کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-05 ساعت 09:25)لیدا59 نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 09:10)mordad نوشته:  من نمیدونم چرا این دیوونه ها هی نفر دومای کیسارو آپ میکنن. با اعصاب من بازی میکنن. بازم به تاریخ ۴ سپتامبر من آپ خوردم ولی همسرم که نفر اصلیه هیچی به هیچی. میخوام یه ایمیل بزنم بپرسم ازشون مشکل همسرم دقیقا چیه؟ اگه خطرناکه بگن منم حواسم باشه مواظب خودم باشم! والا اینا خودشونم نمیدونن چرا و چی و دارن چک میکنن. آخه آدم 290 روز باید چک بشه؟! فقط ب خاطر سربازی ؟ که اونم اجباریه؟
اینا واقعا مشکل دارن همسر من که سربازی نداشته معاف بوده الان ۷ ماهه که منتظریم نمیدونم چرا بازندگی ما ها بازی میکنن

يعني واقعاً از ته دل من گفتي...
تشکر کنندگان: mordad ، sinapco ، homayoon1972 ، بابراس ، farrokh33 ، mahyaaa ، ARSAMNEW
(2015-09-05 ساعت 08:27)mordad نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 08:19)elmira esteghbal نوشته:  سلام دوستان آيا از دوستان قديمي كه سربازي س بودن و سابقشون بالاي ٦ ماه بوده كسي هست كه كلير شده باشه؟

ما که نشدیم هنوز بعد از 289 روز

ماهم با تفاوت ۱ روزه با مرداد تو همین شرایط هستیم
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: 2015reza ، sinapco ، homayoon1972 ، mordad ، بابراس ، farrokh33 ، mahyaaa ، Alex 2014 ، ARSAMNEW
(2015-09-05 ساعت 09:18)maryampk نوشته:  سلام دوستان
همسر من هم از برندگان لاتاری ۲۰۱۵ و ماه می به مصاحبه رفتیم و تا حالا کلیر نشدیم
ما که خیلی نا امید شدیم ولی وقتی اومدم تو این سایت و کسانی رو شرایط ما را دارن دیدم یک خورده امیدوار شدم

من چند تا سوال داشتم چون از توی این متنها فهمیدم or - / مهمه

تا حالا به مسئله دقت نمی کردم اگر امکان داره این دوتا چه فرقی با هم دارن و درضمن آخرین آپدیت ما ۱ سپتامبر بوده

آپدیت شبانه رو از کجا می فهمید ؟ ممنون می شم جواب بدهید

سلام دوست عزيز لطفا بفرماييد كدوم سفارت بوديد و آپديت هاي قبلي در چه تاريخي بوده؟زمان آپديت ها را فقط با چك كردن مكرر سايت مي توان فهميد. در مورد سوال اول هم دوستان پي بردند كه هر وقت اور بود يعني از ا م ر ي ك ا است.البته هميشه صادق نبوده
٢٠١٥، ايالت تگزاس، شهر دالاس
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، بابراس ، farrokh33 ، maryampk ، mahyaaa ، ARSAMNEW
(2015-09-05 ساعت 09:10)mordad نوشته:  من نمیدونم چرا این دیوونه ها هی نفر دومای کیسارو آپ میکنن. با اعصاب من بازی میکنن. بازم به تاریخ ۴ سپتامبر من آپ خوردم ولی همسرم که نفر اصلیه هیچی به هیچی. میخوام یه ایمیل بزنم بپرسم ازشون مشکل همسرم دقیقا چیه؟ اگه خطرناکه بگن منم حواسم باشه مواظب خودم باشم! والا اینا خودشونم نمیدونن چرا و چی و دارن چک میکنن. آخه آدم 290 روز باید چک بشه؟! فقط ب خاطر سربازی ؟ که اونم اجباریه؟
دوست عزیز به خاطر سربازی به نظرم نیست بلکه به خاطر بیشتر کار باید باشه
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، بابراس ، farrokh33 ، mahyaaa ، ARSAMNEW
(2015-09-05 ساعت 09:35)elmira esteghbal نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 09:25)لیدا59 نوشته:  [quote='mordad' pid='656902' dateline='1441428002']
من نمیدونم چرا این دیوونه ها هی نفر دومای کیسارو آپ میکنن. با اعصاب من بازی میکنن. بازم به تاریخ ۴ سپتامبر من آپ خوردم ولی همسرم که نفر اصلیه هیچی به هیچی. میخوام یه ایمیل بزنم بپرسم ازشون مشکل همسرم دقیقا چیه؟ اگه خطرناکه بگن منم حواسم باشه مواظب خودم باشم! والا اینا خودشونم نمیدونن چرا و چی و دارن چک میکنن. آخه آدم 290 روز باید چک بشه؟! فقط ب خاطر سربازی ؟ که اونم اجباریه؟
اینا واقعا مشکل دارن همسر من که سربازی نداشته معاف بوده الان ۷ ماهه که منتظریم نمیدونم چرا بازندگی ما ها بازی میکنن

يعني واقعاً از ته دل من گفتي...
[/quot

ا دوستان من چي بگم كه بدون كار دولي و همسرم هم بدون سربازي براي من چك زد.اكثر كيسا هايي كه با ما مصاحبه داشتند و سربازي داشتن خيلي وقته كلير شدن اما هنوز مونديم،خيلي هم عجيبه انگار از اول سپتامبر تا حالا كسي كلير نشده،دوستاني كه دستي در كار هاي اماري درن يه نظري بدنe]
٢٠١٥، ايالت تگزاس، شهر دالاس
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، mordad ، بابراس ، farrokh33 ، h_researcher ، mahyaaa ، ARSAMNEW
(2015-09-05 ساعت 09:43)houshym نوشته:  

منم با شما کاملا موافقم چون کیس ما برنده من بودم که سربازی نرفته بودم و فقط چندسال پیش مربی دانشگاه آزاد بودم شوهرم هم که مهندس مکانیک وشرکت خودش رو داره .
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان: بابراس ، farrokh33 ، mahyaaa ، ARSAMNEW
(2015-09-04 ساعت 20:38)khalilkhah نوشته:  یکی از اشتباهاتی که آمارهای سیمون داره اینکه تمامی افرادی که در حالت Ready هستند را در یک آمار جمع می کند که با توجه به آخرای لاتاری این شبه ایجاد می شه که اینها دیگه مصاحبه نمی روند, ولی در واقعیت اینجوری نیست بلکه برخی از این ردی ها افرادی هستند که چک امنتیتیشون تمام شده و منتظر صدور ویزایشان می باشند, براین اساس من این افراد را براساس آخرین فایل سیمون تصحیح کردم که جدول ذیل شکل گرفت:
[عکس: _جهانی_.jpg]

حال براساس این جدول, لاتاری ۲۰۱۵ با یکی از حالات ذیل خاتمه خواهد یافت:
۱) بدول کلیر کردن افراد با افزودن افراد در مصاحبه در سپتامبر لاتاری پایان خواهد یافت (این نظریه با توجه به برنامه ریزی دقیق که تعداد حوالی 50 هزار باشد تقریبا مردود است)
۲) گپ 500 نفری آنها را از سهمیه ایران پر مینمایند و فقط از ایران بین 100 تا 200 نفر کلیر خواهند شد
۳) از سهمیه آمریکای مرکزی که حدود 5000 هزار نفر هستند استفاده می نمایند, که در چهار سال قبل استفاده شده و احتمال دارد امسال نیز استفاده شود که البته در پنج سال قبل حدود 1000 نفر استفاده شده که همین مقدار هم برای امسال استفاده شود کسی بدون ویزا باقی نخواهند ماند
۴) گروهی از افرادی که در چک امنیتی هستند را کلیر نکند, که اگر ۱۰ درصد را کلیر نکنند به بقیه ویزا خواهد رسید, این مقدار برای ایران حدود 50 تا 100 نفر است.
5- در حدود 10 % رد میشند(در افریقا بیشتر هم هستند سپتامبر هم اکثر مصاحبه ها در افرقا و اروپا ست) و حدود 10 % هم به مصاحبه نمیرند ! که نزدیکه 500 نفر برای سپتامبر میشه پس اصلا ویزا کم نمیاد مطمئن باشید .
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: sunn789 ، nimanoush ، بابراس ، farrokh33 ، mahyaaa ، ARSAMNEW ، bidaad

پس اينجا همدرد زياد هست [emoji17]
تشکر کنندگان: mordad ، sunn789 ، بابراس ، farrokh33 ، mahyaaa ، ARSAMNEW
(2015-09-05 ساعت 09:54)sasanoush نوشته:  

منم با شما کاملا موافقم چون کیس ما برنده من بودم که سربازی نرفته بودم و فقط چندسال پیش مربی دانشگاه آزاد بودم شوهرم هم که مهندس مکانیک وشرکت خودش رو داره .
ساسانوش جان آپدیتاتون چطور بوده؟
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: sunn789 ، بابراس ، farrokh33 ، mahyaaa ، ARSAMNEW
خدا رو شكر مي كنم كه فرمهام رو به موقع نفرستادم والا بايد از نوامبر تا حالا منتظر مي بودم. خيلي سخته اين انتظار و من كه از مي موندم واقعا اين روز ها بي طاقت شدم. فكر نمي كنم كه ديگه اتفاق فوق العاده اي تو اين چند روز بيوفته، كساني كه در چند روز اول سپتامبر آپ خوردند، و كساني كه در اين ماهاي آخر مصاحبه رفتن و فاقد ريسك فاكتور هستند، به احتمال قوي اين ماه ويزاشون رو مي گيرند. بقيه كه خيلي وقته آپ نخوردن، و شرايط خاص مثل س و شغل حساس دارند، مثل من، ديگه بايد خودشون رو براي هر پيشامدي حاضر كنند. تنها كاري كه تو اين شرايط از دستمون بر مياد دعا هست و از دست ندادن اميد به يك معجزه. اگر خدا خواست كه رفتني هستيم، اگر هم قسمتمون نبود، به قول خودشون All options are on the table. اپلاي براي استراليا ، كانادا، دانمارك، يا ادامه كار و زندگي با خيال آسوده و راحت در كنار نوستالژيهامون در ايران مثل ٧٠؟ميليون آدم ديگه. عليرغم تمام اين حرف ها من خودم تا سي سپتامبر ، اميدم رو از دست نمي دم.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
150 روز
پروردگار بزرگ ما، ما رو کلير کن به موقع.
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: kimfar ، mordad ، ican2015 ، sunn789 ، Siamak ، M.d ، دریای خروشان ، بابراس ، farrokh33 ، mahyaaa ، Pariba ، Alex 2014 ، ARSAMNEW
آرزوی کلیر سریعتر برای دوستان عزیز 2015 خودم
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: mordad ، sunn789 ، دریای خروشان ، بابراس ، farrokh33 ، mahyaaa ، Alex 2014 ، ARSAMNEW
دوستان
با تحلیلهای اقای خلیلخواه ، خودم و چک کردن با سیمون واقعا امسال ویزا کم نمیاد و همه قاره ها برای همه کسانی که مصاحبه رفتن سهمیه دارن.
اونا وظیفه دارن 50000 ویزاشون رو پر کنن
همه ما شرایط گرفتن ویزا رو داریم
اونا به کار رشته و سربازی حساسیت دارند

روی کاغذ همه باید ویزا بگیریم یعنی هیچ دلیل علمی فنی وجود ندارد که نگیریم مگر اینکه سفارتها کم کاری کنند که انشالله پیش نمیاید
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: kimfar ، mordad ، 2015reza ، sunn789 ، khalilkhah ، بابراس ، farrokh33 ، mahyaaa ، ARSAMNEW
Dear Sirs/ Madams I have only one request, please either clear me or reject me. this is the only request from me. I can't stand this situation. if you can't announce my clearance and you really think that I won't be cleared, please let me know so I'll withdraw the process and let other Iranians get the visa. this is formal request.

نکته بسیار جالب اینکه من 5 شنبه ایمیل بالا رو زدم. اما بازم خبری نشد.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان