کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-13 ساعت 23:41)Setayesh_13642001@yahoo.com نوشته:  سلام دوستان یه سوالی دارم ایا برای سپتانبر هم هر سفارتی تعداد ویزای مشخصی داره؟ایا کسی از تعداد ویزاهای صادر شده سپتامبر پارسال در ابوظبی اطلاعی داره.میخوام بدونم 190نفری که موندن میتونن ویزا بگیرن در صورت کلییر شدن.ممنون
دوست عزیز
الان کسی نمیتونه چیزی با دقت بگه فقط اینه که همه تحلیلهایی که توی این مدت شده نشون میده که ویزا کم نمیاد
واقعا امسال تا ثانیه های اخر هم باید ویزا صادر کنند
یکی از دوستان گفته مهم نیست که ویزا بخوره توی پاستون اونها میتونن ویزا رو تایید کنند و بعد از 30 سپتامبر بزنن کما اینکه برای بعضی موارد اینطوری بوده

فقط انرژی مثبتمون رو حفظ کنیم تمومه کار کارئنات حساب و کتاب داره

(2015-09-14 ساعت 00:13)joybar نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 23:59)آسماني نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 23:55)Siamak.k نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 23:29)Manamehr نوشته:  دوستان برای منو همسرم و دختر کوچولومون هم دعا کنید لطفا.

با آرزوی موفقیت برای شما و همه دوستان منتظر

امیدوارم هر چه زودتر کلیر بشید
هم شما هم تمام دوستان منتظر

ماشالا به غيرت بچه هاي ٢٠١٦ كه مدام دارن به اين تاپيك انرژي ميدن، درود بر شما، منم واسه همتون همين آرزوهارو مي كنم.
دوستان عزیز من امروز سفارت ابوظبی بودم. نسبت به روز مصاحبه بسیار خلوت بود. در ضمن ابوظبی اینروزها جواب ای میل را نمیدهد. چون مشغول کلیر کردن هستند. به امیل ما هم جوابی نداده بودند. وسرانجام کلیر شدیم.و یک نکته دیگه هم باید بگم که درسته که اخرین مهلت سی ام سپتامبر هست ولی با توجه به موجود بودن ویزا تا ثانیه های اخر سی ام نیز حتی بدون اطلاع شما میتونند ویزا ایشیو و پرینت کنند وبعداز سی ام سپتامبر مثلا میگن تا ده اکتبر بیایید ویزاتون را بگیرید. مهم تاریخ صدور ویزا هست نه تاریخ زدن داخل پاسپورت کما اینکه ماههای قبل هم در روز های اخر اینکار را کردند. پس امیدوار باشید تا ثانیه های اخر سی سپتامبر. انشاله که همه تون ویزا بگیرید.
بله به نظر من هم تحلیلتان درست است
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: sunn789 ، reasonable ، teele ، ARSAMNEW ، nara ، smpf ، ریحانا ، babak90 ، Alex 2014 ، بابراس ، لطف اله ، mahyaaa ، Pariba
سلام صبح دوستان به خير و شادي و كليري و هلويي و البالويي
مثل طعم البالو ترش كه فكر ميكنيم شيرينه و وقتي ميخوريم يه لذت خاصي و تجربه ميكنيم و چشامون رو مينديم
اميدوارم همتون طعم كلير شدن و گرفتن ويزا بچشيد اين هفته و نهايتا تا اخر سپتامبر

واسهعععع قبولي هممون
هيبييييييب ههههههههههورررررررا
روزتون افتابي شبتون اپ طلايي
+++++++++++++++++++++++++++
سلام و صبح همگی بخیر
به امید روزی با آپ های طلایی برا هممون... ????
تشکر کنندگان: sunn789 ، humsun ، ARSAMNEW ، nara ، smpf ، 2015reza ، ریحانا ، babak90 ، Alex 2014 ، mordad ، بابراس ، SAMBAR ، mahyaaa ، Pariba
دوستان
شرمنده اینجا میپرسم برای گرفتن ویزا دیگه فقط پاسها رو باید ببریم؟ هیچ چیز دیگه ای نمیخواد؟ مدارک پزشکی و ....
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، nara ، smpf ، teele ، babak90 ، Alex 2014 ، SAMBAR ، mahyaaa ، Pariba
(2015-09-13 ساعت 21:37)m.ghoreishi نوشته:  دوستان کلییر شده.اپدیت شده. orشده و نشده لطفآ موقع دعای ساعت 11 مارو هم فراموش نفرمایید. محتاجیم به دعا.
جا داره یادی کنم از دوستان عزیزی مثل امین.ارسام.الکس و همه اونایی که بجز سربازی تو س هیچ گناهی ندارن و اسمشونو فراموش کردم

قریشی جان ممنون که به یاد ما بود ایشالا اول شما که پیشکسوتی بعدشم ما همه با هم کلیریمون جشن بگیرم .. می خوایم چارتر بگیریم کسی جا نمیمونه++++++++++++++++++++
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: smpf ، teele ، 2015reza ، ریحانا ، babak90 ، Alex 2014 ، mordad ، بابراس ، m.ghoreishi ، SAMBAR ، mahyaaa ، Pariba
(2015-09-14 ساعت 07:22)houshym نوشته:  دوستان
شرمنده اینجا میپرسم برای گرفتن ویزا دیگه فقط پاسها رو باید ببریم؟ هیچ چیز دیگه ای نمیخواد؟ مدارک پزشکی و ....
دوستان
لطفا جواب بدید
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، nara ، smpf ، teele ، babak90 ، Alex 2014 ، SAMBAR ، mahyaaa ، Pariba
(2015-09-14 ساعت 01:07)joybar نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 00:27)areb1356 نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 00:13)joybar نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 23:59)آسماني نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 23:55)Siamak.k نوشته:  
با آرزوی موفقیت برای شما و همه دوستان منتظر

امیدوارم هر چه زودتر کلیر بشید
هم شما هم تمام دوستان منتظر

ماشالا به غيرت بچه هاي ٢٠١٦ كه مدام دارن به اين تاپيك انرژي ميدن، درود بر شما، منم واسه همتون همين آرزوهارو مي كنم.
دوستان عزیز من امروز سفارت ابوظبی بودم. نسبت به روز مصاحبه بسیار خلوت بود. در ضمن ابوظبی اینروزها جواب ای میل را نمیدهد. چون مشغول کلیر کردن هستند. به امیل ما هم جوابی نداده بودند. وسرانجام کلیر شدیم.و یک نکته دیگه هم باید بگم که درسته که اخرین مهلت سی ام سپتامبر هست ولی با توجه به موجود بودن ویزا تا ثانیه های اخر سی ام نیز حتی بدون اطلاع شما میتونند ویزا ایشیو و پرینت کنند وبعداز سی ام سپتامبر مثلا میگن تا ده اکتبر بیایید ویزاتون را بگیرید. مهم تاریخ صدور ویزا هست نه تاریخ زدن داخل پاسپورت کما اینکه ماههای قبل هم در روز های اخر اینکار را کردند. پس امیدوار باشید تا ثانیه های اخر سی سپتامبر. انشاله که همه تون ویزا بگیرید.
ضمن تبریک مجدد.
به شما گفتن چه روزی برای گرفتن ویزا مراجعه کنین؟
با سلام ، به همه میگفتن پنج شنبه بیاید برای گرفتن پاس هاتون ، من گفتم اگه میشه چهارشنبه بیام گفت میتونید بیاید اگه اماده بود بگیرید. بعد که رسید بهم داد دیدم روش تارخ چهارشنبه را زده. من هم تصمیم دارم سیس را چک کنم اگه ایشود شدم چهارشنبه برم واگرنه همون پنج شنبه خواهم رفت. یک نکته جالب اینکه ظاهرا دوستانی بدون اینکه ای میل کلیری را بگیرند پاس هاشون داده بودند خانم لیدر که بده به سفارت ، شاید باداباد ؟!! وقتی خانم لیدر که توسط کارمندان هم شناخته شده هست. چندتا پاس داد به کانتر مربوط ، اون خانم بهش گفت چرا همینطوری پاس اوردیدی ما که ای میل نزدیم برای این کیس ها اون بنده خدا هم گفت واله من خبر ندارم . فقط فرستادن گفتن ببر سفارت.! !!خوب شایددوستان فکر کردن که روزهای اخری دیگه معطل بلیط وویزا نشن و فوری تحویل بدن حتی بدون ای میل کلیری ؟! ، ، انشاله که انها هم کلیر بشن .و پاس هاشون دیگه برنگردونند.

ببخشید, سفارت ویزاهای بدون ایمیل را گرفت یا پس داد؟
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، smpf ، teele ، babak90 ، Alex 2014 ، بابراس ، SAMBAR ، mahyaaa ، Pariba
(2015-09-14 ساعت 07:34)houshym نوشته:  
دوستان
لطفا جواب بدید
کسی نظری نداره؟
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، smpf ، teele ، Alex 2014 ، SAMBAR ، mahyaaa ، Pariba
(2015-09-14 ساعت 07:41)houshym نوشته:  
دوستان
لطفا جواب بدید
کسی نظری نداره؟

پاس ها همراه با اون برگه آبی که معرف چک امنیتی شما که روز مصاحبه افسر به شما داد, مدارک پزشکی برای افرادی است که بیشتر از 6 ماه در چک بودند, موفق باشید, درضمن ایمیل کلیری هم هست, هرچند دم در خودشان چک می کنند
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: smpf ، teele ، 2015reza ، babak90 ، mordad ، Alex 2014 ، بابراس ، m.ghoreishi ، SAMBAR ، mahyaaa ، Pariba
دوستان
لطفا جواب بدید
کسی نظری نداره؟

سلام هوشیم جان تا اونجا که من میدونم پاسپورت برگه ابی و اگر ایمیلی زدند بهتون ایمیل کلیری ولی تو ایروان فکنم ایمیل نمیزنند
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: smpf ، teele ، ریحانا ، babak90 ، mordad ، Alex 2014 ، m.ghoreishi ، SAMBAR ، mahyaaa ، Pariba
دوستان, فکر کنم مصاحبه ها تمام شده چونکه آمار اقیانوسیه را نگاه می کردم (از ما 8 ساعت جلوتر هستند) هیچ مصاحبه ای ثبت نشده ولی دارند کلیر می کنند. با این هیچ از لحاظ تعداد ویزا جای هیچ گونه نگرانی نیست
(2015-09-14 ساعت 07:44)khalilkhah نوشته:  
دوستان
لطفا جواب بدید
کسی نظری نداره؟

پاس ها همراه با اون برگه آبی که معرف چک امنیتی شما که روز مصاحبه افسر به شما داد, مدارک پزشکی برای افرادی است که بیشتر از ۶ ماه در چک بودند, موفق باشید, درضمن ایمیل کلیری هم هست, هرچند دم در خودشان چک می کنند
اخه ارمنستان ای میل نمیزنه
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، smpf ، teele ، ریحانا ، babak90 ، mordad ، Alex 2014 ، SAMBAR ، mahyaaa ، Pariba
(2015-09-14 ساعت 07:48)houshym نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 07:44)khalilkhah نوشته:  
دوستان
لطفا جواب بدید
کسی نظری نداره؟

پاس ها همراه با اون برگه آبی که معرف چک امنیتی شما که روز مصاحبه افسر به شما داد, مدارک پزشکی برای افرادی است که بیشتر از ۶ ماه در چک بودند, موفق باشید, درضمن ایمیل کلیری هم هست, هرچند دم در خودشان چک می کنند
اخه ارمنستان ای میل نمیزنه

درسته ایمیل نمیزنه همین مدارک کافیه ... ایشالا مبارک باشه
تشکر کنندگان: ariana80 ، teele ، mordad ، Alex 2014 ، SAMBAR ، mahyaaa ، smpf ، Pariba
دوستان
لطفا جواب بدید

نه نميخواد ...اما من اگه كلير بشم، براي اطمينان خاطر نامه اي كه افيسر روز مصاحبه داد، نامه دوم كه تاريخ مصاحبه رو داره و ترجمه شناسنامه و عكس هم همرام ميبرمRolleyes
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، teele ، mordad ، Alex 2014 ، mahyaaa ، smpf ، Pariba
(2015-09-13 ساعت 21:22)babak12 نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 20:59)Alex ۲۰۱۴ نوشته:  آقا دعا کنین از فردا اول وقت هممون آپدیت و or بشیم وسپس رستگار بشیم .خدایا این جماعت منتظر رو ناامید نکن و درهای رحمتت رو همین امشب بگشا .آمین
همه انرژی مثبتتون رو از همین امشب برای دوستاتون روانه کنید دوستان .++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ایشاله Alex جان
من که کلی منتظرم همه دوستان از جمله شما زودتر کلیر بشن با هم همسفر بشیم

بابک جان سلام
خیلی خوشحال شدم دیدم اینجا اومدی ، منو ببخش رفیق سری بهت نزدم .ما تو این دو سال خاطرات انتظار خیلی داشتیم .ممنون از لطفت انشاله همه دوستان از این تاپیک کلیر بشن و خوشحالمون کنن .
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، teele ، ریحانا ، babak90 ، mordad ، ebrahim1e ، m.ghoreishi ، nara ، SAMBAR ، mahyaaa ، babak12 ، smpf ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان