کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-05 ساعت 12:55)violets نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 12:33)شیدا، 1367 نوشته:  دوستان خوبم، ما هممون به خواست خدا وارد این پروسه شدیم و تا اینجا پیش اومدیم ز این به بعدش رو هم به خواست و اراده خودش پیش میریم تا هر چی خیر وصلاح ما و خانواده هامونه پیش بیاد ، ما که تمام تلاشمونو کردیم بدون هیچ کوتاهی از اینجا به بعد فقط برای آرامش همدیگه دعا کنیم و تسلیم اراده ی خدا بشیم، به نظرم از امشب راس یه ساعت خاص بشینیم دعا کنیم برای پیش اومدن خیر وصلاحمون و آرامش هممون، نتیجه اش فوق العاده خواهد بود، اگر موافقین با ساعت 11 بگین تا باهم بشینیم برای دعا
موافقم
موافقم هم ساعت ۱۱ شب همراه با شما عزیزان
لحظه مغرب و همچنین قبل از طلوع خورشید بهترین لحظه برای دعا کردن و استجابت دعا هست ، از همه دوستان حتی کسانیکه به هیچ دینی اعتقاد ندارن خواهش میکنم در این لحظات برای همدیگر دعا کنید زیرا دعای همگانی انرژی مثبت فروانی داره امید به خدا همگی با این انرژی های مثبتی که برای هم میفرستید به زودی کلیر میشید و دلتون شاد میشه
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
(2015-09-05 ساعت 14:05)farrokh33 نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 10:12)2015reza نوشته:  خدا رو شكر مي كنم كه فرمهام رو به موقع نفرستادم والا بايد از نوامبر تا حالا منتظر مي بودم. خيلي سخته اين انتظار و من كه از مي موندم واقعا اين روز ها بي طاقت شدم. فكر نمي كنم كه ديگه اتفاق فوق العاده اي تو اين چند روز بيوفته، كساني كه در چند روز اول سپتامبر آپ خوردند، و كساني كه در اين ماهاي آخر مصاحبه رفتن و فاقد ريسك فاكتور هستند، به احتمال قوي اين ماه ويزاشون رو مي گيرند. بقيه كه خيلي وقته آپ نخوردن، و شرايط خاص مثل س و شغل حساس دارند، مثل من، ديگه بايد خودشون رو براي هر پيشامدي حاضر كنند. تنها كاري كه تو اين شرايط از دستمون بر مياد دعا هست و از دست ندادن اميد به يك معجزه. اگر خدا خواست كه رفتني هستيم، اگر هم قسمتمون نبود، به قول خودشون All options are on the table. اپلاي براي استراليا ، كانادا، دانمارك، يا ادامه كار و زندگي با خيال آسوده و راحت در كنار نوستالژيهامون در ايران مثل ٧٠؟ميليون آدم ديگه. عليرغم تمام اين حرف ها من خودم تا سي سپتامبر ، اميدم رو از دست نمي دم.
سلام دوست عزیز بابت اینکه از مشکلات گفتید واز بی تحملی ونا امیدی ولی در آخرنوشتید ....امیدم رو از دست نمیدم...باید بهتون تبریک بگم .زندگی پر از فراز وفرود است .گاهی ناراحتی شدید وگاهی شادی وصف ناپذیر.در زندگی ما انسانها لحظه هایی پیش میاد که به نظرمان آخر خط است وراه پیش رو یی وجود ندارد زندگی برایمان کاملا تاریک وتمام شده است .ولی بعد از مدتی راهی پیدا میشود وبه زندگی امیدوارمان میکند وبه قول معروف زندگی دوباره ای را شروع میکنیم .برنده شدن درلاتاری را که نباید مشکل دانست فقط یک راه برای شروع زندگی جدید است در مکانی جدید .پروسه لاتاری زمانبر است طی کردن این راه صبر وتحمل میخواهد .شروع آن از اکتبر (ثبت نام)-هفت ماه بعد نتیجه(ماه می)-پنج ماه بعد اولین گروه مصاحبه شونده(اکتبر)وهفت ماه بعد آخرین گروه مصاحبه شونده(سپتامبر)رویهم حدود ۲سال از شروع ثبت نام تا پایان زمان میبرد .اگر در این بازه زمانی صبر وتحمل داشته باشیم حتما موفق میشویم نه فقط در لاتاری بلکه در زندگی در هر کجای این کره خاکی فردی موفق خواهیم بود وزندگی پر از نشاطی خواهیم داشت .تجربه نشان داده است که انسانهای صبور همیشه در زندگی موفق تر ازبقیه هستند .در خاتمه....هفته پیش رو وهفته بعد از آن را در دفتر زندگیتان به یادگار بنویسید یادگاری شیرین وفراموش نشدنی که تا آخرین روزهای زندگیتان آن را فراموش نخواهید کرد وبه فرزندان ونوادگانتان در آنسوی آبها در جمع صمیمی خانوادگیتان آنرا به نیکی باز گو خواهید کرد.همیشه شاد باشید

سپاس فرخ جان كه اينجانب رو قابل دونستي و پاسخم رو با بهترين و زيباترين جملات ممكن نوشتي. سپاس از تو و از خداي بزرگ كه دوستان نديده و نشناخته ، اما بسيار با ارزشي مثل شما پيدا كردم.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
دوستان کیس 5835 دیروز کلییرش کامل شد.2015as5835
تبریک میگم بهش.
تا 18 سپتامبر وقت داره

آنکارا
دیدین گفتم اینا فرق دارن باهم
در حالی که سیس 3 سپتامبر مونده هنوز ولی ivsc جواب داده.
ما هم همونروز مصاحبه داشتیم.
امید داشته باشییییین.خدا بزرگه.
ایییییی خدااااااااا
2015as2xx___ آنکارا / اصلی: همسر محترمه / تعداد نفرات: 2 / رویت قبولی: 15 می / ارسال 260: 22 می / ارسال مدارک: 6 جولای / مصاحبه: 3 اگست / وضعیت:AP / سرباز: س 11 سال پیش / تحصیلات 1: کارشناسی ارشد غیر حساس / تحصیلات 2: کارشناسی مکانیک / شغل اصلی : پیمانی خصوصی آموزشی / شغل 2: پیمانی با سیستم نفت و گاز.
آپدیتها>>>>>>
CEAC:>> 4 aug _ 5 aug _ 12 aug _ 20 aug email _16 sep email
IVCS:>>17 aug_ 20 aug email_31 aug_1 sep_4 sep_14 sep_16 sep_21 sep
تشکر کنندگان: mordad ، nimanoush ، khalilkhah ، Siamak ، بابراس ، mahyaaa ، samane1363 ، 2015reza ، Pariba ، farrokh33 ، M.d ، sinapco ، ARSAMNEW ، AliReza.Sh
(2015-09-05 ساعت 13:50)maryampk نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 09:41)sinapco نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 09:18)maryampk نوشته:  سلام دوستان
همسر من هم از برندگان لاتاری ۲۰۱۵ و ماه می به مصاحبه رفتیم و تا حالا کلیر نشدیم
ما که خیلی نا امید شدیم ولی وقتی اومدم تو این سایت و کسانی رو شرایط ما را دارن دیدم یک خورده امیدوار شدم

من چند تا سوال داشتم چون از توی این متنها فهمیدم or - / مهمه

تا حالا به مسئله دقت نمی کردم اگر امکان داره این دوتا چه فرقی با هم دارن و درضمن آخرین آپدیت ما ۱ سپتامبر بوده

آپدیت شبانه رو از کجا می فهمید ؟ ممنون می شم جواب بدهید

سلام دوست عزيز لطفا بفرماييد كدوم سفارت بوديد و آپديت هاي قبلي در چه تاريخي بوده؟زمان آپديت ها را فقط با چك كردن مكرر سايت مي توان فهميد. در مورد سوال اول هم دوستان پي بردند كه هر وقت اور بود يعني از ا م ر ي ك ا است.البته هميشه صادق نبوده
سفارت ابوظبی - روز مصاحبه ۳ may- آپدیت ها ۵-۶-19-25 می بعد ۱۰ آگوست -31 آگوست - ۱ سپتامبر
سه نفر هستیم درضمن من و شوهرم شغل دولتی داریم ممنون می شم نظرتون و تجربه اتون رو در مورد اینکه آیا شانس کلیرنس داریم بدهید.

(2015-09-05 ساعت 09:41)sinapco نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 09:18)maryampk نوشته:  سلام دوستان
همسر من هم از برندگان لاتاری ۲۰۱۵ و ماه می به مصاحبه رفتیم و تا حالا کلیر نشدیم
ما که خیلی نا امید شدیم ولی وقتی اومدم تو این سایت و کسانی رو شرایط ما را دارن دیدم یک خورده امیدوار شدم

من چند تا سوال داشتم چون از توی این متنها فهمیدم or - / مهمه

تا حالا به مسئله دقت نمی کردم اگر امکان داره این دوتا چه فرقی با هم دارن و درضمن آخرین آپدیت ما ۱ سپتامبر بوده

آپدیت شبانه رو از کجا می فهمید ؟ ممنون می شم جواب بدهید

سلام دوست عزيز لطفا بفرماييد كدوم سفارت بوديد و آپديت هاي قبلي در چه تاريخي بوده؟زمان آپديت ها را فقط با چك كردن مكرر سايت مي توان فهميد. در مورد سوال اول هم دوستان پي بردند كه هر وقت اور بود يعني از ا م ر ي ك ا است.البته هميشه صادق نبوده
سفارت ابوظبی - روز مصاحبه ۳ may- آپدیت ها ۵-۶-19-25 می بعد ۱۰ آگوست -31 آگوست - ۱ سپتامبر
سه نفر هستیم درضمن من و شوهرم شغل دولتی داریم ممنون می شم نظرتون و تجربه اتون رو در مورد اینکه آیا شانس کلیرنس داریم بدهید.
2015AS6### * تعداد افراد کيس: 4 نفر * مصاحبه 16 جولاى ارمنستان * آپديت طلايى شبانه: 9سپتامبر * کلير شدن: 10سپتامبر * صدور ويزا: 16 سپتامبر * ورود به آمريکا ( واشنگتن. دى.سى ) : بزودى و درسال 2015 Rolleyes
تشکر کنندگان: بابراس ، mahyaaa ، farrokh33 ، sinapco ، ARSAMNEW
(2015-09-05 ساعت 14:15)aria802 نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 12:55)violets نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 12:33)شیدا، 1367 نوشته:  دوستان خوبم، ما هممون به خواست خدا وارد این پروسه شدیم و تا اینجا پیش اومدیم ز این به بعدش رو هم به خواست و اراده خودش پیش میریم تا هر چی خیر وصلاح ما و خانواده هامونه پیش بیاد ، ما که تمام تلاشمونو کردیم بدون هیچ کوتاهی از اینجا به بعد فقط برای آرامش همدیگه دعا کنیم و تسلیم اراده ی خدا بشیم، به نظرم از امشب راس یه ساعت خاص بشینیم دعا کنیم برای پیش اومدن خیر وصلاحمون و آرامش هممون، نتیجه اش فوق العاده خواهد بود، اگر موافقین با ساعت 11 بگین تا باهم بشینیم برای دعا
موافقم
موافقم هم ساعت ۱۱ شب همراه با شما عزیزان
لحظه مغرب و همچنین قبل از طلوع خورشید بهترین لحظه برای دعا کردن و استجابت دعا هست ، از همه دوستان حتی کسانیکه به هیچ دینی اعتقاد ندارن خواهش میکنم در این لحظات برای همدیگر دعا کنید زیرا دعای همگانی انرژی مثبت فروانی داره امید به خدا همگی با این انرژی های مثبتی که برای هم میفرستید به زودی کلیر میشید و دلتون شاد میشه

موافقم ساعت 11 شب
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: Manamehr ، بابراس ، mahyaaa ، samane1363 ، شیدا، 1367 ، farrokh33 ، sinapco ، sunn789 ، ARSAMNEW
(2015-09-05 ساعت 13:19)homayoon1972 نوشته:  اینطور که از صحبتهای دوستان پیداست کلیرنس هیچ ربطی به سربازی و کار و شغل نداره همش عشقیه. اگه صحبتهای سارا گرو رو در صدای آمریکا گوش کرده باشین یکی ازش سوال کرد سربازی س در ایران دست خود آدم نیست و تقسیم به عهده نظام وظیفه عمومی است و او در جواب گفت ما این را میدانیم و این هیچ ربطی به کلیرنس نداره

اما تا جايي كه من ميدونم بيشتر كساني كه سربازي س بودن يا شغل حساس داشتن كلير نشدن[emoji17]
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، بابراس ، mahyaaa ، SAMBAR ، farrokh33 ، sunn789 ، ARSAMNEW
(2015-09-05 ساعت 14:50)vahid.sa نوشته:  دوستان کیس 5835 دیروز کلییرش کامل شد.2015as5835
تبریک میگم بهش.
تا 18 سپتامبر وقت داره

آنکارا
در حالی که سیس ۳ سپتامبر مونده هنوز ولی ivsc جواب داده.
ایییییی خدااااااااا
از کجا فهمیدین کلییر شده؟براش ایمیل اومده یا از روی سایت سفارت آنکارا؟
کیس 71xx/رویت قبولی22 می/سفارت:آنکارا/ ارسال فرمها:13june/
تعداد نفرات کیس: 3 نفر/برنده اصلی:همسر(سرباز نیروی هوایی)/تاریخ رویت کارنتی:10 june
تاریخ مصاحبه 11Agu,سفارت آنکارا
آپدیتها:11 Agu12 ,Agu(کیس اصلی)،2Sep (کیس اصلی-شبانه)،3 sep(کیس اصلی or و بقیه ready). دریافت ایمیل کلیری:8 Sep.
تشکر کنندگان: Siamak ، homayoon1972 ، بابراس ، mahyaaa ، farrokh33 ، sinapco ، ARSAMNEW
(2015-09-05 ساعت 15:08)elmira esteghbal نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 13:19)homayoon1972 نوشته:  اینطور که از صحبتهای دوستان پیداست کلیرنس هیچ ربطی به سربازی و کار و شغل نداره همش عشقیه. اگه صحبتهای سارا گرو رو در صدای آمریکا گوش کرده باشین یکی ازش سوال کرد سربازی س در ایران دست خود آدم نیست و تقسیم به عهده نظام وظیفه عمومی است و او در جواب گفت ما این را میدانیم و این هیچ ربطی به کلیرنس نداره

اما تا جايي كه من ميدونم بيشتر كساني كه سربازي س بودن يا شغل حساس داشتن كلير نشدن[emoji17]

در جواب شما دوست عزیز باید عرض کنم کسایی بودند و در اینجا نیستند که صحبت مرا تایید کنند هم سربازی 3 بوده هم شغل حساس داشته هم تحصیلات حساس و از همه مهمتر ب س ی ج هم بوده ولی کلیر شده. امید داشته باشین همگی امشب ساعت 11 دست به دعا برای روز سه شنبه همه کلیر میشیم به امید خدا
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
تشکر کنندگان: بابراس ، Siamak ، mahyaaa ، humsun ، samane1363 ، mordad ، 2015reza ، farrokh33 ، nimanoush ، aria802 ، sinapco ، sunn789 ، Alex 2014 ، ARSAMNEW
(2015-09-05 ساعت 15:18)nimanoush نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 14:50)vahid.sa نوشته:  دوستان کیس 5835 دیروز کلییرش کامل شد.2015as5835
تبریک میگم بهش.
تا 18 سپتامبر وقت داره

آنکارا
ایییییی خدااااااااا

این دوستان دیروز (4 سپتامبر) از سایت سفارت آنکارا کلیر شدن
3006
4235
4511
5982
6113
6219
6260
6854
6987
7010
مبارکشون باشه
البته همشون هم آخرین آپشون با OR بود که قابل پیش بینی هم بود.
در ضمن فرصت همشون هم تا 18 سپتامبر اعلام شده
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: بابراس ، mahyaaa ، ریحانا ، homayoon1972 ، farrokh33 ، nimanoush ، Alex 2014 ، ARSAMNEW
تبریک میگم بهش.
تا 18 سپتامبر وقت داره

آنکارا
ایییییی خدااااااااا
سلام دوست خوبم
كيس 5835 در اصل در 3 سپتامبر كلير شده و سايت سفارت چون 4 سپتامبر اپديت شده اين پايان دوره كليري توش قيد شده. مرجع همون سيس و سايت سفارت در بهترين حالت، اطلاعات سيس را نمايش ميده.
كيس نامبر : 6xxx
تاريخ مصاحبه: هفتم جولاي 2015
تعداد: 4 نفر
خدمت: ارتش
سفارت: آنكارا
كلير: 17 آگوست 2015 (چهار نفر)
تشکر کنندگان: ریحانا ، homayoon1972 ، mahyaaa ، farrokh33 ، nimanoush ، sinapco ، ARSAMNEW
با سلام به همه دوستان وبخصوص دوستانی که زحمت میکشند وآمارهای امیدوار کننده رو درمیآورند بازهم برای چندمین بار میگم که ۱۴ آگوست که مصاحبه ما بود با تاکیید فراوان از آفیسره پرسیدم ویزا تا آخر سپتامبر کم نمیاد جوابداد برای ایرانیها خیر پس فقط دعا کنید هرچه زودتر کلیر بکنند مارو با امید به رحمت خداوند این چندروز باقیمانده هم را سپری میکنیم .لطفاهرکسی با خودش احساس یاس کرد در سایت انتقال نده بهرحال اگه خدای نکرده کسی همویزا نگرفت بالاخره یه جوری با مساله کنار میاد لزومی نداره ازحالا ایه یاس بخونیم همه انرژی مثبت بدیم تا طبق قانون جاذبه جذبش کنیم ببخشید اگه زیاد صحبت کردم .
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان: Manamehr ، areb1356 ، Pariba ، ehsan_pars ، ebrahim1e ، mahyaaa ، ریحانا ، farrokh33 ، M.d ، nimanoush ، sunn789 ، samirakn ، Jefferson ، APOLO5321 ، babak90 ، ARSAMNEW
(2015-09-05 ساعت 15:46)areb1356 نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 15:18)nimanoush نوشته:  
تبریک میگم بهش.
تا 18 سپتامبر وقت داره

آنکارا
ایییییی خدااااااااا

این دوستان دیروز (۴ سپتامبر) از سایت سفارت آنکارا کلیر شدن
3006
4235
4511
5982
6113
6219
6260
6854
6987
7010
مبارکشون باشه
البته همشون هم آخرین آپشون با OR بود که قابل پیش بینی هم بود.
در ضمن فرصت همشون هم تا 18 سپتامبر اعلام شده

واي خوش به حالشون مباركشون باشه
تشکر کنندگان: sinapco ، Manamehr ، areb1356 ، Pariba ، vahid.sa ، Siamak ، mahyaaa ، ریحانا ، farrokh33 ، hamed shayan ، nimanoush ، sunn789 ، babak90 ، ARSAMNEW ، Janilla
(2015-09-05 ساعت 16:01)sasanoush نوشته:  با سلام به همه دوستان وبخصوص دوستانی که زحمت میکشند وآمارهای امیدوار کننده رو درمیآورند بازهم برای چندمین بار میگم که ۱۴ آگوست که مصاحبه ما بود با تاکیید فراوان از آفیسره پرسیدم ویزا تا آخر سپتامبر کم نمیاد جوابداد برای ایرانیها خیر پس فقط دعا کنید هرچه زودتر کلیر بکنند مارو با امید به رحمت خداوند این چندروز باقیمانده هم را سپری میکنیم .لطفاهرکسی با خودش احساس یاس کرد در سایت انتقال نده بهرحال اگه خدای نکرده کسی همویزا نگرفت بالاخره یه جوری با مساله کنار میاد لزومی نداره ازحالا ایه یاس بخونیم همه انرژی مثبت بدیم تا طبق قانون جاذبه جذبش کنیم ببخشید اگه زیاد صحبت کردم .
منم نظر شما رو دارم.
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: Pariba ، mahyaaa ، ریحانا ، farrokh33 ، nimanoush ، babak90 ، ARSAMNEW
من یه سوالی برام پیش اومده
علت اینکه آنکارا داره کلییر میکنه ولی ایروان و ابوظبی نه چی هست؟
اگه بحث اختصاص ویزای سپتامبر باشه چطور به آنکارا تعلق گرفته بقیه خیر!
و اگه سهمیه آگوست هست چرا آنکارا که بیشترم کیس داره هنوز داره دوتا سفارت دیگه نه!
اساتید لطفا راهنمایی کنن.
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: behzadsh ، areb1356 ، mahyaaa ، farrokh33 ، ebrahim1e ، sinapco ، ARSAMNEW
امید داشته باشین.تا 8 مهر خیلی مونده.ببینین تو یه روز چن نفر کلیییر شدن.
ایشالله ماله همه میاد.موشدولوقشو یادتون نره.نسیم امید داره میاد.من شادتون کردم.موشدولوق می خوام.
ایشالله بازم خبر خوب بدم بهتون.
2015as2xx___ آنکارا / اصلی: همسر محترمه / تعداد نفرات: 2 / رویت قبولی: 15 می / ارسال 260: 22 می / ارسال مدارک: 6 جولای / مصاحبه: 3 اگست / وضعیت:AP / سرباز: س 11 سال پیش / تحصیلات 1: کارشناسی ارشد غیر حساس / تحصیلات 2: کارشناسی مکانیک / شغل اصلی : پیمانی خصوصی آموزشی / شغل 2: پیمانی با سیستم نفت و گاز.
آپدیتها>>>>>>
CEAC:>> 4 aug _ 5 aug _ 12 aug _ 20 aug email _16 sep email
IVCS:>>17 aug_ 20 aug email_31 aug_1 sep_4 sep_14 sep_16 sep_21 sep
تشکر کنندگان: Manamehr ، Siamak ، mahyaaa ، ریحانا ، farrokh33 ، 2015reza ، aria802 ، sunn789 ، babak90 ، ARSAMNEW ، Janilla

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان