کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-13 ساعت 17:10)Azer نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 17:08)violets نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 17:04)elmira esteghbal نوشته:  دوستاني كه كلير شديد لطفاً ما كه باقي مونديم رو فراموش نكنيد و ساعت ١١ شب ياد ما بياوفتيد امشب ميخوام برم ساعت ١١ حرم امام رضا و دعا كنم چون واقعاً تحمل هر يك ساعت از اين روزا واسم مشكل شده ...

المیرا جان بی زحمت حرم رفتی ما رو هم خیلی دعا کن ، ما هم باقیموندهٔ فوریه آنکارا هستیم،‌التماس دعا

ما را هم از دعاتون بي نسيب نذارين. تشکرRolleyes

چشم انشاالا...كه خبراي خوش خيلي زود بياد....
انگار آخرش انتظار ما هم جواب داد و در سایت ceas یک آپ خوردیم اما مسئله اینجاست که همسرم آپ 13 sep خورده ولی من همان 10 آگستم . همسرم ویزاش را گرفته و فقط من AP هستم . آیا این آپ برای منم مفیده . یعنی خبرای خوش برام در راهه.
تشکر کنندگان: teele ، hamid99 ، mahyaaa ، میثم هاشملو ، rbrb-2015 ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، nara ، farrokh33 ، babak90 ، Pariba
دوستان تحلیلگر
من جمعه ظهر یه ایمیل به kcc دادم مبنی بر اینکه افسر سفارت قول دوماه به من داده ولی بجز 10 August که یه پروسه آماری سفارت بوده هیچ تغییر و آپدیتی تو پروندم نمیبینم و همینطور سفارت ابوظبی جواب ایمیلهایی که از سه هفته قبلش اول هرفته میفرستم رو نمیدن.
خلاصه کلی قرقر کردم.
صبح امروز یه ایمیل اومد که مال سفارت نبود و به اسم یه شخص بود.
که گفته بود میتونی بری سفارت و پاستو تحویل بدی. و تو سیس آپدیت شدم ولی سایت ابوظبی تغییری نداد و رو آپدیت 20 جولای مونده بود.
ساعت 11 یه ایمیل دیگه اومده بود با یک جمله:
Watson-Ayala, Heather would like to recall the message, "2015AS1348".
ولی هنوز چیزی از سفارت دریافت نکرده بودم.
درنهایت یه جواب به ایمیل اول صبح اون شخص فرستادم که امروز پاسپورتم رو براشون پیکاپ کردم و سه شنبه اونجا خواهد بود.
نکته جالبتر جوابی بود که دوباره ارسال کرد اون شخص:
Great, thank you for the update.

نمیدونم داستان چی بود ولی فکر کنم باهاشون دوست شدم......
چون تازه ساعت 1 بعد از ظهر آدرس سفارت ایمیل کیر اومد که متنش هم متفاوت بود و کلی تر توضیح داده بود.
و همین طور سایت ابوظبی دقیقا ساعت 4 و نیم به وقت امارات تازه آپدیت شد و اطلاعات کلیر من رو نشون داد.
من از سه هفته گذشته شنبه بعد از ظهر ها یک ایمیل به سفارت دادم ولی جوابی دریافت نکردم. ولی این جمعه شاید شانسی بود یا نه از دو جا پیام دریافت میکردم و از یکجا پیگیری هم میشدم.
درنهایت میتونم بگم که اداره مهاجرت آمریکا به نظر من ناشناخته ترین کارها و مراحل ازش سر میزنه.
خوش شانس تر از من نیست ......
تشکر کنندگان: mahyaaa ، bidaad ، smpf ، teele ، ebrahim1e ، rbrb-2015 ، nimanoush ، SAMBAR ، Arshia2000 ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، behjan ، ریحانا ، nara ، ben123 ، M.d ، farrokh33 ، بابراس ، Pariba ، matin86
(2015-09-13 ساعت 17:14)soshimohajer نوشته:  انگار آخرش انتظار ما هم جواب داد و در سایت ceas یک آپ خوردیم اما مسئله اینجاست که همسرم آپ 13 sep خورده ولی من همان ۱۰ آگستم . همسرم ویزاش را گرفته و فقط من AP هستم . آیا این آپ برای منم مفیده . یعنی خبرای خوش برام در راهه.
دوست عزیز گرچه امضا نداری و نمیشه قاطعانه گفت ولی هر اپدیتی این روزها بسیار بسیار بسیار با معنیه
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: mahyaaa ، smpf ، teele ، SAMBAR ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، بابراس ، babak90 ، Pariba
(2015-09-13 ساعت 16:19)khalilkhah نوشته:  این دوستان آیا با ایمیل آپ شدین یا آپ سفارته:
2015AS3052
2015AS2567
2015AS5809
2015AS5630
2015AS6745
2015AS6650
2015AS6429
2015AS5970
2015AS7252
2015AS7396

اگه سفارت باشه این هفته ابوظبی می خواهد گویا کولاک کنه
کیس اخر که اپ نداشته؟
تاریخ مصاحبه:11اگوست ابو ظبی وضعیت : ap اپدیتها:16،17،18،19اگوست هردو کیس برنده اصلی خودم ،همسرم شغل خصوصی سربازی س، شناخته شدن کیس توسط سایت سفارت 20اگوست.
تشکر کنندگان: mahyaaa ، smpf ، teele ، SAMBAR ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، Pariba
(2015-09-13 ساعت 17:14)soshimohajer نوشته:  انگار آخرش انتظار ما هم جواب داد و در سایت ceas یک آپ خوردیم اما مسئله اینجاست که همسرم آپ 13 sep خورده ولی من همان ۱۰ آگستم . همسرم ویزاش را گرفته و فقط من AP هستم . آیا این آپ برای منم مفیده . یعنی خبرای خوش برام در راهه.

اگر همسرتون برنده اصلی بودن، بله این آپ میتونه مربوط به کلیری شما باشه . خواهش میکنم از ایمیل زدن به سفارت واهمه نداشته باشین و تا زمانی که جواب نگرفته اید ایمیل بزنید و وضعیت خودتون رو سوال کنید. من هیچ وقت شماره کیسمون رو در سایت سفارت مربوط به لیست کلیر ها ندیدم تا زمانی که خودم چندین بار ایمیل زدم و در نهایت جواب دادن که شما کلیر شده اید و میتونید بیایید و ویزاتون رو بگیرید و نیازی نیست که صبر کنید و اسمتون رو در سایت ببینید. خواهشن جدی بگیرین و رو در وایستی نکنید که حالا ممکنه ناراحت بشن یا بهشون بر بخوره. اینا فقط افکار اشتباه ما ایرونی ها هست و البته بخاطر تجربه های بدی که از رفتار کارمندان اداره جات ایران دیدیم... تعلل نکنید و هر کسی که دلواپس پرونده اش هست ایمیل بزنه.
C.N : 16xx # Interview : Dec Ankara # 3 person # clearance # update : 24-30 Dec 2014/4-20 Jan,20 Feb,30-31 Mar,2-3-8-10-13 Apr 2015 # cleared after 125 day
سفرنامه آنکارا:
http://www.mohajersara.com/thread-7100-p...#pid571693
تشکر کنندگان: mahyaaa ، hamid99 ، smpf ، teele ، ehsan_pars ، SAMBAR ، Arshia2000 ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، sunn789 ، ben123 ، farrokh33 ، بابراس ، babak90 ، Pariba
(2015-09-13 ساعت 08:46)HERMES7 نوشته:  
[عکس: 8t_20158111092040a.jpg]
همه مدیران ۲۰۱۵ کلیر شدن! Wink

بیار ناپلونی رههه

رضا جون تبریک
کلی خوشحال شدممم
شیرینی من یادت نره رفیق
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: teele ، areb1356 ، آزاده_امین ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، smpf ، M.d ، mahyaaa ، farrokh33 ، بابراس ، babak90 ، Pariba
(2015-09-13 ساعت 14:31)Jefferson نوشته:  دوستان عزيزواساتيدگرامي سلام لطفا جواب فوري، درجدول آخري جناب yesorno درستون جلو كيس ما قبلا خودم ادمين پروس بودم ولي الان نيست و هرچهارنفرمون زده ايشود، يي ميل و آپديت هم خبري نيست يعني ممكنه تواين هفته خبرايي باشه؟؟؟؟ خواهشمندم تحليل فرماييد منتظرم بينهايت سپاسگذارم

وای

اگه اون چیزی که من داخل فایل زدم با چیزی که داخل سیس هستش تناقض داره اشتباه از منه و سایت سیس ملاکه اما اگه سایت سیس واقعا شما رو بدون ایمیل یا هر چیزی ایشود کرده، باید به شما تبریک گفت و ویزاتون آمادس.

فایل امروزم مثل خودم حالش بده و یا اینکه چون به هم ریختس بچه ها اشتباه می کنن.

آقا هرچی تو سیس زده درسته ها من توی اطلاعات فایل اکسل دستکاری نمی کنم مگر اینکه خودش اشتباه بشه، این چند روز سیس اوقدر شلوغه که به زور باز می شه. واسه همین خطا زیاد میشه. اگه لیست دستی چند کیسه داخل سایت گذاشتم اونا تغییر می کنن. فایل اکسل اگه جلوی اسمتون با سیس متفوته ملاک سیس هستش. فایل خطا داره.
آقایون داداشا علت خاصی داره که تقریبا همه کیس های refuse از آنکارا هستند؟؟؟!!!!؟
از فایل اکسل آقای یسرنو دیدم الان
تشکر کنندگان: yesorno ، ebrahim1e ، SAMBAR ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، smpf ، nara ، mahyaaa ، farrokh33 ، Pariba
(2015-09-13 ساعت 17:22)mehdi_a_3084 نوشته:  دوستان تحلیلگر
من جمعه ظهر یه ایمیل به kcc دادم مبنی بر اینکه افسر سفارت قول دوماه به من داده ولی بجز ۱۰ August که یه پروسه آماری سفارت بوده هیچ تغییر و آپدیتی تو پروندم نمیبینم و همینطور سفارت ابوظبی جواب ایمیلهایی که از سه هفته قبلش اول هرفته میفرستم رو نمیدن.
خلاصه کلی قرقر کردم.
که گفته بود میتونی بری سفارت و پاستو تحویل بدی. و تو سیس آپدیت شدم ولی سایت ابوظبی تغییری نداد و رو آپدیت 20 جولای مونده بود.
درنهایت یه جواب به ایمیل اول صبح اون شخص فرستادم که امروز پاسپورتم رو براشون پیکاپ کردم و سه شنبه اونجا خواهد بود.

چون تازه ساعت ۱ بعد از ظهر آدرس سفارت ایمیل *** اومد که متنش هم متفاوت بود و کلی تر توضیح داده بود.
و همین طور سایت ابوظبی دقیقا ساعت ۴ و نیم به وقت امارات تازه آپدیت شد و اطلاعات کلیر من رو نشون داد.
من از سه هفته گذشته شنبه بعد از ظهر ها یک ایمیل به سفارت دادم ولی جوابی دریافت نکردم. ولی این جمعه شاید شانسی بود یا نه از دو جا پیام دریافت میکردم و از یکجا پیگیری هم میشدم.
درنهایت میتونم بگم که اداره مهاجرت آمریکا به نظر من ناشناخته ترین کارها و مراحل ازش سر میزنه.

ممنون بخاطر توضیحات کاملتون.
ایمیل رو به همون KCCDV@state.gov زدید؟
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، smpf ، nara ، mahyaaa ، farrokh33 ، Pariba
(2015-09-13 ساعت 16:54)MASTAN1 نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 16:19)khalilkhah نوشته:  این دوستان آیا با ایمیل آپ شدین یا آپ سفارته:
2015AS3052
2015AS2567
2015AS5809
2015AS5630
2015AS6745
2015AS6650
2015AS6429
2015AS5970
2015AS7252
2015AS7396

اگه سفارت باشه این هفته ابوظبی می خواهد گویا کولاک کنه
3052 صادر شده که

نصفه نیمست
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، smpf ، mahyaaa ، Pariba
(2015-09-13 ساعت 17:34)hrghoreshi نوشته:  

اگر همسرتون برنده اصلی بودن، بله این آپ میتونه مربوط به کلیری شما باشه . خواهش میکنم از ایمیل زدن به سفارت واهمه نداشته باشین و تا زمانی که جواب نگرفته اید ایمیل بزنید و وضعیت خودتون رو سوال کنید. من هیچ وقت شماره کیسمون رو در سایت سفارت مربوط به لیست کلیر ها ندیدم تا زمانی که خودم چندین بار ایمیل زدم و در نهایت جواب دادن که شما کلیر شده اید و میتونید بیایید و ویزاتون رو بگیرید و نیازی نیست که صبر کنید و اسمتون رو در سایت ببینید. خواهشن جدی بگیرین و رو در وایستی نکنید که حالا ممکنه ناراحت بشن یا بهشون بر بخوره. اینا فقط افکار اشتباه ما ایرونی ها هست و البته بخاطر تجربه های بدی که از رفتار کارمندان اداره جات ایران دیدیم... تعلل نکنید و هر کسی که دلواپس پرونده اش هست ایمیل بزنه.
ممنون .
منم دیدم آپ نشدم و خبری نشد به کنتاکی و سفارت ایمیل زدم و سوال کردم که وضعیتم چیه و نگرانم . جواب ندادند امیدوارم این آپم هم مال ایمیل نباشه
تشکر کنندگان: hamid99 ، SAMBAR ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، smpf ، mahyaaa ، Pariba
من جمعه ظهر یه ایمیل به kcc دادم مبنی بر اینکه افسر سفارت قول دوماه به من داده ولی بجز ۱۰ August که یه پروسه آماری سفارت بوده هیچ تغییر و آپدیتی تو پروندم نمیبینم و همینطور سفارت ابوظبی جواب ایمیلهایی که از سه هفته قبلش اول هرفته میفرستم رو نمیدن.
خلاصه کلی قرقر کردم.

چون تازه ساعت ۱ بعد از ظهر آدرس سفارت ایمیل *** اومد که متنش هم متفاوت بود و کلی تر توضیح داده بود.
و همین طور سایت ابوظبی دقیقا ساعت ۴ و نیم به وقت امارات تازه آپدیت شد و اطلاعات کلیر من رو نشون داد.

ببخشید متن ایمیل به زبان انگلیسی همراه با آدرس ایمیل را می نویسید
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: ehsan_pars ، SAMBAR ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، peyman55 ، smpf ، mahyaaa ، farrokh33 ، babak90 ، Pariba
خلاصه کلی قرقر کردم.

من می خوام ایمیل بدم شما از همون سایت ابوظبی ایمیل می دید؟ می شه لطفا راهنمایی کنید مراحل رو بگید ممنون می شم اگه متن رو هم برام بنویسید
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، smpf ، mahyaaa ، farrokh33 ، babak90 ، Pariba
(2015-09-13 ساعت 17:54)teele نوشته:  آقایون داداشا علت خاصی داره که تقریبا همه کیس های refuse از آنکارا هستند؟؟؟!!!!؟
از فایل اکسل آقای یسرنو دیدم الان

آقای یسرنو من کار واجب باهات دارم. ولی نمیتونم پیام خصوصی بفرستم چون تازه عضو شدم
چیکار کنم
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، smpf ، nara ، mahyaaa ، farrokh33 ، babak90 ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان