کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
واقعا نمیدونم چطوری حسمو بگم، من مطمئنم این از تاثیر دعاهایی بود که شروع کردیم ، من واقعا دیشب با تمام قلبم دعای ساعت 11 رو انجام دادم، من به امید و روحیه ی شما این راهو تا اینجا اومدم، ممنون از همتون،به شادی تک تکتون شاد میشم ، و برای ناامیدی تک تکتون دعا میکنم هر لحظه
نفراصلی همسرم،سرباز معلم، نیروی انتظامی،تدریس خصوصی زبان، تاریخ مصاحبه 10 جون ابو ظبی، کیس نامبر:2015AS564x
اپدیت نفراصلی:10، 26، 30 jul21،26,□□ jun (شبانه)،28jul(سفارت)□□4و 10 آگوست□□8سپتامبر در جواب ایمیل، 9سپتامبر با/، 10 سپتامبر باOR
اپدیتهای خودم:10، 26، 30 jun(شبانه) □□26 jul(سفارت)، □□10آگوست، 10سپتامبر با/
کلیرنس:10سپتامبر♥♥♥♥♥
تشکر کنندگان: َalikh ، yesorno ، Alex 2014 ، HERMES7 ، M.d ، SAMBAR ، Pariba ، Arshia2000 ، ARSAMNEW ، sunn789 ، nara ، ریحانا ، sasanoush ، samane1363 ، behjat ، m.ghoreishi ، APOLO5321 ، ben123
(2015-09-10 ساعت 16:15)parsa84 نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 15:57)بابراس نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 15:53)HERMES7 نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 15:52)بابراس نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 15:46)HERMES7 نوشته:  یکم هفت هشت تا کیس که تو یه روز میرن به امید خدا
۳ تا 17 اپریلی موندن از اپریل
یه 26 اپریلی خانومش
از مارچ تیچر
و می هم چند تا 19 می ای
اين تاريخ هايي كه مي فرماييد تاريخ مصاحبه است يا تاريخ آپديت؟
چون من 28 آپريل مصاحبه داشتم ولي جز اينا نيستم.....Sad
شما چش مایی Smile
تو امار حسابت نکردم چون خیلی زود کلیر میشی Tongue
من كوچيك همه شما عزيران هستم
خدا از دهنت بشنوه مديرجون ، دلم ميخاد آمار كلير شدنم رو شما بديBig Grin

با سلام به همه دوستان عزیز من 30 آگوست ابوظبی بودم کیس ۲ نفره هردو شغل دولتی و سربازی ارتش پیش بینی شما واسه ما چیه؟
دوست عزیز با این شرایطی که پیش رو داریم فکر نمیکنم سفارتها دلشون بیاد حتی 1 کیس رو هم کلیر نکنن.یعنی خدا رو خوش نمیاد.انشالا همه کلیر میشیم
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: َalikh ، Alex 2014 ، SAMBAR ، Pariba ، ARSAMNEW
(2015-09-10 ساعت 16:15)parsa84 نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 15:57)بابراس نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 15:53)HERMES7 نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 15:52)بابراس نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 15:46)HERMES7 نوشته:  یکم هفت هشت تا کیس که تو یه روز میرن به امید خدا
۳ تا 17 اپریلی موندن از اپریل
یه 26 اپریلی خانومش
از مارچ تیچر
و می هم چند تا 19 می ای
اين تاريخ هايي كه مي فرماييد تاريخ مصاحبه است يا تاريخ آپديت؟
چون من 28 آپريل مصاحبه داشتم ولي جز اينا نيستم.....Sad
شما چش مایی Smile
تو امار حسابت نکردم چون خیلی زود کلیر میشی Tongue
من كوچيك همه شما عزيران هستم
خدا از دهنت بشنوه مديرجون ، دلم ميخاد آمار كلير شدنم رو شما بديBig Grin

با سلام به همه دوستان عزیز من 30 آگوست ابوظبی بودم کیس ۲ نفره هردو شغل دولتی و سربازی ارتش پیش بینی شما واسه ما چیه؟

َشغلتون رو بگید قابل تحلیل بهتره اگه جز شغلهای خاص باشه یک کم کارتون سخت میشه
کلا روی دولتیها به طرز عجیبی گیر هستن ولی بازم همه و من میگم که امسال سال متفاوتیه
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، آسماني ، SAMBAR ، Pariba ، hamed shayan ، ARSAMNEW
یه روشی رو پیدا کردم که میشه از روی / هم فهمید کی کلیر میشه Big Grin

جالبه سایت سیس و ابوظبی جفتشون احتمالاً از یک دیتابیس استفاده می کنند و کلاً نمیشه حدس زد سفارت داره آپ می زنه یا اونوریا.

امروز واقعاً فوق العاده هستش کارشون.

49 کیس دیروز و امروز آپدیت شدن نزدیک 93 نفر،
حداقل 14 کیس بعد از گذاشتن فایل اکسل بین ساعت 13 تا 15 کلیر شدن!!! می خوام بدونین امروز عالی بود.

نمی گم 100 نفر توی یک روز کلیر شدن اما حداقل 70 نفر شدن.

اصلاً نا امید نشین. اصلاً و ابداً

دمتون گرم که اینقدر قلباتون پاکه و با دست به دعا گرفتن این چند روز رو رقم زدین (منم که گفتم بین 7-10 سپتامبر منتظر باشین رو سفید کردینWink)

به عشق اینکه لبخنده بقیتون رو ببینینم و واسه هم دیگه هورااااااااااااااااااااااااااااااا بکشیم (از ذوق اشکم در اومد Big Grin)
(2015-09-10 ساعت 16:26)comeonbaby نوشته:  دوستانی که آپ ۸و ۹و۱۰ سپتامبر دارن کسی سرباز س بوده؟
احساس می کنیم یا همه سرباز س رو باهم کلیر می کنن یا اینکه یکجا کلیر نمی کنن! یه سرباز س آپ خورده بیاد تئوری من رو در هم بشکنه!

بله ما هم ٨ سپتامبر يه آپ داشتيم سربازي س هم كه داريم احتمالاً حدس شما درست باشه...
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، samane1363 ، Pariba
(2015-09-10 ساعت 16:42)yesorno نوشته:  یه روشی رو پیدا کردم که میشه از روی / هم فهمید کی کلیر میشه Big Grin

جالبه سایت سیس و ابوظبی جفتشون احتمالاً از یک دیتابیس استفاده می کنند و کلاً نمیشه حدس زد سفارت داره آپ می زنه یا اونوریا.

امروز واقعاً فوق العاده هستش کارشون.

49 کیس دیروز و امروز آپدیت شدن نزدیک 93 نفر،
حداقل 14 کیس بعد از گذاشتن فایل اکسل بین ساعت 13 تا 15 کلیر شدن!!! می خوام بدونین امروز عالی بود.

نمی گم 100 نفر توی یک روز کلیر شدن اما حداقل 70 نفر شدن.

اصلاً نا امید نشین. اصلاً و ابداً

دمتون گرم که اینقدر قلباتون پاکه و با دست به دعا گرفتن این چند روز رو رقم زدین (منم که گفتم بین ۷-۱۰ سپتامبر منتظر باشین رو سفید کردینWink)

به عشق اینکه لبخنده بقیتون رو ببینینم و واسه هم دیگه هورااااااااااااااااااااااااااااااا بکشیم (از ذوق اشکم در اومد Big Grin)

من همیشه برای شما دعا کردم تا به آرزوتون برسین ، واقعا سپاسگزارم بابت زحماتتون
نفراصلی همسرم،سرباز معلم، نیروی انتظامی،تدریس خصوصی زبان، تاریخ مصاحبه 10 جون ابو ظبی، کیس نامبر:2015AS564x
اپدیت نفراصلی:10، 26، 30 jul21،26,□□ jun (شبانه)،28jul(سفارت)□□4و 10 آگوست□□8سپتامبر در جواب ایمیل، 9سپتامبر با/، 10 سپتامبر باOR
تشکر کنندگان: yesorno ، Alex 2014 ، M.d ، آسماني ، SAMBAR ، Pariba ، ARSAMNEW ، ریحانا
(2015-09-10 ساعت 16:38)شیدا، 1367 نوشته:  واقعا نمیدونم چطوری حسمو بگم، من مطمئنم این از تاثیر دعاهایی بود که شروع کردیم ، من واقعا دیشب با تمام قلبم دعای ساعت 11 رو انجام دادم، من به امید و روحیه ی شما این راهو تا اینجا اومدم، ممنون از همتون،به شادی تک تکتون شاد میشم ، و برای ناامیدی تک تکتون دعا میکنم هر لحظه

تبريييييييييك،مطمئن باشيد اين كلييييري جواب دعاهاي دسته جمعي و ١١ شب هست كه خودتون نظريشو دادين
انشالله مابقي دوستان هم هر چه سريعتر كلير ميشين
براي كليييري اينا لازمه:
.توكل واقعي به خدا و انرژي مثبت و دعاي دسته جمعيو اميدواري تا آخرين لحظه
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، شیدا، 1367 ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، sunn789 ، behjat ، Pariba
خدا حفظت كنه yesorno جون، انشاله هوررررررراااا تو هم فردا مياد
حالا چطوري از / هم ميشه فهميد كي كلير ميشيد
2015AS75xx
تعداد كيس: ٤نفر
مصاحبه : ايروان ٦ اگوست
سربازي : ارتش قبل انقلاب
شغل : خصوصي
اپديت ها : چند روز اول بعد از مصاحبه بعد روزهاي ١٠،١١،١٢ اگوست <١،٢،٣،٤> ١٣ اگوست <كيس ١،٢> ٢٥ اگوست (كيس اصلي) ، ١٠ سپتامبر شبانه (كيس اصلي) ١٦،١٧ سپتامبر كيس اصلي با ايميل
مقصد انشاله : كاليفرنيا Anahim
تشکر کنندگان: M.d ، Alex 2014 ، yesorno ، SAMBAR ، آسماني ، hamed shayan ، ARSAMNEW ، SAAM_60
انشاله کسی از این قطار جا نمیمونه.
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
(2015-09-10 ساعت 16:30)آسماني نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 16:26)comeonbaby نوشته:  دوستانی که آپ ۸و ۹و۱۰ سپتامبر دارن کسی سرباز س بوده؟
احساس می کنیم یا همه سرباز س رو باهم کلیر می کنن یا اینکه یکجا کلیر نمی کنن! یه سرباز س آپ خورده بیاد تئوری من رو در هم بشکنه!

آقا من فكر كنم دارم ميرم تو فاز نااميدي، با ياي دوم شما دارم موافق ميشمSad

منم با تئوری شما صد در صد موافقم
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، آسماني ، ARSAMNEW ، Pariba ، m.ghoreishi
(2015-09-10 ساعت 17:00)M.d نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 16:38)شیدا، 1367 نوشته:  واقعا نمیدونم چطوری حسمو بگم، من مطمئنم این از تاثیر دعاهایی بود که شروع کردیم ، من واقعا دیشب با تمام قلبم دعای ساعت 11 رو انجام دادم، من به امید و روحیه ی شما این راهو تا اینجا اومدم، ممنون از همتون،به شادی تک تکتون شاد میشم ، و برای ناامیدی تک تکتون دعا میکنم هر لحظه

تبريييييييييك،مطمئن باشيد اين كلييييري جواب دعاهاي دسته جمعي و ١١ شب هست كه خودتون نظريشو دادين
براي كليييري اينا لازمه:

واقعا ممنونم، خیلی خوشحالم، امیدوارم با انرژی وتوکل واقعی ازای وادی عبو کنیم

(2015-09-10 ساعت 17:00)M.d نوشته:  

براي كليييري اينا لازمه:

واقعا ممنونم، خیلی خوشحالم، امیدوارم با انرژی وتوکل واقعی ازای وادی عبور کنیم
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، M.d ، ARSAMNEW ، Pariba
سلام به همگي اعضاي گروه راستش من تازه عضو شدم و خيلي نااميد بودم تا اينكه متناي شما رو خوندم و دوباره يه اميد عجيبي به دلم نشست.ضمن تبريك به كساني كه كلير شدن از خدا ميخام كه تا ده روز آينده هممون كلير بشيم و لبخندي از ته دل به لبامون بشينه
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، آسماني ، hamed shayan ، mfte.teacher ، M.d ، ARSAMNEW ، ehsan_pars ، sunn789 ، ریحانا ، SAMBAR ، behjat ، Pariba
(2015-09-10 ساعت 17:03)SAMBAR نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 16:30)آسماني نوشته:  

آقا من فكر كنم دارم ميرم تو فاز نااميدي، با ياي دوم شما دارم موافق ميشمSad

منم با تئوری شما صد در صد موافقم

دوستان تا لحظه آخر باید امید وار باشین ، بالاخره کلیر میشین .بالشخصه دعا میکنم تمام کیس های نصفه و نیمه کلیر بشن.الهی آمین
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: آسماني ، ARSAMNEW ، sunn789 ، ehsan_pars ، ریحانا ، Pariba
(2015-09-10 ساعت 17:00)Majjid نوشته:  خدا حفظت كنه yesorno جون، انشاله هوررررررراااا تو هم فردا مياد
حالا چطوري از / هم ميشه فهميد كي كلير ميشيد

توی فایل های اکسل قبلی گاهیا داخل اون بخش / یا or هیچکدوم اینها نیستن بلکه « - » هستن و هیچ کدوم از شماها هم بهم گیر نمی دادین که چرا این - شده Big Grin (شایدم فایل اکسلا رو نمی بینین Wink)

خلاصه مثلاً فایل 6 سپتامبر خیلیا - هستن. امروز or شدن. هرکی - باشه یعنی وضعیتش / هستش که همون روز یا فرداش تبدیل به or میشه (پیچیده شدBig Grin)

این قضیه بیشتر واسه ابوظبی هم صدق می کنه Wink
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، آسماني ، areb1356 ، parastoo23 ، chakavakl ، M.d ، ARSAMNEW ، sunn789 ، A2000 ، Pariba
مبارک همتون باشه کلیری
واسه ما هم دعا کنید
کیس ما 185 روز رو هم رد کرد
راستی فردا عامر ی ک ا تعطیله؟
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: Alex 2014 ، شیدا، 1367 ، hamed shayan ، M.d ، ARSAMNEW ، sunn789 ، nara ، Pariba ، َalikh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان