کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-12 ساعت 09:42)mfte.teacher نوشته:  سلام دوستان من اومدم . با آپ 11 سپتامبر
آخرش این ایمیل زدنا یه جایی به دردم خورد . من کل هفته قبل رو ایمیل زدم و هیچ جوابی هم نگرفته بودم . دیروز جواب ایمیلم رو ندادن و چون ابوطبی تعطیل بوده و آپ هم شبانه بوده فرضیه آپ ایمیل کلا رد هستش.
yes or no داداش چرا به من نمیاد از این شانسا داشته باشم. حالا یه بارم خدا دلش خواست دوست من.

خب حالا به نظرتو ایمیل کلیری کی میاد؟ برم دنبال ویزای امارات؟
سلام دوست عزیز با تبریک به شما
تعجب میکنم شما که این همه عجله داشتی برا کلیر شدن وگرفتن ویزا چرا حالا این همه شل گرفتی وبی خیالی .دوست عزیز باید تا حالا ویزای امارات رو گرفته باشی وحتی مدیکالتون رو هم تمدید کرده بودی .اگر جای شما بودم همین امروز ویزا میگرفتم میرفتم امارات مدیکالم رو تمدید میکردم وهمونجا میموندم تا ایمیل کلیری میومد ومیرفتم سفارت .به احتمال بسیار زیاد تو همین هفته ایمیل برا شما میاد پس فوری فوری ویزای امارات رو بگیرید وآماده سفر بشید.شاد باشید
(2015-09-12 ساعت 10:32)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 10:30)mfte.teacher نوشته:  دوستان اصلا نگران نباشین همه کلیر میشیم . دلیل میخوایین .
خدایی از من سخت تر از کی میتونه کلیر شه سر هیچی این همه به من گیر دادن . قسمت سخت قضیه رو کردین . قول میدم . اون گره باز شد.

تیچر جان کلیر شدی؟ یه تبریک اساسی به شما

نه هنوز ولی دیشب آپدیت شدم .
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: farrokh33 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، آسماني ، zhila1393 ، mordad ، homayoon1972 ، mahyaaa ، بابراس ، Pariba
(2015-09-12 ساعت 10:33)farrokh33 نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 09:42)mfte.teacher نوشته:  سلام دوستان من اومدم . با آپ 11 سپتامبر
آخرش این ایمیل زدنا یه جایی به دردم خورد . من کل هفته قبل رو ایمیل زدم و هیچ جوابی هم نگرفته بودم . دیروز جواب ایمیلم رو ندادن و چون ابوطبی تعطیل بوده و آپ هم شبانه بوده فرضیه آپ ایمیل کلا رد هستش.
yes or no داداش چرا به من نمیاد از این شانسا داشته باشم. حالا یه بارم خدا دلش خواست دوست من.

تعجب میکنم شما که این همه عجله داشتی برا کلیر شدن وگرفتن ویزا چرا حالا این همه شل گرفتی وبی خیالی .دوست عزیز باید تا حالا ویزای امارات رو گرفته باشی وحتی مدیکالتون رو هم تمدید کرده بودی .اگر جای شما بودم همین امروز ویزا میگرفتم میرفتم امارات مدیکالم رو تمدید میکردم وهمونجا میموندم تا ایمیل کلیری میومد ومیرفتم سفارت .به احتمال بسیار زیاد تو همین هفته ایمیل برا شما میاد پس فوری فوری ویزای امارات رو بگیرید وآماده سفر بشید.شاد باشید
من ارمنستان که لب مرز ویزا میده ویزاشو یک ماهه که گرفتم خخخ Big Grin
تیچر جان بجنب
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: farrokh33 ، mfte.teacher ، Alex 2014 ، ben123 ، آسماني ، homayoon1972 ، mahyaaa ، mehdi_a_3084 ، Pariba
(2015-09-12 ساعت 10:36)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 10:33)farrokh33 نوشته:  

من ارمنستان که لب مرز ویزا میده ویزاشو یک ماهه که گرفتم خخخ Big Grin
تیچر جان بجنب

جنبیدم .
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر

تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، آسماني ، Alex 2014 ، mordad ، homayoon1972 ، 2015reza ، mahyaaa ، بابراس ، Pariba ، farrokh33
به نظر من بچه هایی که آپ 10 سپتامبر ایروان رو خوردن این هفته بجز اون هفت هزاریا ( ایشالا اونها هم جزوش باشن ) که یکم شک دارم ،رفتنین. ببینید کی گفتم ... ما هم که فعلا دنبال سطل آب می گردیم برای لب دریا Big Grin
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
(2015-09-12 ساعت 10:42)ARSAMNEW نوشته:  به نظر من بچه هایی که آپ ۱۰ سپتامبر ایروان رو خوردن این هفته بجز اون هفت هزاریا ( ایشالا اونها هم جزوش باشن ) که یکم شک دارم ،رفتنین. ببینید کی گفتم ... ما هم که فعلا دنبال سطل آب می گردیم برای لب دریا Big Grin

آرسام جان شمام این هفته کلیری. این رو از طرف من داشته بلیطا رو بگیر . سطل مطل لازم نیست

تشکر کنندگان: آسماني ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، Alex 2014 ، mordad ، homayoon1972 ، mahyaaa ، بابراس ، Pariba ، farrokh33
من ديگه آپ نميخوام....!!!!!
كليييييير ميخوام!!!!!!!
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Alex 2014 ، mfte.teacher ، آسماني ، mordad ، nara ، homayoon1972 ، 2015reza ، areb1356 ، mahyaaa ، Pariba ، farrokh33
(2015-09-12 ساعت 10:30)mfte.teacher نوشته:  دوستان اصلا نگران نباشین همه کلیر میشیم . دلیل میخوایین .
خدایی از من سخت تر از کی میتونه کلیر شه سر هیچی این همه به من گیر دادن . قسمت سخت قضیه رو کردین . قول میدم . اون گره باز شد.

مبارک تیچر جون برای ما هم دعا کن
نفسهای آخر را داریم میکشیم
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: SAMBAR ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، آسماني ، mordad ، nara ، homayoon1972 ، 2015reza ، mahyaaa ، بابراس ، Pariba ، farrokh33
بجه ها جواب منو بديد تو رو خدا جند روز باسبورت دست سفارت ميمونه برا ويزا issue كردن ؟؟؟
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، SAMBAR ، Alex 2014 ، homayoon1972 ، mahyaaa ، Pariba ، farrokh33
(2015-09-12 ساعت 10:46)mfte.teacher نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 10:42)ARSAMNEW نوشته:  به نظر من بچه هایی که آپ ۱۰ سپتامبر ایروان رو خوردن این هفته بجز اون هفت هزاریا ( ایشالا اونها هم جزوش باشن ) که یکم شک دارم ،رفتنین. ببینید کی گفتم ... ما هم که فعلا دنبال سطل آب می گردیم برای لب دریا Big Grin

آرسام جان شمام این هفته کلیری. این رو از طرف من داشته بلیطا رو بگیر . سطل مطل لازم نیست

قربونت تیچر جان ایشالا همه باهم ویزا رو این هفته بگیریم با اون چارتره بریم USA همه باهم Big Grin

(2015-09-12 ساعت 11:04)ehsa نوشته:  بجه ها جواب منو بديد تو رو خداایوای روز باسبورت دست سفارت ميمونه برا ويزا issue كردن ؟؟؟
سوالاتو متوجه نشدم ... پاسپورت رو باید بدی سفارت تا ایشو کنه دیگه ممکنه دو سه روز بمونه دستشون
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، Alex 2014 ، آسماني ، ehsa ، homayoon1972 ، mahyaaa ، samane1363 ، Pariba ، farrokh33
دوستان من به این دعا خیلی اعتقاد دارم و تا حالا نشده حاجتم و نگرفته باشم مگر اینکه مصلحتی بوده توش که خودم بعدا به وضوح درکش کردم.
ممنون از اون دوستی که دعای نادعلی و اینجا گذاشت و به یادم آورد که یه زمانی چقدر با دعای نادعلی و همین دعای سریع الاجابه من حاجت گرفته بودم و متاسف شدم که چرا زودتر یادم نیافتده بود. امیدوارم همگی ماها که چشم انتظار کلیر شدن و ویزا گرفتنیم به مرادمون برسیم.
با اجازه دعا رو اینجا قرار میدم تا شاید کسی هم مثل من با خوندنش یکم دلش آروم و قرار بگیره.

كفعمى در كتاب«بلد الامين»دعايى به روايت از موسى بن جعفر عليهما السلام نقل كرده و گفته است:اين دعا عظيم الشأن‏ و سريع الاجابة است،و آن دعا اين است:

اللَّهُمَّ إِنِّي أَطَعْتُكَ فِي أَحَبِّ الْأَشْيَاءِ إِلَيْكَ وَ هُوَ التَّوْحِيدُ وَ لَمْ أَعْصِكَ فِي أَبْغَضِ الْأَشْيَاءِ إِلَيْكَ وَ هُوَ الْكُفْرُ فَاغْفِرْ لِي مَا بَيْنَهُمَا يَا مَنْ إِلَيْهِ مَفَرِّي آمِنِّي مِمَّا فَزِعْتُ مِنْهُ إِلَيْكَ اللَّهُمَّ اغْفِرْ لِيَ الْكَثِيرَ مِنْ مَعَاصِيكَ وَ اقْبَلْ مِنِّي الْيَسِيرَ مِنْ طَاعَتِكَ يَا عُدَّتِي دُونَ الْعُدَدِ وَ يَا رَجَائِي وَ الْمُعْتَمَدَ وَ يَا كَهْفِي وَ السَّنَدَ وَ يَا وَاحِدُ يَا أَحَدُ يَا قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ اللَّهُ الصَّمَدُ لَمْ يَلِدْ وَ لَمْ يُوْلَدْ وَ لَمْ يَكُنْ لَهُ كُفُوا أَحَدٌ،

خدايا!تو را در محبوبترين چيزها نزدت كه يگانه‏پرستى است اطاعت نمودم،و تو را در مبغوض‏ترين چيزها كه كفر است نافرمانى نكردم،پس آنچه از گناهان بين اين دو است بر من بيامرز،اى آن‏كه گرزيگاهم تنها به جانب اوست، از آنچه از آن به سويت پناه آوردم مرا ايمنى بخش،خدايا!بيامرز از نافرمانيهاى بسيارم را در پيشگاهت،و طاعت اندكم را در آستانت بپذير، اى تنها توشه‏ام از ميان توشه‏ها،و اى اميد و آرامش،و پناه و تكيه‏گاهم،و اى يگانه و يكتا، اى كه گفتى«بگو او خداى يكتاست،خداى بى‏نياز است،نه زاده و نه زاييده شده،و برايش همتايى نبوده است»

أَسْأَلُكَ بِحَقِّ مَنِ اصْطَفَيْتَهُمْ مِنْ خَلْقِكَ وَ لَمْ تَجْعَلْ فِي خَلْقِكَ مِثْلَهُمْ أَحَدا أَنْ تُصَلِّيَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ تَفْعَلَ بِي مَا أَنْتَ أَهْلُهُ اللَّهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ بِالْوَحْدَانِيَّةِ الْكُبْرَى وَ الْمُحَمَّدِيَّةِ الْبَيْضَاءِ وَ الْعَلَوِيَّةِ الْعُلْيَا [الْعَلْيَاءِ] وَ بِجَمِيعِ مَا احْتَجَجْتَ بِهِ عَلَى عِبَادِكَ وَ بِالاسْمِ الَّذِي حَجَبْتَهُ عَنْ خَلْقِكَ فَلَمْ يَخْرُجْ مِنْكَ إِلا إِلَيْكَ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ اجْعَلْ لِي مِنْ أَمْرِي فَرَجا وَ مَخْرَجا وَ ارْزُقْنِي مِنْ حَيْثُ أَحْتَسِبُ وَ مِنْ حَيْثُ لا أَحْتَسِبُ إِنَّكَ تَرْزُقُ مَنْ تَشَاءُ بِغَيْرِ حِسَابٍ

از تو درخواست‏ مى‏كنم به حق آنان‏كه از ميان آفريده‏هايت انتخاب نمودى،و هيچكس را از ميان آفريدگانت همانند آنان قرار ندادى،بر محمّد و خاندانش درود فرست،و با من چنان كن كه سزاوار آنى،خدايا!از تو درخواست مى‏كنم به حق يگانگى بزرگ‏تر الهى،و مقام تابنده محمّدى،و جايگاه برتر علوى،و به تمام آنچه به آن بر بندگانت حجّت نهادى،و به حق‏ آن نامى كه از آفريدگان خود پنهان داشتى،كه از تو جز براى تو اظهار نگردد،بر محمّد و خاندانش درود فرست و براى من در كارم گشايش و راه نجاتى قرار ده،و از جهاتى كه گمان مى‏برم و يا گمان نمى‏برم مرا روزى ده‏ همانا تو هركه را بخواهى بى‏حساب روزى مى‏دهی. سپس حاجت خود را درخواست كن.
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.

آرسام جان عجله نکن شما هم کلیری ، هممون کلیر میشیم مطمئن باش . این هفته ایروان می ترکونه داداش .فقط داداش نمیدونم من چرا دیشب آپ نشدم ؟ Sad
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: nara ، ARSAMNEW ، sunn789 ، 2015reza ، SAMBAR ، homayoon1972 ، mahyaaa ، Pariba ، farrokh33
(2015-09-12 ساعت 10:58)elmira esteghbal نوشته:  من ديگه آپ نميخوام....!!!!!
كليييييير ميخوام!!!!!!!

انشاء ا... به زودي، يک کم ديگه صبر کنين نامه کلير تون داره تايپ مي شه که بره امضاء مسئول مربوطه را بگيره.Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، nara ، ARSAMNEW ، sunn789 ، homayoon1972 ، mahyaaa ، بابراس ، mehdi_a_3084 ، Pariba ، farrokh33
امیدوارم به بیستم سپتامبر نرسیده همه دوستان از این تاپیک کوچ کرده باشن
ویزا رو گرفتیم ولی همچنان دلمون پیش شماست.
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، mordad ، nara ، ARSAMNEW ، sunn789 ، SAMBAR ، آسماني ، homayoon1972 ، M.d ، mahyaaa ، Pariba ، farrokh33
(2015-09-12 ساعت 11:20)rbrb-2015 نوشته:  امیدوارم به بیستم سپتامبر نرسیده همه دوستان از این تاپیک کوچ کرده باشن
ویزا رو گرفتیم ولی همچنان دلمون پیش شماست.

آره واقعا ممنون که به فکر ماهم هستین دوست عزیز . برامون دعا کنین .خیلی ازتون مچکریم .
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: nara ، rbrb-2015 ، ARSAMNEW ، hamed shayan ، 2015reza ، SAMBAR ، homayoon1972 ، mahyaaa ، بابراس ، Pariba ، farrokh33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان