کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-09 ساعت 13:28)ehsa نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 12:26)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 08:41)ehsanalavy نوشته:  ایروان 5954 ور کلیر کرده.

مثل اینکه ایروان شروع کرده

شما خودتون هم اپ ۹ سپتامبر دارید
آپ ایمیل هست یا آپ واقعی؟؟؟؟؟

اكه منظورتون منم بله اب واقعي ايميل نزدم

انشاا... تا فردا کلیر بشید دوست عزیز
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: ریحانا ، farrokh33 ، ehsa ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، hamed shayan ، homayoon1972
(2015-09-09 ساعت 12:57)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 12:32)mordad نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 11:18)khalilkhah نوشته:  آمار کل ویزاها تا امروز:
[عکس: _تعداد_ویزاها_9_سپتامبر.jpg]
احتمالا اوایل یا اواخر هفته آینده به رقم 50 هزار خواهیم رسید (با در نظر گرفتن افراد در چک) که این حالات ممکن است شکل بگیرد:
۱) مصاحبه ها تمام می شود (با توجه به اینکه برخی دوستان گفته اند که مصاحبه ها تا 15 ام تمام خواهد شد) و فقط بحث کلیر کردن باقی می ماند
۲) مصاحبه ها ادامه خواهد یافت که در این صورت از 50 هزار رد خواهد کرد که برای حل آن ممکن است:
۱-۲) همچون سال های قبل از ذخیره ۵ هزارتایی آمریکای مرکزی استفاده خواهند کرد که معمولا بین 500 تا 1500 عدد خواهد بود
۲-۲) گروهی از چک ها را کلیر نخواهند کرد

این یعنی کمر از 900 تا ویزاباقی مونده تئ کل دنیا؟ سهم ایران از کل ۷% ویزاها اگه 50 هزارتا باشه میشه 3500 تا ویزا
در حالی که فقط 2963 تا صادر شده
یعنی حدود 500 تا ( یکم بیشتر) باید صادر کنن.
که در نتیجه با توجه به تعداد AP ها و مصاحبه نرفته ها
ویزا به همه نمیرسه و یحتمل دیگه به قدیمی ها نمیدن مثل ما!
خوب دیگه من برم گریه هامو کنم
فعلاBig Grin

نه دوست عزیز 2361 ویزا واسه ایران صادر شده و در صورتی که همه دوستان ap که 602 نفر هستند ویزا بگیرند تازه آمار کل میشه 2963 ویزا
نگران کمبود ویزا نباشید فقط باید زود کلیر بشیم
من تا حالا چند بار گفتم واسه ایرانیها امسال 30 سپتامبر هم ویزا هست
من حتی فکر کنم یکسری 30 سپتامبر کلیر بشند و تا ۵ اکتبر بشون فرصت بدهند پاسپورتهاشون را برسونن سفارت

اوا راست میگینا! مرسی از راهنماییتون
من انقدر گیج و منگم این روزا که کلا حواس پرتی گرفتم. چشمام آلبالو گیلاس میبینه انگاری.
Rolleyes
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، areb1356 ، Jefferson ، SAMBAR ، humsun ، babak90 ، joybar
مارتین لوتر کینگ، مبارزبزرگ آمریکایی درکتاب خاطراتش می نویسد:روزی دربدترین حالت روحی بودم. فشارهاوسختی هاجانم رابه تنگ آورده بود. سردرگم ودرمانده بودم. مستأصل ونگران، باحالتی غریب وروحی بی جان وبی توان به زندگی خود ادامه می دادم. همسرم مرادیدبه من نگاه کردوازمن دورشد. چنددقیقه بعدبالباس سرتاپاسیاه روی سکوخانه نشست. دعاخواندوسوگواری کرد. باتعجب پرسیدم:چراسیاه پوشیده ای؟ چراسو گواری می کنی؟ همسرم گفت مگر نمی دانی او مرده است؟ پرسیدم چه کسی؟ همسرم گفت خدا... خدا مرده است! باتعجب پرسیدم مگر خدا هم می میرد؟ این چه حرفی است که می زنی؟ همسرم گفت:رفتارامروزت به من گفت که خدا مرده ومن چقدرغصه دارم حیف از آرزوهایم... اگرخدانمرده پس توچرااینقدرغمگین وناراحتی؟ اودر ادامه می نویسد:درآن لحظه بود که به زانودرامدم گریستم. راست می گفت گویا خدای درون دلم مرده بود... بلند شدم وبرای ناامیدی ام ازخداطلب بخشش کردم. خداهرگزنمی میرد!
. اسم اعظم بايد آخرين كلامي باشد كه هنگام شب ، زماني كه سر بر بالين گذارده مي شود . زمزمه گردد . اين اسم اعظم اسم آسايش ، امنيت ، سعادت ، نور ، عشق و وحدت است
2015AS74xx/ NO VISA
سلام دوستان. افیسر به من گفت کیس شما بین 3 تا شش ماه کلیرش طول میگشه که خب این مدت رو برای بعضی دوستان کمتر عنوان کرده. اگر بتونیم این تقسیم بندی زمانی افیسر رو ملاک احتمال سریعتر کلیرنس بدونیم شاید بهتر باشه بدونیم توی کدوم گروه قرار داریم و در نتیجه این آخر راهی راحتتر با قضیه برخورد کنیم .گروه 1:افیسر قول کلیرنس زیر سه ماه رو داده باشه. گروه 2: افیسر قول کلیرنس بین سه تا شش ماه رو داده باشه . حالا اگه بشه آماری در این رابطه بدست آورد خوب میشه.البته شاید کلیت قضیه ای مطرح کردم بی اساس باشه .
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: Alex 2014 ، ARSAMNEW ، Jefferson ، SAMBAR

منظورشون اقای علوی هستش

کیس 5954 شرایطت کیست رو بگو
مرسی
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، ARSAMNEW ، SAMBAR
من از همین تریبون از همه عزیزران عذرمیخوام که چشام آلبالو گیلاس دیدن و فکرای بد بد کردم در مورد تعداد ویزاها Big Grin:
واقعا شرمنده
واسه جبرانش یه عالمه الان انژی مثبت میفرستم برتون SadSmile
خدایا همه دوستای عزیزم و تو این تاپیک دلشاد کن و خیر و صلاح مارو توی مسیری که خودمون میخوایم قرار بده و فرجی کن که همگی ایمیل های کلیری رو دریافت کنیم و بریم ویزا ها رو بگیریم.
آمییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییین
++++++++++++++++++++++++++++راستی جا داره بگم که من الان چند وقته خودم و با این جمله دلداری میدم که: (((( خدا هیچ وقت دیر نمیکنه ))) ( از کتاب 4 اثر از فلورانس اسکاول شین) +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
(2015-09-09 ساعت 13:41)hamed shayan نوشته:  سلام دوستان. افیسر به من گفت کیس شما بین ۳ تا شش ماه کلیرش طول میگشه که خب این مدت رو برای بعضی دوستان کمتر عنوان کرده. اگر بتونیم این تقسیم بندی زمانی افیسر رو ملاک احتمال سریعتر کلیرنس بدونیم شاید بهتر باشه بدونیم توی کدوم گروه قرار داریم و در نتیجه این آخر راهی راحتتر با قضیه برخورد کنیم .گروه ۱:افیسر قول کلیرنس زیر سه ماه رو داده باشه. گروه ۲: افیسر قول کلیرنس بین سه تا شش ماه رو داده باشه . حالا اگه بشه آماری در این رابطه بدست آورد خوب میشه.البته شاید کلیت قضیه ای مطرح کردم بی اساس باشه .

داداش زیاد رو حرف آفسیر حساب نکن
آفسیر به من گفت جون
الان سپتامبر و خبری نیست

شرایط کیستون رو بفرمایید
(2015-09-09 ساعت 12:21)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 12:11)Manamehr نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 12:08)ebrahim1e نوشته:  [quote='Manamehr' pid='658323' dateline='1441783940']
[quote='ebrahim1e' pid='658319' dateline='1441783372']

این کیس آپدیتهاش
18 ، 31 گوست ۱ ، ۲ ، ۳ و ۸ سپتامبر بوده
نکته جالب اینه که امروز بدون آپدیت داخل سایت سفارت اول صبح اسمش را زدن یعنی آپ ۹ آگوست نداره و شاید دیشب آخر وقت اسمش را زده باشن
نکته بعدی اینکه کیس 6693 هم آپ با or شده اما هنوز اسمش را نزدن
واقعا ایروان خیلی عجیب داره عمل میکنه انگار ویزا نداشته باشه و به بدبختی ویزا جور میکنه بعد از 21 آگوست دیگه کیس لاتاری غیر از این کیس اعلام نکرده
امیدوارم یک حرکتی بزنه تو این هفته
موفق باشید

چرا باید وبزا نداشته باشه ؟!!

الان این وضعیت که ایروان هیچ کاری نمیکنه دو حالت دارد
۱- ویزا هنوز واسه سپتامبر اختصاص داده نشده
۲- ما هنوز کلیر نشدیم

برای مورد ۱ باید بگم اگر ویزا موجود بود این دوستمون از ۳ سپتامبر تبدیل به or شده چرا زودتر به ایشون اعلام نکردند شاید این ویزا را هم از مصاحبه های اروپا به ایشون اختصاص دادند و بازم اگر ویزا هست چرا کیس 6693 که اونم از ۴ سپتامبر به or تبدیل شده را اسمش را داخل سایت اعلام نمیکنند؟؟؟؟
باید صبر کنیم تا دوباره ویزا اختصاص بدهند البته قبلش باید کلیر بشیم
6693 دوباره 8 سپتامبر OR به / تبدیل شده یعنی‌ ویزاش دارد ایشود می‌شه
شماره کیس:2015AS6XXX >رویت قبولی:1 may >کنسولگری:Kuala Lumpur > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر>ارسال فرمهای سری اول: 28 > مصاحبه: 7 July > آپدیتها:28 Jul فقط نفر دوم کیس (همسرم) /Jul 31 فقط کیس اصلی‌/ Aug 7,10 هر۳ نفر> Aug 10 نفر اصلی‌ کلیر با دریافت ایمیل سفارت/ 13 August کیس اصلی‌/19 ,18 ,17, 14 August هر ۳ نفر/ Issued Aug 21 کیس اصلی‌/27 August تبدیل / به OR برای نفر دوم کیس/ 28 August هر ۳ نفر / 8 September ایمیل کلیری همسرم بدون هیچ آپدیتی> 10 September همسر و فرزندم Issued
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Jefferson ، SAMBAR ، babak90 ، A2000
(2015-09-09 ساعت 12:32)mordad نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 11:18)khalilkhah نوشته:  آمار کل ویزاها تا امروز:
[عکس: _تعداد_ویزاها_9_سپتامبر.jpg]
احتمالا اوایل یا اواخر هفته آینده به رقم 50 هزار خواهیم رسید (با در نظر گرفتن افراد در چک) که این حالات ممکن است شکل بگیرد:
۱) مصاحبه ها تمام می شود (با توجه به اینکه برخی دوستان گفته اند که مصاحبه ها تا 15 ام تمام خواهد شد) و فقط بحث کلیر کردن باقی می ماند
۲) مصاحبه ها ادامه خواهد یافت که در این صورت از 50 هزار رد خواهد کرد که برای حل آن ممکن است:
۱-۲) همچون سال های قبل از ذخیره ۵ هزارتایی آمریکای مرکزی استفاده خواهند کرد که معمولا بین 500 تا 1500 عدد خواهد بود
۲-۲) گروهی از چک ها را کلیر نخواهند کرد

این یعنی کمر از 900 تا ویزاباقی مونده تئ کل دنیا؟ سهم ایران از کل ۷% ویزاها اگه 50 هزارتا باشه میشه 3500 تا ویزا
در حالی که فقط 2963 تا صادر شده
یعنی حدود 500 تا ( یکم بیشتر) باید صادر کنن.
که در نتیجه با توجه به تعداد AP ها و مصاحبه نرفته ها
ویزا به همه نمیرسه و یحتمل دیگه به قدیمی ها نمیدن مثل ما!
نه گریه نکنید اخه 2963 ویزا با احتساب کسانی مثه ما وشما که ای پی خوردیم هس.نگران نباشید.توکلت علی الله...
خوب دیگه من برم گریه هامو کنم
فعلاBig Grin
تاریخ مصاحبه:11اگوست ابو ظبی وضعیت : ap اپدیتها:16،17،18،19اگوست هردو کیس برنده اصلی خودم ،همسرم شغل خصوصی سربازی س، شناخته شدن کیس توسط سایت سفارت 20اگوست.
تشکر کنندگان:
(2015-09-09 ساعت 12:51)ebrahim1e نوشته:  سلام
تا الان از ایروان این دو کیس آپ ۹ سپتامبر دارند هر دوشون هم از بچه های مهاجرسرا هستند
4142
6733
فکر کنم آپ ایمیل باشه

درسته دوست عزیز. ایمیل زدم.

(2015-09-09 ساعت 13:43)ehsan_pars نوشته:  

منظورشون اقای علوی هستش

کیس 5954 شرایطت کیست رو بگو
مرسی
4142 من هستم. اپ ایمیل بوده عزیزان
شماره کیس : 2015AS 41XX
تعداد افراد منتظر : 1
تاریخ ارسال فرمها : 17 JUL
کارنت شدن : 09 January
دریافت نامه دوم : 23 January
تاریخ مصاحبه : 4 March ایروان
نتیجه مصاحبه : کلیرنس (برگه آبی) ، آپدیت : 5 March و 6 March و 10 March و 11 March و 20 March و 16 April و 19 May و 20 May و 2 jun و 8 jun (با ایمیل) و 20 jul (با ایمیل) ، 18 August و 9 September ( با ایمیل ) , 22 September ( با ایمیل )
دریافت ویزا : ؟
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، SAMBAR ، Alex 2014 ، دریای خروشان
(2015-09-09 ساعت 13:38)آسماني نوشته:  مارتین لوتر کینگ، مبارزبزرگ آمریکایی درکتاب خاطراتش می نویسد:روزی دربدترین حالت روحی بودم. فشارهاوسختی هاجانم رابه تنگ آورده بود. سردرگم ودرمانده بودم. مستأصل ونگران، باحالتی غریب وروحی بی جان وبی توان به زندگی خود ادامه می دادم. همسرم مرادیدبه من نگاه کردوازمن دورشد. چنددقیقه بعدبالباس سرتاپاسیاه روی سکوخانه نشست. دعاخواندوسوگواری کرد. باتعجب پرسیدم:چراسیاه پوشیده ای؟ چراسو گواری می کنی؟ همسرم گفت مگر نمی دانی او مرده است؟ پرسیدم چه کسی؟ همسرم گفت خدا... خدا مرده است! باتعجب پرسیدم مگر خدا هم می میرد؟ این چه حرفی است که می زنی؟ همسرم گفت:رفتارامروزت به من گفت که خدا مرده ومن چقدرغصه دارم حیف از آرزوهایم... اگرخدانمرده پس توچرااینقدرغمگین وناراحتی؟ اودر ادامه می نویسد:درآن لحظه بود که به زانودرامدم گریستم. راست می گفت گویا خدای درون دلم مرده بود... بلند شدم وبرای ناامیدی ام ازخداطلب بخشش کردم. خداهرگزنمی میرد!
. اسم اعظم بايد آخرين كلامي باشد كه هنگام شب ، زماني كه سر بر بالين گذارده مي شود . زمزمه گردد . اين اسم اعظم اسم آسايش ، امنيت ، سعادت ، نور ، عشق و وحدت است

خیلی قشنگ بود,واقعا همینه ادما باید تا اخرین لحظه امید داشته باشن
تشکر کنندگان: آسماني ، homayoon1972 ، babak90 ، SAMBAR
(2015-09-09 ساعت 13:46)ehsan_pars نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 13:41)hamed shayan نوشته:  سلام دوستان. افیسر به من گفت کیس شما بین ۳ تا شش ماه کلیرش طول میگشه که خب این مدت رو برای بعضی دوستان کمتر عنوان کرده. اگر بتونیم این تقسیم بندی زمانی افیسر رو ملاک احتمال سریعتر کلیرنس بدونیم شاید بهتر باشه بدونیم توی کدوم گروه قرار داریم و در نتیجه این آخر راهی راحتتر با قضیه برخورد کنیم .گروه ۱:افیسر قول کلیرنس زیر سه ماه رو داده باشه. گروه ۲: افیسر قول کلیرنس بین سه تا شش ماه رو داده باشه . حالا اگه بشه آماری در این رابطه بدست آورد خوب میشه.البته شاید کلیت قضیه ای مطرح کردم بی اساس باشه .

داداش زیاد رو حرف آفسیر حساب نکن
آفسیر به من گفت جون
الان سپتامبر و خبری نیست

شرایط کیستون رو بفرمایید
بازنشسته دولتی . غیر حساس. لیسانس زبان انگلیسی .سربازی ارتش
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: SAMBAR ، babak90 ، ehsan_pars ، Alex 2014
با درود به همه دوستان گلم
دراین روز دحوالارض که یکی ازروزهای جلیل القدرنزد خداست ازصمیم قلب برای همه منتظران ویزای 2015 دعا می نمایم و آرزوی شادی هرچه زودتربرای دوستان نجیب و با اخلاق خودم را از درگاه قادربی نیاز دارم،ای خدایی که اراده نمودی چاقو در دست ابراهیم خلیل(ع) گلوی اسماعیل (ع) را نبرد التماست میکنم اراده کن تمام منتظران ویزای 2015 لاتاری با دلی خوش و شاد آماده پرواز به ایالات متحده بشوند و بنائی نو برانگیزند و زندگی موفق و جدیدی را برای خود و نسلهای بعد ازخود بسازند.آمین یا رب العالمین
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
تشکر کنندگان: M.d ، samirakn ، ARSAMNEW ، Azer ، Alex 2014 ، homayoon1972 ، violets ، babak90 ، ehsan_pars ، mordad ، SAMBAR ، samane1363
(2015-09-09 ساعت 11:19)marya.1 نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 11:16)M.d نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 11:12)marya.۱ نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 10:53)ehsan_pars نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 03:22)sunn789 نوشته:  این شماره هارو که اعلام کردید از کدوم سفارت هستن ؟ممنون
اینا مجردهای ایروان هستند که حدس میزنم همگی سربازی س داشته باشن
من توی این شماره ها هستم ولی سرباز نیستم چون دختر هستم و مجردم
يعني شما با اين شرايط چك خوردين و منتظر كليري هستيد؟؟
مگه چه شرایطی هست ؟بله من منتظرم
چون شرايط يكضربي داشتيد،نگران نباشيد همين روزها كلير ميشين
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان: ehsan_pars ، دریای خروشان ، hamed shayan

من فکر نکنم خيلي رو حرف هاي آفيسر حساب کرد. به ما گفت که کيس شما طي دو هفته کلير مي شه، که عملي نشد. البته به يک خانواده 4 نفري که دقيقاً قبل ما مصاحبه داشتند، هم همين را گفته بود. نا گفته نماند ، که سه نفر از اون کيس کلير شدند، ولي يک نفرشون مثل ما کلير نشده.
تا يادم نرفته، شوهر من خيلي اسرار داشت که اگه مي گي دو هفته، همين الان ويزاي جفتمون را بده و خوشحالمون کن، که خنديد و گفت طبق مقررات نمي تونه ولي قطعاً شما خيلي زود کلير خواهيد شد.SadSad
نيتجه اينکه، خيلي رو حرف آفيسر نبايد خيلي حساب کرد، ظاهراً AP زدن دست اون هست ولي برداشتنش دست اون نيست.Shy
من که واقعاً خودم را برا همه چيز آماده کردم. هر چند هنوز اميدوارم.Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
(نا گفته نماند، محل مصاحبه ما ابوظبي و مصاحبه کننده يک خانم بلند هيوستوني بود.)
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، homayoon1972 ، hamed shayan ، babak90 ، ehsan_pars ، SAMBAR ، samane1363 ، joybar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان