کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-11 ساعت 12:27)areb1356 نوشته:  
(2015-09-11 ساعت 12:23)آسماني نوشته:  
(2015-09-11 ساعت 12:16)areb1356 نوشته:  
(2015-09-11 ساعت 12:12)آسماني نوشته:  
(2015-09-11 ساعت 10:27)areb1356 نوشته:  سلام به همه
دوستان عزیز ابوظبی کیسهای
6972
7346
7401
اگه اینجا هستن و براشون اشکالی نداره شرایط نفر دومشون رو بنویسن. (یا پیام بدن)
ممنون

اين كيس آخري كه خيلي به من نزديكه رو تو سيس چك كردم، هيچ چيز خاصي رو نديدم. موضوع چيه؟

اين كيسها مصاحبه و آپهاشون خيلي به كيس ما نزديكه، مي خوام ببينم مي شه براي كليرنس ايده اي گرفت؟

متوجه شدم،،،،،،،كاش يه بار هم شماره كيس ما از اينجا اعلام بشه، كه منتظر آپ و or و اينجور چيزا باشهTongue.... راستي تا يكشنبه ما منتظر خبري نباشيم ديگه ، نه؟!؟!؟
چرا دوست عزیز
امروز هم برادران اونور کار می کنن. Cool هر چند ابوظبی هم روزهای تعطیل بعضن فعال هست. این ماه آخری هر لحظه میشه منتظر خبرهای خوب بود به امید خدا

خب پس اميدوارم هم دوستان، هم خودم آخر هفته پر از كليري و آپي داشته باشيمSmileRolleyes. در ضمن لعنت به ١٧ آگوستBig Grin
2015AS74xx/ NO VISA
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، smpf ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، Pariba
سلام
می شه راهنمایی که این چیزی که من جسته گریخته از نوشته ها فهمیدم درسته یا نه؟
محدودیت تاریخ ورود تا 30 سپتامبر نیست. درسته ؟
6 ماه از مدیکال؟
ممنونم
شماره کیس: 2015as66xx
مصاحبه: 8 جولای/ ابوظبی
اپدیت درcea : جولای17، 10 اگوست، 10 سپتامبر( با ایمیل)،
کلیر: 10 سپتامبر ایمیل از ابوظبی
دریافت: 21 سپتامبر
ورود: احتمالا دسامبر

تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، smpf ، SAMBAR ، hamed shayan ، Pariba
(2015-09-11 ساعت 12:39)negzz نوشته:  سلام
۶ ماه از مدیکال؟
ممنونم

بللللله درسته،شش ماه از تاريخ مديكال هست كه داخل ويزا هم تاريخش نوشته،
و ميتونيد قبل از صدور ويزا برويد و مديكال را تمديد كنيد در اينصورت ميشه شش ماه پس از تاريخ مديكال جديد
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، smpf ، negzz ، SAMBAR ، m.ghoreishi ، Pariba ، ben123
(2015-09-11 ساعت 12:39)negzz نوشته:  سلام
۶ ماه از مدیکال؟
ممنونم

6 ماه از زمان مدیکال
توی ویزاتون هم این تاریخ درج میشه Shy
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: smpf ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، Alex 2014 ، Pariba ، ben123
(2015-09-11 ساعت 12:14)Pariba نوشته:  
(2015-09-11 ساعت 10:05)Pariba نوشته:  با سلام وصبح بخير به همه ى دوستان
به همه ى دوستانى که به تازگى کلير شدند, تبريک مى گم واميدوارم در ادامه ى راه موفق باشند.
اميدوارم که امروز هم به اميد خدا شاهد کلير شدن بقيه ى دوستان باشيم .
دوستان سوالى دارم, لطفا راهنماىى بفرماييد . ما ديروز کلير شديم, بعداز حدود دو ماه, مى شه فقط يک نفر از افراد کيس يعنى پسرم مديکالش را تمديد بکنه ؟ تا وقتش از چهار ماه به شش ماه تبديل بشه ؟ چون اىشان دانشجوى سال آخره ومى خواد از تعطىلات بىن دو ترم براى گرفتن گرين کارت استفاده کنه وبعد به ايران برگرده ودرسش را تمام بکنه.
دوستان پىشکسوت , اگر در ارتباط با سوال من اطلاعاتى داريد, لطفا راهنمايى بفرماييد.
انشالا همه دوستان به موقع کلير بشند.

دوست عزیز در مورد تمدید مدیکال اطلأعی ندارم اما در مورد تاخیر در رفتن تا انجایی که به خاطر دارم، تمام برندگان لاتاری ۲۰۱۵ باید تا قبل از2016 31 January وارد آمریکا شده باشند، ۳۱ ژانویه میشود ۱۱ بهمن، و سفر در آخرین لحظه کمی‌ ریسکی‌ می‌باشد. اگر اشتباه می‌کنم دوستان تصحیح فرمایند.
شماره کیس:2015AS6XXX >رویت قبولی:1 may >کنسولگری:Kuala Lumpur > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر>ارسال فرمهای سری اول: 28 > مصاحبه: 7 July > آپدیتها:28 Jul فقط نفر دوم کیس (همسرم) /Jul 31 فقط کیس اصلی‌/ Aug 7,10 هر۳ نفر> Aug 10 نفر اصلی‌ کلیر با دریافت ایمیل سفارت/ 13 August کیس اصلی‌/19 ,18 ,17, 14 August هر ۳ نفر/ Issued Aug 21 کیس اصلی‌/27 August تبدیل / به OR برای نفر دوم کیس/ 28 August هر ۳ نفر / 8 September ایمیل کلیری همسرم بدون هیچ آپدیتی> 10 September همسر و فرزندم Issued
تشکر کنندگان: smpf ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، Pariba
نمیدونم چرا...ولی انگار پرونده ما رو گم کردن انگار....
سیس مون مونده رو 20 اگست و تاریخ سفارت ترکیه مون هم مونده رو ۴ سپتامبر.
چی پیشبینی میکنین؟!؟
اساتید؟!؟!
البته ۷ سپتامبر ظهر به سفارت و ۱۰ سپتامبر شب به وقت ایران به ک سی سی ایمیل زدم.هنوز خبری نیست.
پیشکسوتا چی پیشبینی دارین؟!؟
دیگه یواش یواش داریم خول میشیم.
نمی دونیم دیگه چیکار کنیم،روانی شدیم دیگه.
2015as2xx___ آنکارا / اصلی: همسر محترمه / تعداد نفرات: 2 / رویت قبولی: 15 می / ارسال 260: 22 می / ارسال مدارک: 6 جولای / مصاحبه: 3 اگست / وضعیت:AP / سرباز: س 11 سال پیش / تحصیلات 1: کارشناسی ارشد غیر حساس / تحصیلات 2: کارشناسی مکانیک / شغل اصلی : پیمانی خصوصی آموزشی / شغل 2: پیمانی با سیستم نفت و گاز.
آپدیتها>>>>>>
CEAC:>> 4 aug _ 5 aug _ 12 aug _ 20 aug email _16 sep email
IVCS:>>17 aug_ 20 aug email_31 aug_1 sep_4 sep_14 sep_16 sep_21 sep
تشکر کنندگان: smpf ، homayoon1972 ، ARSAMNEW ، Aliz12363 ، SAMBAR ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-11 ساعت 12:49)Arshia2000 نوشته:  
به همه ى دوستانى که به تازگى کلير شدند, تبريک مى گم واميدوارم در ادامه ى راه موفق باشند.
دوستان سوالى دارم, لطفا راهنماىى بفرماييد . ما ديروز کلير شديم, بعداز حدود دو ماه, مى شه فقط يک نفر از افراد کيس يعنى پسرم مديکالش را تمديد بکنه ؟ تا وقتش از چهار ماه به شش ماه تبديل بشه ؟ چون اىشان دانشجوى سال آخره ومى خواد از تعطىلات بىن دو ترم براى گرفتن گرين کارت استفاده کنه وبعد به ايران برگرده ودرسش را تمام بکنه.
دوستان پىشکسوت , اگر در ارتباط با سوال من اطلاعاتى داريد, لطفا راهنمايى بفرماييد.

دوست عزیز در مورد تمدید مدیکال اطلأعی ندارم اما در مورد تاخیر در رفتن تا انجایی که به خاطر دارم، تمام برندگان لاتاری ۲۰۱۵ باید تا قابل از۲۰۱۶ 31 January وارد آمریکا شده باشند، ۳۱ ژانویه میشود ۱۱ بهمن، و سفر در آخرین لحظه کمی‌ ریسکی‌ می‌باشد. اگر اشتباه می‌کنم دوستان تصحیح فرمایند.
Arshia عزيز فكر كنم اگر بخوايم آخرين تاريخي كه كسي ميتونه وارد آمريكا باشه اينجوريه كه كسي كه ٣٠ سپتامبر ويزاشو بگيره و همون موقع هم مديكالش را تمديد كنه پس ميشه 31 marc ،دوستان درسته؟؟
ولي واسه شما اول مطمئن بشيد كه ميشه نفر اصلي وارد بشه بعد از مدتي نفر دوم (پسرتون) وارد بشه و مشكلي نداره و نياز نداره با هم وارد بشن كه اگر تو تاپيك اولين سفر بپرسيد آقا بهداك گل كاملا راهنمايي ميكنند
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان: smpf ، Arshia2000 ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، Pariba
این کیس های پر خطر از انکارا کلیر شدند .
2015AS1241
2015as1068
2015AS2059
قبل آخرین بولتن همه میگفتند تا 9000 میره اما امسال بیشتر از 800 تا کارنت نکرده بودند و انتظار غیر واقع داشتند وقتی آخرین بولتن اعلام شد همه شکه شدند از جمله من .
بچه ها اماده پلن B باشید .
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: smpf ، homayoon1972 ، 2015reza ، ARSAMNEW ، آسماني ، SAMBAR ، ریحانا ، Alex 2014 ، nimanoush ، Pariba
(2015-09-11 ساعت 12:56)vahid.sa نوشته:  نمیدونم چرا...ولی انگار پرونده ما رو گم کردن انگار....
چی پیشبینی میکنین؟!؟
اساتید؟!؟!
البته ۷ سپتامبر ظهر به سفارت و ۱۰ سپتامبر شب به وقت ایران به ک سی سی ایمیل زدم.هنوز خبری نیست.

دوست عزيز وضعيت ما و چند نفر ديگه هم مثل شماست. تا قبل ٢٠ سپتامبر ايشالا خيلي از دوستان از جمله شما كلير ميشيد پس سعي كنيد اين ٩ روز آينده هم با آرامش و اميد سپري كنيد. زياد خودتونو درگير موضوع نكنيد چون فقط اعصابتون خورد ميشه و ارزش ديگه اي نداره
توكل به خدا با اميد و پر انرژي اين هفته ايميلتون مياد نگران نباشيد

Case:3xxx
Interview: 9 Feb ,Ankara
Persons in case: 2
status: AP
Case updates: 19 FEb, 10 Jul email

Cool
*** Difficult is what we do, Impossible! takes some time
تشکر کنندگان: smpf ، homayoon1972 ، ARSAMNEW ، آسماني ، vahid.sa ، SAMBAR ، Alex 2014 ، sunn789 ، Pariba
(2015-09-11 ساعت 13:23)Aliz12363 نوشته:  
(2015-09-11 ساعت 12:56)vahid.sa نوشته:  نمیدونم چرا...ولی انگار پرونده ما رو گم کردن انگار....
چی پیشبینی میکنین؟!؟
اساتید؟!؟!

دوست عزيز وضعيت ما و چند نفر ديگه هم مثل شماست. تا قبل ٢٠ سپتامبر ايشالا خيلي از دوستان از جمله شما كلير ميشيد پس سعي كنيد اين ٩ روز آينده هم با آرامش و اميد سپري كنيد. زياد خودتونو درگير موضوع نكنيد چون فقط اعصابتون خورد ميشه و ارزش ديگه اي نداره
توكل به خدا با اميد و پر انرژي اين هفته ايميلتون مياد نگران نباشيد

من هم فکر میکنم با اینکه 10 آگوست به بعد خبری برام نشده ولی با حرکتهایی که این هفته از سفارتها دیدم خیلی زیاد باید به لطف خدا امیدوار بود.

(2015-09-11 ساعت 13:21)mehrdad_123 نوشته:  این کیس های پر خطر از انکارا کلیر شدند .
2015AS1241
2015as1068
2015AS2059
قبل آخرین بولتن همه میگفتند تا 9000 میره اما امسال بیشتر از 800 تا کارنت نکرده بودند و انتظار غیر واقع داشتند وقتی آخرین بولتن اعلام شد همه شکه شدند از جمله من .
خوشحال کننده هستش که کیسهای قدیمی رو هم نگاهی انداختن.
خوش شانس تر از من نیست ......
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، ARSAMNEW ، Arshia2000 ، Aliz12363 ، vahid.sa ، ریحانا ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-11 ساعت 12:56)M.d نوشته:  

دوست عزیز در مورد تمدید مدیکال اطلأعی ندارم اما در مورد تاخیر در رفتن تا انجایی که به خاطر دارم، تمام برندگان لاتاری ۲۰۱۵ باید تا قابل از۲۰۱۶ 31 January وارد آمریکا شده باشند، ۳۱ ژانویه میشود ۱۱ بهمن، و سفر در آخرین لحظه کمی‌ ریسکی‌ می‌باشد. اگر اشتباه می‌کنم دوستان تصحیح فرمایند.
Arshia عزيز فكر كنم اگر بخوايم آخرين تاريخي كه كسي ميتونه وارد آمريكا باشه اينجوريه كه كسي كه ٣٠ سپتامبر ويزاشو بگيره و همون موقع هم مديكالش را تمديد كنه پس ميشه 31 marc ،دوستان درسته؟؟
ولي واسه شما اول مطمئن بشيد كه ميشه نفر اصلي وارد بشه بعد از مدتي نفر دوم (پسرتون) وارد بشه و مشكلي نداره و نياز نداره با هم وارد بشن كه اگر تو تاپيك اولين سفر بپرسيد آقا بهداك گل كاملا راهنمايي ميكنند
جناب MD عزیز من الان از دوستم که پارسال ۳۰ سپتامبر ویزا گرفته بود سوال کردم تاریخ آخرین مهلت ورود ۱ ژانویه بوده، تا اونجا که یادمه اواخر آگوست مدیکال داد، حالا ازش سوال کردم منتظر جوابش هستم. اما پسر دایی خودم هم که برنده لاتاری ۲۰۱۰ بود هم دسامبر وارد شد، و اونم میگفت ددلاین داره. .جواب دقیق گرفتم بازم اطلاع میدم
شماره کیس:2015AS6XXX >رویت قبولی:1 may >کنسولگری:Kuala Lumpur > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر>ارسال فرمهای سری اول: 28 > مصاحبه: 7 July > آپدیتها:28 Jul فقط نفر دوم کیس (همسرم) /Jul 31 فقط کیس اصلی‌/ Aug 7,10 هر۳ نفر> Aug 10 نفر اصلی‌ کلیر با دریافت ایمیل سفارت/ 13 August کیس اصلی‌/19 ,18 ,17, 14 August هر ۳ نفر/ Issued Aug 21 کیس اصلی‌/27 August تبدیل / به OR برای نفر دوم کیس/ 28 August هر ۳ نفر / 8 September ایمیل کلیری همسرم بدون هیچ آپدیتی> 10 September همسر و فرزندم Issued
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، M.d ، A2000 ، Pariba ، ben123
(2015-09-11 ساعت 13:21)mehrdad_123 نوشته:  این کیس های پر خطر از انکارا کلیر شدند .
2015AS1241
2015as1068
2015AS2059

مبارکشون باشه
پلن B را هم دوس دارم CoolCool
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: areb1356 ، Arshia2000 ، ARSAMNEW ، آسماني ، Aliz12363 ، Alex 2014 ، Pariba ، smpf
(2015-09-11 ساعت 13:40)ebrahim1e نوشته:  
2015AS1241
2015as1068
2015AS2059

مبارکشون باشه
پلن B را هم دوس دارم CoolCool

آمادگي و تحمل براي قبول تغيير پلن از A به B خيلي مهمتر از خودِ پلن B به نظر ميرسه، اينطور نيست؟Tongue ،،،،،،باز از اون حرفا زدمBig GrinBig Grin
خدايا ويزارو بده وإلا اون صبري كه بايد بعد ٣٠ سپتامبر بدي بيشتر وقتتو مي گيره هااااا... خدايا شفا بده از دست رفتيم
2015AS74xx/ NO VISA
تشکر کنندگان: areb1356 ، ریحانا ، homayoon1972 ، 2015reza ، Alex 2014 ، Pariba ، ben123 ، smpf
مهرداد جان اینا ازبچه های س. پ ا ه هستند؟
خدایا من بریدم قاطی کردم قاطی.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: آسماني ، Alex 2014 ، ehsan_pars ، ARSAMNEW ، Pariba ، smpf
(2015-09-11 ساعت 13:34)Arshia2000 نوشته:  
(2015-09-11 ساعت 12:56)M.d نوشته:  

جناب MD عزیز من الان از دوستم که پارسال ۳۰ سپتامبر ویزا گرفته بود سوال کردم تاریخ آخرین مهلت ورود ۱ ژانویه بوده، تا اونجا که یادمه اواخر آگوست مدیکال داد، حالا ازش سوال کردم منتظر جوابش هستم. اما پسر دایی خودم هم که برنده لاتاری ۲۰۱۰ بود هم دسامبر وارد شد، و اونم میگفت ددلاین داره. .جواب دقیق گرفتم بازم اطلاع میدم
دوستان
دو تاریخ است
1- تاریخ اعتبار مدیکال
2- تاریخ ویزا
و هر کدام زودتر برسد باید انجام شود و چون نمیشه که تاریخ ویزا زودتر باشد بنابراین زمان ورود همه به تاریخ اعتبار مدیکال مربوط میشود
فرض کنیم کسی توی مرداد( یعنی مثلا ژوین ژولای) مدیکال داره و 30 سپتامبر ویزا بگیره انوقت حداکثر تا بهمن میتونه بره ولی در پاسپورت هم خودشون زمان میزنن که اون اعتبارش دقیقتره
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، Arshia2000 ، Pariba ، smpf

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان