کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-11 ساعت 17:13)HERMES7 نوشته:  تیچر جان فرقش اینه که از فوریه زیاد نیسن ولی مارچ و اپریل زیادن Wink

پس ما دیگه بی خیال شیم دیگه .Big Grin
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: farrokh33 ، ARSAMNEW ، mordad ، Alex 2014 ، SAMBAR ، Pariba ، mahyaaa
(2015-09-11 ساعت 17:14)mfte.teacher نوشته:  
(2015-09-11 ساعت 17:13)HERMES7 نوشته:  تیچر جان فرقش اینه که از فوریه زیاد نیسن ولی مارچ و اپریل زیادن Wink

پس ما دیگه بی خیال شیم دیگه .Big Grin
هر جور راحتی Big Grin
تشکر کنندگان: farrokh33 ، ARSAMNEW ، mordad ، Alex 2014 ، SAMBAR ، Pariba ، mahyaaa
(2015-09-11 ساعت 16:38)HERMES7 نوشته:  امشب منو امین 1362 اپ میخوریم Smile

اقای ریس
بگو به خانم من هم یک اپ بزنن لطفا
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تو که اور شدی تمام بیا این ور شلوغش نکن ! یعنی چی شاهد اور شدن بودی متنت جلو خودت عوض شد؟
تشکر کنندگان: farrokh33 ، ARSAMNEW ، homayoon1972 ، mordad ، Alex 2014 ، SAMBAR ، SAAM_60 ، Pariba
(2015-09-10 ساعت 22:03)Jefferson نوشته:  دوستان باوقاروبزرگوارم با درود وعرض ادب خدمت تك تك شما عزيزان،بنده تا روز ٣٠ سپتامبرباهاتون هستم وبراتون دعاي ١١ شب همگاني رو اگرقابل باشم انجام ميدم، بنده چون ٩٩٪ ميدونم هيچ شانسي نخواهم داشت بخاطرسربازي س و٤ سال سابقه درشركت نفت، اينوخدمتتون عرض كنم كه نبايدبه حقوق بشراونم ازنوع امريكاييش دل بست ، روزمصاحبه به خانم آفيسرگفتم خانمم نميتونه تك وتنها بايه دختر٩ ماهه شيرخواره ويه دختركوچك عازم مملكت شما بشه ( همسرم بخاطر فلج مادرزادي دست چپ) حالا خودتون موقعيت همسرم حساب كنيد آيا بااين موقعيت يه خانم تنهاوبا ٢ بچه خردسال ميتونه عازم اين مملكت بي انتها بشه نه والله، ايكاش هيچ وقت سربازي نميرفتم ايكاش هيچوقت كاردولتي قبول نميكردم حيف، براهمتون ازصميم قلب آرزوي موفقيت دارم ازصميم قلب، خدانگهدارهمگي شما عزيزان باشه
جفرسون عزیز
بیست روز دیگه باقیمونده . امیدت رو از دست نده. از صمیم قلب برای شما و سایر دوستان آرزو میکنم تا قبل از پایان سپتامبر ایمیل کلیرشدن رو دریافت کنید.
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، mordad ، Alex 2014 ، hamed shayan ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، farrokh33 ، Jefferson ، A2000 ، Pariba ، mahyaaa ، Janilla
رضا بابا من دريا زده شدم زود باش ديگه از قايق سوارى خسته شدم پس كى بايد پياده شيم كلافه شدم بسكه هنوز تو قايق موندى ما هم كه اند مرام و معرفت منتظر شماييم Big Grin Wink Tongue
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: HERMES7 ، mordad ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، farrokh33 ، Jefferson ، Pariba ، mahyaaa ، samane1363
(2015-09-11 ساعت 17:39)HERMES7 نوشته:  تو که اور شدی تمام بیا این ور شلوغش نکن ! یعنی چی شاهد اور شدن بودی متنت جلو خودت عوض شد؟
یعنی صبح ساعت حدود 10 اینها بود زدم سیس رو چک کردم چون فقط خودم اپدیت شده بودم به تاریخ 10 سپتامبر. یک بار زدم دیدم که خانمم هم به تاریخ 10 سپتامبر اپ شد باز خارج شدم زدم دیدم بچه ها هم اپدیت شدند. هنوز خودم / داشتم باز زدم دیدم or شدم . فکر کردم مال خانمم مهم نیست نفر اول مهمه بعد هر چی زدم مال خانمم or نشد که نشد بعدش هم که نصفه نیمه شدیم
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: mordad ، Alex 2014 ، sunn789 ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، farrokh33 ، Jefferson ، A2000 ، Pariba ، mahyaaa ، Janilla
(2015-09-10 ساعت 22:03)Jefferson نوشته:  دوستان باوقاروبزرگوارم با درود وعرض ادب خدمت تك تك شما عزيزان،بنده تا روز ٣٠ سپتامبرباهاتون هستم وبراتون دعاي ١١ شب همگاني رو اگرقابل باشم انجام ميدم، بنده چون ٩٩٪ ميدونم هيچ شانسي نخواهم داشت بخاطرسربازي س و٤ سال سابقه درشركت نفت، اينوخدمتتون عرض كنم كه نبايدبه حقوق بشراونم ازنوع امريكاييش دل بست ، روزمصاحبه به خانم آفيسرگفتم خانمم نميتونه تك وتنها بايه دختر٩ ماهه شيرخواره ويه دختركوچك عازم مملكت شما بشه ( همسرم بخاطر فلج مادرزادي دست چپ) حالا خودتون موقعيت همسرم حساب كنيد آيا بااين موقعيت يه خانم تنهاوبا ٢ بچه خردسال ميتونه عازم اين مملكت بي انتها بشه نه والله، ايكاش هيچ وقت سربازي نميرفتم ايكاش هيچوقت كاردولتي قبول نميكردم حيف، براهمتون ازصميم قلب آرزوي موفقيت دارم ازصميم قلب، خدانگهدارهمگي شما عزيزان باشه
دوست عزيز از بابت سربازى نظرى نميدم گرچه قبول ندارم چون بچه هاى سپاه هم كلير شدن
اما از بابت كار من هم كارمند رسمى شركت نفت با فوق ليسانس رشته حساس هستم و كلير شدم و اصلا حداقل از بابت شغل و كارمند رسمى شركت نفت بودن نگران نباشين
ايشالا كه شما و خونواده عزيزتون هميشه سلامت و موفق باشين
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: hamed shayan ، mordad ، Shaft ، Alex 2014 ، sunn789 ، ARSAMNEW ، آسماني ، SAMBAR ، farrokh33 ، Jefferson ، A2000 ، Pariba ، mahyaaa ، mojgan m
(2015-09-11 ساعت 17:59)laleht نوشته:  
رضا بابا من دريا زده شدم زود باش ديگه از قايق سوارى خسته شدم پس كى بايد پياده شيم كلافه شدم بسكه هنوز تو قايق موندى ما هم كه اند مرام و معرفت منتظر شماييم Big Grin Wink Tongue
چقدر حلال زاده ای الان داشتم به تندیس میگفتم یاده لاله به خیر Smile هی میگفت با هم تو یه قایقیم ! Smile الان قایقش رسیده رفته ما هنوز اینجاییم. شما یه دور دیگه بزنی من اومدم قول قول Smile
تشکر کنندگان: mordad ، Alex 2014 ، M.d ، ARSAMNEW ، areb1356 ، SAMBAR ، farrokh33 ، Jefferson ، SAAM_60 ، Pariba ، mahyaaa ، samane1363 ، laleht
(2015-09-11 ساعت 17:57)mfarazz نوشته:  
جفرسون عزیز
بیست روز دیگه باقیمونده . امیدت رو از دست نده. از صمیم قلب برای شما و سایر دوستان آرزو میکنم تا قبل از پایان سپتامبر ایمیل کلیرشدن رو دریافت کنید.
جفرسون عزیز امیدتون به خدا باشه، انشالله که شما کلیر میشوید و همگی باهم عازم میشوید اما اگه خدای نکرده نشد، اصلا امیدتون را از دست ندید، به همسرتون این باور را بدهد که می‌تونه همه کار را انجام دهد. کافیه وارد آمریکا بشه گرین کارت را که گرفت برای شما پرونده تشکیل میده و برمی‌گرده و هر ۶ ماه یک بار میره یه مهر ورود می‌زنه و میاد تا ۱ یا ۲ سال که کار شما درست شود.، می‌دونم کار سختی است اما شدنی است. حتی می‌تونه برگرده و گرین کارتش را براش پست کنند بعد بره پرونده تشکیل بدهد. ولی‌ انشالله کار به اون قسمت‌ها نمی‌کشه، شخصاً اگه همسر شما شهری بروند که من می‌خوام برم با کمال میل کمکشون خواهم کرد، من و فرزندم هم مدتی‌ را بدون همسرم (شوهرم) باید اونجا سپری کنیم، خدا با ماست نگران نباشید، امیدوار باشید، دعای ناد علی‌ را بگید براتون ختم کنند، من یک هفته ای‌ با این دعا‌ جواب گرفتم.
شماره کیس:2015AS6XXX >رویت قبولی:1 may >کنسولگری:Kuala Lumpur > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر>ارسال فرمهای سری اول: 28 > مصاحبه: 7 July > آپدیتها:28 Jul فقط نفر دوم کیس (همسرم) /Jul 31 فقط کیس اصلی‌/ Aug 7,10 هر۳ نفر> Aug 10 نفر اصلی‌ کلیر با دریافت ایمیل سفارت/ 13 August کیس اصلی‌/19 ,18 ,17, 14 August هر ۳ نفر/ Issued Aug 21 کیس اصلی‌/27 August تبدیل / به OR برای نفر دوم کیس/ 28 August هر ۳ نفر / 8 September ایمیل کلیری همسرم بدون هیچ آپدیتی> 10 September همسر و فرزندم Issued
تشکر کنندگان: mordad ، Alex 2014 ، sunn789 ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، farrokh33 ، Jefferson ، A2000 ، Pariba ، mahyaaa
سلام من 2 روز نبودم
کسی کلیر نشده? آپ نشده?
انکاراییای قدیمی خبری نیست?
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: hamid99 ، sunn789 ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، Pariba ، mahyaaa
(2015-09-11 ساعت 18:42)mordad نوشته:  سلام من ۲ روز نبودم
کسی کلیر نشده? آپ نشده?
انکاراییای قدیمی خبری نیست?

سلام برو ٢ شنبه بيا
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: areb1356 ، sunn789 ، Alex 2014 ، hamed shayan ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، farrokh33 ، Pariba ، mahyaaa
آقا من دوباره دقيقا ساعت ٧ شب ايران يعني ٥:٣٠ آنكارا آپديت شدم همه ي آپديت هام همين ساعت بودند همشون . جداً ديگه دارم اعتقاد پيدا ميكنم اين كارمندا كارشون كه تموم ميشه دارن ميرم خونه ميان قائل منو باز ميكنن يكم ميخندند بعد ميرن خونه Smile))) خدايا نوكرم كلير منشديم نشيدهم ولي يكاري كن مسخره نشيم

مصاحبه :٢ جون
آپديت ها: ٣ جون، ٢٤ جون، ٢٦ جون، ١ جولاي، ٧ جولاي، ٦ آگوست، ١٠ آگوست، ١٢ آگوست، ١٤ آگوست، ٣ سپتامبر, ١١ سپتامبر
آپديت ها: ٣ جون، ٢٤ جون، ٢٦ جون، ١ جولاي، ٧ جولاي، ٦ آگوست، ١٠ آگوست، ١٢ آگوست، ١٤ آگوست، ٣ سپتامبر, ١١ سپتامبر، ١٧ سپتامبر

(2015-09-11 ساعت 19:13)thedude نوشته:  آقا من دوباره دقيقا ساعت ٧ شب ايران يعني ٥:٣٠ آنكارا آپديت شدم همه ي آپديت هام همين ساعت بودند همشون . جداً ديگه دارم اعتقاد پيدا ميكنم اين كارمندا كارشون كه تموم ميشه دارن ميرم خونه ميان قائل منو باز ميكنن يكم ميخندند بعد ميرن خونه Smile))) خدايا نوكرم كلير منشديم نشيدهم ولي يكاري كن مسخره نشيم

آپديت ها: ٣ جون، ٢٤ جون، ٢٦ جون، ١ جولاي، ٧ جولاي، ٦ آگوست، ١٠ آگوست، ١٢ آگوست، ١٤ آگوست، ٣ سپتامبر, ١١ سپتامبر

سلام

احتمالا وقتی دارن میرن خونه میخوان کارت بزنن همون بقل کیس شمارو هم یه آب میزنن بعد میرن خونه Big Grin

ایشالا زودتر کلیر میشی تو همین روزا
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، ARSAMNEW ، areb1356 ، نیلوفرآبی ، SAMBAR ، farrokh33 ، Jefferson ، mehdi_a_3084 ، A2000 ، mahyaaa ، Pariba
دوستان کیس من چرا سوت و کوره؟ اواسط جولای مصاحبه داشتم بعد اون به بار 29 و 30 جولای آپ شدم و یکی هم 10 آگوست که تقریبا همه آپ شدن اون روز..... الان بیشتر از یه ماهه خبری نیست.... یکی از خانم هایی بود که باهم مصاحبه رفتیم.... اون کلیر شد و ویزاشو گرفت تموم شد ... ولی ما همچنان چشممون به سیس دوخته شده..... اگه اشتباه نکم روزهای کاری باقی مانده واسه ابوظبی با کسر تعطیلات فکنم حدود 10-11-12 روز هستش.... درسته دوستان؟ عجب حکایتی شد این لاتاری واسه ما !!!!!
4XXX - جولای ابوظبی - AP - ویزا 27 سپتامبر
مقصد فعلا Ohio - WestLake
In GOD We Trust
Cool
I'm agent of this case. It doesn't belong to me
تشکر کنندگان: hamid99 ، Siamak ، Alex 2014 ، ebrahim1e ، hamed shayan ، ARSAMNEW ، areb1356 ، SAMBAR ، farrokh33 ، mahyaaa ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان