کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-03-05 ساعت 15:04)bahar101 نوشته:  
(2015-03-05 ساعت 14:24)رضا2015 نوشته:  این اقای سیمون اومده یه تحلیل کیس های آسیا رو داده تو سایتش و گفته که حد خطر برای اسیا چقدر هست
گفته حدودا از هر 1000 کیس 500 تا برای نپال در میاد و اونها هم با احتمال اینکه فقط 10% شون کلیرنس یا ریجکت میشن پس اگر کسی در نپال شماره کیس بالاتر از 7500 داره دیگه میره تو ریسک که ایا اصلا بهش ویزا میرسه یا نه!
واسه ما هم گفته که زمان AP ما تقریبا مثل پارسال شده و احتمال نمیده که 2000 نفر و بیشتر با توجه به زمان کلیرنس +4 ماه ویزاشون رو بگیرن، که این البته خوش به حال کیس های شماره بالای اسیا میشه 8000 به بالا که برن ویزا بگیرن!
اینجوری میشه فقط گفت که حد کیس ما هم میاد روی 5000 هزار چون الان بچه هایی که اپریل برن 5 ماه وقت بهشون میخوره که کلیر بشن و جوابشون بیاد احتمالا .
بنظر من الباقی باید دست به دعا بشیم( که هستیم) و یا بریم مصاحبه و یه ضرب بگیریم و خلاص!
من نمیدونم واقعا این کلیرنس چطور داره انجام میشه ! ما که از قبل می 2014 انتخاب شدیم و فرم رو هم سابمیت کردیم و با kcc در تماسیم و منتظر نامه دوم بودیم و کچلشون هم کردیم( کاربر neda733) چرا تا مصاحبه نریم کلیرنسمون استارت نمیخوره!
امیدوارم امسال با توجه به پروسس kcc دیگه عزیزی رو در سپتامبر نبینیم که منتظر کلیرنسش هستش و تاریخ تموم بشه .
چون امسال قطعا کسری ویزا برای ایران نداریم و مشکل فقط پروسس AP هست!
انشاله امسال همه بچه ها به کسری زمان کلیرنس نخورن و از الان کی سی سی شروع کنه به AP.
یه نکته رو خوب پیگیری کنید ! از زمانی که سیس کیس شما رو میشناسه تاریخ های اپدیت رو یاد داشت کنید ، اگر 5 الی 6 اپدیت داشتین قبل مصاحبه احتمال 90 درصد جواب ap شما قبل از مصاحبه اتون رسیده و زمان مصاحبه اگر افیسر شک کنه به شما ممکنه دوباره پروستون رو با کامنت هایی که روز مصاحبه میگیره چک کنه !
دوستان حتما و حتما صحبت هاشون رو در زمان مصاحبه با فرم 260 اتون تطبیق بدین که خدای نکرده دچار سوء ظن نشید و AP نخورید . مخصوصال کیس هایی که این سری نامه میگیرن و توی می و بعد از اون میرن مصاحبه .
مدارکتون کامل و بی نقص باشه هر سوالی و شبه ای دارین بیاین بگین امسال اینقدر بچه ها با تجربه هستن که راحت کمکتون میکنن.
جمله اخر رو بگم : امسال منتظر بد ترین ها باشیم و امیدوار برای بهترین ها .
اول این تاپیک هم یه جمله گفتم ما امسال سال خوبی رو پشت سر میگذاریم و تاریخ ساز لاتاری میشیم Smile
برای همه دوستان آرزوی موفقیت و کامیابی دارم.

التماس دعا
دوست عزیزم مگه قبل از مصاحبه کیس ما رو می شناسه.میشه آدرس رو بی زحمت بدید.

با سلام
اقا رضا جان دیگه کیس شماره بالا یا پایین نداره امسال. هر کسی زود فرم پر کرده زودتر مصاحبه رفته و زودتر مدارکش بررسی میشه.
تشکر کنندگان: farrokh33 ، goliii ، bahar101
دیگه اگه خدا بخواهد امروز انکارا یه تکونی باید به خودش بده
تشکر کنندگان: farrokh33 ، goliii ، bahar101
(2015-03-06 ساعت 09:56)arash.hs نوشته:  دیگه اگه خدا بخواهد امروز انکارا یه تکونی باید به خودش بده

خدا از دهنتون بشنوه. الان یه ماهه که اپدیتی نداشته. 23 فبریه هم مشقی بود ...
2015AS00001xxx : C/N ، رویت قبولی : May 1 ، ارسال فرم 260 : May 30 ، سفارت : آنکارا ، کارنت : 12 Aug ، نامه دوم : 23 Oct ، زمان مصاحبه : هفته اول Des ، وضعیت اخذ ویزا : AP ، کلیر : انجام شده- حضور در آمریکا
تشکر کنندگان: sunn789 ، farrokh33 ، goliii ، arash.hs
خوب به هر حال به نظر شما بزرگان هر کس که قرار باشد کلیر بشه امروز اول باید اپدیت شه ، پس قبلش معلوم میشه . درسته؟
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: farrokh33 ، bahar101
(2015-03-06 ساعت 12:31)sunn789 نوشته:  خوب به هر حال به نظر شما بزرگان هرایوایکه قرار باشد کلیر بشه امروز اول باید اپدیت شه ، پس قبلش معلوم میشه . درسته؟
نه خیلی هم روی این سیاک نمیشه حساب کرد کلا خیلی اعتمادی بهش نیست
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان: farrokh33
دوستان من سلام؛
با توجه به صفحات قبلی که مطالعه کردم، متوجه شدم که پروسه لاتاری ۲۰۱۵ تا الان, خیلی فرقی با پروسه دوره ما یعنی لاتاری ۲۰۱۴ نداره، تعداد هزار نفر هم سهمیه شما از دوره ما کمتر هستش، نپال هم که سیرمونی نداره! من فکر می کنم کلیرهای گروهی مهم، در ماه آپریل و می اتفاق می افته، ماه های آخر هم کلیرها تک تک میشه و پای ویزاهای دانشجویی به میون میاد و یک مقدار پروسه تون کند پیش می ره، با در نظر گرفتن تمام این موارد امیدوارم اتفاق های بسیار بسیار بسیار خوب برای همه ی دوستان منتظر خودم، بیفته، و به همه ویزا برسه، تا حالا شخصی از پروسه کلیرنس سر در نیاورده، صبور باشید، هول نکنید، چیزی رو نفروشید، دوستان کیس نامبر بالا امیدتون رو از دست ندین حتی تا ماه لعنتی! سپتامبر، دوستانی که می خوان نصفه و نیمه ویزا بگیرن، بشینید خوب خوب خوب فکر کنید، اصلا غربت شوخی بردار نیست، اوضاع کار و بار هم خیلی بهتر از اینجا نیست، به فکر زبان، پول, پارتی و تخصص باشین، از رک گویی خودم عذرخواهی می کنم، دوست ندارم واقعیت هایی که تو این مسیر هست رو بهتون نگم.. هر چند که می دونم بیشتر دوستان آگاهی دارن. اگه کلیرنس ۲۰۱۴ رو مرور کنید می بینید که بنده با دوستانم تا روز آخر جنگیدیم، شما هم بجنگید،
لطفا لطفا لطفا حساب شده عمل کنید، به امید شنیدن هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااای همتون
دوستون دارم

دوستان سلام تقریبا دو یا سه روز پیش چندتا کیس ایرانی ریجکت شدن این رو واسه این اینجا مینویسم که واسه ایندگان درس عبرت بشه و الکی به این دل خوش نکنن که میرن و یه جوری بهشون ویزا میدن و الکی کلی هزینه نکنن کیس اول به دلیل استفاده از سهمیه یه کشور دیگه که در فرم ثبت نام اولیه به اشتباه یه کشور دیگه رو انتخاب کرده بود ریجکت شده کیس دوم به دلیل وارد نکردن اسم فرزندشون در ثبت نام اولیه و کیس سوم به دلیل اینکه در فرمهای اولیه وارد کرده بوده که دیپلم نداره و بعد از ارسال فرم ها رفته دیپلم گرفته و مدارکش رو روز مصاحبه برده که البته دیپلمش هم اماده نبوده و به افیسر گفته بوده که مهلت بده که بیاره ودر نهایت ریجکت شده حتما روی این مسئله که در فرمهاتون چی مینویسید و اونجا چی جواب میدین دقت کنید
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
تشکر کنندگان: bahar101 ، HERMES7 ، Mahboy ، fa15 ، Siavash-M ، babisondes ، jupiterx ، farrokh33 ، Reza-2015
سلام دوستان
ما امروزم آپدیت داشتیم،امیدوارم خبرهای خوبی در راه باشه ...
کیس:***2، رویت قبولی: می، ارسال فرم 260: 18 اگوست، نامه دوم : 25 ژانویه، مصاحبه : 2 مارچ آنکارا،
تعداد نفرات : 2 نفر، وضعیت : کلیرنس، آپدیت : 2 و 4 و 6 و 10و11و 20 مارچ، 12 می (با ایمیل)، 15 جون شبانه
تشکر کنندگان: fa15 ، m.ghoreishi ، goliii ، arash.hs ، farrokh33
(2015-03-06 ساعت 14:56)omid_h نوشته:  سلام دوستان
ما امروزم آپدیت داشتیم،امیدوارم خبرهای خوبی در راه باشه ...

خوبه 5 6 تا بشه پشت سر هم عالیه
تشکر کنندگان: goliii ، farrokh33
دوستان یه سوال از اونهایی که کلیر شدن و ویزاشون رو گرفتن تاریخ کلیرشدن مثل اینکه توی ویزا زده میشه میخواستم بدونم اپدیتهای که داشتین بعد از این تاریخ هست یا نه چون یه نفر که من میشناسم 2تا اپدیت قبل از اون تاریخ داره و 3تا بعدشه و از اون تاریخ که کلیر شده تقریبا یک ماه طول کشیده که تو سایت کیس نامبرش وارد شه و بفهمه که کلیر شده و سوال دیگه اون 3تای بعد از کلیری واسه چی هست؟ اینجاست که این سایت سیاک یکمی بحث برانگیز میشه؟
سلام سلام به همهههه با انرژِی مثبت اومدمممممممممممممم پیشتونننننننن ما پیوستیم به جمع ویزایی ها....اومدم بهتون انرژی مثبت بدم...همتونننننننننننننننن کلیر میشین اصلا نگران نباشین.....کیس نامبر های بالا همتون به مصاحبه میرین اصلا غصه نخورین...ایشالا همتون و آمریکاااااااااااااا ببینم...راستی رتبه یادتون نره...خوشحالی مارا دو چندان کنید سفرنامه هم گذاشتم که دینمو ادا کرده باشم بخونین حتما ماجرای ما جالبه
Case Number:2015AS000010XX
DV260 Forms:June 16th
Unlock:August 16th
Second Letter:January 23rd
Interveiw:March 3rd
Visa:March 6th (یک ضرب)Shy
(2015-03-06 ساعت 16:33)morida نوشته:  سلام سلام به همهههه با انرژِی مثبت اومدمممممممممممممم پیشتونننننننن ما پیوستیم به جمع ویزایی ها....اومدم بهتون انرژی مثبت بدم...همتونننننننننننننننن کلیر میشین اصلا نگران نباشین.....کیس نامبر های بالا همتون به مصاحبه میرین اصلا غصه نخورین...ایشالا همتون و آمریکاااااااااااااا ببینم...راستی رتبه یادتون نره...خوشحالی مارا دو چندان کنید سفرنامه هم گذاشتم که دینمو ادا کرده باشم بخونین حتما ماجرای ما جالبه
خیلی تبریک می گم بهتون ، مبارک باشه Smile ایشالله به زودی نصیب ما هم میشه Shy
2015as7xx- تعداد افراد کیس :1 نفر-سفارت : آنکارا- -تاریخ کارنت شدن : october-تاریخ مصاحبه : 3 فبریه-وضعیت ویزا : AP .کلیر : 29 اپریلSmile
ممنونم خدا جوووووون
تشکر کنندگان: morida ، mfte.teacher ، farrokh33
(2015-03-06 ساعت 17:03)somayeh1363 نوشته:  
(2015-03-06 ساعت 16:33)morida نوشته:  سلام سلام به همهههه با انرژِی مثبت اومدمممممممممممممم پیشتونننننننن ما پیوستیم به جمع ویزایی ها....اومدم بهتون انرژی مثبت بدم...همتونننننننننننننننن کلیر میشین اصلا نگران نباشین.....کیس نامبر های بالا همتون به مصاحبه میرین اصلا غصه نخورین...ایشالا همتون و آمریکاااااااااااااا ببینم...راستی رتبه یادتون نره...خوشحالی مارا دو چندان کنید سفرنامه هم گذاشتم که دینمو ادا کرده باشم بخونین حتما ماجرای ما جالبه
خیلی تبریک می گم بهتون ، مبارک باشه Smile ایشالله به زودی نصیب ما هم میشه Shy

ایشالااااااSmile
Case Number:2015AS000010XX
DV260 Forms:June 16th
Unlock:August 16th
Second Letter:January 23rd
Interveiw:March 3rd
Visa:March 6th (یک ضرب)Shy
تشکر کنندگان: ghazaleh12324 ، farrokh33
سلام، سايت معمولا چه ساعتي آپديت ميشه؟ تا الان كه خبري نبوده، دوست من هفته پيش ايميل كلير دريافت كرده و اين هفته اصولا اسمش بايد ميومده تو آپديتها پس چرا خبري نيس
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
(2015-03-05 ساعت 15:48)رضا2015 نوشته:  زمانی که نامه دومتون رو دریافت میکنید بعد از چند روز سایت ceac از حالت at NVC به in Transit در میاد و بعدش به حالت ready. از این زمان دو تا تاریخ در صفحه شما ظاهر میشه تاریخ اول که تاریخ ثبت پرونده شما هست و تاریخ دوم update status هست ، اون تاریخ ها رو مد نظر داشته باشید و یاد داشت کنید که بهترین حالت 5 یا 6 اپدیت به صورت پشت سر هم و در تاریخ های کوتاه هست .
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/
سلام رضا جان
آقا این تاریخا ک میگی بعد از اینه که ceac به حالت ردی میره!؟
الان کیس من تقریبا یه هفتس ک در حالت in transit هست و اینو نوشته برام Smile
Your case is in transit to the Consular Section. Your interview date was provided to you by the National Visa Center.
و دیگر هیچ [emoji4]

{{خود را نگران آنچه می دانی یا نمی دانی نکن، نه به گذشته بیندیش نه به آینده، فقط بگذار دستان خدا هر روز، شگفتی های اکنون را برای تو بیاورند.}}
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان