کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
دوستان عزیز چه کلیر شده و چه منتطر مثل ما
لطفا ما رو هم دعا کنید که ویزا رو بگیریم
با سپاس
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

(2015-09-13 ساعت 20:59)Alex 2014 نوشته:  آقا دعا کنین از فردا اول وقت هممون آپدیت و or بشیم وسپس رستگار بشیم .خدایا این جماعت منتظر رو ناامید نکن و درهای رحمتت رو همین امشب بگشا .آمین
همه انرژی مثبتتون رو از همین امشب برای دوستاتون روانه کنید دوستان .++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

آمین خدایا این همه انتظار و استرس رو ختم به خیر کن و همه دوستان با هم از این تاپیک بریم به تاپیک اولین سفر به امریکا
تشکر کنندگان: satan ، 2015reza ، sunn789 ، mordad ، nara ، teele ، SAMBAR ، mahyaaa ، دریای خروشان ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، babak90 ، بابراس ، Pariba
(2015-09-13 ساعت 20:59)Alex 2014 نوشته:  آقا دعا کنین از فردا اول وقت هممون آپدیت و or بشیم وسپس رستگار بشیم .خدایا این جماعت منتظر رو ناامید نکن و درهای رحمتت رو همین امشب بگشا .آمین
همه انرژی مثبتتون رو از همین امشب برای دوستاتون روانه کنید دوستان .++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ایشاله Alex جان
من که کلی منتظرم همه دوستان از جمله شما زودتر کلیر بشن با هم همسفر بشیم
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
دوستان کلییر شده.اپدیت شده. orشده و نشده لطفآ موقع دعای ساعت 11 مارو هم فراموش نفرمایید. محتاجیم به دعا.
جا داره یادی کنم از دوستان عزیزی مثل امین.ارسام.الکس و همه اونایی که بجز سربازی تو س هیچ گناهی ندارن و اسمشونو فراموش کردم
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
سلام دوستان
خدارو شكر نوبت من هم رسيد
شغل آزاد و مدرك غير حساس
خدمت در س پ ا ه
انتظار براى كلير ١٥٤ روز

با تشكر از تمامى دوستان مهاجرسرا و اين سايت فوق العاده مفيد
**2015AS22    
Issued 16-Sep-2015
Seattle
ﺗﻨﻬﺎ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺩﻧﯿﺎ: ﻫﺮﭼﯽ ﺑﺨﻮﺍﯼ ﻫﻤﻮﻥ ﻣﯿﺸﻪ Rolleyes
(2015-09-13 ساعت 12:23)yesorno نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 16:05)mehdi_a_3084 نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 14:46)yesorno نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 14:40)Setayesh_13642001@yahoo.com نوشته:  از بچه های س کسی تو این لیست هست؟؟؟

اگه به پرونده هاشون از سیس دسترسی داشتم جواب این سؤالم می دادم

البته دارم روی اینم کار میکنما قراره FBI به محض ورود به آمریکا به جرم بررسی های سایبری منو ببره چه خودمو تو رؤیاهام کلیر کردم، ویزامو گرفتم رفتم آمریکا

تو اون لیست که پیش بینی کردم آره هست
من 1348 سربازی س هستم.
راستی yes or no گرامی شیرینی محفوظه ولی مطمئنی از اینکه دوشنبه من میتونم پیکاپ کنم؟

شما که اطمینان می خواستی کوشی؟؟ سربازی س هم هستی دیگه بد تر. پایین صفحه «کاربران در حال بازدید این موضوع» رو ببین. همشون شیرینی می خوان. کووووووو رضا مدیر بیا بهش بگو ناپلئونی رو ....؟؟؟؟ Big Grin
مبارک باشه دوست گلم. بری دیگه تو این تاپیک نبینمت، خلوت بشه

(2015-09-13 ساعت 10:14)mehdi_a_3084 نوشته:  سلام و صبح بخیر
امروز راس ساعت ۸و 43 دقیقه ایمیل جهت تحویل پاس اومد و مدتش تا 22 سپتامبره.
یه آپدیت تو سیس اومد ولی سایت ابوظبی تغییری نکرده.
من هم تو راه آژانس برای پیکاپ کردن پاس هستم.
از ته دل آرزوی شادی رو طی چند روز آینده برای همه همراهان روزهای استرس دارم.

یادت باشه تو پست بالایی بهم شک کردی Big Grin تفاوت بین احساس دیروز و امروزت رو هیچوقت از خاطر نبر، مرز کوچک بین غم، دلهره و شادی
فردا دوشنبس مطمئنم میتونی پیک آپ کنی اما واسه شوخی بگم که مرز بین طرز نگاهت به من از دیروز تا امروز میشه بی معرفتی Big Grin ای بی معرفت شیرینی کووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو عکسشو بزار حداقل

(2015-09-12 ساعت 16:59)mordad نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 14:46)yesorno نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 14:40)Setayesh_13642001@yahoo.com نوشته:  از بچه های س کسی تو این لیست هست؟؟؟

اگه به پرونده هاشون از سیس دسترسی داشتم جواب این سؤالم می دادم

البته دارم روی اینم کار میکنما قراره FBI به محض ورود به آمریکا به جرم بررسی های سایبری منو ببره (چه خودمو تو رؤیاهام کلیر کردم، ویزامو گرفتم رفتم آمریکا )

تو اون لیست که پیش بینی کردم آره هست.

یه وقت خدایی نکرده ما رو پیش بینی نکنیا!
بابا جون مردیم ما به خدا گناه داریم. یه بارم بیا بگو بچه های قدیمیه آنکارا
همون طفلکیا که از دسامبر موندن این هفته کلیر میشن

شیرینی تو آماده کن توی این هفته ایشالا کلیری. لیست آخر صفحه رو می بینی؟ همشون خامه ای می خوان. Big Grin

(2015-09-12 ساعت 17:56)Setayesh_13642001@yahoo.com نوشته:  جناب yesorno کیس ماروهم چک کنین لطفا.خوش خبر باشید. Smile
7407

دوست گلم کیستون روال عادی داره، شرایطتون رو قبلاً گفتین اما خاطرم نیست. رفتم سراغ امضا دیدم شرایطون هست! اگه بچه ها شرایط کیس هاشون رو داخل امضا میزاشتن چقدر خوب بود. دست شما درد نکنه که این کارو کردین.

تا ۴شنبه صبر کنین و اگه خبری نشد پیام خصوصی بدین Smile

(2015-09-12 ساعت 21:37)omidkhazdooz نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 15:17)ben123 نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 12:50)yesorno نوشته:  من اومدم بالاخره!

سلام بر همه ی دوستای گلم

آقا مگه ۲ کلیر نشده بود؟

اگه نشده تا دو روز دیگه نامش میاد مبارکش باشه 2015AS2
شیرینی من یادت نره

تا ی ساعت دیگه پیش گویی می کنم
این دوتا هم که پریروز پیش گویی کردم کلیر شدن
2015AS1839
2015AS6257
خودشونم معرفی نکردنا

از الان شیرینی می گیرم پیش بینی می کنم.

yes or no جان کیس نامبر ۲ بعید میدونم مال ایران باشه چون جدول کارنتیای ۲۰۱۵ رو که دیدم توو سطر North America - BAHAMAS دفه اول تا ۳ رو کارنت کردن و هر ماه افزایش داشت و رسید به ۸. البته فک کنم. بازم شما بهتر به امور اگاهین.

سلام دوستان
من همیشه سایت را دنبال می کردم اما پیام نمی دادم
همون طور که yes or no گفت ما هم کلیر شدیم
اما جالب حالا که کلیر شدم تو رفتن به آمریکا شک اساسی کردم
نمی دونم وقتی این جا همه چیز ار جمله کار خیلی خوب و خونه و ماشین و ... همه رادارم چرا برتم اون جا از صفر شروع کنم ؟

اینقدر از دیشب تا الان صبر کردم که بتونم جواب شما رو بدم

ماها که می خوایم بریم
۱.یا داریم از یک سری مشکلات فرار می کنیم
۲. یا زندگی خوبی داریم و به دنبال زندگی ایده آل هستیم

شما جزو دسته دوم هستی و من جزو دسته اول.

آرمان های من واسه ی رفتن پیدا کردن اون چیزهایی هست که شما خوشبختانه توی کشور خودمون داری و شک ندارم اگه فقط کار خوب رو این طرف داشتم، مهاجرت نمی کردم.

من از بی تدبیری ها و بی فکری مملکت داران
از بیکاری که گریبان گیر اکثر جوون ها شده و من هم مستثنا نیستم چون هم پارتی ندارم هم اگه پارتی جایی جور کنن واسم، ازش استفاده نمی کنم.
از نگاه مردمی که وقتی می گم فوق لیسانس دانشگاه دولتی با معدل بالای 18.۵ هستم و رتبه اول دانشگاه، با حس دلسوزی نگاه می کنن و بعد افسوس می خورن
از همین هایی که افسوس می خورن و بعد می گن لابد خودش عرضه نداشته
از 18 سال عمری که در کنار تحصیل، مغازه داری کردم و تمام پس اندازم با نوسان قیمت ها به باد رقت
از اینکه پلک می زنم و شرایط و تمام محاسباتم عوض میشه و نمیشه اینجا یک لحظه ی بعدت رو پیش بینی کنی
از مردم دورویی (دور از جون همتون) که در بهترین شرایط و شاد ترین لحظه هاشون هم همیشه دنبال کسب درامد از اطرافیانشون هستن.
از اینکه مردم به شکل پول بهم نگاه کنن و اگه نقد نشم طرز نگاه عوض بشه
از دل شکسته پدرم که با تمام زحمت هاش، امیدی که تحصیل فرزندش داشت الان فرزندی داره که نتونسته مایه افتخارش باشه
از دین و دیانتی که چیزی جز وسیله ای برای کسب درآمد و کلاه برداری نشده
و ...
فرار می کنم میرم و می خوام جایی برم که
حس غربت رو با تمام وجودم درک کنم و سلولام بفهمن که غربت دونوعه یا بین هم زبون ها و هم خونات غریبی چون طرز فکرتون و نوع رفتارتون یکسان نیست یا بین مردمی غریبی که حتی درک زبانش هم برات سخته و جفتش زجر آوره
برم که فرزندم (اگه یه روزی داشتماWink) هرگز راه منو تکرار نکنه و از بعضی تعلیمات دور باشه و خودش انتخاب کنه که میخواد چجوری زندگی کنه

شما آرزوی الان من هستی. آرزوی من، آرزوی شما شاید رؤیای فردای من باشه. لطفاً جوری انتخاب کن که بتونی منو کمک کنی و الگوی من باشی.
باور دارم هیچایواینمیتونه کسی رو تشویق یا نهی کنه چون کسی جای کسی نیست و هرچقدر همو بشناسیم بازم نکته های ناگفته ای از مشکلات هست که بیان نمیشه. اما میشه هم فکری کرد و از همدیگه الگو گرفت. پس دوستای گلم شما ها که مهاجرت می کنین الگوی خیلی ها هستین. لطفاً الگوی خوبی باشین.
بچه ها با پست دیشب و امروزم حرفامو زدم دیگه هیچوقت تا آخرین روز کاری جز داده های آماری ندارم.

(2015-09-13 ساعت 06:11)Pariba نوشته:  Yes. Or . No عزىز خيلى خوب نوشتى . انشالا به زودى اين or جاى / را برات بگيره و هر چه زودتر کلير شى .
شما واقعيت ها را بيان کردى و اينها حرف دل خيلى از ماهاست .
خوشا به حال آ.م.ر.ى.ک.ا که افرادي مثل شما تصميم گرفتند که به آنجا وارد بشن.
(2015-09-13 ساعت 08:24)sunn789 نوشته:  سلام صبح همگی بخیر وخوشی امیدوارم روز خوبی داشته باشید
yesornoدرست میگن حرف دل خیلی از ماها هست خوش بحال عمه ریکا که جونایی باهوش و با استعداد رو میبره وباعث تاسف برای مملکت ماست که جوانایی مثل ایشون رو از دست میده ...ان شاالله که جواب شما هم میاد ممنون بابت تمام زحماتی که می کشید هر چه خدا بخواهد همان خواهد شد با ارزوی بهترین ها برای همه ی دوستان
(2015-09-13 ساعت 08:29)ریحانا نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 02:53)yesorno نوشته:  رضا جون اول گذاشتمش چون حرف دلم بود. بعد ديدم من خيلي زياده گويي ميكنم بر داشتم اما به فرمايش شما مجدد اينجا ميزارمش..................
....بياين بقيه رو شاد كنين...دل رهگذري رو با لبخندي ساده شاد كردن به نظرم نعمته....
از نظرمن این کارهایی بود که شما در کنار جدیتتون در تهیه آمار ، آنها را هم شوخی وار انجام دادید .
واقعا امیددارم همه شما دوستان قدیمی که حق تقدم دارید نسبت به ما کیس بالایی ها زودتر ویزاتونو بگیرید که بقیه هم تا پایان سپتامبر ویزاشونو بگیرند و بتونند ازش لذت ببرند.
(2015-09-13 ساعت 09:05)teele نوشته:  من سربازی معاف. مجرد. پزشک. شغل غیر دولتی. منم کلیرنس خوردم. لابد چون شغلم حساسه؟
نمدونم والا، فقط دعا میکنم هممون ویزا بگیریم. با دل خوش ازینجا بریم.
Yes or no حرف دل منم زدی.
بیاین قرار بزاریم، رفتیم اونور یه گروپ داشته باشیم منتظران کلیرنس ۲۰۱۵ که بالاخره ویزاشونو گرفتند!
و هیچوقت این جمع رو از دست ندیم.
من تازه عضو سایت شدم. ولی دو ماهه دارم پستا رو میخونم. هممون لیاقت گرفتن این ویزارو داریم. باز هم وقت هست.
(2015-09-13 ساعت 10:40)violets نوشته:  Sad ایشالا به حق علییییییییییی کلیر بشیییی
(2015-09-13 ساعت 10:41)SAMBAR نوشته:  یس و نو عزیزم داداش گلم وقتی متن قشنگت رو خوندم اشکم در اومد چند وقت بود فکر میکردم دیگه ادمها با هم صادق نیستند و همه جا پر از ریا و تزویر شده و دیگه کسی بدون چشم داشت نمیتونه کسی رو دوست داشته باشه ولی بچه های این تاپیک تمام فکرها و محاسبات من رو عوض کردند.
خدایا هزاران هزار بار شکرت که من رو با این انسانهای نازنین و خالص آشنا و همراه کردی خیلی دلم میخواد همتون رو از نزدیک ببینم.

ممنون بچه ها به امید اینکه روزی ناخواسته در دیار غربت همو ببینیم و با یه اتفاق خاطرات این روزا رو مرور کنیم و یه دنیا به این روزا بخندیم. نمیشد محبتتون رو بی جواب بزارم و در پاسخ گویی کوتاهی کنم. کاش تا آخر هفته کیس نامبر تک تکتون رو بزارم توی مهاجرسرا و کیف کنم. Big Grin

(2015-09-13 ساعت 11:24)mohsen64 نوشته:  سلام دوستان.من 28 جولای در ابوظبی مصاحبه داشتم و تا الان فقط ۱۰ آگوست آپ داستم اونم فقط در سایت سیس... در ضمن من فقط ۴ ماه در ارتش خدمت کردم و معاف.. کارمند بانک خصوصی هستم , به نظرتون نیاز هست ایمیل بزنم و پیگیری کنم؟

دوست خوبم جواب شما بین شادی بچه ها جا موند. امروز ایمیل بزن و کیست رو پیگیری کن. از ایمیل زدن واسه اولین بار کسی ضرر نکرده با دل قرص و امید ایمیل بزن حتماً. موفق شاد و سر زنده باشی

من سعی می کنم دیگه پست طولانی نزارم Sad اما قول نمیدم بگم
سلام دوست عزیز
واقعا میگن جانا سخن از زبان ما میگویی
منم شرایطم کاملا مثل شماس با مدرک فوق دانشگاه دولتی و معدل بالا بیکارم و رو به کار تو مغازه آوردم
من تو این مملکت هر روز زجر میکشم تو خیابون راه که میرم بی قانونی ملتو میبینم عذاب میکشم
درس خوندم به جایی برسم اما به هیچجا نرسیدم
نمیدونم خوشحال باشم یکی مثل من پیدا شده یا ناراحت
در هر صورت دوست من yesorno امیدوارم موفق باشی و مطمئن باش لیاقت تو بهتریناست و یقینا اونجا پیشرفت خواهی کرد
(2015-09-13 ساعت 21:42)hu24505 نوشته:  سلام دوستان
خدارو شكر نوبت من هم رسيد
شغل آزاد و مدرك غير حساس
خدمت در س پ ا ه
انتظار براى كلير ١٥٤ روز

با تشكر از تمامى دوستان مهاجرسرا و اين سايت فوق العاده مفيد

مبارك باشه ميشه بپرسم كدوم سفارت بودين؟
تشکر کنندگان: teele ، SAMBAR ، homayoon1972 ، ehsan_pars ، mahyaaa ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، Pariba
ای خدای بزرگ میدونم که همه ما رو میبینی و صدای همه رو میشنوی. میدونم که جواب همه رو میدی خدایا شکرت به خاطر ویزایی که بهمون میدی و همه نعمتهایی که نصیبمون کردی.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
سلام دوستان به نیابت ازطرف همه بچه های مهاجرسرا هم اکنون عازم حرم مطهر علی ابن موسی الرضا هستم ضمن تسلیت به ان حضرت دعاگوی همه شماهاهستم انشالله باتوجه وعنایت ان حضرت ـخداوند بزودی ارزوی همه مارا براورده کند
(2015-09-13 ساعت 18:58)teele نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 18:49)SAMBAR نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 17:08)violets نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 17:04)elmira esteghbal نوشته:  دوستاني كه كلير شديد لطفاً ما كه باقي مونديم رو فراموش نكنيد و ساعت ١١ شب ياد ما بياوفتيد امشب ميخوام برم ساعت ١١ حرم امام رضا و دعا كنم چون واقعاً تحمل هر يك ساعت از اين روزا واسم مشكل شده ...

المیرا جان بی زحمت حرم رفتی ما رو هم خیلی دعا کن ، ما هم باقیموندهٔ فوریه آنکارا هستیم،‌التماس دعا

المیرا خانم ما رو هم فراموش نکنید به امام رضا بگید که ما چشممون به لطفش هست و ازش بخواهید پیش خدا وساطت کنه. واقعا صبر کردن دیگه خیلی سخت شده.

سلام مارم به امام رضا برسون. المیرا خانم.... به کمکش احتیاج داریم...
منو هم دعا کنید ...بگو همون خانمی که روز ولادتتون مصاحبه داشت...منو یادش میاد
تشکر کنندگان: sunn789 ، Amir.AA ، teele ، ریحانا ، SAMBAR ، homayoon1972 ، mahyaaa ، HERMES7 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، babak90 ، Pariba
اقا میشه فردا روز به یاد موندنیه خیلی زیااااااااااااااد
نگران نباشید همه با هم کلیر میشیم نصفه نیمه ها غیر نصفه نیمه ها
اقا ویزا زیاده باید بدن اونا باید به 50000 برسن براشون مهمه
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
(2015-09-13 ساعت 22:02)ali_bf1 نوشته:  سلام دوستان به نیابت ازطرف همه بچه های مهاجرسرا هم اکنون عازم حرم مطهر علی ابن موسی الرضا هستم ضمن تسلیت به ان حضرت دعاگوی همه شماهاهستم انشالله باتوجه وعنایت ان حضرت ـخداوند بزودی ارزوی همه مارا براورده کند

علي جان التماس دعا.
اين روزا هممون بدجور به عنايت آقا امام رضا محتاجيم.
السلام عليك يا علي بن موسي الرضا
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: samirakn ، nara ، teele ، Manamehr ، SAMBAR ، 2015reza ، ali-2015 ، lighthouse ، M.d ، ehsan_pars ، mahyaaa ، HERMES7 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، babak90 ، Pariba
ابوظبی از ابتدای سپتامبر تاکنون 112 نفر را از مجموع 306 نفرش کلیر کرده (194 نفر باقی مانده اند) یعنی در کل می تواند 260 نفر را تا روز آخر (اگر ویزا تمام نشود) با این روند کلیر کند. الان به طور متوسط 13.6 نفر را در روز کلیر می کند اگر بتواند آن را به 15 نفر برساند همه کلیر خواهند شد.
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
دوستان سلام ،شامگاه به کام
دوستان عزیز کیس نامزد من امروز به تاریخ 13 سپتامبر اپ داشتن میخواستم بدونم این اپ در پاسخ به میل های پیگیری ما هستش یا اینکه ممکنه اپ اصلی باشه، این در صورتی هستش که ما هیچ میلی از ابوظبی مبنی بر پاسخ به درخواست پیگیریمون دریافت نکردیم فقط به تاریخ امروز اپ داشتیم اگر دوستانی با تجربه هستن پاسخگو باشند ممنون میشم در ضمن / به or تغییر نکرده...
شب ارومی رو براتون ارزومندم.

تشکر کنندگان: nara ، teele ، homayoon1972 ، ehsan_pars ، mahyaaa ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، babak90 ، SAMBAR ، Pariba
(2015-09-13 ساعت 20:51)nara نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 10:28)areb1356 نوشته:  خوب دوستان عزیز
اونهایی که آمار کلیرنسهای ابوظبی رو پیگیری می کنن
این کل کیسهای مانده ابوظبی بر اساس آخرین فایل دوستمون YesorNo
اگه ایرادی هست بفرمایین تا اصلاح کنم.
[عکس: jzGhL.png]

اینم برای اونهایی که میگفتن کسی شماره ما رو اعلام نمیکنه Big Grin

دوست عزیز...ممنون .. چرا اما من تو این شماره نیستم....ابوظبی 71xx ...مصاحبه 26 اگوست...وضعیت AP
میشه لطفا یکی از پیشکسوتان جواب منو بده ....نکنه من کلیر شدم خبر ندارم...Big Grin
تشکر کنندگان: teele ، homayoon1972 ، mahyaaa ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، SAMBAR ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان