا و چی و دارن چک میکنن. آخه آدم 290 روز باید چک بشه؟! فقط ب خاطر سربازی ؟ که اونم اجباریه؟
اینا واقعا مشکل دارن همسر من که سربازی نداشته معاف بوده الان 7 ماهه که منتظریم نمیدونم چرا بازندگی ما ها بازی میکنن

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه

حتي آپ هم نخوردين؟
---------------------------------------
سلام
با این تعداد افراد منتظر در حالت ap و تعداد روزهای باقی مونده مطمئنا امسال هم جامانده زیاد خواهیم داشت مگر اینکه سفارتها حرکتی خارق العاده انجام بدند که بعیده........اما..................من و شما و ....حتما ویزا رو میگیریم مطمئن باشیدRolleyesWink
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان: mordad ، kimfar ، SAMBAR ، sinapco ، homayoon1972 ، lighthouse ، areb1356 ، بابراس ، farrokh33 ، mahyaaa ، ARSAMNEW
(2015-09-05 ساعت 09:02)mordad نوشته:  

حتي آپ هم نخوردين؟

آپ که خوردیم ولی اکثرا به خاطر ایمیل بوده چون من تا الان ۴ بار بیشتر ایمیل زدم سفارت. ولی درکل همش ۲ بار بدون ایمیل آپ خوردیم.
کاش شما هم امضا داشتین منم میتونستم شرایط شمارو ببینم. شما از کی موندین؟

شرمنده من چون از طريق موبايل ميام مهاجر سرا نميدونم چطور بايد امضام رو كامل كنم برنده اصلي همسرم با سربازي س تاريخ مصاحبه اكتبر دو بار هم آپ داشتيم ١١ و ١٢ آگوست
تشکر کنندگان: mordad ، 2015reza ، homayoon1972 ، بابراس ، farrokh33 ، mahyaaa ، ARSAMNEW
(2015-09-05 ساعت 09:25)لیدا59 نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 09:10)mordad نوشته:  من نمیدونم چرا این دیوونه ها هی نفر دومای کیسارو آپ میکنن. با اعصاب من بازی میکنن. بازم به تاریخ ۴ سپتامبر من آپ خوردم ولی همسرم که نفر اصلیه هیچی به هیچی. میخوام یه ایمیل بزنم بپرسم ازشون مشکل همسرم دقیقا چیه؟ اگه خطرناکه بگن منم حواسم باشه مواظب خودم باشم! والا اینا خودشونم نمیدونن چرا و چی و دارن چک میکنن. آخه آدم 290 روز باید چک بشه؟! فقط ب خاطر سربازی ؟ که اونم اجباریه؟
اینا واقعا مشکل دارن همسر من که سربازی نداشته معاف بوده الان ۷ ماهه که منتظریم نمیدونم چرا بازندگی ما ها بازی میکنن

لیدا خانوم شک نکنید مشکل به خاطر سربازی نیست بلکه کار دولتی و تخصص مشکل اصلی کیسهایی که طولانی شدن
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: 2015reza ، sinapco ، homayoon1972 ، بابراس ، APOLO5321 ، farrokh33 ، mahyaaa ، ARSAMNEW
(2015-09-05 ساعت 09:28)houshym نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 09:25)لیدا59 نوشته:  
اینا واقعا مشکل دارن همسر من که سربازی نداشته معاف بوده الان ۷ ماهه که منتظریم نمیدونم چرا بازندگی ما ها بازی میکنن

لیدا خانوم شک نکنید مشکل به خاطر سربازی نیست بلکه کار دولتی و تخصص مشکل اصلی کیسهایی که طولانی شدن

ولی همسر من نه کار دولتی داشته هیچوقت و نه حتی رشته درسی خاص! فقط سربازیش ..
تشکر کنندگان: sinapco ، بابراس ، farrokh33 ، mahyaaa ، ARSAMNEW

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان