کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-02-26 ساعت 13:39)nikoo2468 نوشته:  
(2015-02-26 ساعت 11:47)behdadK نوشته:  
(2015-02-26 ساعت 11:32)rbrb-2015 نوشته:  
(2015-02-12 ساعت 21:15)afshin.as نوشته:  سلام به همه
با اجازه یه جام به ما بدید مام اومدیم
خدارو شکر مصاحبه مام تموم شد 11feb بود
اول بگم خانومم کیس اصلی بود یه ضرب گرفت من AP خوردم
شرایط خانومم
لیسانس حسابداری شغل یه شرکت خصوصی
خودم:
لیسانس سخت افزار
خدمت ارتش پشتیبانی
این و بگم روز قبل ما آقایی بود که خدمتم کرده بود ولی یه ضرب گرفت کیس اصلی خانومش بود
پس امید به یه ضرب داشته باشید
من کلا زیاد تایپم خوب نیست سوالی باشه در خدمتم

کاربر Afshin.as یکی از دوستانی بودن که خبر دادن امسال کیسی در آنکارا با وجود سربازی ـ نیروی انتظامی ـ ویزا یکضرب گرفتن. حالا اینکه خودشون مستقیم با این شخص ارتباط داشتن و یا از دیگری شنیدن رو نمیدونم.
خوب همین رو ازشون بپرسید. شما اگر به همچین موردی برخورد میکردید اینجا تو فروم دقیق تر با اطلاعات بیشتر نمینوشتید. به نظر میاد از پستشون که یکی رو میشناختن که این رو میشناخته. بله در زمان مصاحبه ما هم در ابوظبی از این شایعه ها بود بین مصاحبه شوندگان خیلی زیاد. ما هم به همه لبخند میزدیم.
سلام آقای افشین. خانم خوبند؟ اون چند نفری که سربازی رفته بودند ویزای یک ضرب کرفتن، پاسشون را با یک برگه صورتی از پست تحویل گرفتن!!!!!!!!
آقای افشین شما هم آپدیت زیاد داشتید؟

سلام نیکو جان خوبی مرسی بله متوجه شدم و امروز اعلام کردم.
شما خوبی مادر حالشون خوبه امیدوارم که زودتر کلیر بشن.
کیس:   36xx/ 2015سفارت: انکارا **مصاحبه: Feb** تعداد افراد منظور در کیس :2 نفر** دریافت ویزا:خانومم گرفته خودم : کلیر 9 جون بعد از 10 آپدیت آخرین آپدیت 2 جون با همسرم دریافت ویزا 25 جون
تشکر کنندگان: nikoo2468 ، farrokh33 ، bahar101 ، SAAM_60
این دوتا کیس 3788 و 3204 بچه های ما هستن که کلیر شدن تو ابوظبی؟
تشکر کنندگان: farrokh33
با سلام

دوستان عزیز لطفا فارسی تایپ کنید ....

اگر هم کیبورد فارسی ندارید بارها گفته شده از سایت های کمکی استفاده کنید مثل سایت behnevis.com
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: farrokh33 ، Mahboy ، bahar101 ، babak12 ، حاجی واشنگتن
دوستان اقا بهداد رفتن مرخصی
از اینجا به نمایندگی همه براش آرزوی موفقیت میکنیم و پیشاپیش عیدشون هم مبارک باشه
ایشالا مرخصی بهش خوش بگذره.
من آپدیت سومم خوردم. جمعه 27 فوریه
درمورد مشاهده میدانی از مساله ویزای یکضرب و خدمت سربازی باید بگم ما که اونجا بودیم به دونفر ویزا دادن.خبرشم در کل آنکارا مثل بمب ترکیدSmile با بچه ها هم که بیرون بودیم همه انتظار داشتن منم یکضرب بگیرم و بعدش که دیدن نگرفتم مثل بچه هایی که ثلث سوم رفوضه شدن نگام میکردن.
قبلا هم گفتم روز 10فوریه افسر یک خانم خوش اخلاق و مهربان بوده و خیلی راحت میگرفته.
از farrokhبپرسید اطلاعات دقیق تری داره. چون جاش خوب بود زیر سایه بان دکه وایساده بود برف و باد بهش نمیخورد. من هم کفشام خیس بود هم خواهرم همش میکشوندم مراکز خرید زیاد جلو سفارت واینمیسادم که آمار خوب داشته باشم.
ضمنا afshin.as را هم تایید میکنم. حرفاش راسته و fake نیست. Big Grin
تشکر کنندگان: afshin.as ، HERMES7 ، Mahboy ، bahar101 ، farrokh33 ، goliii ، rbrb-2015
(2015-03-01 ساعت 12:18)Abdorrezaa نوشته:  ایشالا مرخصی بهش خوش بگذره.
درمورد مشاهده میدانی از مساله ویزای یکضرب و خدمت سربازی باید بگم ما که اونجا بودیم به دونفر ویزا دادن.خبرشم در کل آنکارا مثل بمب ترکیدSmile با بچه ها هم که بیرون بودیم همه انتظار داشتن منم یکضرب بگیرم و بعدش که دیدن نگرفتم مثل بچه هایی که ثلث سوم رفوضه شدن نگام میکردن.
قبلا هم گفتم روز 10فوریه افسر یک خانم خوش اخلاق و مهربان بوده و خیلی راحت میگرفته.
از farrokhبپرسید اطلاعات دقیق تری داره. چون جاش خوب بود زیر سایه بان دکه وایساده بود برف و باد بهش نمیخورد. من هم کفشام خیس بود هم خواهرم همش میکشوندم مراکز خرید زیاد جلو سفارت واینمیسادم که آمار خوب داشته باشم.

SmileSmileSmileSmileSmileBig GrinBig GrinBig Grin
کیس:   36xx/ 2015سفارت: انکارا **مصاحبه: Feb** تعداد افراد منظور در کیس :2 نفر** دریافت ویزا:خانومم گرفته خودم : کلیر 9 جون بعد از 10 آپدیت آخرین آپدیت 2 جون با همسرم دریافت ویزا 25 جون
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، farrokh33
سلام
من 4 تا آپدیت 17/19/26/27FEB داشتم به امید کلیر سریع برای همه
تشکر کنندگان: bahar101 ، farrokh33 ، R-AL ، goliii ، rbrb-2015 ، somayeh1363
(2015-03-01 ساعت 10:43)رضا2015 نوشته:  دوستان اقا بهداد رفتن مرخصی
از اینجا به نمایندگی همه براش آرزوی موفقیت میکنیم و پیشاپیش عیدشون هم مبارک باشه

پس اون خبر کلیر شدنش درست بود؟ رفته ویزاشون رو بگیره ؟ Wink
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: HERMES7 ، kaamiran ، Mahboy ، hrghoreshi ، bahar101 ، m.ghoreishi ، farrokh33 ، goliii ، jupiterx ، afshin.as
(2015-03-01 ساعت 12:27)afshin.as نوشته:  سلام
شما آپدیت شدنتون خیلی شبیه کیس ماست! اگه آپدیت اولیه هم حساب کنید 5 تا آپدیت داشتید
کیس نامبر: 2015AS38XX>
ارسال فرمهای اولیه: 28می
تعدادافراد کیس: 1نفر
سفارت:انکارا
تاریخ کارنت شدن: 9 نوامبر
نامه دوم: 12 نوامبر
مصاحبه: فوریه
وضعیت: کلیرنس
آپدیتها: 11feb, 17feb 19feb , 24feb, 27feb, 2march, 9march،20march 1jun(by email),5jun,9jun, 11jun(name az sefat baraye clear shoda Smile )
120 روز انتظار
تشکر کنندگان: Mahboy ، bahar101 ، farrokh33 ، goliii
(2015-03-01 ساعت 13:05)nikoo2468 نوشته:  
(2015-03-01 ساعت 12:27)afshin.as نوشته:  سلام
شما آپدیت شدنتون خیلی شبیه کیس ماست! اگه آپدیت اولیه هم حساب کنید 5 تا آپدیت داشتید
بله دقیقا من اولیو حساب نکردم
تشکر کنندگان: farrokh33 ، goliii
سلام
من و خانوادم 2دسامبر مصاحبه داشتیم الان تقریبا" 3 ماه از مصاحبه ما میگذره و آپ دیتامون مال 5 دسامبره از اون موقع تا الان اصلا" خبری از آپدیت نیست باید ایمیل بزنم بهشون ؟؟
تشکر کنندگان: farrokh33
(2015-03-01 ساعت 18:48)amirmz نوشته:  سلام
من و خانوادم 2دسامبر مصاحبه داشتیم الان تقریبا" 3 ماه از مصاحبه ما میگذره و آپ دیتامون مال 5 دسامبره از اون موقع تا الان اصلا" خبری از آپدیت نیست باید ایمیل بزنم بهشون ؟؟
سلام
زدن ای میل ضرری نداره حداقل ممکنه یه نگاه به پرونده بندازن یا Expedite کنند.
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: farrokh33 ، amirmz
(2015-03-01 ساعت 12:18)Abdorrezaa نوشته:  ایشالا مرخصی بهش خوش بگذره.
سلام دوست عزیز زیر سایه بان دکه رو خوب اومدی (عجب روز سردی بود .برف میومد و بادسرد) جلو سفارت من با بچه هایی که آشنا شدم یک آقایی بود مشهدی که مجرد بود و سربازی نرفته بود ولی رشته اش مرتبط با نفت بودو ارشد داشت که یکضرب گرفت یک آقا و خانم اهل رشت بودن که اونا هم یکضرب گرفتن یک دختر خانم مجرد بود که بیرون سفارت من با برادرش صحبت میکردم که دختره اومد بیرون و گفت یکضرب گرفته یک آقا و خانم با دختر بچه حدود دو ساله شون که اونا هم یکضرب گرفتن دو روز بعد تو آنکارا دیدمشون گفت پاسپورتها رو گرفتن ولی نمی دو نستن پاکت زرد رو باز کردن ولی با عجله رفته بود سفارت و دو باره پاکت ها رو براش پلمپ کرده بودند یک آقایی که فرداش مصاحبه داشت وسربازی رفته بود هم اومده بود در سفارت یک کم ترسیده بود همراهش خانمی بود که مرتب بهش دلداری میداد که یکضرب میگیری(فکر کنم شما بودید) اون آقا رشتی میگفت که فلانی سربازی رفته و یکضرب گرفته .امیدوارم درست گفته باشه .همیشه شاد باشید
تشکر کنندگان: goliii ، Abdorrezaa ، afshin.as
من يه سوالى اين تاريخ انقضاء پروسه چى هست Case number:28xx. Interview: 4feb Clear bad az 23 roz 27 feb

تشکر کنندگان: farrokh33 ، bahar101 ، goliii
تشکر کنندگان: somayeh1363 ، farrokh33 ، bahar101 ، ghazaleh12324 ، goliii

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان