کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
دوستاني كه آپ13 سپتامبر رو در سايت سيس دريافت كرديد:
يك سئوال:
اين آپديت دقيقاً چه ساعتي زده شد؟
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: babak90 ، SAMBAR ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، Pariba ، teele ، nara
8:30 حدودا
طبیعتا باید اول وقت اداری بوده باشه من 9:20 دقیقه بود فک کنم چک کردم. باب راس جان
اما لزوما به اینن معنی نیست که باید آپ اول وقت بیاد. ما چون آخرین ساعات روز جمعه بود این ور اولین اپ ها به ما می خوره .
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: بابراس ، babak90 ، SAMBAR ، Alex 2014 ، homayoon1972 ، mahyaaa ، teele ، nara ، matin86
به همه دوستان كلير شده تبريك ميگم و اميدوارم زندگي بسيار خوبي با موفقيت هاي بسيار در يو اس داشته باشيد.
به ياد ٢٠١٦ ها و آيندگان باشيد و راهنمايي هاتون رو دريغ نكنيد.
راستي اگه يكي ميدونه و ميتونه بگه آقايون قريشي و امين ١٣٦٢ در چه شرايطي هستند و آيا كلير شدند خيلي ممنون ميشم
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: بابراس ، babak90 ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، homayoon1972 ، ehsan_pars ، mahyaaa ، Pariba ، teele ، nara ، matin86
سلام و صبح بخیر
امروز راس ساعت 8و 43 دقیقه ایمیل جهت تحویل پاس اومد و مدتش تا 22 سپتامبره.
یه آپدیت تو سیس اومد ولی سایت ابوظبی تغییری نکرده.
من هم تو راه آژانس برای پیکاپ کردن پاس هستم.
از ته دل آرزوی شادی رو طی چند روز آینده برای همه همراهان روزهای استرس دارم.
خوش شانس تر از من نیست ......
هرمس دارن ایمیل منو می فرستن حالا چشمشون به سیاهه ایمیل های من میوفته. وای خدا به خیر بگذرونه

(2015-09-13 ساعت 10:14)mehdi_a_3084 نوشته:  سلام و صبح بخیر
امروز راس ساعت ۸و 43 دقیقه ایمیل جهت تحویل پاس اومد و مدتش تا 22 سپتامبره.

سلام و تبریک به شما دوست عزیز ایشالا نصیب همه مون بشه .
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر

yesorno نوشته: اینا شیرینی بدن سریع

2015AS2 ANK
2015AS1348 ABD
2015AS2272 ABD
2015AS2431 ABD
2015AS2514 ABD
2015AS3463 ABD
2015AS3778 ANK
2015AS3908 ABD
2015AS3967 ABD
2015AS4002 ABD
2015AS4065 ABD
2015AS4837 ABD
2015AS6362 ABD

تا فردا عصر or میشین و ایمیلاتون میاد

تیچرم بینشونه مبارکه هوووووووووووووووووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررراااااااااااا

Wink

اول از همه شکرت خدا که صبح اول وقت با اینکه خبر بد بهم دادی حداقل خبر خوبم دادی Big Grin

دوم تبریک به کیس های بالا، همشون به تاریخ امروز or شدن! پیش بینی خوبی بودا بخصوص دو سه تا از بجه های خودمون و س هم بودن که رفتن.

سوم تبریک به رضا جان گل و ازش حلالیت می خوام، تو مدتی که نبود پیش خودم گفتم عاقا این کلیر شد رفت دیگه نمیاد اینجاBig Grin

تبریک به تیچر عزیز و دوست داشتنی و پاسخ به پستی که گذاشته بود:«چشم، تماس می گیرم حتماً»

چهارم تشکز از شما بچه های گل دوست داشتنی، پست ها رو خوندم جواباشو حتماً می زارم اما چند تا پست بی پاسخ از دیروزم دارم همشو یکجا بزارم تعداد صفحه زیاد نکنم.

به امید به حقیقت پیوستن پیش بینی آقای خلیل خواه و اینکه همه ی قدیمیا تو همین هفته از جلو چشام برن Big Grin فایل اکسلم خلوت تر بشه بشه چهارتا کیس یه ربع به ی ربع چک کنم بعدم میریم بااون سه تا کیس دیگه (خودمم جزوشونم خب) واتس آپی تلگرامی (خب تلگرام از اون شکلک باحالا دارهTongue) جایی چت می کنیم تازه جوکم میشه فرستاد Big Grin

روز اول هفته ی امریکاییتون و کل هفته ی امریکاییتون پر از خبرای خوش و لبخند
(2015-09-13 ساعت 09:51)sunn789 نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 09:32)ریحانا نوشته:  [quote='mfte.teacher' pid='660105' dateline='1442120404']
هوووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
همه مون آپدیت 13 سپتامبر شدیم

به به امروز چه روزی عالی ای هست خیلی تبریک میگم واقعا براتون خوشحالم به جرات میتونم بگم همه بچه های تاپیک ا زکلیرشدن شما و آقای رضا خوشحالند به امید موفقیتهای بعدیتون......هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
دقیقا من که خیلی خوش حال شدم هم از کلیر شدن اقای مدیر و هم اپدیت اقای تیچر گرامی بهتون تبریک میگم خدارو شکر ، اقای تیچر بالاخره ایمیل هاتون جواب داد و خسته شدن کلیر شدید موفق باشید امیدوارم امروز روز خوبی برای دوستان باشه هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
سلام هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا این هوراا را باید برا تیچر میگفتم واقعا هورااااااااااااااااااااااااااااااا اشاله هوراااا برا آقایان هرمس ارسام امین شوهر ریحان دریای خروشان ...................................وای منم استاد شدم..........به امید بهترین آرزوها واستون ...اقا شفت یادم رفت بگممممممممممممم ...دذوست 2016

(2015-09-13 ساعت 10:18)لطف اله نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 09:51)sunn789 نوشته:  [quote='ریحانا' pid='660108' dateline='1442120555']
[quote='mfte.teacher' pid='660105' dateline='1442120404']
هوووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
همه مون آپدیت 13 سپتامبر شدیم

به به امروز چه روزی عالی ای هست خیلی تبریک میگم واقعا براتون خوشحالم به جرات میتونم بگم همه بچه های تاپیک ا زکلیرشدن شما و آقای رضا خوشحالند به امید موفقیتهای بعدیتون......هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
دقیقا من که خیلی خوش حال شدم هم از کلیر شدن اقای مدیر و هم اپدیت اقای تیچر گرامی بهتون تبریک میگم خدارو شکر ، اقای تیچر بالاخره ایمیل هاتون جواب داد و خسته شدن کلیر شدید موفق باشید امیدوارم امروز روز خوبی برای دوستان باشه هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
سلام هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا این هوراا را باید برا تیچر میگفتم واقعا هورااااااااااااااااااااااااااااااا اشاله هوراااا برا آقایان هرمس ارسام امین شوهر ریحان دریای خروشان ...................................وای منم استاد
شدم..........به امید بهترین آرزوها واستون ...اقا شفت یادم رفت بگممممممممممممم ...دذوست ۲۰۱۶
[/quotآ
آقای یس ار نو هم هستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت ...
**2016AS000 63
کنسولگری آنکارا,اعضای کیس 3نفر ,برنده اصلی خودم (خانم هستم ),ارسال فرم 260, چهاردهمmay .........خدایا راضیم به راضی تو ....
خداوندا !دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین میرسد یاریم کن ! !!
خدایا مرابه بزرگی چیزهایی که ارزانی کرده ای آگاه کن ,تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را برهم نریزد......
نامه دعوت به مصاحبه 26مارچ ...تغییر سفارت از خود کی سی سی از آنکارا به ابوظبی ....اینترویو هفته اول می ...................خدایا شکرت  :
انتیجه اینترویو خودم ودخترم تک ضرب همسرم  ای پی....خدایا دوستت دارم
اولین آپدیت 10may
تبریک به همه کلیر شده ها بخصوص مدیر عزیز اقا رضا و تیچر عزیز ... راستی اینا دقیقه نود کلیر شدن ما هم باید بریم تو و وقتای اضافه خخخ
ایشالا همیشه جو اینجا اینجوری کلیری و پر از امید باشه
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
(2015-09-13 ساعت 10:16)mfte.teacher نوشته:  هرمس دارن ایمیل منو می فرستن حالا چشمشون به سیاهه ایمیل های من میوفته. وای خدا به خیر بگذرونه

(2015-09-13 ساعت 10:14)mehdi_a_3084 نوشته:  سلام و صبح بخیر
امروز راس ساعت ۸و 43 دقیقه ایمیل جهت تحویل پاس اومد و مدتش تا 22 سپتامبره.

سلام و تبریک به شما دوست عزیز ایشالا نصیب همه مون بشه .

you said "just reject or refuse me".We didn't want to reject you , so come on boy and give your pasport to me. I want to send you to the land of your dreams.
الكي مثلا من آفيسرم ??????
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
(2015-09-13 ساعت 10:21)ARSAMNEW نوشته:  تبریک به همه کلیر شده ها بخصوص مدیر عزیز اقا رضا ... راستی اینا دقیقه نود کلیر شدن ما هم باید بریم تو و وقتای اضافه خخخ
ایشالا همیشه جو اینجا اینجوری کلیری و پر از امید باشه
مخلصم آرسمان جان

تشکر کنندگان: بابراس ، ARSAMNEW ، babak90 ، SAMBAR ، Alex 2014 ، mahyaaa ، ریحانا ، Pariba ، teele ، nara
هورا هورا ! خیلی تبریک می گم. مبارکتون باشه.
ما رو فراموش نکنید.
تشکر کنندگان: babak90 ، بابراس ، areb1356 ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، homayoon1972 ، mfte.teacher ، mahyaaa ، ریحانا ، Pariba ، teele ، nara
خوب سریع بدوید ویزاها رو بچسبونید.
همه مدیرها که کلیر شدن. به امید اینکه همین یکی دوهفته همه کاربرا هم کلیر بشن.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
خوب دوستان عزیز
اونهایی که آمار کلیرنسهای ابوظبی رو پیگیری می کنن
این کل کیسهای مانده ابوظبی بر اساس آخرین فایل دوستمون YesorNo
اگه ایرادی هست بفرمایین تا اصلاح کنم.
[عکس: jzGhL.png]

اینم برای اونهایی که میگفتن کسی شماره ما رو اعلام نمیکنه Big Grin
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: بابراس ، Alex 2014 ، yesorno ، 2015reza ، ARSAMNEW ، babak90 ، bidaad ، parastoo23 ، APOLO5321 ، mahyaaa ، Siamak ، ebrahim1e ، Pariba ، teele ، nara ، SAAM_60 ، matin86
(2015-09-13 ساعت 10:28)areb1356 نوشته:  خوب دوستان عزیز
اونهایی که آمار کلیرنسهای ابوظبی رو پیگیری می کنن
این کل کیسهای مانده ابوظبی بر اساس آخرین فایل دوستمون YesorNo
اگه ایرادی هست بفرمایین تا اصلاح کنم.
[عکس: jzGhL.png]

اینم برای اونهایی که میگفتن کسی شماره ما رو اعلام نمیکنه Big Grin

ممنون بابت آمار شسته رفته ايي كه تهيه كردين
واما.....
YESORNOعزيز منتظر پيش بيني جديدتون هستيم
از اين جمع كدوم كيس ها منتظر آپديت باشن؟
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: areb1356 ، Alex 2014 ، yesorno ، 2015reza ، ARSAMNEW ، babak90 ، mahyaaa ، Siamak ، hamid99 ، Pariba ، teele

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان