کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-10 ساعت 13:21)homayoon1972 نوشته:  دوستان سلام خواهشاً تا اتمام کل کیلر اینجارو ترک نکنین و ما رو تنها نذارین. ماها هم دل داریم و امید به روحیه شما عزیزان

شک نکن تا اخرش هستیم
یعنی تا تموم نشه نمیریم به تاپیک اولین سفر مطمئن مطمئن
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: hamed shayan ، Alex 2014 ، SAMBAR ، Arshia2000 ، ARSAMNEW ، nara ، Pariba ، ben123
(2015-09-08 ساعت 14:05)yesorno نوشته:  سلام دوستان گلم

فعلاً یکم سرم شلوغه حتی فرصت نکردم چند صفحه ی آخر رو بخونم. با عرض پوزش

فقط بگم امروز اینا آپدیت شدن
2015AS6871
2015AS6959
2015AS7076
2015AS7134

مبارکشون باشه. چند روز دیگه ایمیلشون میاد

دوست عزيز پيش بيني تان درست بود
امروز هم دوباره يك اپ داشتيم والان ايميل
را دريافت كرديم
با ارزوي كلير شدن تمام دوستان
من هم همچنان در كنار شما عزيزان هستم تا اخر به اميد خدا همه با هم اين تاپيك را با دلي خوش ودستي پر ترك مي كنيم
منتظر شنيدن خبرهاي خوب هستيم
وتبريك به تمام كساني كه از اين خان هم گذشتند كلي راه درپيش است
تشکر کنندگان: yesorno ، Alex 2014 ، Pariba ، sunn789 ، ARSAMNEW ، ebrahim1e ، nara ، ریحانا ، behjan ، behjat ، A2000
(2015-09-10 ساعت 16:08)sak نوشته:  

2015AS6871
2015AS6959
2015AS7076
2015AS7134

را دريافت كرديم
من هم همچنان در كنار شما عزيزان هستم تا اخر به اميد خدا همه با هم اين تاپيك را با دلي خوش ودستي پر ترك مي كنيم
کدام سفارت بودید که میل دریافت کردید؟
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، SAMBAR ، Pariba ، ARSAMNEW ، ebrahim1e
(2015-09-10 ساعت 15:56)آسماني نوشته:  لعنت به ١٧ آگوست، چشمام ديگه همه تاريخارو ١٧ آگوست ميبينه، مي ترسم آپديت بشم اما متوجه نشم ديگه

دوست عزیز امروز 10 سپتامبر هست.... دقیقا سی روزه من آپ 10 آگوست رو میبینم..... هر جایی نگاه میکنم عدد 10 رو میبینم !!!!! با آزروی کلیر شدن برای همه...... Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
4XXX - جولای ابوظبی - AP - ویزا 27 سپتامبر
مقصد فعلا Ohio - WestLake
In GOD We Trust
Cool
I'm agent of this case. It doesn't belong to me
تشکر کنندگان: آسماني ، mehdi_a_3084 ، hamed shayan ، Alex 2014 ، M.d ، SAMBAR ، Pariba ، ARSAMNEW ، ebrahim1e ، nara
(2015-09-10 ساعت 16:10)houshym نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 16:08)sak نوشته:  

2015AS6871
2015AS6959
2015AS7076
2015AS7134

را دريافت كرديم
کدام سفارت بودید که میل دریافت کردید؟

سفارت انكارا
تشکر کنندگان: hamid99 ، Alex 2014 ، SAMBAR ، Pariba ، ARSAMNEW ، nara
(2015-09-10 ساعت 15:57)بابراس نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 15:53)HERMES7 نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 15:52)بابراس نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 15:46)HERMES7 نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 15:32)بابراس نوشته:  كسي ميدونه چند نفر از مارچ و آپريل و مي از سفارت ابوظبي باقيموندن؟
یکم هفت هشت تا کیس که تو یه روز میرن به امید خدا
۳ تا 17 اپریلی موندن از اپریل
یه 26 اپریلی خانومش
از مارچ تیچر
و می هم چند تا 19 می ای
اين تاريخ هايي كه مي فرماييد تاريخ مصاحبه است يا تاريخ آپديت؟
چون من 28 آپريل مصاحبه داشتم ولي جز اينا نيستم.....Sad
شما چش مایی Smile
تو امار حسابت نکردم چون خیلی زود کلیر میشی Tongue
من كوچيك همه شما عزيران هستم
خدا از دهنت بشنوه مديرجون ، دلم ميخاد آمار كلير شدنم رو شما بديBig Grin

با سلام به همه دوستان عزیز من 30 آگوست ابوظبی بودم کیس 2 نفره هردو شغل دولتی و سربازی ارتش پیش بینی شما واسه ما چیه؟
تشکر کنندگان: hamed shayan ، Alex 2014 ، SAMBAR ، Pariba ، ARSAMNEW
هوووووووووووراااااااااااااااااااااااااااااااااا ایمیل ما اومد بچه هاااااااااااااااااااااااااااا
نفراصلی همسرم،سرباز معلم، نیروی انتظامی،تدریس خصوصی زبان، تاریخ مصاحبه 10 جون ابو ظبی، کیس نامبر:2015AS564x
اپدیت نفراصلی:10، 26، 30 jul21،26,□□ jun (شبانه)،28jul(سفارت)□□4و 10 آگوست□□8سپتامبر در جواب ایمیل، 9سپتامبر با/، 10 سپتامبر باOR
اپدیتهای خودم:10، 26، 30 jun(شبانه) □□26 jul(سفارت)، □□10آگوست، 10سپتامبر با/
کلیرنس:10سپتامبر♥♥♥♥♥
سلام دوستان
من خیلی نگرانم . هنوز روی 10 آگوست موندم . از ابوظبی هم خبری نمیاد . ایا به نظر شما ایمیل بزنم به سفارت
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، ebrahim1e ، nara ، farrokh33
(2015-09-10 ساعت 16:10)sunnyday نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 15:56)آسماني نوشته:  لعنت به ١٧ آگوست، چشمام ديگه همه تاريخارو ١٧ آگوست ميبينه، مي ترسم آپديت بشم اما متوجه نشم ديگه

دوست عزیز امروز ۱۰ سپتامبر هست.... دقیقا سی روزه من آپ ۱۰ آگوست رو میبینم..... هر جایی نگاه میکنم عدد ۱۰ رو میبینم !!!!! با آزروی کلیر شدن برای همه...... Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

يعني ميشه ١٧ سپتامبر همون تاريخ طلايي واسم باشه!؟ RolleyesSmile
2015AS74xx/ NO VISA
تشکر کنندگان: َalikh ، Alex 2014 ، SAMBAR ، Pariba ، ARSAMNEW ، ebrahim1e ، nara
دوستانی که آپ 8و9و10 سپتامبر دارن کسی سرباز س بوده؟
احساس می کنیم یا همه سرباز س رو باهم کلیر می کنن یا اینکه یکجا کلیر نمی کنن! یه سرباز س آپ خورده بیاد تئوری من رو در هم بشکنه!
بازمانده 2015
یایو یایو مولالا یایو یایو
Cool
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، SAMBAR ، Pariba ، 2015reza ، ARSAMNEW ، ebrahim1e ، nara
دوستان کلیر شده تبریک میگم
اگه رشته تحصیلی شغل و کلا شرایطتون هم میگفتین عالی بود
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: َalikh ، Alex 2014 ، SAMBAR ، Pariba ، ARSAMNEW ، nara
(2015-09-10 ساعت 16:23)soshimohajer نوشته:  سلام دوستان
من خیلی نگرانم . هنوز روی ۱۰ آگوست موندم . از ابوظبی هم خبری نمیاد . ایا به نظر شما ایمیل بزنم به سفارت

نگرانی نداره دوست عزیز من هم آخرین آپدیت واقعی ام 7 جولای هست، یکی از دوستانی که میشناختم بدون آپدیت براش ایمیل کلیری اومد به همین راحتی! خیلی از دوستان اینجا ایمیل زدن سفارت ها و همون جواب کلیشه ای که میدن، حالا شما هم اگه دوست داری یک ایمیل بده شاید تاثیری داشته باشهCool
بازمانده 2015
یایو یایو مولالا یایو یایو
Cool
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، SAMBAR ، Pariba ، ARSAMNEW ، nara
(2015-09-10 ساعت 16:26)comeonbaby نوشته:  دوستانی که آپ ۸و ۹و۱۰ سپتامبر دارن کسی سرباز س بوده؟
احساس می کنیم یا همه سرباز س رو باهم کلیر می کنن یا اینکه یکجا کلیر نمی کنن! یه سرباز س آپ خورده بیاد تئوری من رو در هم بشکنه!

آقا من فكر كنم دارم ميرم تو فاز نااميدي، با ياي دوم شما دارم موافق ميشمSad
2015AS74xx/ NO VISA
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، SAMBAR ، Pariba ، ARSAMNEW ، nara
(2015-09-10 ساعت 14:53)behzadsh نوشته:  OR شدممممممممممم ........ Smile)

التماس دعا تبریک تبریک
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، SAMBAR ، Pariba ، Arshia2000 ، behzadsh ، ARSAMNEW ، nara ، behjat
سلام دوستان من مارچ رفتم مصاحبه ابوظبی.دیروز وامروز 2 تا آپ خوردم.امیدی هست؟ازکجا بفهمم/ داره یا نه؟
تشکر کنندگان: hamid99 ، Alex 2014 ، ریحانا ، nara ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان