کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
بچه ها دارم همه رو دعا میکنم، ایشالا این تاپیک با گرفتن ویزاهامون برای ابد بسته بشه.
دلم روشنه.
هممون ویزا میگیریم.
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، ehsan_pars ، areb1356 ، ARSAMNEW ، hamid99 ، SAAM_60 ، آزاده_امین ، mahyaaa ، SAMBAR ، M.d ، matin86 ، Pariba ، nara ، kimfar ، babak90 ، h_researcher
(2015-09-12 ساعت 20:18)houshym نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 18:35)bidaad نوشته:  تبریک به همه آپدیت شده ها مخصوصا تیچر عزیز،

به نظرم این فرضیه آقای خلیل خواه که کلیر خیلی از ماها رسیده ولی سفارت به دلیلی اعلام نکرده میتونه درست باشه.
جون به منم گفتن کلیرنست رسیده ولی در نهایت پاسپورتم رو بدون ویزا دادن.
به عنوان کسانی که منتظر ویزا هستیم هیچ توجیهی نداره ولی وقتی خودم رو جای آفیسر میگذارم، منطقی به نظر میاد که اول ویزای کیس های بدون ریسک یا با ریسک پایین رو بدم بعد اگه چیزی تهش موند کیس های با ریسک بالا رو بدم. حالا این که این ریسک بالا از نظر اونها چیه به قوانین داخلی خودشون و معیارهای بعضا خیلی خیلی غیر منطقی خودشون برمیگرده وگرنه به عنوان مثال ما که تو ایران زندگی میکنیم میدونیم که مثلا سربازی س یک چیز کاملا معمولیه و حتی 99% رسمی های س هم فکر نکنم خطری برای ... داشته باشن چه برسه به ماها که دو سال از بهترین سال های عمرمون رو در سربازی هدر دادیم!

باید دید چیزی ته قابلمه میمونه یا نه.

این یعنی چه

جون به منم گفتن کلیرنست رسیده ولی در نهایت پاسپورتم رو بدون ویزا دادن.

آپریل که بچه ها کلیر شدند من بردم پاسپورت ها رو بدم سفارت ابوظبی. وقتی پاسپورت اونها رو دادم پرسیدم کلیرنس من هم رسیده یا نه. نگاه کرد تو کامپیوتر و گفت رسیده. پاسپورتتو بده. سه روز بعد که رفتم تحویل بگیرم یک خانم دیگه بود و گفت مال شما آماده نیست. گفتم به من گفتن کلیرنس من رسیده... گفت نمیدونم. کی به شما گفته؟ گفتم یک خانم دیگه بود پشت باجه که گفت کلیرنست رسیده. گفت اسمش چی بود؟ گفتم من اسمشو از کجا بدونم؟!
باز نگاه کرد تو کامپیوتر و گفت نه، آماده نیست.
در ضمن من به شخصه به سیستم ادارات دولتی تو شهرهای دور افتاده ایران بیشتر اعتماد دارم تا به سفارت ابوظبی. بس که تو این مدت ازشون گیج بازی و پاسخ گو نبودن و ... دیدم.
همون طوری که قبلا هم گفتم من الان دو ساله که توی پروسه کلیرنس هستم. دو سال پیش درخواست ویزای کارم از اداره مهاجرت آمریکا تایید شد و رفتم دوبی و اونجا بعد از 13 ماه توی کلیرنس بودن ریجکت شدم (با اینکه قبلا هم بیشتر از یکسال آمریکا بودم). البته حدود سه ماه از این قضیه با مصاحبه لاتاری همزمان بود.

به هر حال ... کنسولگری دوبی از نظر پاسخ گویی و سرعت عمل یک چیزی تو مایه های فاجعه س. سفارت ابوظبی هم چیزی دست کم از اونجا نداره. این رو برای دوستانی عرض میکنم که نمیدونن سفارت های آمریکا با چه درجه ای از بی نظمی و بد تر از اون عدم پاسخ گویی کار میکنند.
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ
تشکر کنندگان: aria802 ، SAMBAR ، Alex 2014 ، 2015reza ، teele ، m.ghoreishi ، ARSAMNEW ، آزاده_امین ، mahyaaa ، yesorno ، matin86 ، Pariba ، nara ، A2000
خانم پری اولا که خوش به حالتون و خدا رو شکر که شماو همسرتون پدر و مادر هایی دارید که اینقدر به فکر شما هستند و به شما وابسته اند چیزی که دارم میگم تجربه ام هست من و خانمم از ۱۸سالگی تنها و مستقل و جدا از خانواده زندگی کردیم تا زمانیکه ازدواج کردیم.جدایی از دوستان خانواده همکاران و مملکت خیلی سخته ولی فقط به اینده بچه هاتون فکر کنید باور کنید وقتی شادی بچه هاتون رو ببینید همه چی براتون سهل میشه. اولش خیلی خیلی سخته ولی درست میشه مطمءن باشید.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: lighthouse ، teele ، ARSAMNEW ، آزاده_امین ، mahyaaa ، M.d ، آسماني ، matin86 ، Pariba ، Alex 2014 ، babak90
(2015-09-12 ساعت 18:46)Aliparto نوشته:  دوستاني كه آپ ٤ آگوست دارند اگر از بچه هاي مهاجر سرا هستند اعلام كنند..
من نه تحليلگر هستم نه چيز ديگه فقط ميخوام ببينيم تو چه موضوع مشترك هستيم كه هيچ خبري نشده تا الان
لطفا همكاري كنيد

من اپ 4. اگوست دارم،دیگم اپدیت نشده
سربازیمم ارتش ،مجرد،لیسانس
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، SAMBAR ، mahyaaa ، babak90
(2015-09-12 ساعت 20:31)daniel_b نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 19:41)آسماني نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 19:23)bidaad نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 19:06)آسماني نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 18:45)houshym نوشته:  بلی متاسفانه جز رشته حساس محسوب میشه تا جایی که میتونید کارتون رو پیچیده نکنید

باباجون اگه اينا حساس محسوب ميشن، پس كار من جزء كدوما ميشه؟
جيزّه؟؟؟!

کلا اینها باید یک لیست از رشته های غیر حساس منتشر کنند. از نظر اینها همه چیز حساسه حتی پاتولوژی !
اگه به حساس بودن باشه من آخر حساسم. گناه اولم اینه که مدرکم کامپیوتر سخت افزاره. گناه دومم اینه که تجربه کاریم نرم افزاره و گناه سومم اینه که فوق لیسانس دارم (البته چون اون موقع هنوز مدرکمو نگرفته بودم اعلام نکردم). مهمترین گناهم هم اینه که سربازی س بودم.

به قول دوستان ابوبکر بغدادی هم بود تا حالا زیر و بمشو در آورده بودند.

راستي، ميشه از همون اعداد و ارقام SVP Range تو سايت اداره كارشون چيزي فهميد؟

دوستان خودتون رو خیلی اذیت نکنید در خیلی از مواقع فقط مقطع تحصیلی خودش زمان کلیر رو بیشتر میکنه. خانم من پرستاره و براساس ویزاش ۶ ماه طول کشید نا کلیر بشه . نه جای حساسی کار میکرد و نه رشتش حساس بود.
شاید بخاطر تشابه اسمی طول کشید.
شاید بهتره بگم بیشتر به شانس بستگی داره
واقعیت اینه که علت کلیرنس خوردن ماها، نه رشته مونه، نه سربازس رفتن، نه بررسی تشابه اسمی.
ماها 99% کلیرنس خوردیم چون ایرانی هستیم...
وقتی کسی آخر ماه آگوست میره مصاحبه و آفیسر بهش میگه هشت روز بعد سایت رو چک کن یعنی میشه یک نفر رو 8-10 روزه کلیر کرد. (همون طوری که از پست های دوستان میشه فهمید، این موارد کم نبوده پس جزو استثناها نیست) حالا چطوره که کسی که ماه های اول میره مصاحبه بهش میگن از سه ماه دیگه سایت رو چک کن؟!!
این حقایق فقط به یک نتیجه منتهی میشه و اون اینه که اینها میتونن مردم رو ماه ها سر کار نزارن و کلیر یا ریجکت کنن ولی به هر دلیلی حال نمیکنن ماه های اول سریع کار کنن. حالا کجای این قضیه اسمش میشه نظم، من نمیدونم :-) البته شکایتی هم ندارم. مملکت خودشونه، قانون خودشونه، دلشون بخواد به کسی ویزا میدن یا نمیدن. ولی دیگه نفرمائید که کارهاشون رو رواله و یک قانون کلی پیروی میکنن.
طنز قضیه اونجاست که دقت کنید که تازه ماها که کاملا شانسی لاتاری برنده شدیم. وقت کردید یک سری به سایت اپلای ابرود بزنید(من قبلا بیشتر توی اپلای ابرود زیاد مینوشتم). وضعیت ماها رو مقایسه کنید با اون دانشجویان، بندگان خدا که کلی زحمت کشیدن امتحان تافل و جی آر ای و پذیرش گرفتن از دانشگاه های آمریکا و بعدش فاند و ... هر کدومش یک خوان رستمه. بعد خیلی ها رو به دلایل واهی رد میکنن و یا ماه هاااااااا (حتی بعضی بیشتر از یکسال) معطل نگه میدارن.
همین الان که دارم این پست رو مینویسم دوستی دارم که دانشجوی دوره دکترا در آلمان و مشغول به تحصیله و الان 4 سال اونجاست. چهار ماه قبل از برگزاری یک کنفرانس تو آمریکا درخواست ویزا داده. الان سه ماهه کنفرانس تموم شده و هنوز پروندش در دست بررسیه. حالا چرا اینقدر معطل شده ؟ درست حدس زدید 10 سال پیش در ایران سربازی رفته و در دانشگاه دولتی درس داده و کارتش س پ ا ه صادر شده.

امیدم این بود که تو پرونده های مهاجرتی، نظر آفیسر خیلی مهم نیست و اصل، بک گراند خود اون شخصه ولی کم کم دارم به این نتیجه میرسم همه چیز شانسیه وگرنه چطور میشه که من یکبار 5 روزه کلیر بشم و همون آدم این همه کلیرنسش طول بکشه؟ من همون آدمم فقط تو این مدت فوق لیسانس گرفتم.
ببخشید پستم طولانی شد ولی تو این دو سال اینقدر مورد های اینجوری دیدم که حتی با فرض اینکه بعضی ها غیر واقعی میگن یا غلو میکنن بازم تو اصل قضیه فرقی نمیکنه.

فقط خواستم یکم تجربیاتم رو به اشتراک بگذارم. جمع صمیمی اینجا میطلبه این سفره ها رو!
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ
(2015-09-12 ساعت 21:19)teele نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 20:31)daniel_b نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 19:41)آسماني نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 19:23)bidaad نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 19:06)آسماني نوشته:  باباجون اگه اينا حساس محسوب ميشن، پس كار من جزء كدوما ميشه؟
جيزّه؟؟؟!

کلا اینها باید یک لیست از رشته های غیر حساس منتشر کنند. از نظر اینها همه چیز حساسه حتی پاتولوژی !
اگه به حساس بودن باشه من آخر حساسم. گناه اولم اینه که مدرکم کامپیوتر سخت افزاره. گناه دومم اینه که تجربه کاریم نرم افزاره و گناه سومم اینه که فوق لیسانس دارم (البته چون اون موقع هنوز مدرکمو نگرفته بودم اعلام نکردم). مهمترین گناهم هم اینه که سربازی س بودم.

به قول دوستان ابوبکر بغدادی هم بود تا حالا زیر و بمشو در آورده بودند.

راستي، ميشه از همون اعداد و ارقام SVP Range تو سايت اداره كارشون چيزي فهميد؟

دوستان خودتون رو خیلی اذیت نکنید در خیلی از مواقع فقط مقطع تحصیلی خودش زمان کلیر رو بیشتر میکنه. خانم من پرستاره و براساس ویزاش ۶ ماه طول کشید نا کلیر بشه . نه جای حساسی کار میکرد و نه رشتش حساس بود.
شاید بخاطر تشابه اسمی طول کشید.
شاید بهتره بگم بیشتر به شانس بستگی داره
واقعیت اینه که علت کلیرنس خوردن ماها، نه رشته مونه، نه سربازس رفتن، نه بررسی تشابه اسمی.
ماها 99% کلیرنس خوردیم چون ایرانی هستیم...

واقعا به نکته مهمی اشاره کردید, چونکه حدود 30 درصد ما چک امنیتی داریم ولی متوسط جهانی 5 درصد و برخی کشورها 2 درصد است (جالبه که مصریهای فقط 4 درصد هستند)
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
(2015-09-12 ساعت 15:17)ben123 نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 12:50)yesorno نوشته:  من اومدم بالاخره!

سلام بر همه ی دوستای گلم

آقا مگه ۲ کلیر نشده بود؟

اگه نشده تا دو روز دیگه نامش میاد مبارکش باشه 2015AS2
شیرینی من یادت نره

تا ی ساعت دیگه پیش گویی می کنم Big Grin
این دوتا هم که پریروز پیش گویی کردم کلیر شدن Big Grin
2015AS1839
2015AS6257
خودشونم معرفی نکردنا

از الان شیرینی می گیرم پیش بینی می کنم.

yes or no جان کیس نامبر ۲ بعید میدونم مال ایران باشه چون جدول کارنتیای ۲۰۱۵ رو که دیدم توو سطر North America - BAHAMAS دفه اول تا ۳ رو کارنت کردن و هر ماه افزایش داشت و رسید به ۸. البته فک کنم. بازم شما بهتر به امور اگاهین.

سلام دوستان
من همیشه سایت را دنبال می کردم اما پیام نمی دادم
همون طور که yes or no گفت ما هم کلیر شدیم
اما جالب حالا که کلیر شدم تو رفتن به آمریکا شک اساسی کردم
نمی دونم وقتی این جا همه چیز ار جمله کار خیلی خوب و خونه و ماشین و ... همه رادارم چرا برتم اون جا از صفر شروع کنم ؟
تشکر کنندگان: 2015reza ، ehsan_pars ، SAMBAR ، mahyaaa ، sunn789 ، yesorno ، matin86 ، Pariba ، A2000
(2015-09-12 ساعت 21:15)sadeghebg نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 18:46)Aliparto نوشته:  دوستاني كه آپ ٤ آگوست دارند اگر از بچه هاي مهاجر سرا هستند اعلام كنند..
من نه تحليلگر هستم نه چيز ديگه فقط ميخوام ببينيم تو چه موضوع مشترك هستيم كه هيچ خبري نشده تا الان
لطفا همكاري كنيد

من اپ ۴. اگوست دارم،دیگم اپدیت نشده
سربازیمم ارتش ،مجرد،لیسانس
از لحاظ مجرد بودن مشترك هستيم
تشکر کنندگان: SAMBAR ، mahyaaa ، Pariba
آخرین آمار جهانی

[عکس: _تعداد_ویزاها_12_سپتامبر.jpg]

همانطور که در آمار ملاحظه می کنید, به 50 هزار رسیدیم, این یعنی:
1) یا مصاحبه ها تمام شده که اگر چک ها کلیر شوند همه ویزا خواهند گرفت
2) یا مصاحبه ها ادامه داره که در این صورت حالات ذیل پیش می یاید
1-1) از سهیمه آمریکای مرکزی که 5 هزار است استفاده می کنند که حداکثر تا حالا تا 1300 تا برای یک سال استفاده شده
1-2) یا گروهی از چک های امنیتی را کلیر نمی کنند که یا درصدی از هر قاره می شود یا مثل پارسال همه را از ایران می گیرند
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: teele ، ebrahim1e ، bidaad ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، mahyaaa ، farrokh33 ، sunn789 ، آسماني ، yesorno ، Pariba ، matin86 ، m.ghoreishi ، Alex 2014 ، nara ، babak90 ، AliReza.Sh
سلام دوستان،
در اینکه سیستم دقیقی نیست من موافقم. دفعع قبلی من در مدت 2 ماه برای ویزای توریستی کلیر شدم و رفتم آ- م-ر-ی-ک-ا برگشتم. از اون موقع تا حالا چرا تبدیل به خطر شدیم خودم هم نمی دونم.
در هر صورت من رو آخر خطر فرض کردند تا حالا.
به امید گرفتن ویزای شما هر چه زودتر
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: teele ، 2015reza ، ehsan_pars ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، SAAM_60 ، mahyaaa ، farrokh33 ، areb1356 ، sunn789 ، آسماني ، Pariba ، matin86 ، Alex 2014 ، A2000
از دوستان کسی تاحالا بوده کمتر از 3 روز بعد از تحویل پاس ، ویزارو بدن؟؟ سفارت ابوظبی
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، SAMBAR ، mahyaaa ، farrokh33 ، Pariba
(2015-09-12 ساعت 21:37)omidkhazdooz نوشته:  [quote='ben123' pid='659848' dateline='1442054822']
[quote='yesorno' pid='659780' dateline='1442046036']

سلام دوستان
نمی دونم وقتی این جا همه چیز ار جمله کار خیلی خوب و خونه و ماشین و ... همه رادارم چرا برتم اون جا از صفر شروع کنم ؟

البته الان وقت و جاي اين بحثها نيست، ولي چهار عامل رو در مهاجرت در نظر بگيريد: ١) سن ، در سن بيشتر از ٣٥ با احتياط تصميم به مهاجرت بگيريد ٢) وضعيت شغلي و اقتصادي: اگه وضع مالي خوب و شغل مناسب داريد، دنبال علت بهتري براي مهاجرت بگرديد ٣) نداشتن علايق و مسايل سياسي ( كه مشخصه منظورم چيه) ٤) علايق خانوادگي زياد، مثلا وابستگي عاطفي زياد به پدر و مادر و دوستان و فاميل كه البته كم اهميتتر هست.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، SAMBAR ، آزاده_امین ، mahyaaa ، sunn789 ، آسماني ، matin86 ، Pariba ، Alex 2014 ، nara ، ebrahim1e ، farrokh33 ، A2000
(2015-09-12 ساعت 21:37)omidkhazdooz نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 15:17)ben123 نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 12:50)yesorno نوشته:  من اومدم بالاخره!

سلام بر همه ی دوستای گلم

آقا مگه ۲ کلیر نشده بود؟

اگه نشده تا دو روز دیگه نامش میاد مبارکش باشه 2015AS2
شیرینی من یادت نره

تا ی ساعت دیگه پیش گویی می کنم Big Grin
این دوتا هم که پریروز پیش گویی کردم کلیر شدن Big Grin
2015AS1839
2015AS6257
خودشونم معرفی نکردنا

از الان شیرینی می گیرم پیش بینی می کنم.

yes or no جان کیس نامبر ۲ بعید میدونم مال ایران باشه چون جدول کارنتیای ۲۰۱۵ رو که دیدم توو سطر North America - BAHAMAS دفه اول تا ۳ رو کارنت کردن و هر ماه افزایش داشت و رسید به ۸. البته فک کنم. بازم شما بهتر به امور اگاهین.

سلام دوستان
ببخشید دوست عزیز ولی الان چی باید بگیم ؟ یه جماعت در ارزوی کلیری یکیم مثل شما قبلا باید فکرشو میکردین
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: SAMBAR ، teele ، آزاده_امین ، mahyaaa ، areb1356 ، آسماني ، matin86 ، Pariba ، Alex 2014
(2015-09-12 ساعت 20:30)Pariba نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 15:20)ریحانا نوشته:  دوستان فعلا تا دوشنبه که خبری در راه نیست لذا موضوع دیگری را مطرح میکنم تا اظهارنظر کنید:
الان درصدد گرفتن مرخصی بدون حقوق هستم و ممکنه موافقت نشه و بایستی برای انجام سفرم لازم بشه استعفا بدهم منی که قبل این داستان لاتاری گاهی به این فکر می افتادم استعفا بدهم و دیگه ساعتهای زنده روزم را با دخترم بگذرونم و کلاسهای مورد علاقه ام را برم و معاشرت کنم و غیره، الان چنان حس تعلق خاطری نسبت به کارم پیداکردم که نگرانم اگر با مرخصی موافقت نشه چی یعنی باید واقعا چندین سال سابقه و زحمتم را ندید بگیرم و استعفا بدم .
من که بهرحال استعفا می دهم ولی میخواهم بگم چقدر خواسته های آدم تحت شرایطش و با گذشت زمان تغییرمیکنه. حالا این موضوع را دارم تعمیم میدهم به مراحل بعدی که دراین امر مهاجرت پیش رو داریم.
پس همین الان که منتظر کلیر شدنمون هستیم (اینم ربطش به تاپیک Wink) بیایید خواسته هامونو بنویسیم (حتما هم بنویسیم چون معتقدم کمرنگ ترین نوشته ها از بهترین حافظه ها برتره )که فردارروز که کلیرشدیم و ویزامونو گرفتیم و نهایت، مهاجرت کردیم وبا مشکلات اجتناب ناپذیر اولش مواجه شدیم، با خواندن خواسته هامون بدانیم که چی میخواستیم . این دست نوشته ها میتونه هرلحظه که تحت شرایط سخت که حداقل سال اول مهاجرت ازدستشون درامان نیستیم، کمکمون کنه که به یاد بیاریم که امروز در جایگاهی هستیم که دیروز آرزویش را داشتیم و انتظارش را میکشیدیم. پس مصمم تر و ثابت قدم تر با تردیدهایمان و سختی ها ی پیش رویمان دست و پنجه نرم کنیم. به امید موفقیت همگی دوستانSmile
سلام به همه ى دوستان و ريحانه ى عزيز ,
دوستان کيس ما به تاريخ دهم سپتامبر کلير شد , و امروز اولين روزى بود که بعد از کلير شدن به سرکارم رفته بودم و دقيقا همين حسى را که ريحانه جان بيان کردند را داشتم و به هر جا و هر کدام از همکارانم نگاه مى کردم , احساس مى کردم دلم براشون تنگ مى شه و چند بار هم احساس کردم ,که بغض دارم و خودم را کنترل کردم , درسته که کلير شدن و گرفتن ويزاى آمريکا خيلى خوشاينده , ولى راه پيش رو خيلى سخت و پر استرسه ,شايد باور نکنيد که همان بامداد دهم سپتامبر که آپ شبانه از آمريکا خورديم تا حالا نتونستمم از فکر و خيال درست بخوابم . البته موضوعى که فکر من را خيلى به خودش مشغول کرده , مسئله ى وابستگى شديد پدر و مادرم به من و فرزندانم مى باشد , من تا حالا هم هنوز جرأت نکرده ام که موضوع برنده شدنمان در لاتارى را به آنها بگم., و مى خواستم وقتى پروسه ى کلير شدنمان تمام شد ,موضوع را فاش کنم ولى هنوز هم نتونستم , البته همسرم هم همين حالت رانسبت به مادرشون دارند. و حتى فردا صبح پسرم و همسرم راهى ايروانند , ولى نمى دونند که چه دليلى براى مسافرتشان بياورند . لطفا دوستان من را راهنمايى بکنند.
به اميد اينکه همه ى دوستان منتظر هر چه زودتر کلير بشوند وبه اميد موفقيت همه در راهى که انتخاب کرده ايم .من توى اين تاپىک مى مونم تا همه با هم به تاپيک اولين سفر منتقل شويم.

بنظرم خیلی دیر بهشون دارید میگید بهو شوکه میشن
ماهم مثل شمایبم ولی همون موقع برنده شدن گفتیم بهشون و‌کم کم کنار اومدن و الان دارن خودشون پیشرفت کارو پیگیری میکنن.
هرچه زودتر بگید بهتره بنظر من
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، آزاده_امین ، mahyaaa ، SAMBAR ، areb1356 ، sunn789 ، farrokh33 ، آسماني ، matin86 ، Pariba ، nara ، A2000

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان