کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
[quote='شیدا، 1367' pid='658041' dateline='1441717197']
ابوظبی جواب ایمیلمونو الان داد، گفت ممنون از ایمیلتون هنوز در مراحل پروسسینگ هستین، کیس اصلی رو هم آپدیت کرد به تاریخ امروز:/
[/quote
دوست عزیز میشه بپرسم تو ایمیل چی نوشته بودید؟ منم تصمیم گرفتم به ابوظبی ایمیل بزنم و البته دو مورد رو یادم رفت روز مصاحبه بگم ، بنویسم ...اما نمیدونم چجوری؟
تشکر کنندگان: smpf ، SAMBAR ، mahyaaa
دوستان ببخشید من حالم خوب نیست هنوز نتونستم صفحات اضافه شده ی دیروز تا الان رو بخونم، اگه چیزی بوده که جواب ندادم معذرت می خوام

تمام ایرانیان، امروز ساعت 15 عصر

دانلود فایل اکسل
جوابی که امروز بهمون دادن برای ایمیلی بود که 12 آگوست بهشون داده بودیم، نه ایمیل امروز!!!فقط نوشتم:
What is our visa status?
نفراصلی همسرم،سرباز معلم، نیروی انتظامی،تدریس خصوصی زبان، تاریخ مصاحبه 10 جون ابو ظبی، کیس نامبر:2015AS564x
اپدیت نفراصلی:10، 26، 30 jul21،26,□□ jun (شبانه)،28jul(سفارت)□□4و 10 آگوست□□8سپتامبر در جواب ایمیل، 9سپتامبر با/، 10 سپتامبر باOR
اپدیتهای خودم:10، 26، 30 jun(شبانه) □□26 jul(سفارت)، □□10آگوست، 10سپتامبر با/
کلیرنس:10سپتامبر♥♥♥♥♥
تشکر کنندگان: nara ، smpf ، SAMBAR ، ebrahim1e ، mahyaaa
بر اساس آخرین آپدیت امروز (نه بر اساس تاریخ مصاحبه).

[عکس: yGCjL.jpg]
(2015-09-08 ساعت 19:18)yesorno نوشته:  دوستان ببخشید من حالم خوب نیست هنوز نتونستم صفحات اضافه شده ی دیروز تا الان رو بخونم، اگه چیزی بوده که جواب ندادم معذرت می خوام

دانلود فایل اکسل

انشاالله رفع کسالت شود, با تشکر از امارتان

حدود 50 کیس در سه سفارت (غالبا آنکارا) آپ هشتم را خوردن (که با توجه با آپ های قبلی آنها می توان گفت آپ ایمیل نیست) فکر کنم تا آخر هفته سنفونی کلیرنس رخ دهد, انشالله مبارکشان باشد.
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: yesorno ، smpf ، aria802 ، SAMBAR ، ebrahim1e ، nimanoush ، Alex 2014 ، Jefferson ، mahyaaa ، AliReza.Sh
آقاي يس ار نو شما ايشود شدين به سلامتي؟
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: yesorno ، smpf ، mordad ، SAMBAR ، mahyaaa
(2015-09-08 ساعت 19:18)yesorno نوشته:  دوستان ببخشید من حالم خوب نیست هنوز نتونستم صفحات اضافه شده ی دیروز تا الان رو بخونم، اگه چیزی بوده که جواب ندادم معذرت می خوام

دانلود فایل اکسل

ممنون دوست عزیز
البته یه تناقضی با آمار قبلی داره ...قبلا ابوظبی کلا 32 کیس در مرحله AP داشت ... اما تو فایل اکسل شما وقتی فیلتر میکنم 38 کیس در مرحله AP هستند...با توجه به اینکه ماه سپتامبر کیس جدیدی اضافه نشده بجز موردهایی که روز اخر آگوست مصاحبه داشتند و 1 سپتامبر ثبت شده اند..چطور تعدا کیس های AP بیشتر شدند؟؟؟؟؟اگه میشه رهنمایی کنید لطفا
تشکر کنندگان: smpf ، mehdi_a_3084 ، SAMBAR ، mahyaaa
(2015-09-08 ساعت 19:38)humsun نوشته:  آقاي يس ار نو شما ايشود شدين به سلامتي؟

(2015-09-08 ساعت 19:33)khalilkhah نوشته:  انشاالله رفع کسالت شود, با تشکر از امارتان

سلام دوستای گلم.

من هنوز آپ تاریخ مصاحبه موندم و آپ 10 آگوست

کلیر شدن من احتمالش 0% هستش خیالت راحت

دیشب به لطف دوستان داداشم (کمک می خواستن و دور همی گذشت) تا صبح بیدار بودم، صبحم تا الان فقط عصر یک ساعت خوابیدم و سر درد شدید دارم.

حالو روزم خوش نیست البته از نظر جسمی Big Grin
تشکر کنندگان: hamed shayan ، aria802 ، sunn789 ، SAMBAR ، ebrahim1e ، nara ، 2015reza ، A2000 ، Alex 2014 ، M.d ، farrokh33 ، SAAM_60 ، mahyaaa ، smpf
(2015-09-08 ساعت 19:50)nara نوشته:  

دانلود فایل اکسل

ممنون دوست عزیز
البته یه تناقضی با آمار قبلی داره ...قبلا ابوظبی کلا 32 کیس در مرحله AP داشت ... اما تو فایل اکسل شما وقتی ف ی ل ت ر میکنم 38 کیس در مرحله AP هستند...با توجه به اینکه ماه سپتامبر کیس جدیدی اضافه نشده بجز موردهایی که روز اخر آگوست مصاحبه داشتند و ۱ سپتامبر ثبت شده اند..چطور تعدا کیس های AP بیشتر شدند؟؟؟؟؟اگه میشه رهنمایی کنید لطفا

سلام خواهش می کنم.

این اختلاف واسه ی اون افرادی هستش که نفر اول refused هستن و نفرات دوم AP. این اصلاح باید روی فایل انجام بشه، تصمیم داشتم فردا صبح انجامش بدم چون الان به دلیل خستگی جسمی تمرکز لازم ندارم.

ف ی ل ت ر رو اینجوری اعمال کنین تا نتیجه ی دقیق بده :
ستون AP رو فلش رو باز کنین و تیک 0 رو بردارین بقیه ی تیک را رو بزارین باشه.
فلش ستون STATUS رو باز کنین و تیک refused رو بردارین و بقیه ی تیک ها باشه.

عدد بالای AP تعداد دقیق افراد در صف انتظار رو به شما میده

یه تعدادی از اختلاف هم مربوط میشه به اینکه کیس هایی که اخیراً به مصاحبه رفتن رو به مجموعه اضافه کردم و قبلاً چند کیس لحاظ نمی شدن.

موفق باشین
تشکر کنندگان: HERMES7 ، aria802 ، SAMBAR ، ebrahim1e ، nimanoush ، mordad ، A2000 ، Alex 2014 ، Jefferson ، farrokh33 ، SAAM_60 ، matin86 ، mahyaaa ، smpf ، AliReza.Sh
(2015-09-08 ساعت 19:55)yesorno نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 19:38)humsun نوشته:  آقاي يس ار نو شما ايشود شدين به سلامتي؟

(2015-09-08 ساعت 19:33)khalilkhah نوشته:  انشاالله رفع کسالت شود, با تشکر از امارتان

سلام دوستای گلم.

من هنوز آپ تاریخ مصاحبه موندم و آپ ۱۰ آگوست

کلیر شدن من احتمالش 0% هستش خیالت راحت

دیشب به لطف دوستان داداشم (کمک می خواستن و دور همی گذشت) تا صبح بیدار بودم، صبحم تا الان فقط عصر یک ساعت خوابیدم و سر درد شدید دارم.

حالو روزم خوش نیست البته از نظر جسمی Big Grin

از خدا میخوام تا چند روز آینده کلیر بشی هر چی خستگی و ناخوشی هست از تنت بره بیرون
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: SAMBAR ، دریای خروشان ، yesorno ، mordad ، A2000 ، Alex 2014 ، Jefferson ، humsun ، SAAM_60 ، matin86 ، mahyaaa ، smpf ، kimfar

دانلود فایل اکسل

ممنون دوست عزیز
البته یه تناقضی با آمار قبلی داره ...قبلا ابوظبی کلا 32 کیس در مرحله AP داشت ... اما تو فایل اکسل شما وقتی سد غیرقابل عبور میکنم 38 کیس در مرحله AP هستند...با توجه به اینکه ماه سپتامبر کیس جدیدی اضافه نشده بجز موردهایی که روز اخر آگوست مصاحبه داشتند و ۱ سپتامبر ثبت شده اند..چطور تعدا کیس های AP بیشتر شدند؟؟؟؟؟اگه میشه رهنمایی کنید لطفا

مطمعنین ۳۲ یا ۳۸ کیس ap بیشتر نداره ابوظبی ؟؟؟ پس اون ۹۷ کیس یا نفر آقای خلیل خواه گفتن چی بود؟
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: nara ، Alex 2014 ، mahyaaa ، smpf
(2015-09-08 ساعت 20:30)aria802 نوشته:  

دانلود فایل اکسل

ممنون دوست عزیز
البته یه تناقضی با آمار قبلی داره ...قبلا ابوظبی کلا 32 کیس در مرحله AP داشت ... اما تو فایل اکسل شما وقتی سد غیرقابل عبور میکنم 38 کیس در مرحله AP هستند...با توجه به اینکه ماه سپتامبر کیس جدیدی اضافه نشده بجز موردهایی که روز اخر آگوست مصاحبه داشتند و ۱ سپتامبر ثبت شده اند..چطور تعدا کیس های AP بیشتر شدند؟؟؟؟؟اگه میشه رهنمایی کنید لطفا

مطمعنین ۳۲ یا ۳۸ کیس ap بیشتر نداره ابوظبی ؟؟؟ پس اون ۹۷ کیس یا نفر آقای خلیل خواه گفتن چی بود؟

تعداد کیس های AP به طبع بالاتر هستش و دوست بزرگوارمون nara جان، احتمالاً یکی از ف ب ل ت ر هاشون رو حذف نکردن. اگه تمام ف ب ل ت ر ها رو حذف و همونجوری که گفتم مجدد اعمال کنین تعداد دقیق مشخص میشه Wink

اینم تغییر وضعیت طبق فایل اکسل آخر:

[عکس: MMufQ.jpg]
تشکر کنندگان: MASTAN1 ، aria802 ، ebrahim1e ، sunn789 ، mordad ، A2000 ، Alex 2014 ، areb1356 ، Jefferson ، lighthouse ، SAAM_60 ، Pariba ، mahyaaa ، sunnyday ، babak90 ، smpf ، AliReza.Sh
سلام دوستان یک سوال داشتم معمولا در پاسخ ایمیلی که میفرستیم و پاسخ کلیشه ای دریافت میکنیم فقط نفر اول اپ میخوره یا هر دو کیس تو سایت سیس اپ میخورن ؟ ممنون از راهنمایی شما بزرگواران
شماره کیس **۴۷/ رویت قبولی 1may / تاریخ مصاحبه 6may /محل مصاحبه آنکارا/ تعداد افراد کیس ۲نفر/ آپدیت ها ۷می هر دونفر/ ۱۹ می هر دو نفر / ۲۲ جولای نفر اول/ ۲۹ جولای هر دو نفر/ ۲۹ جولای دریافت ایمیل کلیری نفر اول/ ۱۰ آگوست هر دو نفر/ ۱۱ آگوست هر دو نفر/ ۱۱ آگوست دریافت ویزای نفر اول/8 سپتامبر هردونفر با ایمیل پیگیری /نفر دوم منتظر /سربازی س/ شغل خصوصی/ نفر اول ورود به امریکا 21 ژانویه 2016
تشکر کنندگان: mahyaaa ، smpf
(2015-09-08 ساعت 21:10)maryam2020 نوشته:  سلام دوستان یک سوال داشتم معمولا در پاسخ ایمیلی که میفرستیم و پاسخ کلیشه ای دریافت میکنیم فقط نفر اول اپ میخوره یا هر دو کیس تو سایت سیس اپ میخورن ؟ ممنون از راهنمایی شما بزرگواران

تا اونجا که من اطلاع دارم فقط نفر اولWink
تشکر کنندگان: A2000 ، Alex 2014 ، mahyaaa ، smpf
(2015-09-08 ساعت 21:13)yesorno نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 21:10)maryam2020 نوشته:  سلام دوستان یک سوال داشتم معمولا در پاسخ ایمیلی که میفرستیم و پاسخ کلیشه ای دریافت میکنیم فقط نفر اول اپ میخوره یا هر دو کیس تو سایت سیس اپ میخورن ؟ ممنون از راهنمایی شما بزرگواران

تا اونجا که من اطلاع دارم فقط نفر اولWink
آنکارا همه را اپ مکنه
ابوظبی معمولا نفر اول
اما من یکبا همه اعضا را آپ کرد با ایمیل
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: yesorno ، SAMBAR ، A2000 ، Alex 2014 ، mahyaaa ، babak90 ، smpf

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان