کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-13 ساعت 09:30)mfte.teacher نوشته:  هوووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
همه مون آپدیت 13 سپتامبر شدیم

به به امروز چه روزی عالی ای هست خیلی تبریک میگم واقعا براتون خوشحالم به جرات میتونم بگم همه بچه های تاپیک ا زکلیرشدن شما و آقای رضا خوشحالند به امید موفقیتهای بعدیتون......هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
آقای یس اور نو عزیز با سلام وممنون بابت تمام زحمات جواب سوالتون رو در پیغام خصوصی گذاشتم شما اون رو دیدید؟ ممنونم اگه جواب بدید .
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، بابراس ، nara ، M.d ، yesorno ، Pariba ، teele
با تبريك به همه دوستان خوب كلير شده، مخصوصا تيچر عزيز كه خيلي وقته منتظر كلير شدنش هستيم....اميدوارم بقيه دوستان هم به زودي كلير بشن....
ابوظبي* 4000* مصاحبه 31 مارچ* کلیر بعد از 118 روز در 27 جولای...
به امید کلیری همه دوستان....
تشکر کنندگان: babak90 ، HERMES7 ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، ریحانا ، kimfar ، بابراس ، Alex 2014 ، SAMBAR ، bahar101 ، Pariba
سلام دوستان. صبح همگي به خير. وااااااي ببين چه خبره آقا رضا مدير و تيچر و دوستان ديگه. مبارك همتون باشه. من هم از آقا رضا مدير ي چند روزي مرخصي گرفتم اومدم شمال. جاي همتون خالي عجب هواييه. ولي هواي مهاجرسرا خيلي باحال تره. بازم تبريك و هورا به همه دوستان كلير شده. ملتمسيم به دعا
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

مباررررركككككك باشهههههههه

شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: HERMES7 ، areb1356 ، ریحانا ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، kimfar ، بابراس ، nara ، SAMBAR ، bahar101 ، Siamak ، Pariba ، teele
شروع هفته خوبیه! به همه دوستان کلیر شده تبریک میگم.
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ
تشکر کنندگان: babak90 ، areb1356 ، ریحانا ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، kimfar ، بابراس ، nara ، sunn789 ، SAMBAR ، APOLO5321 ، Siamak ، teele
ممنون دوستان عزیزم
بقیه دوستان هم میان

عزیزان در راه کلیر دو راه بیشتر ندارین.

اول اینکه هیچ معجزه ای را باور نکنین و دیگر اینکه همه چیز را معجزه بدانید.
(2015-09-13 ساعت 09:38)1362amin1362 نوشته:  سلام دوستان. صبح همگي به خير. وااااااي ببين چه خبره آقا رضا مدير و تيچر و دوستان ديگه. مبارك همتون باشه. من هم از آقا رضا مدير ي چند روزي مرخصي گرفتم اومدم شمال. جاي همتون خالي عجب هواييه. ولي هواي مهاجرسرا خيلي باحال تره. بازم تبريك و هورا به همه دوستان كلير شده. ملتمسيم به دعا

اتفاقا دنبال شما میگشتم خبری بگیرم به امید خدا شما و چندنفردیگرو راهی کنیم دیگه خودمون با خیال راحت ویزاهامونو میگیریم.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: babak90 ، areb1356 ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، kimfar ، بابراس ، sunn789 ، nara ، Alex 2014 ، SAMBAR ، آزاده_امین ، rbrb-2015 ، Pariba ، teele
کیسهای نصفه نیمه زیر هم کلیر شدن
4264
5733
7176
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، mahyaaa ، ریحانا ، kimfar ، sunn789 ، بابراس ، Alex 2014 ، SAMBAR ، hamid99 ، Pariba ، masoud398 ، teele
(2015-09-13 ساعت 09:42)ریحانا نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 09:38)1362amin1362 نوشته:  سلام دوستان. صبح همگي به خير. وااااااي ببين چه خبره آقا رضا مدير و تيچر و دوستان ديگه. مبارك همتون باشه. من هم از آقا رضا مدير ي چند روزي مرخصي گرفتم اومدم شمال. جاي همتون خالي عجب هواييه. ولي هواي مهاجرسرا خيلي باحال تره. بازم تبريك و هورا به همه دوستان كلير شده. ملتمسيم به دعا

اتفاقا دنبال شما میگشتم خبری بگیرم به امید خدا شما و چندنفردیگرو راهی کنیم دیگه خودمون با خیال راحت ویزاهامون میگیریم.

ایشالا مال قریشی و لیدا 59 و احسان علوی ،امین خان و SAMBAR , بیداد و یس او و نوی عزیز ، جناب خلیل خواه دوست داشتنی و زحمت کش و بقیه هم هر چه زودتر تو همین هفته بیاد
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

(2015-09-13 ساعت 09:30)mfte.teacher نوشته:  هوووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
همه مون آپدیت 13 سپتامبر شدیم
تیچر جان بینهایت برات خوشحالم داداش ان شاالله که موفق باشی . این کلییر شدن دقیقه نود واسمون خیلی ارزشمنده . مبارکت باشه

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
(2015-09-13 ساعت 09:44)mfte.teacher نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 09:42)ریحانا نوشته:  

اتفاقا دنبال شما میگشتم خبری بگیرم به امید خدا شما و چندنفردیگرو راهی کنیم دیگه خودمون با خیال راحت ویزاهامون میگیریم.

ایشالا مال قریشی و لیدا 59 و احسان علویی ،امین خانن و SAMBAR , بیداد و یس او و نوی عزیز ، جناب خلیل خواه دوست داشتنی و زحمت کش و بقیه هم هر چه زودتر تو همین هفته بیاد
مرسی تیچر عزیز داداش گلم ان شاالله این هفته با این حوشحالی شروع شد و صد در صد ما هم تو همین هفته خوشحالیم

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: ریحانا ، kimfar ، sunn789 ، بابراس ، babak90 ، Alex 2014 ، bahar101 ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، Pariba ، teele
کسانی که کلییر شدین سربازی س هم بودن؟
تاریخ مصاحبه:11اگوست ابو ظبی وضعیت : ap اپدیتها:16،17،18،19اگوست هردو کیس برنده اصلی خودم ،همسرم شغل خصوصی سربازی س، شناخته شدن کیس توسط سایت سفارت 20اگوست.
تشکر کنندگان: بابراس ، babak90 ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، Pariba ، teele
از بقیه دوستان که حالا به خاطر ه ی ج ا ن خاطرم نیستن معذرت میخام . ایشالا همه دوستان اینجا سریعتر کلیر بشن .
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: areb1356 ، kimfar ، sunn789 ، ریحانا ، بابراس ، babak90 ، SAMBAR ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، M.d ، asal1372 ، Pariba ، teele
خيلييييييي خيليييييييي مباركه..... قرار بود به همه شيشليك بدي....اونم واقعي نه عكسش...بيار شيشليك رههههههههWinkTongueBig GrinCool
[/quote]
اسسسسسسسسسسسسسسسسسسستیک Big Grin

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان