کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
سلام تا 25 فوریه
آنکارا 472 نفر AP خوردن که کلا 267 کیس بوده و ابوظبی هم 105 نفر که 57 کیس بوده،
کیس نامبر:2015AS0004xx افراد کیس: 3 نفر آ،نکارا، تاریخ ارسال فرم ها: 22 می کارنت: 12 آگوست 2014 نامه دوم: 23 اکتبر 2014 تاریخ مصاحبه: 3 دسامبر دریافت ویزا: Cool خودم AP همسر و فرزند یک ضرب آپدیتها 24 دسامبر، 20 فوریه، 26 فوریه بعد ارسال ایمیل ، 27 مارچ، 30 مارچ، 31 مارچو کلیر 8 آپریل دریافت ویزا22 آپریل Big Grin ورود به آمریکا 6 می
تشکر کنندگان: goliii ، Mahboy ، HERMES7 ، farrokh33 ، jupiterx ، turadjk
اين امار رو از كجا بدست مياريد

شماره کیس: 2015AS000027xx - رویت قبولی: MAY 1, 2014 - کنسولگری: ANKARA - تعداد افراد: 1 - ارسال فرمهای سری اول: 18may, 2014 - کارنت شدن کیس: AUG 12, 2014 - مصاحبه:Ankara19november -
آپدیت : -30dec-2jan-20feb-27march-30march-31march-3april دریافت ویزا:کلیرنس - ورود به آمریکا: - دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: farrokh33
(2015-03-02 ساعت 14:41)aidin2015 نوشته:  اين امار رو از كجا بدست مياريد

فایل اکسل سیمون رو مربط به Ceac هست از تاپیک آنالیز بگیرید، Con v, سورت کنید آنکارا رو جدا کنید توی صفحه جدید و AP ها رو اتوسام کنید. آمار دقیقه، فقط من نمیدونم اینا چرا میگن سرمون شلوغه
کیس نامبر:2015AS0004xx افراد کیس: 3 نفر آ،نکارا، تاریخ ارسال فرم ها: 22 می کارنت: 12 آگوست 2014 نامه دوم: 23 اکتبر 2014 تاریخ مصاحبه: 3 دسامبر دریافت ویزا: Cool خودم AP همسر و فرزند یک ضرب آپدیتها 24 دسامبر، 20 فوریه، 26 فوریه بعد ارسال ایمیل ، 27 مارچ، 30 مارچ، 31 مارچو کلیر 8 آپریل دریافت ویزا22 آپریل Big Grin ورود به آمریکا 6 می
تشکر کنندگان: goliii ، farrokh33
(2015-03-02 ساعت 11:52)Leila18 نوشته:  پس چرا از کليرهاي گروهي خبري نيستSad
لطفا استرس جاری نکنید کلیرنس گروهی در ماه های اخر اتفاق می افتاده و بنظر من روال امسال هم همینه از می یا خرداد منتظر باشیم بهتر هست. WinkSmile
تشکر کنندگان: goliii ، somayeh1363 ، farrokh33 ، jupiterx ، aidaz ، حاجی واشنگتن
(2015-03-02 ساعت 12:16)Radwin نوشته:  دوستان اگر لطف کنید و عضو منتظرسرا بشوید با شروع کلیرهای گروهی میتوانیم بفهمیم که چند نفر کلیر شده اند و دقیقا از اوضاع باخبر میشویم.
رادوین جان فکرکنم این واسه بار هزارم که میای مینویسی عضو بشید باباجان من نمیخوان حتما دیگه ماها تواین هفته کلیر میشیم بعدش اونها میمونن که باید از این به بعد تحلیل کنن ولی هیچ اطلاعاتی نیست که بخوان این کار رو انجام بدن پس علی میمونه و حوضش Cool
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان: farrokh33 ، jupiterx
(2015-03-02 ساعت 14:56)رضا2015 نوشته:  
(2015-03-02 ساعت 11:52)Leila18 نوشته:  پس چرا از کليرهاي گروهي خبري نيستSad
لطفا استرس جاری نکنید کلیرنس گروهی در ماه های اخر اتفاق می افتاده و بنظر من روال امسال هم همینه از می یا خرداد منتظر باشیم بهتر هست. WinkSmile
پس بپذيريم همگي يک دوره 6 ماهه کليرنس داريم و مديکال مجدد و تا اون موقع خبري نيست-بله با اين تفکر راحت تر ميشه انتظاري هم نداريمRolleyes
همه چي ارومهShy
شماره کيس :***2015AS2 -تعداد افراد کيس: 4 نفر-رويت قبولي:1 May - ارسال فرمها:May 29- کارنت شدن:July- کنسولگري:آنکارا-تاريخ مصاحبه: Dec 3- وضعيت: کلير توسط ايميل 3 April ورود به کالیفرنیا: 28jun
تشکر کنندگان: farrokh33 ، aidaz
فقط بدن من به ٦ ماه دكترم حاضرم

شماره کیس: 2015AS000027xx - رویت قبولی: MAY 1, 2014 - کنسولگری: ANKARA - تعداد افراد: 1 - ارسال فرمهای سری اول: 18may, 2014 - کارنت شدن کیس: AUG 12, 2014 - مصاحبه:Ankara19november -
آپدیت : -30dec-2jan-20feb-27march-30march-31march-3april دریافت ویزا:کلیرنس - ورود به آمریکا: - دریافت گرین کارت:
(2015-03-02 ساعت 15:17)goliii نوشته:  
(2015-03-02 ساعت 12:16)Radwin نوشته:  دوستان اگر لطف کنید و عضو منتظرسرا بشوید با شروع کلیرهای گروهی میتوانیم بفهمیم که چند نفر کلیر شده اند و دقیقا از اوضاع باخبر میشویم.
رادوین جان فکرکنم این واسه بار هزارم که میای مینویسی عضو بشید باباجان من نمیخوان حتما دیگه ماها تواین هفته کلیر میشیم بعدش اونها میمونن که باید از این به بعد تحلیل کنن ولی هیچ اطلاعاتی نیست که بخوان این کار رو انجام بدن پس علی میمونه و حوضش Cool

گلی جان درست میفرمائید ولی به حکم وظیفه میگم. الان سری اکتبر و نوامبر و دسامبر که کلیر بشوند دیگه این عزیزان باید هی بپرسند کی کلیر شد کی نشد و همه هم سردرگم میشوند. من خداییش تا حالا پنجاه بار درخواست کردم ولی متأسفانه دوستان کم لطفی میکنند. صلاح مملکت خویش خسروان دانند.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: farrokh33 ، jupiterx ، goliii
سلام. دوستانی که امار استخراج میکنند لطف کنید و به ما بگید. ایا کیسی از اکتبر هنوز هست که کلیر نشده ؟ کدوم سفارت و چند تا؟
شماره کیس: 2015ASXXXX1XXX تاریخ رویت قبولی:14 May کنسولگری: Ankara ---->Abu Dhabi تعداد افراد منظور در کیس : 1 ارسال فرمهای سری اول: 27 may
کارنت شدن کیس: 12 Augest مصاحبه: Nov هفته سوم دریافت کلیرنس: هفته سوم March دریافت ویزا: سه هفته بعد ورود به آمریکا: May دریافت گرین کارت: Big Grin

(2015-03-02 ساعت 16:07)Goldenstar نوشته:  سلام. دوستانی که امار استخراج میکنند لطف کنید و به ما بگید. ایا کیسی از اکتبر هنوز هست که کلیر نشده ؟ کدوم سفارت و چند تا؟

دوست عزيز ، بله
هم از اكتبر و هم از نوامبر ، تعدادي هستند مثل خود من كه هنوز كلير نشدند .
تعداد دقيق رو الان ندارم بدم خدمتتون ولي فكر ميكنم بين ١٠-٢٠ نفر هنوز از اين ٢ ماه اول ( حداقل و به صورت كلي ) هنوز در انتظارند .

Case# : 2015AS2XX
Interview: 10th Nov
Status: waiting for AP

مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
تشکر کنندگان: masouleh ، farrokh33 ، goliii
آمار و ارقام خیلی بیشتر از اون چیزی هست که فکر میکنیم؛ از 10 نوامبر تا 26 نوامبر فقط در سفارت آنکارا نزدیک به 90 کیس مصاحبه شدند که تازه کلی خانواده 4 نفره هم بین ـشون بوده دیگه خودتون حساب کنید چند نفر فقط در نوامبر مصاحبه شدند! حالا از این تعداد 70 درصد هم AP خورده باشند که خیلی خوشبینانه است (فکر میکنم بالای 80 درصد AP خورده باشند) نزدیک 70 تا کیس فقط از نوامبر و فقط هم از سفارت آنکارا منتظر هستند، حالا سفارت ها و ماههای دیگه بماند...

من شخصا فکر میکنم با توجه به اینکه در کلیر گروهی قبلی که تعداد زیادی از اکتبری ها (از همه سفارت ها) که تقریبا هم نزدیک به 4 ماه بود که منتظر بودند کلیر شدند به همین خاطر کلیر ما نوامبری ها هم بسیار نزدیک هست و اصلا لزومی نداره که الان هی استرس بیخود به خودمون بدیم و با گفتن اعداد 6 ماه 7 ماه فقط اعصاب و روان خودمون رو این وسط داغون کنیم. میدونم الان شرایط خیلی سختی هست و چندین ماه هست که همگی اینجا منتظریم و واقعا دیگه حسابی خسته شدیم و دیگه انرژیی برای اعصاب خوردی های بیشتر نداریم. ولی الان دقیقا موقع قوی بودن و باانرژی بودن هست و اول از همه به خودم میگم که باید الان ضمن واقع بینی کاملا قوی و باانرژی باشیم!

از طرفی همونطور که قرار نیست اینجا الکی دلخوشی های پوچ و بی اساس به خودمون بدیم، قرار هم نیست یه عینک سیاه بدبینی به چشم ـمون بزنیم و با گفتن "رفت برای 6-7 ماه دیگه" خودمون رو راحت کنیم (یا بهتره بگیم به نوعی عذاب بدیم). اگر قرار بود پروسه امسال 6-7 ماه طول بکشه اولین کسانی که باید 6-7 ماه منتظر می موندند همون اکتبری ها بودند که دیدید اکثرا حدود 4 ماه و کمتر کلیر شدند رفتند و از طرفی امسال مشکلاتی مثل گاورمنت شات داون و مشکل سیستم ها و دیتابیس ها که پارسال وجود داشت وجود نداره پس هیچ دلیل موجهی هم برای تاخیر های طولانی و بی مورد وجود نداره...

بهترین کاری که الان میتونیم بکنیم اینه که ترس ها و افکار بد رو از خودمون دور کنیم و صد البته زبان بخونیم و کارهای رفتن ـمون رو انجام بدیم! راستی من امروز بالاخره رفتم گواهینامه ی بین المللی ـیم رو گرفتمBig Grin اینو جهت یادآوری به دوستانی که هنوز نرفتن بگیرن گفتم، خیلی هم راحت هست و همون موقع بهتون میدن، فقط 75 هزار تومن هزینه داره... اطلاعات بیشتر هم خواستین بگین تو پیغام خصوصی بهتون میگمWink
کیس نامبر: 2015AS9XX | سفارت: آنکارا | تعداد اعضای کیس: 1 نفر | مصاحبه: 13 نوامبر | تاریخ کلیر شدن: April 03, 2015 بعد از 141 روزCool

تشکر کنندگان: HERMES7 ، Radwin ، Mahboy ، fa15 ، farrokh33 ، milad.nas ، jupiterx ، Abdorrezaa ، goliii
سلام، ما هم پامون به این تاپیک رسید تا خدایی نکرده چیزیو از دست نداده باشیم..کیس ما دو نفره بود،خودم و خانمم..امروز مصاحبه شدیم. همه چیز طبق انتظار پیش رفت،آخرشم بعلت سربازی یک برگه صورتی قشنگ نصیبمون شد.حالا غیره زبان خوندن و کارای مفید دیگه کار مهم دیگه ای نباید بکنیم؟
کیس:***2، رویت قبولی: می، ارسال فرم 260: 18 اگوست، نامه دوم : 25 ژانویه، مصاحبه : 2 مارچ آنکارا،
تعداد نفرات : 2 نفر، وضعیت : کلیرنس، آپدیت : 2 و 4 و 6 و 10و11و 20 مارچ، 12 می (با ایمیل)، 15 جون شبانه
تشکر کنندگان: Mahboy ، arash.hs ، rbrb-2015 ، farrokh33 ، R-AL ، aidaz ، goliii
(2015-03-02 ساعت 18:15)omid_h نوشته:  سلام، ما هم پامون به این تاپیک رسید تا خدایی نکرده چیزیو از دست نداده باشیم..کیس ما دو نفره بود،خودم و خانمم..امروز مصاحبه شدیم. همه چیز طبق انتظار پیش رفت،آخرشم بعلت سربازی یک برگه صورتی قشنگ نصیبمون شد.حالا غیره زبان خوندن و کارای مفید دیگه کار مهم دیگه ای نباید بکنیم؟

سلام امیدوارم زودتر کلیر بشین،سعی کنین آرامش خودتون رو حفظ کنین،تاپیک کلیرنس مهاجر سرا رو دنبال کنید ومرتب ceac و سایت سفارتتون رو چک کنید ،میتونم بپرسم کدوم سفارت بودین؟
CN:3###مصاحبه ۸ فوریه،ابوظبی،وضعیت:کلیرنس،آپدیتها۸و۹و۱۰ فوریه و۱۴آپریل با ایمیل هر دو نفر ،۱۶ آپریل نفر اصلی،۲۰ آپریل هر دو نفر

و تاریخ طلایی ۲۱ آپریل: تو سایت ابوظبی کلیر
(2015-03-02 ساعت 18:25)amindv15 نوشته:  
(2015-03-02 ساعت 18:15)omid_h نوشته:  سلام، ما هم پامون به این تاپیک رسید تا خدایی نکرده چیزیو از دست نداده باشیم..کیس ما دو نفره بود،خودم و خانمم..امروز مصاحبه شدیم. همه چیز طبق انتظار پیش رفت،آخرشم بعلت سربازی یک برگه صورتی قشنگ نصیبمون شد.حالا غیره زبان خوندن و کارای مفید دیگه کار مهم دیگه ای نباید بکنیم؟

سلام امیدوارم زودتر کلیر بشین،سعی کنین آرامش خودتون رو حفظ کنین،تاپیک کلیرنس مهاجر سرا رو دنبال کنید ومرتب ceac و سایت سفارتتون رو چک کنید ،میتونم بپرسم کدوم سفارت بودین؟

آنکارا
کیس:***2، رویت قبولی: می، ارسال فرم 260: 18 اگوست، نامه دوم : 25 ژانویه، مصاحبه : 2 مارچ آنکارا،
تعداد نفرات : 2 نفر، وضعیت : کلیرنس، آپدیت : 2 و 4 و 6 و 10و11و 20 مارچ، 12 می (با ایمیل)، 15 جون شبانه
تشکر کنندگان: farrokh33 ، goliii

امیدوارم خیلی زود کلیر بشید . .
میتونم بپرسم کدوم ارگان خدمت کردید؟
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: farrokh33 ، goliii

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان