کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-03-06 ساعت 22:32)goliii نوشته:  
(2015-03-06 ساعت 22:03)behjat نوشته:  
(2015-03-06 ساعت 20:20)ehsanalavy نوشته:  از بچه ها و دوستان کسی واسه ارمنستان نیست اینجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام شوهر من هست من هر روز سایت USA.am را چک میکنم قسمت ویزا رو کلیک میکنی بعد قسمت پروسسینگ را بعد نوع ویزا که مهاجرتی رو میزنی در پایین صفحه شماره هارو هر روز میشه چک کرد

این سایتی که میگید مال ارمنستان هست؟ اگر نه ممکنه ادرسشو بزارید ممنون

بله مال امنستان است آدرس گذاشتن را بلد نیستم همین که نوشتم سرچ کنید باز میشه
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: farrokh33 ، bahar101 ، goliii
(2015-03-06 ساعت 16:33)morida نوشته:  سلام سلام به همهههه با انرژِی مثبت اومدمممممممممممممم پیشتونننننننن ما پیوستیم به جمع ویزایی ها....اومدم بهتون انرژی مثبت بدم...همتونننننننننننننننن کلیر میشین اصلا نگران نباشین.....کیس نامبر های بالا همتون به مصاحبه میرین اصلا غصه نخورین...ایشالا همتون و آمریکاااااااااااااا ببینم...راستی رتبه یادتون نره...خوشحالی مارا دو چندان کنید سفرنامه هم گذاشتم که دینمو ادا کرده باشم بخونین حتما ماجرای ما جالبه
برای ما هم دعا کنین ما 15 مارچ مصاحبه داریم
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: mel ، farrokh33 ، bahar101 ، morida ، goliii
کسی از اکتبر مونده که کلیر نشده باشه؟ من لیست منتظر سرا دیدم اونایی که قابل ردیابی بودن و بالای ۱۲۰ روز ویزا گرفتن ولی خب اونجاآپدیت نکردن
شماره کیس : ***2015AS00002 | کنسولگری : آنکارا | افراد کیس : ۲ نفر | ارسال فرم May 23 : DS-260 | کارنت شدن : September | مصاحبه : November و April | دریافت ویزا : کلیر در 2015-04-03
سفرنامه ما
تشکر کنندگان: sunn789 ، farrokh33 ، bahar101 ، goliii
(2015-03-07 ساعت 00:56)mfte.teacher نوشته:  
(2015-03-06 ساعت 16:33)morida نوشته:  سلام سلام به همهههه با انرژِی مثبت اومدمممممممممممممم پیشتونننننننن ما پیوستیم به جمع ویزایی ها....اومدم بهتون انرژی مثبت بدم...همتونننننننننننننننن کلیر میشین اصلا نگران نباشین.....کیس نامبر های بالا همتون به مصاحبه میرین اصلا غصه نخورین...ایشالا همتون و آمریکاااااااااااااا ببینم...راستی رتبه یادتون نره...خوشحالی مارا دو چندان کنید سفرنامه هم گذاشتم که دینمو ادا کرده باشم بخونین حتما ماجرای ما جالبه

تيچر جان برو با خيال راحت ما هواتو داريم ?
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، farrokh33 ، bahar101 ، morida ، goliii
(2015-03-07 ساعت 01:04)mel نوشته:  
(2015-03-07 ساعت 00:56)mfte.teacher نوشته:  

تيچر جان برو با خيال راحت ما هواتو داريم ?
دم شما گرم.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

(2015-03-07 ساعت 00:57)reza.h نوشته:  کسی از اکتبر مونده که کلیر نشده باشه؟ من لیست منتظر سرا دیدم اونایی که قابل ردیابی بودن و بالای ۱۲۰ روز ویزا گرفتن ولی خب اونجاآپدیت نکردن

بله هست ، يكبار ديگه ليست منتظر سرا رو كامل نگاه كنيد تا حدود ١٥٠ روز هم داريم و . . .

Case# : 2015AS2XX
Interview: 10th Nov
Status: waiting for AP

مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
تشکر کنندگان: farrokh33 ، bahar101
(2015-03-07 ساعت 01:31)takecarenima نوشته:  
(2015-03-07 ساعت 00:57)reza.h نوشته:  کسی از اکتبر مونده که کلیر نشده باشه؟ من لیست منتظر سرا دیدم اونایی که قابل ردیابی بودن و بالای ۱۲۰ روز ویزا گرفتن ولی خب اونجاآپدیت نکردن

بله هست ، يكبار ديگه ليست منتظر سرا رو كامل نگاه كنيد تا حدود ١٥٠ روز هم داريم و . . .

عرض کردم یه چندتایی که میشناختم رو از همون لیست که ویزا گرفتن ولی تغییر وضعیت ندادن مثل majid.sp و یا hrghoreshi هم کلا تاریخش اشتباس تو امضاش چیز دیگه نوشته، البته ممکنه یکی دونفر هم کلیر نشده باشن که استثنا هستن احتمالا
شماره کیس : ***2015AS00002 | کنسولگری : آنکارا | افراد کیس : ۲ نفر | ارسال فرم May 23 : DS-260 | کارنت شدن : September | مصاحبه : November و April | دریافت ویزا : کلیر در 2015-04-03
سفرنامه ما
Man Oct 2 , interview dashtam vali hanooz Clear neashodam

تشکر کنندگان:
(2015-03-07 ساعت 01:43)reza.h نوشته:  

عرض کردم یه چندتایی که میشناختم رو از همون لیست که ویزا گرفتن ولی تغییر وضعیت ندادن مثل majid.sp و یا hrghoreshi هم کلا تاریخش اشتباس تو امضاش چیز دیگه نوشته، البته ممکنه یکی دونفر هم کلیر نشده باشن که استثنا هستن احتمالا

تاریخ مصاحبه ما 14 اکتبر بوده ولی با توجه به مشکلات شخصی نتونستیم در اون تاریخ به مصاحبه بریم و خودمون به 10 دسامبر تغییرش دادیم. در زمان ثبت نام در منتظرسرا توی فرمی که مشخصات رو وارد میکنیم، یک قسمت مربوط به تاریخ مصاحبه هست و یک قسمت مربوط به تغییر تاریخ مصاحبه که در صورت وجود میبایست اونجا ثبت کنیم و ما هم اینکار رو کردیم. حالا اگر منتظرسرا تاریخ مصاحبه اولیه مون رو نشون میده، عیب از خود سایت هست و لزومی نداره ما اشتباه پر کنیم و دوستان دیگه رو گمراه کنیم.
C.N : 16xx # Interview : Dec Ankara # 3 person # clearance # update : 24-30 Dec 2014/4-20 Jan,20 Feb,30-31 Mar,2-3-8-10-13 Apr 2015 # cleared after 125 day
سفرنامه آنکارا:
http://www.mohajersara.com/thread-7100-p...#pid571693
تشکر کنندگان: bahar101 ، goliii

استاد اینکه دارید میگید را من نمیفهمم الان توی لیست AP های اکتبر منتظرسرا هفت نفر هستند که کلیر نشده اند و دو نفر کلیر شده اند. اشتباهی نوشته یعنی چی؟ این لیست را خود دوستان نوشته اند تاریخ مصاحبشونم خودشون نوشته اند . یعنی کلیر شده اند ولی اعلام نکرده اند؟؟؟ خوب چرا اصلا عضو شده اند مثل خیلیها که سختشونه عضو بشن خوب عضو نمیشدند اینکه اصلا گیج کردن بقیه میشه و نقض غرضه. دوست عزیز اینکه شما میگویید مطمئن هستید؟؟؟ بعد شما میشناسیدشون، مگه در دنیای مجازی قراره ما اینهایی که اسمشون هست را بشناسیم؟؟؟ ولی خداییش اینکه شما گفتید که دیگه خیلی جدید بود ورژن 2015 بود
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: hrghoreshi ، bahar101 ، goliii
رادوین جان یکیش منم. تو پست قبل از شما توضیح دادم.
C.N : 16xx # Interview : Dec Ankara # 3 person # clearance # update : 24-30 Dec 2014/4-20 Jan,20 Feb,30-31 Mar,2-3-8-10-13 Apr 2015 # cleared after 125 day
سفرنامه آنکارا:
http://www.mohajersara.com/thread-7100-p...#pid571693
تشکر کنندگان: goliii
(2015-03-07 ساعت 03:04)Radwin نوشته:  

استاد اینکه دارید میگید را من نمیفهمم الان توی لیست AP های اکتبر منتظرسرا هفت نفر هستند که کلیر نشده اند و دو نفر کلیر شده اند. اشتباهی نوشته یعنی چی؟ این لیست را خود دوستان نوشته اند تاریخ مصاحبشونم خودشون نوشته اند . یعنی کلیر شده اند ولی اعلام نکرده اند؟؟؟ خوب چرا اصلا عضو شده اند مثل خیلیها که سختشونه عضو بشن خوب عضو نمیشدند اینکه اصلا گیج کردن بقیه میشه و نقض قرضه. دوست عزیز اینکه شما میگویید مطمئن هستید؟؟؟ بعد شما میشناسیدشون، مگه در دنیای مجازی قراره ما اینهایی که اسمشون هست را بشناسیم؟؟؟ ولی خداییش اینکه شما گفتید که دیگه خیلی جدید بود ورژن 2015 بود
عزیز من شما برو همین کاربر majid.sp رو تو همین فروم سرچ کن میبینی کلیر شده اینجا. بقیه هم ۲ ماه هست که کلا نیستن و یکنفر رو هم شخصا میشناسم که یکماه هست کلیر شده ولی تو منتظر سرا اعلام نکرده. hrghoreshi هم که خودشون فرمودن تاریخ مصاحبشون 10 دسامبر بوده. همه این ها با یه سرچ ساده و گذاشتن اطلاعات کنار هم بدست میاد. ولی مثل اینکه شما کلا فقط خودتو قبول داری!
سفرنامه ما
تشکر کنندگان:
(2015-03-08 ساعت 11:45)reza.h نوشته:  

استاد اینکه دارید میگید را من نمیفهمم الان توی لیست AP های اکتبر منتظرسرا هفت نفر هستند که کلیر نشده اند و دو نفر کلیر شده اند. اشتباهی نوشته یعنی چی؟ این لیست را خود دوستان نوشته اند تاریخ مصاحبشونم خودشون نوشته اند . یعنی کلیر شده اند ولی اعلام نکرده اند؟؟؟ خوب چرا اصلا عضو شده اند مثل خیلیها که سختشونه عضو بشن خوب عضو نمیشدند اینکه اصلا گیج کردن بقیه میشه و نقض قرضه. دوست عزیز اینکه شما میگویید مطمئن هستید؟؟؟ بعد شما میشناسیدشون، مگه در دنیای مجازی قراره ما اینهایی که اسمشون هست را بشناسیم؟؟؟ ولی خداییش اینکه شما گفتید که دیگه خیلی جدید بود ورژن 2015 بود
عزیز من شما برو همین کاربر majid.sp رو تو همین فروم سرچ کن میبینی کلیر شده اینجا. بقیه هم ۲ ماه هست که کلا نیستن و یکنفر رو هم شخصا میشناسم که یکماه هست کلیر شده ولی تو منتظر سرا اعلام نکرده. hrghoreshi هم که خودشون فرمودن تاریخ مصاحبشون 10 دسامبر بوده. همه این ها با یه سرچ ساده و گذاشتن اطلاعات کنار هم بدست میاد. ولی مثل اینکه شما کلا فقط خودتو قبول داری!

اولا که بارها گفتند و گفته شده طرز صحبت کردنتون را حداقل توی دنیای مجازی درست کنید، من فقط خودم را قبول دارم یعنی چه؟؟؟ ثانیا من توی منتظرسرا عضوم اطلاعات آنجا را هم خود کاربران عضو وارد کرده اند و طبیعتا باید قابل اعتماد باشد این دوستمون hrghoreshi هم که گفت در مورد ایشون تغییر زمان مصاحبه داده شده ولی گویا بدلیل مشکل در منتظرسرا تغییر اعمال نشده. ولی بقیه را من اصلا چرا باید بروم و تحقیق کنم که ببینم کلیر شده اند یا نه حالا حتی یک سرچ ساده مگر شما هر آماری که هرجا میبینید میروید صحت و سقمش را میسنجید؟؟؟ شما دونفر را فقط ذکر کردید و میگویید بقیه کلی وقته پیداشون نیست اینکه کلی وقته پیداشون نیست دلیل خوبی برای کلیر شدن نیست. . اگر این دوستان کلیر شده اند و نگفتند که واقعا متأسفم که تو کاری که به سادگی آب خوردنه و عضو هم شده اند وقتی ویزا گرفتند حاجی حاجی مکّه. اگر هم اینگونه که شما میگویید نباشد که باید شما جوابگو باشید که باعث شک و تردید شده اید.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان:
(2015-03-08 ساعت 12:08)Radwin نوشته:  
(2015-03-08 ساعت 11:45)reza.h نوشته:  
(2015-03-07 ساعت 01:31)takecarenima نوشته:  بله هست ، يكبار ديگه ليست منتظر سرا رو كامل نگاه كنيد تا حدود ١٥٠ روز هم داريم و . . .

اولا که بارها گفتند و گفته شده طرز صحبت کردنتون را حداقل توی دنیای مجازی درست کنید، من فقط خودم را قبول دارم یعنی چه؟؟؟ ثانیا من توی منتظرسرا عضوم اطلاعات آنجا را هم خود کاربران عضو وارد کرده اند و طبیعتا باید قابل اعتماد باشد این دوستمون hrghoreshi هم که گفت در مورد ایشون تغییر زمان مصاحبه داده شده ولی گویا بدلیل مشکل در منتظرسرا تغییر اعمال نشده. ولی بقیه را من اصلا چرا باید بروم و تحقیق کنم که ببینم کلیر شده اند یا نه حالا حتی یک سرچ ساده مگر شما هر آماری که هرجا میبینید میروید صحت و سقمش را میسنجید؟؟؟ شما دونفر را فقط ذکر کردید و میگویید بقیه کلی وقته پیداشون نیست اینکه کلی وقته پیداشون نیست دلیل خوبی برای کلیر شدن نیست. . اگر این دوستان کلیر شده اند و نگفتند که واقعا متأسفم که تو کاری که به سادگی آب خوردنه و عضو هم شده اند وقتی ویزا گرفتند حاجی حاجی مکّه. اگر هم اینگونه که شما میگویید نباشد که باید شما جوابگو باشید که باعث شک و تردید شده اید.
چه جوری می تونم عضو منتظرسرا بشم؟
کیس نامبر: 2015AS38XX>
ارسال فرمهای اولیه: 28می
تعدادافراد کیس: 1نفر
سفارت:انکارا
تاریخ کارنت شدن: 9 نوامبر
نامه دوم: 12 نوامبر
مصاحبه: فوریه
وضعیت: کلیرنس
آپدیتها: 11feb, 17feb 19feb , 24feb, 27feb, 2march, 9march،20march 1jun(by email),5jun,9jun, 11jun(name az sefat baraye clear shoda Smile )
120 روز انتظار
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من خیلی وقته نیومدم مهاجر سرا، حقیقتش از فکر و استرس لاتاری اومدم بیرون،
الان خواستم حالتون رو بپرسم و ببینم روند کلیرنس چطور شده؟ اکتبری ها و نوامبری ها کلیر شدن؟
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: HERMES7 ، babak12 ، bahar101 ، Iaccept ، goliii ، Memolk

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان