کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-13 ساعت 14:31)Jefferson نوشته:  دوستان عزيزواساتيدگرامي سلام لطفا جواب فوري، درجدول آخري جناب yesorno درستون جلو كيس ما قبلا خودم ادمين پروس بودم ولي الان نيست و هرچهارنفرمون زده ايشود، يي ميل و آپديت هم خبري نيست يعني ممكنه تواين هفته خبرايي باشه؟؟؟؟ خواهشمندم تحليل فرماييد منتظرم بينهايت سپاسگذارم

با تبریک فراوان دوست عزیز از سهمیه سپتامبر برای شما ویزا گذاشتن کنار به همین زودی ایمیل کلیریتون میاد.شاد باشید
تشکر کنندگان: بابراس ، Siamak ، ARSAMNEW ، teele ، samane1363 ، homayoon1972 ، mahyaaa ، Pariba ، Jefferson ، Alex 2014 ، nara ، babak90 ، matin86
(2015-09-13 ساعت 14:31)Jefferson نوشته:  دوستان عزيزواساتيدگرامي سلام لطفا جواب فوري، درجدول آخري جناب yesorno درستون جلو كيس ما قبلا خودم ادمين پروس بودم ولي الان نيست و هرچهارنفرمون زده ايشود، يي ميل و آپديت هم خبري نيست يعني ممكنه تواين هفته خبرايي باشه؟؟؟؟ خواهشمندم تحليل فرماييد منتظرم بينهايت سپاسگذارم

احتمالا بخاطر نسوختن ویزا, اونو صادر کردن سریع با سفارت تماس بگیر یا شخصا برو اونجا
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: farrokh33 ، Siamak ، teele ، ARSAMNEW ، samane1363 ، homayoon1972 ، mahyaaa ، hamed shayan ، Jefferson ، Alex 2014 ، nara ، babak90 ، matin86
دوستان گرامی
به همه اپدیت شده ها و همه کلیر شده ها صمیمانه تبریک میگم و بازم گرچه خودم هم نصفه و نیمه هستم ولی یه حسی با تمام وجود میگه که همه کلیر میشن و ویزا میگیرن
واقعا اونها دیدن که ایرانی ها هیچ مشکلی ندارند که هیچ کلی هم به پیشرفتشون کمک میکنن و سال 2014 هم اذیت کردن ایرانی ها رو

فردا باید ایروان و انکارا هم طوفان دیگه ای به پا کنه

اقای یس نو عزیز / خلیلخواه و سایر دوستان تحلیلگر
حتی اگه اونا هم نخواهند بدن با این همه انرژی این جمع مجبور میشن ویزا بدن

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
ازاونجایی که شنبه و یکشنبه ارمنستان تعطیله و خبری نمیشه معمولا تو این دوروز صرفا جهت اطلاع هرچند ساعت یکبار میومدم مهاجرسرا را چک میکردم امروز هر فرصتی پیش میاد میام اینجا که شاید بازهم یک خبر خوب کلیرشدن دوستانم را ببینم واقعا عجب روز عالی ای بود امروز و فردا هم میدونم کلی هورا باید بکشیم.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
(2015-09-13 ساعت 12:26)bidaad نوشته:  امروز ایمیل زدم و برای بار پنجم جواب همیشگی رو دادن و آپدیت هم شدم.

جالبه دیگه هر چی ایمیل میزنم نه اپ میزنن نه جواب میدن , منم امروز,به ابوظبی ایمیل زدم هیچی,جواب,ندادنو آخرین بار هفته پیش,ایمیل زدم که فقط آپ شدم بدون جواب
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Siamak ، ARSAMNEW ، بابراس ، SAMBAR ، teele ، homayoon1972 ، ریحانا ، Pariba ، Alex 2014 ، nara ، farrokh33
(2015-09-13 ساعت 13:13)2015reza نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 13:07)SAMBAR نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 12:54)2015reza نوشته:  بچه ها لطفا يه انرژي مثبت بفرستين براي آنكارا و ايروان كه طلسم كلير كردن سربازي س ها رو بشكونند. تا جايي كه من مي دونم تا حالا انكارا از بچه هاي س كسي رو كاير نكرده. ايشا... از فردا ما ها هم دلمون شاد بشه ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ایشالا رضا جون ایشالا این هفته نوبت ماست. من به دعاهای شما ایمان دارم امشب هم بریم پیش امام رضا. خدایا فقط تو امید ماهستی. فقط به تو و لطفت نیاز داریم.

حتما فرهاد جان ، امشب رو به حرم امام رضا ، طوفان دعا به پا مي كنيم.
تورو خدااااااااا مارو هم تو دعاهاتون یادتون باشهههه منتاها بگین به خدا با خیر و خشنودیش بهمون بده نه با زور! که یه وقت خدای نکرده اونجا اذیت نشیم
(2015-09-13 ساعت 12:19)mfte.teacher نوشته:  هوووووووررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
ایمیل هم رسید
تا 22 وقت دادن

تیچر جان وقتی این پستو دیدم من و خانومم بی نهایت خوشحال شدیم.شما ما رو نمیشناسین ولی چند ماهی هست ما هم شدیدا پیگیر کار بچه های 2015 هستیم و انگار همتونو میشناسیم.دلم نیومد شخصا بهت تبریک نگم.شما این اواخر خیلی اذیت شدی.سفارت هم از دستت راحت شد.بری سفارت اونجا واست جشن پتو می گیرن دلشون خنک بشهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
امیدوارم باقی بچه های 2015 هم زودتر ایمیلشون بیاد.برای ما 2016 ها هم دعا کنید.بازم تبریک.
کیس نامبر: 2016AS000065XX
نفرات کیس: 2

سفارت: ایروان
رویت قبولی: 8 May
ارسال فرم: 22 May

مصاحبه:May 19
سربازی معاف.کار شرکت خصوصی.دانشجوی ارشد عمران
یییییییییکضربببببببب Big Grin  Big Grin
مقصد: به امید خدا  Houston,Tx
نقل قول:با تبریک فراوان به آقا رضای عزیز مدیر گرامی وآرزوی روزهایی شاد برای شما .
آقا رضا پسرم یک سال کلرادو بود وبراثر سرمای زیاد رفت تگزاس .امیدوارم شما بتونید اونجا دوام بیارید .همیشه شاد باشید
من فقط به خاطر کوهای راکی و سرماش دارم میرم
ببینم فرقش با دماوندمون چیه! Wink
سربلند باشی کوه همیشه سرافرازم Smile
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
تبریک فراوان به همه دوستان مهاجر سرایی عزیز
ما رو هم دعا کنید، دعاهای ما در حق هم می گیره.
10 آگست
سالم و شاد باشید همتون.
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: بابراس ، SAMBAR ، teele ، humsun ، homayoon1972 ، mahyaaa ، ehsan_pars ، APOLO5321 ، ریحانا ، Pariba ، Alex 2014 ، nara ، farrokh33 ، babak90
به همه دوستان كلير شده تبريك ميگم و مبارکه هووووووووورررررررررراااااااااااا
❶ کيس نامبر : **2015AS59
❷ تعداد افراد :۴ نفر . برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه:Yerevan, 9 June
❹ آپديت كل كيس: June 10, 11, 21
❺ آپديت خودم:June- 10,11,21,22, July-7
❻ کلیر:16 September Smile
❼ مقصد: LA
سرباز نیروی هوایی و فوق لیسانس مواد_ متالورژی
(2015-09-13 ساعت 14:51)aria802 نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 12:26)bidaad نوشته:  امروز ایمیل زدم و برای بار پنجم جواب همیشگی رو دادن و آپدیت هم شدم.

جالبه دیگه هر چی ایمیل میزنم نه اپ میزنن نه جواب میدن , منم امروز,به ابوظبی ایمیل زدم هیچی,جواب,ندادنو آخرین بار هفته پیش,ایمیل زدم که فقط آپ شدم بدون جواب

اریا جان من نمیخوام امیدوار یا ناامیدت کنم و نمیدونم ابوظبی برای ایمیل چی کارا میکنه ولی انکارا تا جواب نده اپ هم نمیکنه مطمءنی اپت برای ایمیل بوده؟
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: teele ، بابراس ، vahid.sa ، ARSAMNEW ، homayoon1972 ، mordad ، mahyaaa ، Pariba ، Alex 2014 ، nara ، farrokh33 ، babak90
تبریک به تیچر عزیز و رضای عزیز و بقیه دوستان خوبم ایشالا که بزودی باقیمانده ها هم کلیر بشن و خوشحالی ما هم تکمیل بشه .
ارزوی موفقیت واسه همه دوستان کلیر شده رو دارم.

Sent from my GT-I9300I
تشکر کنندگان: humsun ، ARSAMNEW ، homayoon1972 ، Siamak ، teele ، mordad ، samane1363 ، mahyaaa ، ریحانا ، m.ghoreishi ، Pariba ، mahtaji ، Jefferson ، Alex 2014 ، sunn789 ، nara ، farrokh33 ، babak90
(2015-09-13 ساعت 15:08)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
تبریک فراوان به همه دوستان مهاجر سرایی عزیز
ما رو هم دعا کنید، دعاهای ما در حق هم می گیره.
۱۰ آگست
سالم و شاد باشید همتون.

سميرا خانوم انشاله كه همسر شما هم به زودي كلير بشن و هر دو ويزاتون رو بگيريد. فقط من جاي شما بودم الان ويزاي امارات رو ميگرفتم كه ديگه سريع بليط بگيريد و ...
اميدوارم همه شما عزيزان دست پر باشيد تا آخر سپتامبر
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
من يک سوال داشتم در رابطه با مکاتبه با سفارت ابوظبی،
اگر ايميل بزنيم و نه جواب بدن و نه آپديت کنن، آيا اين نشانه خوبي Big Grin يا بده Sad
بعضي از دوست ها يک آپ مي خورن بعد ايميل، و بعضي ها ايملشون رو جواب مي دن. ولي واسه ما نه جواب ميدن نه آپ مي زنن. آيا کسي مفهومش را مي دونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: teele ، mahyaaa ، Pariba ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، nara ، farrokh33 ، بابراس ، babak90
(2015-09-13 ساعت 15:57)Azer نوشته:  من يک سوال داشتم در رابطه با مکاتبه با سفارت ابوظبی،
اگر ايميل بزنيم و نه جواب بدن و نه آپديت کنن، آيا اين نشانه خوبي Big Grin يا بده Sad
بعضي از دوست ها يک آپ مي خورن بعد ايميل، و بعضي ها ايملشون رو جواب مي دن. ولي واسه ما نه جواب ميدن نه آپ مي زنن. آيا کسي مفهومش را مي دونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تعداد ایمیل هات کمه, حداقل باید 5 تا بشه که جواب بدن
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: teele ، ehsan_pars ، mahyaaa ، Pariba ، areb1356 ، Alex 2014 ، nara ، farrokh33 ، بابراس ، babak90 ، matin86

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان