کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-08 ساعت 14:56)Hopeman نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 14:54)مرمر۲۰۱۵ نوشته:  [size=large]
سلام دوستان من برنده لاتاری ۲۰۱۵ هستم که 12 آگوست در ایروان مصاحبه داشتم و به من کلیرنس (اف بی آی چک ) خورد و آفیسر به من فقط یک لینک برای پیگیری وضعیتم داد:
link:http://armenia.usembassy.gov/admin_processing_iv.html
حالا من هرروز این لینک رو چک می کنم و هنوز خبری نشده و اکثرا مربوط به سال ۲۰۱۳ یا ۲۰۱۴ هستند که روزانه یک یا دو نفر اعلام میشه می خواستم بدونم آیا جای دیگری هست تا بتوانم چک کنم و یا آیا تا بحال کسی بوده که در آگوست مصاحبه بشه و تا قبل از 30سپتامبر هم ویزا نگیره؟ چون من در سایت خوندم اگر اینطور باشه کلا کنسل میشه؟ آیا کسی همچین تجربه ای داشته؟
ممنونم

بله همون سايتو بايد چك كنيد و تا ٣٠ سپتامبر فرصت داريد

یعنی اگر تا ۳۰ سپتامبر نیاد کیس من کنسل میشه و ویزا نمیدن؟ شما مورد مشابهی دیدین تا حالا؟
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، mahyaaa
(2015-09-08 ساعت 16:23)comeonbaby نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 16:15)maryam2020 نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 15:55)violets نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 15:53)SAMBAR نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 15:49)homayoon1972 نوشته:  بچه ها کسی از آنکارا خبری داره؟

برای من که خبری نیست. درب و داغونم بدجور.

منم از صبح پریشونم سردرد دارم، من تازه عروس بودم هنو خونمون نرفتیم این لاتاری از دماغم در آورد ازدواجمو، کاش برنده نمیشدیم اگه قراره خدای نکرده ویزا ندن

نه بابا هبچ خبری نیست داغونیم
له شدیما آقا له ها، یعنی هیجوره نمیشد فهمید فازشون چیه، برای من گفت مدارکت کامله همه چیز خوبه، آخرشم گفت فقط این نوع ویزا تا آخر سپتامبر هست و تضمینی نمی دیم. ولی اون بنده خدایی که باهاش آشنا شدم و سربازی ن.ا بود می گفت بهم گفتش تمام سعیمون رو می کنیم که هرچه زودتر ویزات آماده شه، الان تازه می فهمم که این حرف آخر خیلی مهم بوده و یحتمل آفیسر با توجه به چکهای آمینیتی که درخواست می ده این حرفای آخرشو میزنه

هی

نه این جوری فکر نکنید چون آفیسر به ما گفت بین 3 تا 6 ماه یکی تون هم بیاد برای ویزا کافیه!!!! فعلا که داریم به 7 ماه نزدیک میشیم!!!!
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، mahyaaa
(2015-09-08 ساعت 16:34)مرمر۲۰۱۵ نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 14:56)Hopeman نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 14:54)مرمر۲۰۱۵ نوشته:  [size=large]
سلام دوستان من برنده لاتاری ۲۰۱۵ هستم که 12 آگوست در ایروان مصاحبه داشتم و به من کلیرنس (اف بی آی چک ) خورد و آفیسر به من فقط یک لینک برای پیگیری وضعیتم داد:
link:http://armenia.usembassy.gov/admin_processing_iv.html
حالا من هرروز این لینک رو چک می کنم و هنوز خبری نشده و اکثرا مربوط به سال ۲۰۱۳ یا ۲۰۱۴ هستند که روزانه یک یا دو نفر اعلام میشه می خواستم بدونم آیا جای دیگری هست تا بتوانم چک کنم و یا آیا تا بحال کسی بوده که در آگوست مصاحبه بشه و تا قبل از 30سپتامبر هم ویزا نگیره؟ چون من در سایت خوندم اگر اینطور باشه کلا کنسل میشه؟ آیا کسی همچین تجربه ای داشته؟
ممنونم

بله همون سايتو بايد چك كنيد و تا ٣٠ سپتامبر فرصت داريد

یعنی اگر تا ۳۰ سپتامبر نیاد کیس من کنسل میشه و ویزا نمیدن؟ شما مورد مشابهی دیدین تا حالا؟
بله دوست عزيز. لاتاري هر سال تا پايان ٣٠ سپتامبر همون سال اعتبار داره. اگه تا اون موقع ويزا رو دريافت نكرديد ديگه تموم و هيچكس پاسخگو نيست. در خصوص تجربه و مورد مشابه امسالي ها هيچ كدوم چون به سي سپتامبر نرسيدن تجربه نكردن و اميدوارم تجربه نكنيم. ولي ساليانه گذشته بر همين مموال بوده.
اگه دوست داشتي يكم هم تاپيك رو مخصوصاً صفحات اولش رو مطالعه كن.
آقا راستي مموال درسته يا منوال؟??????
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: humsun ، homayoon1972 ، mehdi_a_3084 ، Alex 2014 ، 2015reza ، lighthouse ، mahyaaa ، SAMBAR ، A2000
واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای
یکی له شده
یکی سرش درد میکنه
یکی کچل شده
اینجا از بیمارستان بیشتر مصدوم و مریض داره
پاشید خودتون را جمع کنید . همه چیز درست میشه بیخودی حرص نخورید
+++++++++++++++++++++++++++++++ Big Grin
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
(2015-09-08 ساعت 16:23)comeonbaby نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 16:15)maryam2020 نوشته:  

منم از صبح پریشونم سردرد دارم، من تازه عروس بودم هنو خونمون نرفتیم این لاتاری از دماغم در آورد ازدواجمو، کاش برنده نمیشدیم اگه قراره خدای نکرده ویزا ندن

نه بابا هبچ خبری نیست داغونیم
له شدیما آقا له ها، یعنی هیجوره نمیشد فهمید فازشون چیه، برای من گفت مدارکت کامله همه چیز خوبه، آخرشم گفت فقط این نوع ویزا تا آخر سپتامبر هست و تضمینی نمی دیم. ولی اون بنده خدایی که باهاش آشنا شدم و سربازی ن.ا بود می گفت بهم گفتش تمام سعیمون رو می کنیم که هرچه زودتر ویزات آماده شه، الان تازه می فهمم که این حرف آخر خیلی مهم بوده و یحتمل آفیسر با توجه به چکهای آمینیتی که درخواست می ده این حرفای آخرشو میزنه

هی

جالبه به منم آفیسر همین حرفو زد!!!
البته گفت جون میاد بعدش گفت تا آخر سپتامبر و...
جون کجا الان کجا..:-)
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، Alex 2014 ، 2015reza ، mahyaaa ، Jefferson ، SAMBAR
(2015-09-08 ساعت 16:55)mehrdad_123 نوشته:  واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای
یکی له شده
یکی سرش درد میکنه
یکی کچل شده
اینجا از بیمارستان بیشتر مصدوم و مریض داره
پاشید خودتون را جمع کنید . همه چیز درست میشه بیخودی حرص نخورید
مهرداد جان هممون داریم دیوونه میشیم میترسم بخاطر این دعاهای 11شب اگه بهمون ویزا نرسه همه بریم تو مساجد خادم بشیم Big GrinBig Grin
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
تشکر کنندگان: mordad ، mehdi_a_3084 ، 2015reza ، lighthouse ، mahyaaa ، nara ، Jefferson ، SAAM_60 ، SAMBAR ، ben123 ، behjan ، babak90
سلام دوستان عزیز
دیروز همین موقع یک دوستی بود که همینجا مطلب مینوشت و کلی هم ناراحت بود بچه ها کلی نصیحتش کردند یکی گفت واسه چی رفتی برادر من کوالا لامپور مصاحبه (اون که این حرفو زد اول اسمش یس نو بود Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin) و کلی اون بنده خدا ناراحت بود و همه چیز واسش تموم شده بود و کلا حالش خیلی بد بود
امروز صبح واسش ایمیل دادند گفت زودی پاستو بیار ویزا ببر حالا داره بشکن میزنه و کلی خوشحاله
بله این داستان واقعی بود Big GrinBig GrinBig Grin شاید واسه شما هم فردا اتفاق بیوفته
فاصله بین کلیر شدن و نشدن شما فقط یک لحظه هست
پس اروم باشید و منتظر که 22 روز زمان کمی نیست و طبق آمار هم کلی ویزا مونده
وقتی پارسال KCC جشن میگیره واسه اینکه سقف 50000 تا ویزا را زده یعنی این موضوع که ویزاها هدر نره براش مهم هست
پس تو این وقت باقیمانده تمام تلاشش را میکنه تا حداکثر ویزاها زا صادر کنه
پس خوشحال و امیدوار ادامه بدید دوستان
موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
ابوظبی جواب ایمیلمونو الان داد، گفت ممنون از ایمیلتون هنوز در مراحل پروسسینگ هستین، کیس اصلی رو هم آپدیت کرد به تاریخ امروز:/
نفراصلی همسرم،سرباز معلم، نیروی انتظامی،تدریس خصوصی زبان، تاریخ مصاحبه 10 جون ابو ظبی، کیس نامبر:2015AS564x
اپدیت نفراصلی:10، 26، 30 jul21،26,□□ jun (شبانه)،28jul(سفارت)□□4و 10 آگوست□□8سپتامبر در جواب ایمیل، 9سپتامبر با/، 10 سپتامبر باOR
اپدیتهای خودم:10، 26، 30 jun(شبانه) □□26 jul(سفارت)، □□10آگوست، 10سپتامبر با/
کلیرنس:10سپتامبر♥♥♥♥♥
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، Alex 2014 ، mahyaaa ، nara ، Jefferson ، SAMBAR ، A2000
(2015-09-08 ساعت 15:55)Azer نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 15:11)khalilkhah نوشته:  آخرین آمار صدور ویزا در جهان:
[عکس: _تعداد_ویزاها_8_سپتامبر.jpg]

بین 1000 تا حداکثر 2300 ویزا باقی مانده (البته این ارقام, تعداد ویزاهای باقی مانده است والا حدود ۵ هزار در چک امنیتی هستند که ممکن است هیچگاه ویزا نگیرند

خليلي جان،
ويزاي باقيمانده که 6245 هست، چرا مي گين بين 1000 تا 2300 تا؟ ويزاي صادر شده 43،755 هستش، پنج هزار تاي ديگه در حال AP هستند که مجموعاً 50000 تا نمي شن.
اگه برداشت من اشتباه هست، ممنون مي شم راهنمايي کنين. Smile

من منظورم این است که اگر تمام چک ها ویزا بگیرند تازه بین 1000 تا 2300 ویزای دیگه هست که به مصاحبه شوندگان می دهند که تعداد بلقوه آنها 3000 نفر است (و بعید می دانم که هر 3000 نفر آنها برند مصاحبه) در هر صورت اگر بروند می شود 52000 که یک هزارتایی کم می آید (این با فرض این است که تمامی چک ها ویزا بگیرند) عجب سالی امسال
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، ebrahim1e ، Alex 2014 ، hamed shayan ، 2015reza ، mahyaaa ، Jefferson ، SAMBAR ، A2000 ، AliReza.Sh
پس چرا ابوظبی جواب ایمیل من رو نمیده....ماه قبل هم که جواب داد منو اپ نکرد...
مرا خیال تو بی خیال عالم کرد .............
شماره کیس **63 , رویت قبولی :11 may ،ارسال فرمها:30 may، سفارتخانه :ابوظبی ، تعداد نفرات:3 ،کارنت :11 may , نامه دوم:.2 جون مصاحبه: 8 جولای , آپ دیتها : 15 و 20 و 21 جولای و 10 اوت ویزا: 11 sep, ورود به آمریکا:تا 20 Dec , مقصد : کالیفرنیا . ارواین
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، mahyaaa ، SAMBAR

تقریبا همه ما همین حسو داریم
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، mahyaaa ، آزاده_امین ، SAMBAR
(2015-09-08 ساعت 07:11)Arshia2000 نوشته:  
(2015-09-07 ساعت 21:41)yesorno نوشته:  
(2015-09-07 ساعت 21:05)Arshia2000 نوشته:  
(2015-09-07 ساعت 18:27)nimanoush نوشته:  
(2015-09-07 ساعت 17:55)saeed_k17 نوشته:  دوستان تا حالا شده کسی or شده باشه ولی کلیر نشده باشه؟ من ۳ سپتامبر از ایروان or شدم. قبلشم ۴ روز پشت هم آپ میشدم. اما دیگه خبری نشد

ما هم همینطور

همسر من از ۲۸ آگوست OR شده و هیچ ایمیلی دریافت نکردیم. بعد از ۵ روز به سفارت ایمیل زدم، دیدم جواب ندادند. الان به طور اتفاقی‌ اسپم‌ها را چک کردم دیدم سفارت ۲ سپتامبر این جواب را داده.

As we have mentioned to you before, there is no DV numbers available currently. We will contact you if we have any available in this month.
نمی‌خوام کسی‌ را ناامید کنم، فقط دارم فکر می‌کنم چه اشتباهی‌ کردم کوالا لامپور را تغییر ندادم. بعد از ۳۰ روز بازم میگن ویزا نامبر نداریم، حتی به پسرم هم نمی‌دهند، خودشون قانون خودشون را عمل نمیکنند. تنها امیدم این است که شاید ۲ سپتامبر هنوز سهمیه ماه را نداشتند.

نبودن ویزا در بقیه سفارت ها بجز آنکارا، ایروان و ابوظبی یه چیز کاملاً طبیعیه و اصلا ربطی به این سه سفارت نداره.
خود KCC و سفارت مجازی و هر کدوم از سه سفارت فوق هم تأکید می کنن که مصاحبه از ایرانیان برای لاتاری فقط از طریق این سه سفارت انجام میشه حالا شما میری یه سفارت دیگه مصاحبه، خب دوست گلم مقصر خودت هستی.
البته اینم بگم که نا امید نباش که احتمال اومدن ویزا به سفارتتون بالاست

(2015-09-07 ساعت 21:40)2015reza نوشته:  كاش يه قراري بينمون بگذاريم، هر كي كلير شد، فقط نياد بگه كلير شدم، در صورتي بهش تبريك بگيم كه همراه اين خبر خوب ، شرايط شغلي و سربازي رو هم بگه.

من چند بار گفتم عاقا شما که امضا دارین (منظورم به همس) بیاین تو امضاهاتون شرایط شغل و سربازی و تحصیلاتتون رو هم بزارین. خودم الان دو ماهه گذاشتم اما کو گوش شنوا Sad
دوستان یه خبر خوب، همین الان از سفارت ایمیل اومده که ویزا نامبر رسیده، دیگه سهمیه سپتامبر داده شد، انشالله همه به زودی حس این لحظه من را داشته باشید. دارم میرم پاسپورت‌ها را تحویل بدم، آقا 2015reza برگردم شرایط شغلی‌ و تحصیلی‌ خودمون را میگم.

جناب yesorno گرامی‌ اول از همه بابت تمام زحماتی که در این مدت متحمل شدید و فعالانه پاسخگوی تمام سوالت بودید بسیار ممنونم. شخصا خیلی‌ از داده‌ها و آنالیز‌های شما استفاده کردم اگر چه که مربوط به ۳ سفارت دیگر بودند ولی‌ شخصاً به عنوان یک هموطن به شما افتخار می‌کنم و امیدوارم به زودی شاهد پیشرفت بیشتر شما و دیدن اسمتون در شرکت‌های بزرگ از قبیل مایکروسافت ، گوگل و ... باشیم. در پاسخ به فرمایش شما باید بگم من چون محل اقامتم مالزی بود خودشون کوالالامپور را برام انتخاب کرده بودند، و با توجه به شرایط کار و مدرسه مشکلات ویزا و رفت و آمد دیگه تغییری ندادم. البته از چند تا از دوستان که برنده لاتاری سالهای قبل بودند راجع به اینجا سوال کردم و گفتند پروسه اینجا سریع است، حالا شانس یا مصلحت من ویزا نامبر موجود نبود و مجبور شدم بازم اینجا بمونم. البته بگم که اصلا از این موضوع که شما فرمودید اطلاع نداشتم. در هر حال خدا را شکر خبر خوب را گرفتم و از صمیم قلب از خدا می‌خواهم که شما هم این لحظه شیرین را به زودی زود تجربه کنید.

در پاسخ به دکتر رضا باید بگم: خودم به عنوان مادر خانواده دارای دکترای کامپیوتر بدون سابقه کار دولتی، همسرم پزشک و رزیدنت سال آخر در ایران، سربازی نیروی دریایی، بدون سابق کار دولتی در ایران، سابقه ۲ سال استادی در دانشگاه مالزی می‌باشد.
مدت کلیرنس برای من دقیقا یک ماه، و برای همسرم ۵۰ روز بود.

روز مصاحبه فقط از ما ترجمه شناسنامه ها، سند ازدواج، مدرک تحصیلی‌ من به عنوانه برنده اصلی‌، پاس پرت‌ها و برگه‌ عدم سؤ پیشینه از مالزی، ایران و پلیس اینترپل را خواستند. با وجودیکه سند خانه و نامه حساب بانکی‌ داشتیم هیچ کدوم را نخواستند.

کیس ما از اول ۲ تا مشکل داشت، یکی‌ spelling فامیلی من اشتباه بود، یکی هم از اول همسر گرامی‌ به جای اسم پسرم اسم خودش را وارد کرده بود. البته همه موارد ر‌‌ا به KCC اطلاع داده بودم. اما در نامه دوم هم اسم پسرم باز تصحیح نشد ولی‌ KCC گفته بود این در روند کاری هیچ مشکلی‌ ایجاد نمیکند.

نکته آخر که می‌خواهم بگم این است که من هم هر شب برای همه دوستان دعا‌ می‌کنم حالا نه ساعت ۱۱ چون زمان ما با شما فرق می‌کند، ولی‌ خواستم بگم من خیلی‌ نذر کردم اما هفته پیش خواهر همسرم برامون ختم دعای ناده علی‌ را نظر کرد با فرجه یک هفته ای‌، دقیق نمیدونم چی‌ هست اما انگار نذر می‌کنید یک نفر براتون این دعا‌ را هر شب بخونه و بعد که حاجت گرفتید مبلغ نذر را به ان طرف می‌دهید. ما که حاجتمون را گرفتیم شما دوستان هم اگه دوست دارید انجام دهید، انشالله به زودی خبر خوب همه شما را همین جا میبینم، و این تاپیک به بهترین و قشنگترین نحو بسته می‌شود.
دوستان حتما تو این روز‌ها اسپم‌های ایمیل را هم چک کنید، ۲ ایمیل آخری که من دریافت کردم تو اسپم بود و با ایمیل قبلی‌ سفارت فرق می‌کرد.
به امید موفقیت و کلیری همه شما دوستان
شماره کیس:2015AS6XXX >رویت قبولی:1 may >کنسولگری:Kuala Lumpur > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر>ارسال فرمهای سری اول: 28 > مصاحبه: 7 July > آپدیتها:28 Jul فقط نفر دوم کیس (همسرم) /Jul 31 فقط کیس اصلی‌/ Aug 7,10 هر۳ نفر> Aug 10 نفر اصلی‌ کلیر با دریافت ایمیل سفارت/ 13 August کیس اصلی‌/19 ,18 ,17, 14 August هر ۳ نفر/ Issued Aug 21 کیس اصلی‌/27 August تبدیل / به OR برای نفر دوم کیس/ 28 August هر ۳ نفر / 8 September ایمیل کلیری همسرم بدون هیچ آپدیتی> 10 September همسر و فرزندم Issued
سلام دوستان
کیسهای زیر از ایروان آپ 8 سپتامبر دارند
4633
4662
6693
6763
5842
امیدوارم آپ ایمل نباشه و فردا خبرای خوبی بشه واسه این دوستان عزیز
موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
سلام دوستان
خيلي وقته نميام چيزي بنويسم ، كلا وضع درستي ندارم ( دوري بچه ها ، اين پروسه) من رو ريخته بهم .
خواستم بگم دل رو زدم به دريا و الان ايميل دادم و كانفرميشن اومد ، ببينم جوابي ميدن .
از دوستم عزيزم خليلخواه و yesorno عزيز بابت آماراشون هم متشكرم ,خيلي زحمت ميكشند اميدوارم جواب
زحماتشون رو Uncle Sam بده
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
حوصله ات سر رفته و دل و دماغ نداری دیگه داری کم کم بی خیال میشی
شبو با ناراحتی میخوابی و صبح دیگه هیچ حا رو چک نمی کنی!
نه ceac رو نه تلگرامو ...
صبحانه میخوری و میری سرتو یجایی گرم میکنی
تا اینکه طرفای ظهر به عادت همیشگی میای مهاجرسرا و تاپیک کلیرنس ۲۰۱۵ و میبینی صفحات کلی رفتن جلو!
میری صفحه آخر و میبینی پست آخر سی اورنو یا ابراهیم یا خلیل خواه یه عالمه لایک گرفته
لیست بلند بالای کلییر شده ها رو گذاشته ،خودش هست تو هستی همه بچه ها
هوراااااا،هوراااااا
...
فانتزی من برای کلییر شدن!
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان