کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
امشب تو دعاهاتون من و بقیه بچه های س رو یاد کنید.اگه قسمت باشه ماهم به این قطاره کلیری برسیم.فکر کنم بعضی ها حس جا موندن از قطار یا هواپیمارو تجربشودارن.حس خیلی بدیه
دوست ندارم خودم و دوستان مهاجرسراییم این حس غریب و بد رو تجربه کنیم.
به امید شادی همه شما و خودم در این روزهای باقیمانده
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
(2015-09-12 ساعت 21:42)khalilkhah نوشته:  آخرین آمار جهانی

[عکس: _تعداد_ویزاها_12_سپتامبر.jpg]

همانطور که در آمار ملاحظه می کنید, به 50 هزار رسیدیم, این یعنی:
۱) یا مصاحبه ها تمام شده که اگر چک ها کلیر شوند همه ویزا خواهند گرفت
۲) یا مصاحبه ها ادامه داره که در این صورت حالات ذیل پیش می یاید
۱-۱) از سهیمه آمریکای مرکزی که ۵ هزار است استفاده می کنند که حداکثر تا حالا تا 1300 تا برای یک سال استفاده شده
۱-۲) یا گروهی از چک های امنیتی را کلیر نمی کنند که یا درصدی از هر قاره می شود یا مثل پارسال همه را از ایران می گیرند
چرا باید همشو از ایران بگیرن؟
آفربقا اون همه ای پی داره!
اگه میخواستن اینکاروربکنن چرا بولتن آخرو اونجوری دادن؟

(2015-09-12 ساعت 22:24)Manamehr نوشته:  

۱-۱) از سهیمه آمریکای مرکزی که ۵ هزار است استفاده می کنند که حداکثر تا حالا تا 1300 تا برای یک سال استفاده شده
۱-۲) یا گروهی از چک های امنیتی را کلیر نمی کنند که یا درصدی از هر قاره می شود یا مثل پارسال همه را از ایران می گیرند

از کجا میشه فهمید مصاحبه ها ادامه دارهریا نه؟
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: mahyaaa ، farrokh33 ، آسماني ، Pariba ، ARSAMNEW
دوستان آنلاين برين سراغ دعا.ما رو هم دعا كنيد.
تاريخ مصاحبه: ٩ جولاي آنكارا كليرنس برگه صورتي/ برنده اصلي همسرم ليسانس مكانيك شغل خصوصي/ سربازي س /خودم ارشد رشته غير حساس/ آپديت ها؛ ٩ و ١٤ جولاي هر دو، ١٥،١٦ جولاي نفر اصلي
تشکر کنندگان: SAMBAR ، mehdi_a_3084 ، farrokh33 ، Siamak ، matin86 ، Pariba ، ARSAMNEW ، ریحانا

از کجا میشه فهمید مصاحبه ها ادامه دارهریا نه؟

البته همشو از ایران بگیرند یک فرضه چونکه پارسال این کار رو کردند. راهی برای فهمیدن ادامه مصاحبه ها هم وجود نداره ولی یکی از دوستان فکر کنم آقا ابراهیم بود گفت که باید تا 15 ام تمام شه, خوبه خودش علتش را یکبار دیگه بگه, اگه واقعا 15 ام تمام شه مشکلی پیش نمیاد (لااقل از لحاظ کم نیامدن ویزا)
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: mahyaaa ، SAMBAR ، farrokh33 ، آسماني ، Pariba ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، nara ، ebrahim1e ، AliReza.Sh
دوستان عزيزباسلام وشب بخير، اميدوارم اين هفته وهفته بعدوتا آخرين لحظه براي مهاجرسراي ها ويزا صادربشه، داستان اين كليرنس مزخرف درست مثل كوه يخ تايتانيك جلو ما سبزشد ولي بياري خدا ودعا ونيايش همگاني ١١ شب همگي سوارقايقهاي نجات ميشويم و وارد كشتي نجات كارپتيا ميشويم به سرزمين روياها ميرسيم انشاالله ، " دعا قضا و قدر را برميگرداند اگرچه محكم شده باشد" زنده باد همقطاران عزيز و باصفاي مظلوم كليرنس خورده ٢٠١٥، لعنت خدا به هرچه امريكاييه اگه به اين دست وجمع منتظر ويزا ندن.
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
تشکر کنندگان: mahyaaa ، 2015reza ، ehsan_pars ، mehdi_a_3084 ، farrokh33 ، Siamak ، آسماني ، matin86 ، m.ghoreishi ، ARSAMNEW ، teele ، Alex 2014 ، nara ، kimfar ، SAMBAR ، A2000
(2015-09-12 ساعت 22:59)Jefferson نوشته:  دوستان عزيزباسلام وشب بخير، اميدوارم اين هفته وهفته بعدوتا آخرين لحظه براي مهاجرسراي ها ويزا صادربشه، داستان اين كليرنس مزخرف درست مثل كوه يخ تايتانيك جلو ما سبزشد ولي بياري خدا ودعا ونيايش همگاني ١١ شب همگي سوارقايقهاي نجات ميشويم و وارد كشتي نجات كارپتيا ميشويم به سرزمين روياها ميرسيم انشاالله ، " دعا قضا و قدر را برميگرداند اگرچه محكم شده باشد" زنده باد همقطاران عزيز و باصفاي مظلوم كليرنس خورده ٢٠١٥، لعنت خدا به هرچه امريكاييه اگه به اين دست وجمع منتظر ويزا ندن.

SadSadSad
تشکر کنندگان: mahyaaa ، mehdi_a_3084 ، farrokh33 ، Siamak ، آسماني ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، ریحانا ، بابراس ، SAMBAR
سلام دوستان
خداروشکر همسره بنده هم با کیس7605 به تاریخ 10_11sep اپدیت شد.
امیدوارم همگی تا هفته دیگه کلیر بشید.
Case number:7605
Interview:13 August
Embassy:yeravan
Updates:14,18,21.28
10،11،14Sep
(2015-09-12 ساعت 21:45)MASTAN1 نوشته:  سلام دوستان،
در اینکه سیستم دقیقی نیست من موافقم. دفعع قبلی من در مدت ۲ ماه برای ویزای توریستی کلیر شدم و رفتم آ- م-ر-ی-ک-ا برگشتم. از اون موقع تا حالا چرا تبدیل به خطر شدیم خودم هم نمی دونم.
در هر صورت من رو آخر خطر فرض کردند تا حالا.
به امید گرفتن ویزای شما هر چه زودتر
سلام دوست عزیز
من با نظر شما موافق نیستم .اتفاقا سیستم اونها خیلی هم دقیق است .چرا؟
به نظر من امنیت هر کشوری در اولویت دولتمردانشان قرار دارد فردی که میخواهد به کشوری مثل آ م ر ی ک ا برود باید از هر نظر پاک باشد چون اگر خدای ناکرده افرادی ایده آلیست مثل د ا ع ش ی ه ا پاشون به اونجا برسه میتونند فاجعه بوجود بیارند شاید در افغانستان ویا کشورهای دیگه اگر عملیاتی انجام بدن خیلی تاثیرجهانی نداشته باشه ولی در اونجا میتونه این اتفاق اقتصاد جهان رو به لرزه در بیاره وزلزله ایجاد کنه وهمه چیز رو به هم بریزه .پس کمی منطقی تر بیندیشیم وبه اونا حق بدیم .من نیز مثل شما تجربه کلیرنس رو دارم اون هم سه بار 2010_2011_2012 وهر سه بار هم به خاطر سربازی +کار دولتی کلیرنس خوردم ولی بعد از حدود سه ماه کلیر شدم وویزا رو گرفتم .هر سه بار هم از آفیسر تشکر کردم وایشون هم با لبخند به من گفت آرزو میکنم از مسافرتتون لذت ببرید .تابستان اینده نیز میخوام برم پیش بچه هام وخودم رو باز برا کلیرنس اماده کرده ام .یقین داشته باشید که به زودی کلیر میشید واین روزهای انتظاربه پایان میرسند.همیشه شاد باشید
تشکر کنندگان: mahyaaa ، SAMBAR ، Jefferson ، samirakn ، آسماني ، matin86 ، Pariba ، laleht ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، ریحانا ، babak90 ، ebrahim1e
(2015-09-12 ساعت 23:09)r.f.h نوشته:  سلام دوستان
خداروشکر همسره بنده هم با کیس7605 به تاریخ 10_11sep اپدیت شد.
امیدوارم همگی تا هفته دیگه کلیر بشید.

مبارکه، انشاء ا... نامه کليرنسي به زودي دستتون برسه که خبرش را به همه بديد.Big Grin

يک سوال از دوستاني که تازه نامه کليرنسي دريافت کرده اند.
آيا تاريخ پيک آپ ويزا را حداکثر همون 23 سپتامبر اعلام مي کنند، يا عوض شده. ممنون مي شم اطلاع رساني کنيد.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: mahyaaa ، Jefferson ، SAMBAR ، Siamak ، farrokh33 ، آسماني ، Pariba ، ARSAMNEW ، nara ، babak90
(2015-09-12 ساعت 23:17)farrokh33 نوشته:  
در اینکه سیستم دقیقی نیست من موافقم. دفعع قبلی من در مدت ۲ ماه برای ویزای توریستی کلیر شدم و رفتم آ- م-ر-ی-ک-ا برگشتم. از اون موقع تا حالا چرا تبدیل به خطر شدیم خودم هم نمی دونم.
سلام دوست عزیز
به نظر من امنیت هر کشوری در اولویت دولتمردانشان قرار دارد فردی که میخواهد به کشوری مثل آ م ر ی ک ا برود باید از هر نظر پاک باشد چون اگر خدای ناکرده افرادی ایده آلیست مثل د ا ع ش ی ه ا پاشون به اونجا برسه میتونند فاجعه بوجود بیارند شاید در افغانستان ویا کشورهای دیگه اگر عملیاتی انجام بدن خیلی تاثیرجهانی نداشته باشه ولی در اونجا میتونه این اتفاق اقتصاد جهان رو به لرزه در بیاره وزلزله ایجاد کنه وهمه چیز رو به هم بریزه .پس کمی منطقی تر بیندیشیم وبه اونا حق بدیم .من نیز مثل شما تجربه کلیرنس رو دارم اون هم سه بار 2010_2011_2012 وهر سه بار هم به خاطر سربازی +کار دولتی کلیرنس خوردم ولی بعد از حدود سه ماه کلیر شدم وویزا رو گرفتم .هر سه بار هم از آفیسر تشکر کردم وایشون هم با لبخند به من گفت آرزو میکنم از مسافرتتون لذت ببرید .تابستان اینده نیز میخوام برم پیش بچه هام وخودم رو باز برا کلیرنس اماده کرده ام .یقین داشته باشید که به زودی کلیر میشید واین روزهای انتظاربه پایان میرسند.همیشه شاد باشید

آقا اصلاً چند تا داعشي تو ايرانه، که ايران اين همه AP داره!!! نه اين آمريکايي ها رو ايراني ها حساسند. شهروندان محترم عربستان، سوريه، عراق، پاکستان، سودان، ... خيلي کمتر از ايراني ها AP مي خورند، و خيلي سريعتر کلير مي شوند. SadSadSad (شما که غريبه نيستيد کشورهاي که اسم بردم اصلاٌ داعشي و تروريست دارند، نه جداً دارند Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin البته که نه- چون داعشي ها همه شون تو ايرانند!!!!!!!)
من شوهرم قبلاً کار دولتي داشته، که بدون کليرنس و AP به آمريکا رفته و رزيدنت شده ، بعد برگرشته (بيشتر از ده سال پيش). الان دوباره به اون کليرنس زدند!!! ايشون سوشال نامبر و گواهينامه رانندگي آمريکايي- که مثل کارت ملي ما اونجا اعتبار داره (البته اکسپار شده) -را داره که جفتش را هم تو مصاحبه نشون داد، ولي بيش از يک ماهه که آپ نخورده.
در ضمن آفيسر به ما گفت که طي دو هفته شوهرم کلير مي شه، که الان رفتيم تو هفته 6 ام. به هر حال رو ايراني ها حساسيت بيشتري هست.
من فکر مي کنم بررسي کليرنس بسته به نوع ويزا هم داره، مثلا ويزاي مهاجرتي ، باويزاي ويزيتور، ويزاي کاري، ويزاي پزشکي، .... کليرنس متفاوت دارند،
ولي به هر حال بايد اميدوار بود. مستان خان شما اخيراً فکر کنم آپ داشتين، آپ طلايي نبود!!!
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: SAMBAR ، mahyaaa ، farrokh33 ، آسماني ، matin86 ، Pariba ، ریحانا ، nara
نه دوست عزیز من آپ مسی هم نداشتم چه برسه به طلاییBig Grin
خلاصه اینکه امیدواریم و نگران هر دو با هم. امیدوارم هم دوستان با لطف خداوند ویزاهایشان رو بگیرند. این هفته برای همه طلایی و پر از شادی
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: areb1356 ، mahyaaa ، Siamak ، farrokh33 ، آسماني ، Pariba ، ARSAMNEW ، ریحانا ، Alex 2014 ، nara ، kimfar ، SAMBAR
(2015-09-12 ساعت 23:50)MASTAN1 نوشته:  نه دوست عزیز من آپ مسی هم نداشتم چه برسه به طلاییBig Grin
خلاصه اینکه امیدواریم و نگران هر دو با هم. امیدوارم هم دوستان با لطف خداوند ویزاهایشان رو بگیرند. این هفته برای همه طلایی و پر از شادی

آمین
تشکر کنندگان: Siamak ، farrokh33 ، آسماني ، Pariba ، nara ، kimfar ، mahyaaa
(2015-09-12 ساعت 18:45)houshym نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 01:35)ben123 نوشته:  دوستان من رشتم مهندسی کامپیوتر ( نرم‌افزار ) هستش و کارم توو بخش IT بوده. الان این رشته حساس محسوب میشه؟ میشه بگین لیست رشته های حساس رو از کجا میشه دید؟
بلی متاسفانه جز رشته حساس محسوب میشه تا جایی که میتونید کارتون رو پیچیده نکنید
خب پس به سلامتی سربازیم که سپاه بوده رشتمم که براشون خطر داره پس ویزای ما هم به ته دیگ میخوره.
نمیدونم اینکه 9 ماه استرالیا بودم میتونه کوور سوی امیدی برای روند زودتر کلیر شدنم و اعتماد کردنشون بهم ایجاد کنه یا همونم باعث میشه دو سه تا کلیرنس آبدار دیگه بهم بخوره و برم توو قعر جدول Sad ینی توو روحشون اگه ویزا ندن بهمون
شماره کیس: ‎ 2016AS52xx■ تاریخ رویت قبولی: ‎9 May ■ کنسولگری: ‎تغییر از آنکارا به ابوظبی‎ ■ تعداد افراد: 2 نفر
ارسال فرمهای260: 15 May‎ ■ کارنت شدن: 9 Feb‎ ■ نامۀ دوم: 22 Feb‎ ■ مصاحبه: 5 April ■ نتیجه: AP
خدمت س پ ا ه ، شغل خصوصی ، ازدواج بعد از قبولی و قبل از ارسال فرم 260
آپدیتها: 17 آپریل، 19 آپریل، 21 آپریل، 3 آگوست آپدیت طلایی و دوخطی از آمریکا، 4 آگوست ساعت 12 ظهر آپدیت از سفارت و or
4 آگوست ساعت 6 عصر به لطف خدا دریافت ایمیل کلیری بعد از 4 ماه.
تشکر کنندگان: Pariba ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، SAMBAR
(2015-09-12 ساعت 23:37)Azer نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 23:17)farrokh33 نوشته:  
سلام دوست عزیز

آقا اصلاً چند تا داعشي تو ايرانه، که ايران اين همه AP داره!!! نه اين آمريکايي ها رو ايراني ها حساسند. شهروندان محترم عربستان، سوريه، عراق، پاکستان، سودان، ... خيلي کمتر از ايراني ها AP مي خورند، و خيلي سريعتر کلير مي شوند. SadSadSad (شما که غريبه نيستيد کشورهاي که اسم بردم اصلاٌ داعشي و تروريست دارند، نه جداً دارند Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin البته که نه- چون داعشي ها همه شون تو ايرانند!!!!!!!)
من شوهرم قبلاً کار دولتي داشته، که بدون کليرنس و AP به آمريکا رفته و رزيدنت شده ، بعد برگرشته (بيشتر از ده سال پيش). الان دوباره به اون کليرنس زدند!!! ايشون سوشال نامبر و گواهينامه رانندگي آمريکايي- که مثل کارت ملي ما اونجا اعتبار داره (البته اکسپار شده) -را داره که جفتش را هم تو مصاحبه نشون داد، ولي بيش از يک ماهه که آپ نخورده.
در ضمن آفيسر به ما گفت که طي دو هفته شوهرم کلير مي شه، که الان رفتيم تو هفته ۶ ام. به هر حال رو ايراني ها حساسيت بيشتري هست.
من فکر مي کنم بررسي کليرنس بسته به نوع ويزا هم داره، مثلا ويزاي مهاجرتي ، باويزاي ويزيتور، ويزاي کاري، ويزاي پزشکي، .... کليرنس متفاوت دارند،
ولي به هر حال بايد اميدوار بود. مستان خان شما اخيراً فکر کنم آپ داشتين، آپ طلايي نبود!!!

سلام دوستان
نکته مهم اینه که اونا به هیچ منبع اطلاعاتی از ایران وایرانیها دسترسی ندارن و این امکان براشون وجود نداره در مورد سابقه و گذشته یک ایرانی در ایران اطلاعاتی به راحتی بدست بیارن ولی در مورد کشورای دیگه این مشکل وجود نداره و میتونن فرد رو به راحتی شناسایی کنند و این میتونه دلیل اصلی باشه.
ایا شما حاضرید در کشوری زندگی کنید که هر لحظه توش احساس خطر کنید! من تا حدود زیادی بهشون حق می دهم.
شما ایا میدونید یکی از کشورایی که بسیار سخت به خارجیها ویزا میده ایرانه اونم فقط توریستی. پس باید این موضوع رو درک کرد.

و البته فکر نکنید اینور دنیا همه چیز درسته و اشکالی وجود نداره فقط فرقش اینه که حقوق افراد به دلیل قوانین کمی بیشتر رعایت میشه .انشااله خواهیید امد و خواهیید دید.

امیدوارم همه به زودی کلیربشن .
WinkBig Grin
تشکر کنندگان: matin86 ، Pariba ، sunn789 ، آسماني ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، mahyaaa ، SAMBAR ، ebrahim1e ، farrokh33 ، A2000
(2015-09-13 ساعت 00:41)ben123 نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 18:45)houshym نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 01:35)ben123 نوشته:  دوستان من رشتم مهندسی کامپیوتر ( نرم‌افزار ) هستش و کارم توو بخش IT بوده. الان این رشته حساس محسوب میشه؟ میشه بگین لیست رشته های حساس رو از کجا میشه دید؟
بلی متاسفانه جز رشته حساس محسوب میشه تا جایی که میتونید کارتون رو پیچیده نکنید
خب پس به سلامتی سربازیم که سپاه بوده رشتمم که براشون خطر داره پس ویزای ما هم به ته دیگ میخوره.
نمیدونم اینکه ۹ ماه استرالیا بودم میتونه کوور سوی امیدی برای روند زودتر کلیر شدنم و اعتماد کردنشون بهم ایجاد کنه یا همونم باعث میشه دو سه تا کلیرنس آبدار دیگه بهم بخوره و برم توو قعر جدول Sad ینی توو روحشون اگه ویزا ندن بهمون
داداش از الان به این چیزها فکر نکن ار من میشنوی اصلا مهاجر سرا نیا مگر سوال واجب داشته باشی
این پروسه بد جور با روان آدم بازی می کنه
تشکر کنندگان: matin86 ، areb1356 ، Pariba ، smpf ، ARSAMNEW ، nara ، ریحانا ، mahyaaa ، SAMBAR ، ben123

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان