کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-13 ساعت 18:35)elmira esteghbal نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 18:33)2015reza نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 17:04)elmira esteghbal نوشته:  دوستاني كه كلير شديد لطفاً ما كه باقي مونديم رو فراموش نكنيد و ساعت ١١ شب ياد ما بياوفتيد امشب ميخوام برم ساعت ١١ حرم امام رضا و دعا كنم چون واقعاً تحمل هر يك ساعت از اين روزا واسم مشكل شده ...

الميرا خانم ، محتاج دعا. حتما منو هم ياد كنيد. رضا يادتون باشه .... رضا در حرم امام رضا، ديگه فراموشتون نمي شه. سپاس.

چشم...
المیرا جان سلام ما رو هم در دعای امشبتون فراموش نکنید خیلی ممنونم.
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان: ریحانا ، Alex 2014 ، SAMBAR ، teele ، smpf ، ARSAMNEW ، mordad ، nara ، mahyaaa
دوستان عزیز .
هر چند کلیر شدم و لی هنوز نصف دلم اینجا جا مونده و دلم با شماست . مطمئن باشین تا این نصفه رو هم بر ندارم و با خودم نبرم از اینجا دل نمی کنم .
از جان طمع بریدن آسان بود و لیکن مشکل توان بریدن از دوستان جانی
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

(2015-09-13 ساعت 20:00)mfte.teacher نوشته:  دوستان عزیز .
هر چند کلیر شدم و لی هنوز نصف دلم اینجا جا مونده و دلم با شماست . مطمئن باشین تا این نصفه رو هم بر ندارم و با خودم نبرم از اینجا دل نمی کنم .

ممنون میشم متن و فرمت ایمیل رو اینجا برامون بزاری تیچر جان.
کیس نامبر: 2015AS4XXX>تعداد اعضای کیس: دو نفر > سفارت: آنکارا که به ابوظبی تغییر دادن> ارسال فرم ها: 30 jun> کارنت: 10 february> مصاحبه : 26 آپریل> خانم یکضرب و من AP > کلیر : 20 سپتامبر
تشکر کنندگان: ریحانا ، SAMBAR ، teele ، smpf ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، mordad ، nara ، mahyaaa ، babak90 ، بابراس ، Pariba
(2015-09-13 ساعت 16:39)teele نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 16:34)ریحانا نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 16:29)teele نوشته:  من میترسم ایمیل بزنم بدتر بشه، نمدونم اصلا ایمیل زدن اثری توو پیگیری پرونده مون داره؟!؟

کدوم سفارتید؟

ابوظبی

ابوظبی را نمیدونم ظاهرا دوستان نوشتند بعد چندبارایمیل زدن پاسخ میدهند بهرحال سفارت ارمنستان هردفعه جواب داد
ضمنا دوست عزیز پیشنهاد میکنم اگر خواستید ایمیل بزنید اولین روزکاری سفارتتون که یکشنبه صبحه ایمیل بزنیداینجوری ایمیلتون در ابتدای لیست ایمیلهاقرارمیگیره روش
last in first out عملا جواب میده . موضوع را هم هیجانی انتخاب کنید مثلا بنویسید pleast answer me it is important و از این جور چیزهاWinkضمن اینکه میفهمید آپی که در صبح تا حدود4 عصر در سی اک ایجادشده از بابت ایمیلتون هست. موفق باشید
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: SAMBAR ، teele ، smpf ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، sunn789 ، nara ، mahyaaa ، babak90 ، بابراس ، Pariba

بنظرمن همه مان با گرفتن ویزامون حس نصفه نیمه بودن میکنیم تاروزی که همه دوستان مهاجرسرایی مان کلیر و ویزابگیرند.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: SAMBAR ، teele ، smpf ، Alex 2014 ، areb1356 ، homayoon1972 ، parastoo23 ، ARSAMNEW ، Arshia2000 ، mordad ، nara ، Amir.AA ، ben123 ، mahyaaa ، babak90 ، Pariba
(2015-09-13 ساعت 20:02)peyman55 نوشته:  

ممنون میشم متن و فرمت ایمیل رو اینجا برامون بزاری تیچر جان.
به نظر من ایمیل زدن فرمت خاصی تو این جور موارد نداره. چون هر کسی یه مشکلی داره و میخاد با ایمیل مسئله ای رو که آفیسر در مورد کیسش بهش دقت نکرده رو برجسته سازی می کنه.
شمام رو جفت شمام . مشکل تون رو تو خصوصی برام بنویسین . حتما براتون می نویسم . البته برای اینکه بد قول نشم. فردا صبح براتون 100% می نویسم .

من خودم فکر می کنم هر چند بهم جوابی ندادن . اما تمرکز روی این مسئله که بابا من قبلا کلیر شده بودم و بازم منو به آپ برگردوندن خیلی به نفعم شد و فقط رو اون مانور دادم . هرچند جناب قریشی به این مسئله معتقد نیست .
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر

تشکر کنندگان: ebrahim1e ، SAMBAR ، teele ، َalikh ، smpf ، Alex 2014 ، ریحانا ، ARSAMNEW ، Arshia2000 ، m.ghoreishi ، sunn789 ، mahyaaa ، farrokh33 ، babak90 ، بابراس ، Pariba
دوستان عزیزوگرامی با درود فراوان،دراین شب عزیز شهادت امام جواد(ع)در دعا ونیایش شبانه ساعت 11 یاد همه دوستان چشم انتظار و مضطربمان باشیم
این دعا البته و صدرصد با توفیق اجابت از درگاه الهی بسویمان بازخواهدگشت.خدایا به بزرگی و توانائیت قسم همه ما منتظران لاتاری 2015 را درهمین هفته دلشاد بگردان.آمین یا رب العالمین
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
(2015-09-13 ساعت 20:03)ریحانا نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 16:29)teele نوشته:  من میترسم ایمیل بزنم بدتر بشه، نمدونم اصلا ایمیل زدن اثری توو پیگیری پرونده مون داره؟!؟

کدوم سفارتید؟

ابوظبی

ابوظبی را نمیدونم ظاهرا دوستان نوشتند بعد چندبارایمیل زدن پاسخ میدهند بهرحال سفارت ارمنستان هردفعه جواب داد
ضمنا دوست عزیز پیشنهاد میکنم اگر خواستید ایمیل بزنید اولین روزکاری سفارتتون که یکشنبه صبحه ایمیل بزنیداینجوری ایمیلتون در ابتدای لیست ایمیلهاقرارمیگیره روش
last in first out عملا جواب میده . موضوع را هم هیجانی انتخاب کنید مثلا بنویسید pleast answer me it is important و از این جور چیزهاWinkضمن اینکه میفهمید آپی که در صبح تا حدود۴ عصر در سی اک ایجادشده از بابت ایمیلتون هست. موفق باشید

خیلی خیلی ممنون از راهنماییتون ریحانا خانوم
تشکر کنندگان: smpf ، Alex 2014 ، ریحانا ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، mahyaaa ، Pariba
(2015-09-13 ساعت 20:11)teele نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 20:03)ریحانا نوشته:  

کدوم سفارتید؟

ابوظبی

last in first out عملا جواب میده . موضوع را هم هیجانی انتخاب کنید مثلا بنویسید pleast answer me it is important و از این جور چیزهاWinkضمن اینکه میفهمید آپی که در صبح تا حدود۴ عصر در سی اک ایجادشده از بابت ایمیلتون هست. موفق باشید

خیلی خیلی ممنون از راهنماییتون ریحانا خانوم

من تقریبا کل هفته پیش و هفته اونورترش رو هم ایمیل زدم برای ابوظبی اما یه جواب خشک و خالی هم بهمون ندادن . اما امروز فک کنم چون داشتن ایمیل های ما رو میزدن به ایمیل عده ای از دوستان جواب دادن .

تشکر کنندگان: smpf ، Alex 2014 ، areb1356 ، teele ، ریحانا ، ARSAMNEW ، Arshia2000 ، nara ، SAMBAR ، mahyaaa ، babak90 ، Pariba
(2015-09-13 ساعت 19:22)Alex 2014 نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 19:15)1362amin1362 نوشته:  الميرا جان. براي من هم دعا كن لطفاً. محتاجيم به دعاي سبز همه دوستان در ساعت ١١ شب. دعاي خير همه بدرقه راه همه

در صورت امکان این حقیر رو هم دعا کنین و از آقا بخواین مارو بطلبه بریم پا بوس .ای خدا .......

لطفا یه لیست تهیه کنید ما رو هم دعا کنید..
همه التماس دعا دارن
ممنون
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، Alex 2014 ، teele ، homayoon1972 ، ریحانا ، mordad ، nara ، SAMBAR ، mahyaaa ، حاجی واشنگتن ، smpf ، moj21 ، Pariba
(2015-09-13 ساعت 20:17)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 19:22)Alex ۲۰۱۴ نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 19:15)1362amin1362 نوشته:  الميرا جان. براي من هم دعا كن لطفاً. محتاجيم به دعاي سبز همه دوستان در ساعت ١١ شب. دعاي خير همه بدرقه راه همه

در صورت امکان این حقیر رو هم دعا کنین و از آقا بخواین مارو بطلبه بریم پا بوس .ای خدا .......

لطفا یه لیست تهیه کنید ما رو هم دعا کنید..
همه التماس دعا دارن
ممنون

چشم حتماً...
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، ARSAMNEW ، Arshia2000 ، sunn789 ، nara ، SAMBAR ، mahyaaa ، smpf ، Pariba
(2015-09-13 ساعت 10:28)areb1356 نوشته:  خوب دوستان عزیز
اونهایی که آمار کلیرنسهای ابوظبی رو پیگیری می کنن
این کل کیسهای مانده ابوظبی بر اساس آخرین فایل دوستمون YesorNo
اگه ایرادی هست بفرمایین تا اصلاح کنم.
[عکس: jzGhL.png]

اینم برای اونهایی که میگفتن کسی شماره ما رو اعلام نمیکنه Big Grin

دوست عزیز...ممنون .. چرا اما من تو این شماره نیستم....ابوظبی 71xx ...مصاحبه 26 اگوست...وضعیت AP
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، ARSAMNEW ، teele ، mahyaaa ، smpf ، Pariba
(2015-09-13 ساعت 20:51)nara نوشته:  

دوست عزیز...ممنون .. چرا اما من تو این شماره نیستم....ابوظبی 71xx ...مصاحبه 26 اکوست...وضعیت AP

من هم نیستم **74
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، teele ، mahyaaa ، smpf ، Pariba
آقا دعا کنین از فردا اول وقت هممون آپدیت و or بشیم وسپس رستگار بشیم .خدایا این جماعت منتظر رو ناامید نکن و درهای رحمتت رو همین امشب بگشا .آمین
همه انرژی مثبتتون رو از همین امشب برای دوستاتون روانه کنید دوستان .++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
(2015-09-13 ساعت 20:54)parsa84 نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 20:51)nara نوشته:  

دوست عزیز...ممنون .. چرا اما من تو این شماره نیستم....ابوظبی 71xx ...مصاحبه 26 اکوست...وضعیت AP

من هم نیستم **74

سلام. يه فايل جديد دارم اماده ميكنم. مصاحبه هاي اخر اكوست و اول سبتامبر ناقصه. فردا ايشالا

کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: ehsan_pars ، mahyaaa ، َalikh ، Alex 2014 ، smpf ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان