کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-09 ساعت 14:10)Jefferson نوشته:  با درود به همه دوستان گلم
دراین روز دحوالارض که یکی ازروزهای جلیل القدرنزد خداست ازصمیم قلب برای همه منتظران ویزای ۲۰۱۵ دعا می نمایم و آرزوی شادی هرچه زودتربرای دوستان نجیب و با اخلاق خودم را از درگاه قادربی نیاز دارم،ای خدایی که اراده نمودی چاقو در دست ابراهیم خلیل(ع) گلوی اسماعیل (ع) را نبرد التماست میکنم اراده کن تمام منتظران ویزای ۲۰۱۵ لاتاری با دلی خوش و شاد آماده پرواز به ایالات متحده بشوند و بنائی نو برانگیزند و زندگی موفق و جدیدی را برای خود و نسلهای بعد ازخود بسازند.آمین یا رب العالمین

خدا من که مثل اين رفقا دعا کردن بلد نيستم، به خاطر دعاي اين دوستا، آروزي منتظران اين فروم را برآورده به خير بگردان. آمينRolleyes
(نه بابا تمرکز مي کنم، يک چيزهايي مي تونم از خدا بخوام که خودم هم نمي دونستم.)!!Cool
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
سلام و سپاس از راهنمایي بی دریغ دوستان
آفيسر هم به ما گفت بین 4 تا 5 ماه.
که من 109 روزه کلير شدم و الان برای همسرم میشه 154 روز.
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
(2015-09-09 ساعت 10:21)آسماني نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 09:40)ریحانا نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 09:33)khalilkhah نوشته:  واقعا استارت کلیر از دیروز زده شده, در تمامی قاره ها در حال کلیر کردن هستند, فکر کنم برای اواخر این هفته یا هفته آینده هم بین 100 تا 200 نفر از ایران کلیر شوند

با کلیر شدن 5954 معلوم میشه که ددلاین همه این 100 تا 200 نفر کلیری برای اخذ ویزاشون هم همون 22 سپتامبر (31شهریور) بشه .پس بهتره همه مان برنامه ریزیشو از الان بکنیم.Smile

برنامه ريزي ديگه از اين بهتر كه ديروز ويزاي اماراتو گرفتم!؟

دوستان عزيز...منم ديروز ويزاي امارتم آماده شد ...حالا منتظرم كلير شم ، شبانه برم ابوظبي...مشكل اينجاست كه حتي يكبار هم آپ نخوردم...or هم نشدم ....با اين شرايط تا حالا كسي كلير شده؟؟؟؟
تشکر کنندگان: آسماني ، babak90 ، دریای خروشان ، sunn789
(2015-09-09 ساعت 11:30)ehsan_pars نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 11:18)khalilkhah نوشته:  آمار کل ویزاها تا امروز:
[عکس: _تعداد_ویزاها_9_سپتامبر.jpg]
احتمالا اوایل یا اواخر هفته آینده به رقم 50 هزار خواهیم رسید (با در نظر گرفتن افراد در چک) که این حالات ممکن است شکل بگیرد:
۱) مصاحبه ها تمام می شود (با توجه به اینکه برخی دوستان گفته اند که مصاحبه ها تا 15 ام تمام خواهد شد) و فقط بحث کلیر کردن باقی می ماند
۲) مصاحبه ها ادامه خواهد یافت که در این صورت از 50 هزار رد خواهد کرد که برای حل آن ممکن است:
۱-۲) همچون سال های قبل از ذخیره ۵ هزارتایی آمریکای مرکزی استفاده خواهند کرد که معمولا بین 500 تا 1500 عدد خواهد بود
۲-۲) گروهی از چک ها را کلیر نخواهند کرد
با تشکر از آمارتون
می خواستم بدونم چطور کیس نامبرهای ایرانی رو از آسیا میتونید تشخیص بدید؟

چطور ايران ديروز 602 بود ...امروز هم 602....به نظرم يه نفر كيس 5XXX رو گفتيد كه كلير شده.
تشکر کنندگان: babak90 ، دریای خروشان
(2015-09-09 ساعت 14:23)nara نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 09:33)khalilkhah نوشته:  واقعا استارت کلیر از دیروز زده شده, در تمامی قاره ها در حال کلیر کردن هستند, فکر کنم برای اواخر این هفته یا هفته آینده هم بین 100 تا 200 نفر از ایران کلیر شوند

با کلیر شدن 5954 معلوم میشه که ددلاین همه این 100 تا 200 نفر کلیری برای اخذ ویزاشون هم همون 22 سپتامبر (31شهریور) بشه .پس بهتره همه مان برنامه ریزیشو از الان بکنیم.Smile

دوستان عزيز...منم ديروز ويزاي امارتم آماده شد ...حالا منتظرم كلير شم ، شبانه برم ابوظبي...مشكل اينجاست كه حتي يكبار هم آپ نخوردم...or هم نشدم ....با اين شرايط تا حالا كسي كلير شده؟؟؟؟

دوست عزيز، هرچند از کيستون خيلي اطلاع ندارم ولي انشاء ا... شما اوليش مي شين. موفق باشينBig Grin
تشکر کنندگان: nara ، babak90
(2015-09-09 ساعت 08:41)ehsanalavy نوشته:  ایروان 5954 ور کلیر کرده.

مثل اینکه ایروان شروع کرده

خدا از دهنت بشنوه...
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: babak90 ، ریحانا ، Alex 2014
دوستان سلام
یک سوال فوری لطفا کمکم کنید
اعتبار پاسپورت من و دخترم تا 2016/5. باید برم آنکارا ویزا ها رو بگیریم.اعتبار مدیکال ما هم تا 2016/2. آیا ما با این پاسپورت ها میتونیم تو تاریخ 2016/2 بریم آمریکا؟؟؟؟
کیس 71xx/رویت قبولی22 می/سفارت:آنکارا/ ارسال فرمها:13june/
تعداد نفرات کیس: 3 نفر/برنده اصلی:همسر(سرباز نیروی هوایی)/تاریخ رویت کارنتی:10 june
تاریخ مصاحبه 11Agu,سفارت آنکارا
آپدیتها:11 Agu12 ,Agu(کیس اصلی)،2Sep (کیس اصلی-شبانه)،3 sep(کیس اصلی or و بقیه ready). دریافت ایمیل کلیری:8 Sep.
تشکر کنندگان: babak90
ابوظبی کیس 3579 کلیر کرد.
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

[quote='nimanoush' pid='658393' dateline='1441792932']
دوستان سلام
اعتبار پاسپورت من و دخترم تا ۲۰۱۶/۵. باید برم آنکارا ویزا ها رو بگیریم.اعتبار مدیکال ما هم تا ۲۰۱۶/۲. آیا ما با این پاسپورت ها میتونیم تو تاریخ ۲۰۱۶/۲ بریم
نخیر دوست عزیز پاسپورت شما باید شش ماه تا تاریخ انقضا فاصله داشته باشد اگر بخوهید خارج شوید در غیر اینصورت از خروج شما جلوگیری میشهشما باید تا ژانویه برید
تشکر کنندگان: babak90 ، دریای خروشان
(2015-09-09 ساعت 14:32)nimanoush نوشته:  دوستان سلام
اعتبار پاسپورت من و دخترم تا ۲۰۱۶/۵. باید برم آنکارا ویزا ها رو بگیریم.اعتبار مدیکال ما هم تا ۲۰۱۶/۲. آیا ما با این پاسپورت ها میتونیم تو تاریخ ۲۰۱۶/۲ بریم آمریکا؟؟؟؟

دوست عزيز شما وقتي ويزاي امريكا را گرفتيدبر گشتيد مي توانيد پاستون را عوض كنيد ويزاي شما در پاس قديمتان اعتبار خودش را دارد. چون هنگام خروج فكر كنم پاس بايد شش ماه اعتبار داشته باشد
تشکر کنندگان: nimanoush ، babak90
(2015-09-09 ساعت 14:38)sak نوشته:  
اعتبار پاسپورت من و دخترم تا ۲۰۱۶/۵. باید برم آنکارا ویزا ها رو بگیریم.اعتبار مدیکال ما هم تا ۲۰۱۶/۲. آیا ما با این پاسپورت ها میتونیم تو تاریخ ۲۰۱۶/۲ بریم آمریکا؟؟؟؟

دوست عزيز شما وقتي ويزاي امريكا را گرفتيدبر گشتيد مي توانيد پاستون را عوض كنيد ويزاي شما در پاس قديمتان اعتبار خودش را دارد. چون هنگام خروج فكر كنم پاس بايد شش ماه اعتبار داشته باشد

ممنون مگه برای تمدید گذرنامه پاس قبلی رو پانچ نمی کنند
کیس 71xx/رویت قبولی22 می/سفارت:آنکارا/ ارسال فرمها:13june/
تعداد نفرات کیس: 3 نفر/برنده اصلی:همسر(سرباز نیروی هوایی)/تاریخ رویت کارنتی:10 june
تاریخ مصاحبه 11Agu,سفارت آنکارا
آپدیتها:11 Agu12 ,Agu(کیس اصلی)،2Sep (کیس اصلی-شبانه)،3 sep(کیس اصلی or و بقیه ready). دریافت ایمیل کلیری:8 Sep.
تشکر کنندگان: babak90
(2015-09-09 ساعت 14:38)sak نوشته:  

دوست عزيز
شما هر دوتون مي تونيد پاسپورت جديد بگيريد، در عرض يک هفته پاستون مي ياد. هنگام خروج از کشور بايد پاس جديد را با پاسي که ويزا توشه باهم داشته باشيد. من اين را از آفيسر ابوظبي پرسيدم و ايشون تاييد کرد.
تشکر کنندگان: nara ، babak90 ، nimanoush ، homayoon1972 ، ARSAMNEW
(2015-09-09 ساعت 14:28)Azer نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 14:23)nara نوشته:  

دوست عزيز، هرچند از کيستون خيلي اطلاع ندارم ولي انشاء ا... شما اوليش مي شين. موفق باشينBig Grin

شرايط كيس 71XX...مصاحبه 26 آگوست ابوظبي....دختر مجرد...نه سربازي ...نه شغل حساس...فقط شركتي كه توش كارمندم شركت شناخته شده سهامي عام...البته اگه يكي برام تو خصوصي راهنمايي كنه ...امضا رو مينويسم ....راستش هنوز نميدونم دوستان چجوري امضا دارند
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، ARSAMNEW
(2015-09-09 ساعت 14:20)Azer نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 14:10)Jefferson نوشته:  با درود به همه دوستان گلم
دراین روز دحوالارض که یکی ازروزهای جلیل القدرنزد خداست ازصمیم قلب برای همه منتظران ویزای ۲۰۱۵ دعا می نمایم و آرزوی شادی هرچه زودتربرای دوستان نجیب و با اخلاق خودم را از درگاه قادربی نیاز دارم،ای خدایی که اراده نمودی چاقو در دست ابراهیم خلیل(ع) گلوی اسماعیل (ع) را نبرد التماست میکنم اراده کن تمام منتظران ویزای ۲۰۱۵ لاتاری با دلی خوش و شاد آماده پرواز به ایالات متحده بشوند و بنائی نو برانگیزند و زندگی موفق و جدیدی را برای خود و نسلهای بعد ازخود بسازند.آمین یا رب العالمین

خدا من که مثل اين رفقا دعا کردن بلد نيستم، به خاطر دعاي اين دوستا، آروزي منتظران اين فروم را برآورده به خير بگردان. آمينRolleyes
(نه بابا تمرکز مي کنم، يک چيزهايي مي تونم از خدا بخوام که خودم هم نمي دونستم.)!!Cool

آمین
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان: homayoon1972
(2015-09-09 ساعت 14:35)s.zare نوشته:  ابوظبی کیس 3579 کلیر کرد.

هورا برای صاحبش.
جالبه این کیس آخرین آپش 10 آگوست معروف بود. پس
[font=Arial]بدون آپ هم کلیر میشه
[/font]

آقا من دیگه آپ نمیخوام. فقط Issued CoolBig Grin
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان