کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-05 ساعت 11:36)دریای خروشان نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 09:41)SAMBAR نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 08:27)mordad نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 08:19)elmira esteghbal نوشته:  سلام دوستان آيا از دوستان قديمي كه سربازي س بودن و سابقشون بالاي ٦ ماه بوده كسي هست كه كلير شده باشه؟

ما که نشدیم هنوز بعد از 289 روز

ماهم با تفاوت ۱ روزه با مرداد تو همین شرایط هستیم

سلام دوستان عزیز .ما هم هنوز هستیم .خیلی مسخره هستش خب لااقل اگر نمی خواستن بهمون ویزا بدن زودتر تکلیفمون رو مشخص میکردن .دیگه این روزهای آخر حتی اگر لطف کنن و کلیر بشیم باز هم با هزار اما وار هستش .خدا خودش تکلیف ماها رو با بهترین صورت ممکن مشخص کنه

منم هستم
کیس نامبر: 2XXX // سفارت: آنكارا // مصاحبه نوامبر // سربازى : س // اخرين آپديت واقعى ١٩ مى //

بازمانده لاتارى ٢٠١٥
تشکر کنندگان: farrokh33 ، homayoon1972 ، babak90 ، بابراس ، mahyaaa ، sinapco ، ARSAMNEW
(2015-09-05 ساعت 11:36)دریای خروشان نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 09:41)SAMBAR نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 08:27)mordad نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 08:19)elmira esteghbal نوشته:  سلام دوستان آيا از دوستان قديمي كه سربازي س بودن و سابقشون بالاي ٦ ماه بوده كسي هست كه كلير شده باشه؟

ما که نشدیم هنوز بعد از 289 روز

ماهم با تفاوت ۱ روزه با مرداد تو همین شرایط هستیم

سلام دوستان عزیز .ما هم هنوز هستیم .خیلی مسخره هستش خب لااقل اگر نمی خواستن بهمون ویزا بدن زودتر تکلیفمون رو مشخص میکردن .دیگه این روزهای آخر حتی اگر لطف کنن و کلیر بشیم باز هم با هزار اما وار هستش .خدا خودش تکلیف ماها رو با بهترین صورت ممکن مشخص کنه

والا ما هم هنوز هستیم
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، farrokh33 ، mahyaaa ، ARSAMNEW
سلام دوستان عزیز پیشکسوت

امیدوارم که اولین روز هفته رو خوب شروع کرده باشین

آرزوی کلیرنس برای همتون دارم

مثبت اندیش باشید

++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
آقایون و خانومهای گرامی انرژی مثبت بدین همه ویزا میگیریم. فایل آخر سیمون تا پایان 3سپتامبر2015 اینطور نشون میده:
1- آنکارا کیسهای مانده 60 کیس تعداد نفرات 169 نفر
2- ابوظبی کیسهای مانده 69 کیس تعداد نفرات 195 نفر
3- ایروان کیسهای مانده 42 کیس تعداد نفرات 119 نفر
در کل کیسهای مانده 171 کیس و تعداد نفرات 483نفر می باشد که با صحبتهای اساتید عزیز ویزا خیلی خیلی زیاد میاد.
پس همه امیدوار دست به دعا
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
تشکر کنندگان: yesorno ، nimanoush ، Siamak ، kimfar ، M.d ، babak90 ، farrokh33 ، Jefferson ، mahyaaa ، Pariba ، Alex 2014 ، ARSAMNEW
(2015-09-05 ساعت 09:10)mordad نوشته:  من نمیدونم چرا این دیوونه ها هی نفر دومای کیسارو آپ میکنن. با اعصاب من بازی میکنن. بازم به تاریخ ۴ سپتامبر من آپ خوردم ولی همسرم که نفر اصلیه هیچی به هیچی. میخوام یه ایمیل بزنم بپرسم ازشون مشکل همسرم دقیقا چیه؟ اگه خطرناکه بگن منم حواسم باشه مواظب خودم باشم! والا اینا خودشونم نمیدونن چرا و چی و دارن چک میکنن. آخه آدم 290 روز باید چک بشه؟! فقط ب خاطر سربازی ؟ که اونم اجباریه؟

والا،
210 روز گذشته،جالب اینه کیس ما با هم آپدیت شده،یعنی شرایط من و همسرم یکسانه؟!؟!
سربازی،شغل،مدرک،زندگی!!!
مگه میشه؟مگه دارییییییم؟؟؟
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، ریحانا ، Siamak ، babak90 ، farrokh33 ، Jefferson ، بابراس ، mahyaaa ، Pariba ، SAMBAR ، Alex 2014 ، ARSAMNEW
اینطور که از صحبتهای دوستان پیداست کلیرنس هیچ ربطی به سربازی و کار و شغل نداره همش عشقیه. اگه صحبتهای سارا گرو رو در صدای آمریکا گوش کرده باشین یکی ازش سوال کرد سربازی س در ایران دست خود آدم نیست و تقسیم به عهده نظام وظیفه عمومی است و او در جواب گفت ما این را میدانیم و این هیچ ربطی به کلیرنس نداره
(2015-09-05 ساعت 12:55)1362amin1362 نوشته:  جالبه كه همه سفارتها با هم استپ كردن. حسم مي گه طوفان داره به ايران نزديك مي شه. فكر كنم از دهم تا بيستم سپتامبر همه همديگه رو دمه سفارتها ببينيم. انرژي مثبت داشته باشيد و مثبت فكر كنيد. كلي ويزا برامون كنار گذاشتن.

ان شاالله. ...ان شاالله. ...ان شاالله. ...ای خدااااااااا
تشکر کنندگان: lighthouse ، homayoon1972 ، behzadsh ، babak90 ، farrokh33 ، Jefferson ، بابراس ، mahyaaa ، sinapco ، ARSAMNEW
(2015-09-05 ساعت 13:10)homayoon1972 نوشته:  آقایون و خانومهای گرامی انرژی مثبت بدین همه ویزا میگیریم. فایل آخر سیمون تا پایان ۳سپتامبر۲۰۱۵ اینطور نشون میده:
۱- آنکارا کیسهای مانده 60 کیس تعداد نفرات 169 نفر
۲- ابوظبی کیسهای مانده 69 کیس تعداد نفرات 195 نفر
۳- ایروان کیسهای مانده 42 کیس تعداد نفرات 119 نفر
در کل کیسهای مانده 171 کیس و تعداد نفرات 483نفر می باشد که با صحبتهای اساتید عزیز ویزا خیلی خیلی زیاد میاد.

فایل آخر سیمون تا 31 آگست است.

(2015-09-05 ساعت 12:54)yesorno نوشته:  قبل از هر چیر به این صفحه برین که نحوه ی انجام محاسبات داخلش توضیح داده شده :

[عکس: 9gg9_31-aug.jpg]

دوستان من که از یکم گفتم بین ۷-۱۰ ماه منتظر باشین.

مطمن باش اضاف که نمیاد هیچ, کم هم می آید بین 500 تا 600, فایل سیمون ردی آماده برای گرفتن ویزا را با ردی مصاحبه نرفته با هم لحاظ می کند و آمار واقعی تعداد ویزا گرفته ها نامشخص می شه
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: Siamak ، 2015reza ، farrokh33 ، بابراس ، mahyaaa ، Alex 2014 ، ARSAMNEW
(2015-09-05 ساعت 13:37)khalilkhah نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 13:10)homayoon1972 نوشته:  آقایون و خانومهای گرامی انرژی مثبت بدین همه ویزا میگیریم. فایل آخر سیمون تا پایان ۳سپتامبر۲۰۱۵ اینطور نشون میده:

نه آخرین فایلی که یس و نو عزیز برامون گذاشت تا 3 سپتامبره دقت کن. بعدشم جناب خلیلخواه گرامی ما امیدمون به شماهاس چرا آیه یاس میخونین. انشااله همگی کلیر میشیم ولی اگر هم نشدیم دوستان خوبی اینجا پیدا کردیم که تا آخر باهامون بودن. درسته 2سال از زندگی عزیزمون رو گذاشتیم پای این قضیه ولی پلهای پشت سرمون رو خراب نکردیم. بقول معروف خدا گر ز حکمت ببندد دری به رحمت گشاید در دیگری
تشکر کنندگان: babak90 ، 2015reza ، farrokh33 ، areb1356 ، mahyaaa ، HERMES7 ، SAMBAR ، yesorno ، sunn789 ، Alex 2014 ، ARSAMNEW
(2015-09-05 ساعت 12:47)vahid.sa نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 12:20)kimfar نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 11:24)vahid.sa نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 11:18)kimfar نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 11:03)vahid.sa نوشته:  یه سوال دیگه،این ادرس مربوط به چیه؟
http://turkey.usembassy.gov/iv_status_check.html
چون اینجا هم آپدیت میاد.
دیوانه شدم به خدا کودومو نگاه کنم؟
تا حالا هم اصلا or نداشتیم.ولی با همسرم هر وقت آپدیت شدیم با هم شدیم.

اینجا سایت سفارت اپدیت میشه بطور کلی یعنی همه کیسای انکارا با هم اپدیت میشن و شما باید به چیزهایی که در قسمت Case Status و در قسمت Special Notes نوشته توجه کنید که مهم.....

همه کیس ها با هم نیست دوست من....من چنتا رو هر روز چک میکنم صبح و ظهر و عصر و شب. ولی بعضیها آپ میشن و بعضیها نمیشن.

سایت سفارت یا سیس؟؟؟

سایت سفارت بخش ivsc دوسته عزیز.

میشه لطف کنید یه کیس که با شما آپدیتش فرق میکنه بگین و تاریخ آپدیتش رو ...چون تا اونجایی که من تجربه کردم در سایت سفارت همه با هم آپ میشن مثلا الان همه در 4 سپتامبر مشترک هستن ...
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، farrokh33 ، بابراس ، mahyaaa ، ARSAMNEW
(2015-09-05 ساعت 09:41)sinapco نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 09:18)maryampk نوشته:  سلام دوستان
همسر من هم از برندگان لاتاری ۲۰۱۵ و ماه می به مصاحبه رفتیم و تا حالا کلیر نشدیم
ما که خیلی نا امید شدیم ولی وقتی اومدم تو این سایت و کسانی رو شرایط ما را دارن دیدم یک خورده امیدوار شدم

من چند تا سوال داشتم چون از توی این متنها فهمیدم or - / مهمه

تا حالا به مسئله دقت نمی کردم اگر امکان داره این دوتا چه فرقی با هم دارن و درضمن آخرین آپدیت ما ۱ سپتامبر بوده

آپدیت شبانه رو از کجا می فهمید ؟ ممنون می شم جواب بدهید

سلام دوست عزيز لطفا بفرماييد كدوم سفارت بوديد و آپديت هاي قبلي در چه تاريخي بوده؟زمان آپديت ها را فقط با چك كردن مكرر سايت مي توان فهميد. در مورد سوال اول هم دوستان پي بردند كه هر وقت اور بود يعني از ا م ر ي ك ا است.البته هميشه صادق نبوده
سفارت ابوظبی - روز مصاحبه 3 may- آپدیت ها 5-6-19-25 می بعد 10 آگوست -31 آگوست - 1 سپتامبر
سه نفر هستیم درضمن من و شوهرم شغل دولتی داریم ممنون می شم نظرتون و تجربه اتون رو در مورد اینکه آیا شانس کلیرنس داریم بدهید.

(2015-09-05 ساعت 09:41)sinapco نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 09:18)maryampk نوشته:  سلام دوستان
همسر من هم از برندگان لاتاری ۲۰۱۵ و ماه می به مصاحبه رفتیم و تا حالا کلیر نشدیم
ما که خیلی نا امید شدیم ولی وقتی اومدم تو این سایت و کسانی رو شرایط ما را دارن دیدم یک خورده امیدوار شدم

من چند تا سوال داشتم چون از توی این متنها فهمیدم or - / مهمه

تا حالا به مسئله دقت نمی کردم اگر امکان داره این دوتا چه فرقی با هم دارن و درضمن آخرین آپدیت ما ۱ سپتامبر بوده

آپدیت شبانه رو از کجا می فهمید ؟ ممنون می شم جواب بدهید

سلام دوست عزيز لطفا بفرماييد كدوم سفارت بوديد و آپديت هاي قبلي در چه تاريخي بوده؟زمان آپديت ها را فقط با چك كردن مكرر سايت مي توان فهميد. در مورد سوال اول هم دوستان پي بردند كه هر وقت اور بود يعني از ا م ر ي ك ا است.البته هميشه صادق نبوده
سفارت ابوظبی - روز مصاحبه 3 may- آپدیت ها 5-6-19-25 می بعد 10 آگوست -31 آگوست - 1 سپتامبر
سه نفر هستیم درضمن من و شوهرم شغل دولتی داریم ممنون می شم نظرتون و تجربه اتون رو در مورد اینکه آیا شانس کلیرنس داریم بدهید.
تشکر کنندگان: babak90 ، homayoon1972 ، farrokh33 ، Siamak ، بابراس ، mahyaaa ، ARSAMNEW
(2015-09-05 ساعت 12:55)violets نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 12:33)شیدا، 1367 نوشته:  دوستان خوبم، ما هممون به خواست خدا وارد این پروسه شدیم و تا اینجا پیش اومدیم ز این به بعدش رو هم به خواست و اراده خودش پیش میریم تا هر چی خیر وصلاح ما و خانواده هامونه پیش بیاد ، ما که تمام تلاشمونو کردیم بدون هیچ کوتاهی از اینجا به بعد فقط برای آرامش همدیگه دعا کنیم و تسلیم اراده ی خدا بشیم، به نظرم از امشب راس یه ساعت خاص بشینیم دعا کنیم برای پیش اومدن خیر وصلاحمون و آرامش هممون، نتیجه اش فوق العاده خواهد بود، اگر موافقین با ساعت 11 بگین تا باهم بشینیم برای دعا
موافقم

متم موافقم
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
(2015-09-05 ساعت 13:37)khalilkhah نوشته:  

(2015-09-05 ساعت 12:54)yesorno نوشته:  قبل از هر چیر به این صفحه برین که نحوه ی انجام محاسبات داخلش توضیح داده شده :

[عکس: 9gg9_31-aug.jpg]

دوستان من که از یکم گفتم بین ۷-۱۰ ماه منتظر باشین.

مطمن باش اضاف که نمیاد هیچ, کم هم می آید بین 500 تا 600, فایل سیمون ردی آماده برای گرفتن ویزا را با ردی مصاحبه نرفته با هم لحاظ می کند و آمار واقعی تعداد ویزا گرفته ها نامشخص می شه

مهندس جان
اول صفحه اي ك گذاشتمو بخون.
ببين من عدد Ready با سيمون متفاوته.
هر چيزي ك به ذهنت برسه من تو محاسبات لحاظ كردم
بخونش ببين كم كردم خيليارو خيلي هم زياد كردم. همشو در نظر گرفتم
ويزا زياد مياد خيلي هم زياد مياد
اون صفحه رو بخون و خودت حساب كن
(2015-09-05 ساعت 10:12)2015reza نوشته:  خدا رو شكر مي كنم كه فرمهام رو به موقع نفرستادم والا بايد از نوامبر تا حالا منتظر مي بودم. خيلي سخته اين انتظار و من كه از مي موندم واقعا اين روز ها بي طاقت شدم. فكر نمي كنم كه ديگه اتفاق فوق العاده اي تو اين چند روز بيوفته، كساني كه در چند روز اول سپتامبر آپ خوردند، و كساني كه در اين ماهاي آخر مصاحبه رفتن و فاقد ريسك فاكتور هستند، به احتمال قوي اين ماه ويزاشون رو مي گيرند. بقيه كه خيلي وقته آپ نخوردن، و شرايط خاص مثل س و شغل حساس دارند، مثل من، ديگه بايد خودشون رو براي هر پيشامدي حاضر كنند. تنها كاري كه تو اين شرايط از دستمون بر مياد دعا هست و از دست ندادن اميد به يك معجزه. اگر خدا خواست كه رفتني هستيم، اگر هم قسمتمون نبود، به قول خودشون All options are on the table. اپلاي براي استراليا ، كانادا، دانمارك، يا ادامه كار و زندگي با خيال آسوده و راحت در كنار نوستالژيهامون در ايران مثل ٧٠؟ميليون آدم ديگه. عليرغم تمام اين حرف ها من خودم تا سي سپتامبر ، اميدم رو از دست نمي دم.
سلام دوست عزیز بابت اینکه از مشکلات گفتید واز بی تحملی ونا امیدی ولی در آخرنوشتید ....امیدم رو از دست نمیدم...باید بهتون تبریک بگم .زندگی پر از فراز وفرود است .گاهی ناراحتی شدید وگاهی شادی وصف ناپذیر.در زندگی ما انسانها لحظه هایی پیش میاد که به نظرمان آخر خط است وراه پیش رو یی وجود ندارد زندگی برایمان کاملا تاریک وتمام شده است .ولی بعد از مدتی راهی پیدا میشود وبه زندگی امیدوارمان میکند وبه قول معروف زندگی دوباره ای را شروع میکنیم .برنده شدن درلاتاری را که نباید مشکل دانست فقط یک راه برای شروع زندگی جدید است در مکانی جدید .پروسه لاتاری زمانبر است طی کردن این راه صبر وتحمل میخواهد .شروع آن از اکتبر (ثبت نام)-هفت ماه بعد نتیجه(ماه می)-پنج ماه بعد اولین گروه مصاحبه شونده(اکتبر)وهفت ماه بعد آخرین گروه مصاحبه شونده(سپتامبر)رویهم حدود 2سال از شروع ثبت نام تا پایان زمان میبرد .اگر در این بازه زمانی صبر وتحمل داشته باشیم حتما موفق میشویم نه فقط در لاتاری بلکه در زندگی در هر کجای این کره خاکی فردی موفق خواهیم بود وزندگی پر از نشاطی خواهیم داشت .تجربه نشان داده است که انسانهای صبور همیشه در زندگی موفق تر ازبقیه هستند .در خاتمه....هفته پیش رو وهفته بعد از آن را در دفتر زندگیتان به یادگار بنویسید یادگاری شیرین وفراموش نشدنی که تا آخرین روزهای زندگیتان آن را فراموش نخواهید کرد وبه فرزندان ونوادگانتان در آنسوی آبها در جمع صمیمی خانوادگیتان آنرا به نیکی باز گو خواهید کرد.همیشه شاد باشید
اونهاییی ک هیییی میگند ویزا کم میاد توجه دارید الان 25 روز مونده به انتهای لاتاری حدود 7000 ویزا باقیمونده . حالا حالا ها ویزا هست مگه روزی چنتا ویزا صادر میکنند ؟؟؟
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان