کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-12 ساعت 11:53)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 11:28)Azer نوشته:  دوستان
نمي دونم تا بحال از اهورا مزدا هم کمک گرفتين يا نه؟ يا از خداي لکشمي هندي، ولي از اونها هم کمک بخواهيم، فکر نکنم ضرري داشته باشه.
من بسيار اميدوارم که اين خداها هم به داد ما برسند.

Azer جان خدا یکدونه هستش حالا بقول مارمولک راههای رسیدن بهش متفاوته از چنتا خدا کمک گرفتن شرکه .. فرقی نداره هرکی به دین و آیین خودش با خدا ارتباط برقرار میکنه
ایشالا هممون عاقبت بخیر بشیم و این ویزای لعنتی رو بگیریم بریم دنبال بقیه بدبختیامون برای اون ور .. دیگه انرژی نمونده Big Grin

مخصوصا خدای هندی ها که از خدا رده و بیشتر به خدایان شبیه, چونکه حدود 3000 خدا دارند, در واقع خدا را تخصصی کرده و برای هر امری به خدای خودش رجوع می کنند, مثلا خدای خشکسالی یا باران, با این حساب باید دنبال خدای کلیرنسشان گشت, که فکر نکنم عاقلانه باشهBig Grin
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
به قول یارو گفتنی خان هشتمم گذشت این چه هفت خانیه! آخرین آپدیت واقعی من 7 جولای، یعنی له و لورده ام!
بازمانده 2015
یایو یایو مولالا یایو یایو
Cool
تشکر کنندگان: آسماني ، ARSAMNEW ، aria802 ، smpf ، homayoon1972 ، SAMBAR ، mahyaaa ، بابراس ، nara
(2015-09-12 ساعت 12:18)khalilkhah نوشته:  
نمي دونم تا بحال از اهورا مزدا هم کمک گرفتين يا نه؟ يا از خداي لکشمي هندي، ولي از اونها هم کمک بخواهيم، فکر نکنم ضرري داشته باشه.

Azer جان خدا یکدونه هستش حالا بقول مارمولک راههای رسیدن بهش متفاوته از چنتا خدا کمک گرفتن شرکه .. فرقی نداره هرکی به دین و آیین خودش با خدا ارتباط برقرار میکنه
ایشالا هممون عاقبت بخیر بشیم و این ویزای لعنتی رو بگیریم بریم دنبال بقیه بدبختیامون برای اون ور .. دیگه انرژی نمونده Big Grin

مخصوصا خدای هندی ها که از خدا رده و بیشتر به خدایان شبیه, چونکه حدود 3000 خدا دارند, در واقع خدا را تخصصی کرده و برای هر امری به خدای خودش رجوع می کنند, مثلا خدای خشکسالی یا باران, با این حساب باید دنبال خدای کلیرنسشان گشت, که فکر نکنم عاقلانه باشهBig Grin
یعنی خدای لاتاری ندارند Sad
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، smpf ، 2015reza ، homayoon1972 ، SAMBAR ، mahyaaa ، mehdi_a_3084 ، Pariba ، nara
(2015-09-12 ساعت 10:42)ARSAMNEW نوشته:  به نظر من بچه هایی که آپ ۱۰ سپتامبر ایروان رو خوردن این هفته بجز اون هفت هزاریا ( ایشالا اونها هم جزوش باشن ) که یکم شک دارم ،رفتنین. ببینید کی گفتم ... ما هم که فعلا دنبال سطل آب می گردیم برای لب دریا Big Grin

هفت هزاريا يعني چي؟
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، smpf ، homayoon1972 ، mahyaaa ، Pariba
یکم رو شماره کیس های کارنت مرحله اخر که اکثرا شماره کیس های هفت هزار به بالا هستند شک دارم.. ایشالا غلط باشه همه کلیر بشن این هفته
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، smpf ، SAMBAR ، mahyaaa ، بابراس ، Alex 2014 ، Pariba ، nara
دوستان هیچکدومتون تو دعاهای من و خانمم فراموش نمیشید مخصوصا بچه های س و اونهایی که خیلی وقته منتظرند ما ۹ماهه که داریم اینجا با شما زندگی میکنیم و غم و شادیتون شریکیم دیگه فقط و فقط طرف حسابم خداست با افیسر و سیس هم هیچ کاری ندارم خدایا تو رو به کرمت و بخششت قسم میدم هیچ بنده نیازمندی رو ناامید نکن خدایا فقط تو تنها امید و پناه مایی.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
خانمم میگه فردا شب شهادت امام جواد و میخواد امام رضا رو بندازه تو رودروایسی خدایا این هفته رو برای همه ما هفته ای پر از شادی و خبر های خوش قرار بده.خدایا عاقبت خوش ما رو در گرفتن ویزا در همین هفته مقرر بفرما. نمیتونم باور کنم خدا صدامون رو نشنوه.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
من اومدم بالاخره!

سلام بر همه ی دوستای گلم

آقا مگه 2 کلیر نشده بود؟

اگه نشده تا دو روز دیگه نامش میاد مبارکش باشه 2015AS2
شیرینی من یادت نره

تا ی ساعت دیگه پیش گویی می کنم Big Grin
این دوتا هم که پریروز پیش گویی کردم کلیر شدن Big Grin
2015AS1839
2015AS6257
خودشونم معرفی نکردنا

از الان شیرینی می گیرم پیش بینی می کنم.

خلیل خواه عزیز ایشالا این هفته ویزا رو میگیری , من رو تو یکی حساسم که باید بت ویزا بدن Smile
تشکر کنندگان: areb1356 ، ARSAMNEW ، smpf ، ehsan_pars ، homayoon1972 ، SAMBAR ، mahyaaa ، بابراس ، Alex 2014 ، Pariba ، m.ghoreishi ، A2000 ، AliReza.Sh
(2015-09-12 ساعت 12:26)mehrdad_123 نوشته:  

یعنی خدای لاتاری ندارند Sad
میگم که اخر ما این یذره دینو و ایمونمونو از دست میدیم همینجاست
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: areb1356 ، smpf ، ehsan_pars ، SAMBAR ، mahyaaa ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-12 ساعت 12:14)mordad نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 12:03)marya.۱ نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 11:56)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 11:51)marya.۱ نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 10:46)mfte.teacher نوشته:  آرسام جان شمام این هفته کلیری. این رو از طرف من داشته بلیطا رو بگیر . سطل مطل لازم نیست

سلام من که آپ 25آگوست رو فقط دارم این یعنی چی؟ تازه ۷ هزاری هم هستمSad
کیس با کیس فرق میکنه شاید شما زودتر کلیر بشی احتیاج به اپ ۱۰ سپتامبر نداشتی... فقط باید منتظر موند و دید ایشالا شما هم کلیری بزودی
انشالله همگی کلییر شویم فقط اینکه من می بینم خیلی از دوستان تاریخ مصاحبه شون ۴ ماه پیش یا قبل بوده حتی چطور هنوز جوابشون نیومده؟ این پروسه مگه نهایتا ۳ ماه طول نمیکشه؟

واسه ما که ۹ ماه شده
خدا بهت صبر بده به نظرم دیگه به هر دری میتونی بزن , ایمیل بده , تلفن بزن شاید اگه میتونی برو یه سر بست بشین دم در سفارت
تشکر کنندگان: areb1356 ، ARSAMNEW ، smpf ، 2015reza ، SAMBAR ، mahyaaa ، آسماني ، Alex 2014 ، Pariba
٢١٥ روز تماااام!
مانده حساب: ١٨ روز

Case:3xxx
Interview: 9 Feb ,Ankara
Persons in case: 2
status: AP
Case updates: 19 FEb, 10 Jul email

Cool
*** Difficult is what we do, Impossible! takes some time
تشکر کنندگان: areb1356 ، ARSAMNEW ، smpf ، ehsan_pars ، hamed shayan ، mahyaaa ، آسماني ، َalikh ، mehdi_a_3084 ، Alex 2014 ، Pariba ، A2000
(2015-09-12 ساعت 08:47)ARSAMNEW نوشته:  دیروز تمام کیس های نصف و نیمه ایروان بجز 2015AS4678 که ۱۰ سپتامبر آپ خورده بود ، آپ خوردن و دوشنبه انگار که خبرای خوبی براشون میشه به امید خدا ...ولی تا اونجا که من دیدیم کسی دیگه ای بجز اینها دیروز اپدیت نداشته

2015AS5842
2015AS6658
2015AS6797
2015AS7518
2015AS7605
2015AS7615

ببخشید یک سوال ؟ چطور می تونید آپدیتهای بقیه رو ببینید؟ ودر ضمن این شماره ها آیا همه مربوط به ایروان هستند ؟ چون من فقط 2015AS6658 رو در سایت ایروان دیدم
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، smpf ، mahyaaa ، آسماني ، َalikh ، Alex 2014 ، nara
سلام دوستان.من تازه کلیرشدم.متاسفانه ویزا نگرفتم و زودترین ویزا میشه تا اخر هفته.داره موقعیت طلاییم از دست میره.آیا کسی از دوستان این چنددروزه میره سفارت.پاسپورتمو بدم بهش.خیلی خیلی به کمکتون نیاز دارم اگه میتونین لطعا کمکم کنید.
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، smpf ، mahyaaa ، nara ، Alex 2014 ، Jefferson ، Pariba
(2015-09-12 ساعت 11:46)HERMES7 نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 11:04)ehsa نوشته:  بجه ها جواب منو بديد تو رو خداایوای روز باسبورت دست سفارت ميمونه برا ويزا issue كردن ؟؟؟
سوالتون واضخ نیست بله برای صدور ویزا پاسپورت بین ۳ تا ۵ روز دست سفارت میمونه اگر میخواهید به جاهای دیگه سفر کنید یک اسکن رنگی پرینت شده با نامه سفارت و عکس پاس تو گوشی حتما داشته باشید که اگر لازم شد ارائه بدین.

ممنون دوست عزيز جوابتون كامل بود ممنون
تشکر کنندگان: smpf ، homayoon1972 ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، nara ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان