کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-11 ساعت 19:02)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-09-11 ساعت 18:42)mordad نوشته:  سلام من ۲ روز نبودم
کسی کلیر نشده? آپ نشده?
انکاراییای قدیمی خبری نیست?

سلام برو ٢ شنبه بيا

شما ٢ تا هم س بوديد ؟
١٩ مي آپديت داشتيد ؟
کیس نامبر: 2XXX // سفارت: آنكارا // مصاحبه نوامبر // سربازى : س // اخرين آپديت واقعى ١٩ مى //

بازمانده لاتارى ٢٠١٥
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Alex 2014 ، ebrahim1e ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، farrokh33 ، mahyaaa ، Pariba ، Janilla
امشب دیگه خبری نمیشه؟ بخدا داریم دیوونه میشیم
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، ebrahim1e ، ARSAMNEW ، ehsan_pars ، آسماني ، SAMBAR ، farrokh33 ، Jefferson ، mahyaaa ، Pariba
(2015-09-11 ساعت 19:44)satanicboy1 نوشته:  
(2015-09-11 ساعت 19:02)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-09-11 ساعت 18:42)mordad نوشته:  سلام من ۲ روز نبودم
کسی کلیر نشده? آپ نشده?
انکاراییای قدیمی خبری نیست?

سلام برو ٢ شنبه بيا

شما ٢ تا هم س بوديد ؟
١٩ مي آپديت داشتيد ؟

بله س بودم و اولين و اخرين اپديتم ٤٣ روز بعداز مصاحبه يعنى ٢ جوون و شبانه بوده،
مطمئنم اپ كلييرى بوده ولى سفارت با توجه به اولويت بندى و صلاح ديد خودش تا امروز اعلام نكرده
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
(2015-09-11 ساعت 19:13)thedude نوشته:  آقا من دوباره دقيقا ساعت ٧ شب ايران يعني ٥:٣٠ آنكارا آپديت شدم همه ي آپديت هام همين ساعت بودند همشون . جداً ديگه دارم اعتقاد پيدا ميكنم اين كارمندا كارشون كه تموم ميشه دارن ميرم خونه ميان قائل منو باز ميكنن يكم ميخندند بعد ميرن خونه Smile))) خدايا نوكرم كلير منشديم نشيدهم ولي يكاري كن مسخره نشيم

مصاحبه :٢ جون
آپديت ها: ٣ جون، ٢٤ جون، ٢٦ جون، ١ جولاي، ٧ جولاي، ٦ آگوست، ١٠ آگوست، ١٢ آگوست، ١٤ آگوست، ٣ سپتامبر, ١١ سپتامبر

اينم مكالمشونه:
Guys lets have fun after a busy day!
- Ok what can we do today?
- lets check out thedude's profile!
- yeah Good idea!
- [emoji38][emoji38][emoji38][emoji38][emoji38]

Case:3xxx
Interview: 9 Feb ,Ankara
Persons in case: 2
status: AP
Case updates: 19 FEb, 10 Jul email

Cool
*** Difficult is what we do, Impossible! takes some time
دوستان مارسی ابوظبی, منتظر کلیر باشند شماره 2015AS945 دیروز کلیر شده و احتمالا ابوظبی رویکرد به بالایی ها را شروع کرده
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
همانطور که گفتم یا کل کیسهای س باهم کلیر میشن یا همشونو کلا کلیر نمی کنن، اولین کیسی که کلیر شد نوید کلیر شدن اکثر سربازی س هستش
هیچکدام از پرونده ها هم اندازه پرونده من پیچیده نیست دوستان اگر کسی قرار باشه کلیر نشه منم، نگران نباشید همتون کلیر میشید
بازمانده 2015
یایو یایو مولالا یایو یایو
Cool
(2015-09-11 ساعت 19:56)comeonbaby نوشته:  همانطور که گفتم یا کل کیسهای س باهم کلیر میشن یا همشونو کلا کلیر نمی کنن، اولین کیسی که کلیر شد نوید کلیر شدن اکثر سربازی س هستش
هیچکدام از پرونده ها هم اندازه پرونده من پیچیده نیست دوستان اگر کسی قرار باشه کلیر نشه منم، نگران نباشید همتون کلیر میشید

با توجه به كليير شدن تعدادى از دوستان نزديك بنده با سربازى س فرضيه شما مردوده،
البته نقطه اشتراك همه اين دوستان خانوادگى بودنشونه و تا حالا مجرد كليير شده نديدم
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
(2015-09-11 ساعت 18:16)Arshia2000 نوشته:  
(2015-09-11 ساعت 17:57)mfarazz نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 22:03)Jefferson نوشته:  دوستان باوقاروبزرگوارم با درود وعرض ادب خدمت تك تك شما عزيزان،بنده تا روز ٣٠ سپتامبرباهاتون هستم وبراتون دعاي ١١ شب همگاني رو اگرقابل باشم انجام ميدم، بنده چون ٩٩٪ ميدونم هيچ شانسي نخواهم داشت بخاطرسربازي س و٤ سال سابقه درشركت نفت، اينوخدمتتون عرض كنم كه نبايدبه حقوق بشراونم ازنوع امريكاييش دل بست ، روزمصاحبه به خانم آفيسرگفتم خانمم نميتونه تك وتنها بايه دختر٩ ماهه شيرخواره ويه دختركوچك عازم مملكت شما بشه ( همسرم بخاطر فلج مادرزادي دست چپ) حالا خودتون موقعيت همسرم حساب كنيد آيا بااين موقعيت يه خانم تنهاوبا ٢ بچه خردسال ميتونه عازم اين مملكت بي انتها بشه نه والله، ايكاش هيچ وقت سربازي نميرفتم ايكاش هيچوقت كاردولتي قبول نميكردم حيف، براهمتون ازصميم قلب آرزوي موفقيت دارم ازصميم قلب، خدانگهدارهمگي شما عزيزان باشه
جفرسون عزیز
بیست روز دیگه باقیمونده . امیدت رو از دست نده. از صمیم قلب برای شما و سایر دوستان آرزو میکنم تا قبل از پایان سپتامبر ایمیل کلیرشدن رو دریافت کنید.
جفرسون عزیز امیدتون به خدا باشه، انشالله که شما کلیر میشوید و همگی باهم عازم میشوید اما اگه خدای نکرده نشد، اصلا امیدتون را از دست ندید، به همسرتون این باور را بدهد که می‌تونه همه کار را انجام دهد. کافیه وارد آمریکا بشه گرین کارت را که گرفت برای شما پرونده تشکیل میده و برمی‌گرده و هر ۶ ماه یک بار میره یه مهر ورود می‌زنه و میاد تا ۱ یا ۲ سال که کار شما درست شود.، می‌دونم کار سختی است اما شدنی است. حتی می‌تونه برگرده و گرین کارتش را براش پست کنند بعد بره پرونده تشکیل بدهد. ولی‌ انشالله کار به اون قسمت‌ها نمی‌کشه، شخصاً اگه همسر شما شهری بروند که من می‌خوام برم با کمال میل کمکشون خواهم کرد، من و فرزندم هم مدتی‌ را بدون همسرم (شوهرم) باید اونجا سپری کنیم، خدا با ماست نگران نباشید، امیدوار باشید، دعای ناد علی‌ را بگید براتون ختم کنند، من یک هفته ای‌ با این دعا‌ جواب گرفتم.
من واقعا می ترسم تا آخر لاتاری این یذره دینو ایمونمون هم از دست بدیم دیگه هرجی نذر و نیاز و دعا بوده انجام دادیم نمیشه که نمیشه... لطفا دعای ناد علی رو بفرمایید چند روز و هر روز چند مرتبه باید بخونیم و چطور باید ختم کرد؟
واقعا دارم خل میشم دیگه
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: Arshia2000 ، ehsan_pars ، mfarazz ، m.ghoreishi ، mordad ، آسماني ، Alex 2014 ، 2015reza ، SAMBAR ، farrokh33 ، Jefferson ، mahyaaa ، Pariba ، ben123 ، Janilla
(2015-09-11 ساعت 20:13)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-11 ساعت 18:16)Arshia2000 نوشته:  
(2015-09-11 ساعت 17:57)mfarazz نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 22:03)Jefferson نوشته:  دوستان باوقاروبزرگوارم با درود وعرض ادب خدمت تك تك شما عزيزان،بنده تا روز ٣٠ سپتامبرباهاتون هستم وبراتون دعاي ١١ شب همگاني رو اگرقابل باشم انجام ميدم، بنده چون ٩٩٪ ميدونم هيچ شانسي نخواهم داشت بخاطرسربازي س و٤ سال سابقه درشركت نفت، اينوخدمتتون عرض كنم كه نبايدبه حقوق بشراونم ازنوع امريكاييش دل بست ، روزمصاحبه به خانم آفيسرگفتم خانمم نميتونه تك وتنها بايه دختر٩ ماهه شيرخواره ويه دختركوچك عازم مملكت شما بشه ( همسرم بخاطر فلج مادرزادي دست چپ) حالا خودتون موقعيت همسرم حساب كنيد آيا بااين موقعيت يه خانم تنهاوبا ٢ بچه خردسال ميتونه عازم اين مملكت بي انتها بشه نه والله، ايكاش هيچ وقت سربازي نميرفتم ايكاش هيچوقت كاردولتي قبول نميكردم حيف، براهمتون ازصميم قلب آرزوي موفقيت دارم ازصميم قلب، خدانگهدارهمگي شما عزيزان باشه
جفرسون عزیز
بیست روز دیگه باقیمونده . امیدت رو از دست نده. از صمیم قلب برای شما و سایر دوستان آرزو میکنم تا قبل از پایان سپتامبر ایمیل کلیرشدن رو دریافت کنید.
جفرسون عزیز امیدتون به خدا باشه، انشالله که شما کلیر میشوید و همگی باهم عازم میشوید اما اگه خدای نکرده نشد، اصلا امیدتون را از دست ندید، به همسرتون این باور را بدهد که می‌تونه همه کار را انجام دهد. کافیه وارد آمریکا بشه گرین کارت را که گرفت برای شما پرونده تشکیل میده و برمی‌گرده و هر ۶ ماه یک بار میره یه مهر ورود می‌زنه و میاد تا ۱ یا ۲ سال که کار شما درست شود.، می‌دونم کار سختی است اما شدنی است. حتی می‌تونه برگرده و گرین کارتش را براش پست کنند بعد بره پرونده تشکیل بدهد. ولی‌ انشالله کار به اون قسمت‌ها نمی‌کشه، شخصاً اگه همسر شما شهری بروند که من می‌خوام برم با کمال میل کمکشون خواهم کرد، من و فرزندم هم مدتی‌ را بدون همسرم (شوهرم) باید اونجا سپری کنیم، خدا با ماست نگران نباشید، امیدوار باشید، دعای ناد علی‌ را بگید براتون ختم کنند، من یک هفته ای‌ با این دعا‌ جواب گرفتم.
من واقعا می ترسم تا آخر لاتاری این یذره دینو ایمونمون هم از دست بدیم دیگه هرجی نذر و نیاز و دعا بوده انجام دادیم نمیشه که نمیشه... لطفا دعای ناد علی رو بفرمایید چند روز و هر روز چند مرتبه باید بخونیم و چطور باید ختم کرد؟
واقعا دارم خل میشم دیگه

حقیقتا جزئیات آن را نمیدونم، چون خواهر همسرم برای ما نذر کرده بود. ولی‌ می‌دونم مهلت یک هفته‌ای داده بود که نذر ما برآورده شود. باید هر روز یک ساعت مشخص مثلا بعد از نماز این دعا‌ را یک نفر دیگر یا خودتان بخوانید، بعد نذر کنید حاجتتون بر آورده شد اون مبلغِ مورد نذر را به یک مستحق بدهید. راجع به دعا‌ این را تو اینترنت پیدا کردم. انشالله شما هم زودی خبر میدهید حاجتتون را گرفتید

طریقه ختم ناد علی کبیر آنست که اگر کسی را مهمی عظیم پیش آید ناد علی (ع) را 7 نوبت به نیت آن مهم بخواند البته برآورده خواهد شد .
و دعا این است :

بِسمِ اللهِ الرَّحمن الرَّحیم

نادِ عَلیاً مَظهَرَالعَجائِب تَجِدهُ عَوَناً لَکَ فِی النَوّائِب لی اِلیَ اللهِ حاجَتی وَعَلَیهِ مُعَوَّلی کُلَّما اَمَرتَهُ وَرَمَیتَ مُنقَضی فی ظِلّ اللهِ وَیُضِلل اللهُ لی اَدعُوکَ کُلَّ هَمٍ وَغَمًّ سَیَنجَلی بِعَظَمَتِکَ یا اللهُ بِنُبُوَّتِکَ یامُحَمَّدَ بِوَلایَتِکَ یاعَلِیُّ یاعَلِیُّ یاعَلِیُّ اَدرِکنی بِحقِّ لُطفِکَ الخَفیَّ اللهِ اَکبَرُ اَنامِن شَرِّ اَعدائکَ بَریءٌ اللهُ صَمَدی مِن عِندِکَ مَدَدی وَعَلَیکَ مُعتَمِدی بِحقِّ إِیاکَ نَعبُدُ وَ إَِیاکَ نَستَعینُ یااَبالغَیثِ اَغِثنی یااَبَاالَحَسَنَین اَدرِکنی یاسَیفَ اللهِ اَدرِکنی یابابَ اللهِ اَدرِکنی یاحُجهَّ اللهِ اَدرِکنی یا وَلِیَّ اللهِ اَدرِکنی بِحَقَّ لُطفِکَ الخَفیِّ یا قَهّارُتَقَهَّرتَ بِالقَهرِوَالقَهر ُ فی قَهرِ قَهرِکَ یاقَهارُ یاقاهِرَالعَدُوِّ یاواِلیَ الوَلِیِّ یا مَظهَرَ العَجائِبِ یامُرتَضی عَلِیُّ رَمَیتَ مَن بَغی عَلَیَّ بِسَهمِ اللهِ وَسَیفِ اللهِ القاتِلِ اُفَوَّضُ اَمری اِلیَ اللهِ اِنَّ اللهَ بَصَیرٌ بِالعَبادِ وَاِلهُکُم اِلهٌ واحِدٌ لااِلهَ اِلاّ هُوَ الرَّحمنُ الرَّحیمُ اَدرِکنی یاغیاثَ المُستَغیثیَنِ یا دَلیلَ المُتَحیِّرِینَ یااَمانَ الخائِفینَ یامُعینَ المُتَوَکِّلینَ یا رَاحِمَ المَساکینَ یا اِلهَ العالَمینَ بِرَحمَتِکَ وَصَلَّی اللهُ عَلی سَیِّدِنا مُحَمَّدٍ وَالِهِ اَجمَعینَ وَالحَمدُ للهِ رَبِّ العالَمینَ
شماره کیس:2015AS6XXX >رویت قبولی:1 may >کنسولگری:Kuala Lumpur > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر>ارسال فرمهای سری اول: 28 > مصاحبه: 7 July > آپدیتها:28 Jul فقط نفر دوم کیس (همسرم) /Jul 31 فقط کیس اصلی‌/ Aug 7,10 هر۳ نفر> Aug 10 نفر اصلی‌ کلیر با دریافت ایمیل سفارت/ 13 August کیس اصلی‌/19 ,18 ,17, 14 August هر ۳ نفر/ Issued Aug 21 کیس اصلی‌/27 August تبدیل / به OR برای نفر دوم کیس/ 28 August هر ۳ نفر / 8 September ایمیل کلیری همسرم بدون هیچ آپدیتی> 10 September همسر و فرزندم Issued
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، M.d ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، farrokh33 ، Jefferson ، mahyaaa ، Pariba ، Janilla
آخرین آمار ابوظبی
[عکس: _های_کلیر_شده_و_نشده_ابوظبی.jpg]
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
سلام دوستان , من فقط اومدم اینجا که بگم واقعا برای تک تکتون آرزو میکنم که هرچه زودتر همتون کلیر بشید و پروسه لاتاری 2015 لااقل آخرش با شادی کامل به اتمام برسه و این تاپیک با خوشحالی به پایان برسه .
[font=Tahoma]شماره کیس: 2015ASxx53xx > تاریخ رویت قبولی: 1may2014 >کنسولگری: ایروان >تعداد افراد منظور در کیس : 3 نفر > ارسال فرمهای [/font]سری اول: 4 جولای > کارنت شدن کیس: 24 اپریل > مصاحبه: 8 جون >دریافت ویزا: یکضرب !!! 30 جون > ورود به آمریکا: نوامبر 2015سانفرانسیسکو > دریافت گرین کارت:
(2015-09-11 ساعت 20:01)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-09-11 ساعت 19:56)comeonbaby نوشته:  همانطور که گفتم یا کل کیسهای س باهم کلیر میشن یا همشونو کلا کلیر نمی کنن، اولین کیسی که کلیر شد نوید کلیر شدن اکثر سربازی س هستش

با توجه به كليير شدن تعدادى از دوستان نزديك بنده با سربازى س فرضيه شما مردوده،
البته نقطه اشتراك همه اين دوستان خانوادگى بودنشونه و تا حالا مجرد كليير شده نديدم

سياوش جان، منم س و خانوادگي هستم و غير از آپ ١٩ مي ، ديگه آپ بدرد بخوري نداشتم. نميشه واقعا فرمول ثابتي رو ارايه داد.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: آسماني ، m.ghoreishi ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، farrokh33 ، Jefferson ، mahyaaa ، Pariba ، samane1363 ، Alex 2014 ، Janilla
والا راست میگین شما. این یه ذره دین و ایمانمون به باد نره صلوات
نذر و نیاز
صلوات و دعای توسل
خدایا دستم به دامنت این ویزا رو برسون
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: M.d ، Arshia2000 ، m.ghoreishi ، aria802 ، آسماني ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، farrokh33 ، Jefferson ، mahyaaa ، Pariba ، Alex 2014 ، Janilla
جالبه که آپ های امشب ابوظبی بیشتر بچه های سابقه دار هستند, مثکه برای بالایی ها هم خبرهایی است, پیشاپیش تبریک به مدیر محترم
خوب، بعد از فرو نشستن گرد و غبار كليرهاي اخير، الان دو گروه نسبتا كوچك باقي موندن. گروه اول گروه كيسهاي low risk كه طي سه ماه اخير مصاحبه شدند و كليرنس خوردن. گروه دوم گروه كيسهاي به اصطلاح high risk كه يا سربازي س داشتن يا شرايط شغلي پيچيده و حساس داشتن و از اول مصاحبه ها( حتي از دسامبر سال گذشته) موندند. با توجه به روند مشخص سفارتخونه ها، شكي نيست كه هر كدوم از كيسهاي گروه اول كه كلير بشه، در اولويت دادن ويزا خواهد بود و اين البته وابسته به زمان كليرنسشون داره. حالا اگه در آخرين روزها عده اي از گروه اول به علت تموم نشدن روند AP شون ، نتونستن ويزا بگيرند، نوبت به ما كيس هاي "جيزززز" مي رسه. اگه ويزايي باقي مونده باشه و از گروه كم خطر هم كسي واجد شرايط باقي نمونده باشه ، اونوقت به ماها ويزا تعلق مي گيره. اما چرا با اطمينان مي گم كه تعلق مي گيره؟ چون سفارتها هم در دوره هاي قبل و هم در اين دوره نشون دادن كه سربازي س و شغل حساس خط قرمز براشون نبوده و در صورت لزوم كليرشون كردن. پس تنها اما و اگر كلير شدن گروه پر خطر يكي وجود ويزا هست ( كه آمار نشون ميده كمبود ويزا نخواهيم داشت) و دوم نبودن كيسهاي كم خطر آماده كلير. با اين حساب سرنوشت كيسهاي پر خطر به روزهاي آخر و احتمالا همون ٣ يا ٤ روز آخر كشيده خواهد شد.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان