کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-11 ساعت 13:34)Arshia2000 نوشته:  
(2015-09-11 ساعت 12:56)M.d نوشته:  
(2015-09-11 ساعت 12:49)Arshia2000 نوشته:  
(2015-09-11 ساعت 12:14)Pariba نوشته:  
(2015-09-11 ساعت 10:05)Pariba نوشته:  با سلام وصبح بخير به همه ى دوستان
به همه ى دوستانى که به تازگى کلير شدند, تبريک مى گم واميدوارم در ادامه ى راه موفق باشند.
اميدوارم که امروز هم به اميد خدا شاهد کلير شدن بقيه ى دوستان باشيم .
دوستان سوالى دارم, لطفا راهنماىى بفرماييد . ما ديروز کلير شديم, بعداز حدود دو ماه, مى شه فقط يک نفر از افراد کيس يعنى پسرم مديکالش را تمديد بکنه ؟ تا وقتش از چهار ماه به شش ماه تبديل بشه ؟ چون اىشان دانشجوى سال آخره ومى خواد از تعطىلات بىن دو ترم براى گرفتن گرين کارت استفاده کنه وبعد به ايران برگرده ودرسش را تمام بکنه.
دوستان پىشکسوت , اگر در ارتباط با سوال من اطلاعاتى داريد, لطفا راهنمايى بفرماييد.
انشالا همه دوستان به موقع کلير بشند.

دوست عزیز در مورد تمدید مدیکال اطلأعی ندارم اما در مورد تاخیر در رفتن تا انجایی که به خاطر دارم، تمام برندگان لاتاری ۲۰۱۵ باید تا قابل از۲۰۱۶ 31 January وارد آمریکا شده باشند، ۳۱ ژانویه میشود ۱۱ بهمن، و سفر در آخرین لحظه کمی‌ ریسکی‌ می‌باشد. اگر اشتباه می‌کنم دوستان تصحیح فرمایند.
Arshia عزيز فكر كنم اگر بخوايم آخرين تاريخي كه كسي ميتونه وارد آمريكا باشه اينجوريه كه كسي كه ٣٠ سپتامبر ويزاشو بگيره و همون موقع هم مديكالش را تمديد كنه پس ميشه 31 marc ،دوستان درسته؟؟
ولي واسه شما اول مطمئن بشيد كه ميشه نفر اصلي وارد بشه بعد از مدتي نفر دوم (پسرتون) وارد بشه و مشكلي نداره و نياز نداره با هم وارد بشن كه اگر تو تاپيك اولين سفر بپرسيد آقا بهداك گل كاملا راهنمايي ميكنند
جناب MD عزیز من الان از دوستم که پارسال ۳۰ سپتامبر ویزا گرفته بود سوال کردم تاریخ آخرین مهلت ورود ۱ ژانویه بوده، تا اونجا که یادمه اواخر آگوست مدیکال داد، حالا ازش سوال کردم منتظر جوابش هستم. اما پسر دایی خودم هم که برنده لاتاری ۲۰۱۰ بود هم دسامبر وارد شد، و اونم میگفت ددلاین داره. .جواب دقیق گرفتم بازم اطلاع میدم
دوستم میگه مدیکال را آگوست انجام داده، میگه انگار تا آخر همون سال که برنده شدید مهلت دارید وارد شوید. حالا دوستانی که تمدید مدیکال کردند می‌توانند نظر قطعی بدهند.
شماره کیس:2015AS6XXX >رویت قبولی:1 may >کنسولگری:Kuala Lumpur > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر>ارسال فرمهای سری اول: 28 > مصاحبه: 7 July > آپدیتها:28 Jul فقط نفر دوم کیس (همسرم) /Jul 31 فقط کیس اصلی‌/ Aug 7,10 هر۳ نفر> Aug 10 نفر اصلی‌ کلیر با دریافت ایمیل سفارت/ 13 August کیس اصلی‌/19 ,18 ,17, 14 August هر ۳ نفر/ Issued Aug 21 کیس اصلی‌/27 August تبدیل / به OR برای نفر دوم کیس/ 28 August هر ۳ نفر / 8 September ایمیل کلیری همسرم بدون هیچ آپدیتی> 10 September همسر و فرزندم Issued
تشکر کنندگان: barfi1 ، A2000 ، Pariba
(2015-09-11 ساعت 13:58)SAMBAR نوشته:  مهرداد جان اینا ازبچه های س. پ ا ه هستند؟
خدایا من بریدم قاطی کردم قاطی.

نمیدونم اما قدیمی هستند .
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، homayoon1972 ، ARSAMNEW ، Pariba
سلام دوباره
کسی می دونه درباره تمدید مدیکال و وقت دکتر
مدت بودن اونجا و گرفتن ویزا تو کدوم تاپیک باید بگردم؟
ممنونم
شماره کیس: 2015as66xx
مصاحبه: 8 جولای/ ابوظبی
اپدیت درcea : جولای17، 10 اگوست، 10 سپتامبر( با ایمیل)،
کلیر: 10 سپتامبر ایمیل از ابوظبی
دریافت: 21 سپتامبر
ورود: احتمالا دسامبر

تشکر کنندگان: Pariba
خدايا اينها ٥ روز بخاطر عيد قربان تعطيلند(٢٣، ٢٤، ٢٥، ٢٦، ٢٧ )!!!!!!!!!!!! بعد از تعطيلات عيد قربان فقط سه روز تا پيان ماراتن باقيست. خدمتت رو س باشي، تعطيلات عيد قربان هم بيوفته به سپتامبر. خدايا قربون مصلحتت برم من. هر چي به صلاحمونه همون كن.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، آسماني ، SAMBAR ، M.d ، ehsan_pars ، farshad_dg ، bahar101 ، mordad ، Alex 2014 ، nimanoush ، Pariba ، mahyaaa ، APOLO5321
(2015-09-11 ساعت 14:47)2015reza نوشته:  خدايا اينها ٥ روز بخاطر عيد قربان تعطيلند(٢٣، ٢٤، ٢٥، ٢٦، ٢٧ )!!!!!!!!!!!! بعد از تعطيلات عيد قربان فقط سه روز تا پيان ماراتن باقيست. خدمتت رو س باشي، تعطيلات عيد قربان هم بيوفته به سپتامبر. خدايا قربون مصلحتت برم من. هر چي به صلاحمونه همون كن.

Sad ابوظبي هم همينطوره؟؟؟؟
2015AS74xx/ NO VISA
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Alex 2014 ، Pariba
گاهی خدا برایت همه پنجره ها را می بندد
و همه درها را قفل می کند...
زیباست اگر فکر کنی آن بیرون هوا طوفانیست و خدا در حال مراقبت از توست...
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
(2015-09-11 ساعت 14:47)2015reza نوشته:  خدايا اينها ٥ روز بخاطر عيد قربان تعطيلند(٢٣، ٢٤، ٢٥، ٢٦، ٢٧ )!!!!!!!!!!!! بعد از تعطيلات عيد قربان فقط سه روز تا پيان ماراتن باقيست. خدمتت رو س باشي، تعطيلات عيد قربان هم بيوفته به سپتامبر. خدايا قربون مصلحتت برم من. هر چي به صلاحمونه همون كن.

راستش دکتر خیلی دلم میخواد که یه معجزه اتفاق بافته تقویم رو که نگاه کردم دیدم فقط این هفته یعنی تا ۱۸ سپتامبر اخرین فرصت ماست اینا خودشون هم میدونند که بعد اون اتفاقی نمی افته تا ۱۸ ام فرصت دادند.
خدایا فقط خودت بهمون رحم کن خدایااااااااااااااا.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: آسماني ، 2015reza ، samane1363 ، ARSAMNEW ، mordad ، Alex 2014 ، Jefferson ، Pariba ، mahyaaa
آخرین آمار ویزاها تا امروز, فکر کنم تا اواسط هفته آینده ویزاهای بی صاحب همه صاحبدار می شود, حال باید دید برای بقیه مصاحبه ها (در صورت وجود داشتن می خوان از اون سهمیه 5 هزار استفاده کنند یا خیر:
[عکس: _تعداد_ویزاها_11_سپتامبر.jpg]
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: آسماني ، 2015reza ، ebrahim1e ، hamid99 ، ariana80 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، yesorno ، Pariba ، mahyaaa ، AliReza.Sh
(2015-09-11 ساعت 15:18)samane1363 نوشته:  گاهی خدا برایت همه پنجره ها را می بندد
و همه درها را قفل می کند...
زیباست اگر فکر کنی آن بیرون هوا طوفانیست و خدا در حال مراقبت از توست...

به خدا گفته ام زحمت نکشد ؛ نه نیازی به زلزله هست نه نیازی به سونامی …
همین که آپديت نيست ، همین که خبري از كلييري نيست، بلاهای بزرگی هستند که جهانم را با خاک یکی کرده اند !

عزيزان به دل نگيرن كه همش مزاح بود..... اين هفته هواي ناب و آفتابي و نصيبمون ميكنهSmile
2015AS74xx/ NO VISA
تشکر کنندگان: 2015reza ، Alex 2014 ، behjan ، sunn789 ، SAMBAR ، yesorno ، Pariba ، mahyaaa
(2015-09-11 ساعت 15:27)SAMBAR نوشته:  

راستش دکتر خیلی دلم میخواد که یه معجزه اتفاق بافته تقویم رو که نگاه کردم دیدم فقط این هفته یعنی تا ۱۸ سپتامبر اخرین فرصت ماست اینا خودشون هم میدونند که بعد اون اتفاقی نمی افته تا ۱۸ ام فرصت دادند.

شما جنبه خوب اين قضيه رو نگاه كنين كه هر كاري كه اونا مي خواستن تا آخر سپتامبر بكنن، همه رو تا ١٨ اُم تموم مي كنن. Shy يعني ١٢ روز كمتر استرس مي كشين
2015AS74xx/ NO VISA
تشکر کنندگان: 2015reza ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، SAMBAR ، Pariba ، mahyaaa
(2015-09-11 ساعت 15:12)آسماني نوشته:  

Sad ابوظبي هم همينطوره؟؟؟؟

امارات: ٢٢، ٢٣، ٢٤، ٢٥
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
تشکر کنندگان: آسماني ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، Pariba ، mahyaaa
(2015-09-11 ساعت 15:33)آسماني نوشته:  

شما جنبه خوب اين قضيه رو نگاه كنين كه هر كاري كه اونا مي خواستن تا آخر سپتامبر بكنن، همه رو تا ١٨ اُم تموم مي كنن. Shy يعني ١٢ روز كمتر استرس مي كشين

منم موافقم! این هفته یا یه اتفاق دلچسب میفته همگی هول هولکی میریم ویزا می گیریم یا ... هرچی صلاحمونه!
اما من خیلی خیلی امیدم بیشتره حتی از روزای اول بعد اینکه تو مصاحبه کلیرنس خوردیم چون تچربه کلیرنس بی نتیجه رو داشتم. اما الان بهتون می گم نگین بعدا نگفت، من واقعا احساس می کنم ان شاالله این هفته خیلی هفته خوبیه اینو از من داشته باشید تا موقش بشه.
اگه شد یه اسکندر کباب تو آنکارا مهمون شماییم گفته باشم!
Case:3xxx
Interview: 9 Feb ,Ankara
Persons in case: 2
status: AP
Case updates: 19 FEb, 10 Jul email

Cool
*** Difficult is what we do, Impossible! takes some time
تشکر کنندگان: 2015reza ، آسماني ، A2000 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، sunn789 ، farshad_dg ، SAMBAR ، Jefferson ، Pariba ، mahyaaa

فرهاد جان من تصميم گرفته بودم كه اگه كلير نشم ، هفته آخر رو برم آنكارا بزنم به سيم آخر؛ حالا مي بينم فقط سه روز از اون طرف وقت هست. حقيقتا مردد شدم براي رفتن.SadSadBig Grin
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، SAMBAR ، Pariba ، mahyaaa
(2015-09-11 ساعت 15:28)khalilkhah نوشته:  آخرین آمار ویزاها تا امروز, فکر کنم تا اواسط هفته آینده ویزاهای بی صاحب همه صاحبدار می شود, حال باید دید برای بقیه مصاحبه ها (در صورت وجود داشتن می خوان از اون سهمیه ۵ هزار استفاده کنند یا خیر:
[عکس: _تعداد_ویزاها_11_سپتامبر.jpg]

ممنون جناب خلیل خواه واسه اماراتون.دعا میکنم هرچه سریعتر جواب کلیریتونو بگیرین.ممنون از همه دوستان زحمتکش که با گزاشتن امارها در اوج ناامیدی ،نور امید در دل همه ما روشن میکنن.
تاریخ مصاحبه:11اگوست ابو ظبی وضعیت : ap اپدیتها:16،17،18،19اگوست هردو کیس برنده اصلی خودم ،همسرم شغل خصوصی سربازی س، شناخته شدن کیس توسط سایت سفارت 20اگوست.
امروز امريكا تعطيل نيست ، اكثرا ميگفتن براي يازدهم سبتامبر تعطيله ولي تعطيل نيست
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان