کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
خدايا امروز منتظرتم ......
دستم رو بگير
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: لطف اله ، samirakn ، s.zare ، 2015reza ، humsun ، ARSAMNEW ، M.d ، teele ، Alex 2014 ، ریحانا ، babak90 ، nara ، homayoon1972 ، Manamehr ، SAMBAR ، mahyaaa ، Pariba
(2015-09-14 ساعت 08:42)Alex 2014 نوشته:  ریحانا جان دعا کن کیس ما رو هم اعلام کنند امروز ، خیلی دلهره دارم .

منم از همین لحظه به دلهره مبتلا شدمWink ولی تا باشه از این دلهره ها .
خوبه حالا من با آپ 10 سپتامبر همسرم کلی جیغ و ویغمو توخونه کردم وگرنه الان سرکارم چطور میتونستم با موضوع کلیرشدنمون، عکس العمل درخور سنم نشون بدم؟!!!!!Big Grin
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: humsun ، ARSAMNEW ، sunn789 ، M.d ، teele ، APOLO5321 ، Alex 2014 ، 2015reza ، babak90 ، m.ghoreishi ، nara ، homayoon1972 ، mahyaaa ، SAMBAR ، بابراس ، samane1363 ، Pariba
صبح همه بخير. انگار اين دلهره فراگيره. من هم امروز با استرس از خواب بيدار شدم. اميدوارم اين استرس ها به نتيجه مطلوب برسه.
اين هفته خيلي ها از اين تاپيك رفتني هستند. شكي نيست.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
سلام دوستان
ببخشيد ميدونم كه اين تاپيك جاي پرسيدن اين سوال نيست ولي تنها تاپيك فعال سايت تقريبا همينه
من به همراه خونواده چهارشنبه داريم ميريم واشنگتن(ايشالا اگه خدا بخواد). من هزينه گرين كارت را بوسيله سايت جديد پرداخت كرد. آيا براي سوشال نامبر و يا گرين كارت قبل از رفتن و يا زمان استقرار در اونجا بايد كار خاصي انجام بدم؟ فرم خاصي پر كنم؟ محل خاصي برم؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد. روزهاي خوبي براي همه ارزو ميكنم.
كيس نامبر : 6xxx
تاريخ مصاحبه: هفتم جولاي 2015
تعداد: 4 نفر
خدمت: ارتش
سفارت: آنكارا
كلير: 17 آگوست 2015 (چهار نفر)
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، babak90 ، nara ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، SAMBAR ، بابراس ، Pariba
(2015-09-14 ساعت 00:13)joybar نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 23:59)آسماني نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 23:55)Siamak.k نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 23:29)Manamehr نوشته:  دوستان برای منو همسرم و دختر کوچولومون هم دعا کنید لطفا.

با آرزوی موفقیت برای شما و همه دوستان منتظر

امیدوارم هر چه زودتر کلیر بشید
هم شما هم تمام دوستان منتظر

ماشالا به غيرت بچه هاي ٢٠١٦ كه مدام دارن به اين تاپيك انرژي ميدن، درود بر شما، منم واسه همتون همين آرزوهارو مي كنم.
دوستان عزیز من امروز سفارت ابوظبی بودم. نسبت به روز مصاحبه بسیار خلوت بود. در ضمن ابوظبی اینروزها جواب ای میل را نمیدهد. چون مشغول کلیر کردن هستند. به امیل ما هم جوابی نداده بودند. وسرانجام کلیر شدیم.و یک نکته دیگه هم باید بگم که درسته که اخرین مهلت سی ام سپتامبر هست ولی با توجه به موجود بودن ویزا تا ثانیه های اخر سی ام نیز حتی بدون اطلاع شما میتونند ویزا ایشیو و پرینت کنند وبعداز سی ام سپتامبر مثلا میگن تا ده اکتبر بیایید ویزاتون را بگیرید. مهم تاریخ صدور ویزا هست نه تاریخ زدن داخل پاسپورت کما اینکه ماههای قبل هم در روز های اخر اینکار را کردند. پس امیدوار باشید تا ثانیه های اخر سی سپتامبر. انشاله که همه تون ویزا بگیرید.

اولاً بهتون تبريک مي گم، ثانياً ممنون از اطلاعات خوب و اميد وار کننده اي که دادين. انشاء ا... که امسال کسي پشت سد کليرنس نمونه.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: APOLO5321 ، Alex 2014 ، ریحانا ، babak90 ، nara ، ARSAMNEW ، homayoon1972 ، teele ، mahyaaa ، SAMBAR ، بابراس ، Pariba
تو ای خدا ...
تکراری ترین "حضور" زندگی هستی!
ما عجیب به آغوشت از آن سوی فاصله ها خو گرفته ایم...!
خو گرفته ایم؛
به آبی آسمانت...
به اجابت های بی شمارت...
به بخشش های سخاوتمندانه ات...
خو گرفته ایم؛
به تماشا کردن...
به بوییدن گلهایی که هر بهار برایمان می فرستی...
به آفتابی که هر صبح به ما هدیه می دهی...

می گویند: چشمه ها در جاری شدن و علفها در سبز شدن معنی پیدا می کنند...!
کوه ها با قله ها و دریا ها با موج...!

و همه انسانها با عشق...!
پس قلبمان را پذیرا باش و نوازشت را از ما نگیر...

سلاااااااااااام به بهترین همراهان این روزهای پراسترس

روزتون سرشار از نگاه پر مهر خداوند Smile
ابوظبی،هفته دوم دسامبر،آخرین آپدیت همسرم: 22 آپریل
نصفه و نیمه

گر نگهدار من آن است که من می دانم ،شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد.
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، 2015reza ، ریحانا ، babak90 ، m.ghoreishi ، nara ، ARSAMNEW ، homayoon1972 ، teele ، mahyaaa ، SAMBAR ، بابراس ، Pariba ، matin86
(2015-09-14 ساعت 09:18)ican2015 نوشته:  سلام دوستان
ببخشيد ميدونم كه اين تاپيك جاي پرسيدن اين سوال نيست ولي تنها تاپيك فعال سايت تقريبا همينه
من به همراه خونواده چهارشنبه داريم ميريم واشنگتن(ايشالا اگه خدا بخواد). من هزينه گرين كارت را بوسيله سايت جديد پرداخت كرد. آيا براي سوشال نامبر و يا گرين كارت قبل از رفتن و يا زمان استقرار در اونجا بايد كار خاصي انجام بدم؟ فرم خاصي پر كنم؟ محل خاصي برم؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد. روزهاي خوبي براي همه ارزو ميكنم.

سلام،خير فقط اگر بخواين ميتونيد ١٦٥ دلار را اينجا پرداخت كنيد يا بزاريد وقتي رفتيد از اونجا پرداخت كنيد و ديگه كاري نيست از ايران انجام بدين
و روزي كه رسيدين بايد برويد اداره سوشيال و ما بقي كارها .....
تاپيك اولين سفر را بخونيد كاملا متوجه ميشين
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، ریحانا ، ARSAMNEW ، babak90 ، nara ، homayoon1972 ، mahyaaa ، teele ، بابراس ، samane1363 ، Pariba
[quote='ican2015' pid='660598' dateline='1442206083']
سلام دوستان
[/quote
به سلامتی انشا الله موفق باشید نخیر سوشال که در فرم260 DS تیکشو زدید دیگه خودشون اتومات صادرمیکنند گرین کارت هم اگر پولو واریز کردید و تغییر آدرس هم ندارید اوکیه مگر بخواهید تغییر آدرس بدید که باید همون بدوورود که کارهای مهاجرتی را انجام میدهند اعلام کنید.
ضمنا تاپیک اولین سفر کم وبیش فعاله مدیران نامحسوس سرمیزنند Wink
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، ARSAMNEW ، babak90 ، ican2015 ، m.ghoreishi ، nara ، mahyaaa ، بابراس ، Pariba
(2015-09-14 ساعت 08:06)khalilkhah نوشته:  اینهم آخرین آمار تا امروز:
[عکس: _تعداد_ویزاها_13_سپتامبر.jpg]

چرا براي من باز نميشه....؟!
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، ARSAMNEW ، babak90 ، nara ، mahyaaa ، teele ، Pariba
خدايا به اميد تو اميدوارم امروز يه ليست بلند از كلير ها بياد تو پيج...
اين دلهره انگار واگير داشت ...
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، ریحانا ، babak90 ، 2015reza ، homayoon1972 ، mahyaaa ، teele ، SAMBAR ، Pariba
(2015-09-14 ساعت 09:26)elmira esteghbal نوشته:  

برای منم باز نمیشه ولی با موبایل باز کرد
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: babak90 ، nara ، mahyaaa ، teele ، SAMBAR ، Pariba
(2015-09-14 ساعت 09:29)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 09:26)elmira esteghbal نوشته:  

برای منم باز نمیشه ولی با موبایل باز کرد

من با موبايل امتحان كردم نشد[emoji52]
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، mahyaaa ، teele ، SAMBAR ، Pariba
سلام دوستان عزیز
باتبریک به دوستان کلیرشده
خیلی خوشحال شدم منتظر بقیه و همتون هستم
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: babak90 ، 2015reza ، sunn789 ، m.ghoreishi ، nara ، APOLO5321 ، ARSAMNEW ، ریحانا ، reasonable ، mahyaaa ، SAMBAR ، samane1363 ، mel ، Pariba
کی میاد بریم ایروان؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.الکی مثلا من کلییر شدم
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Manamehr ، khalilkhah ، ریحانا ، homayoon1972 ، mahyaaa ، SAMBAR ، babak90 ، 2015reza ، ehsan_pars ، babak12 ، hamid99 ، mel ، Pariba ، AliReza.Sh
(2015-09-14 ساعت 09:35)m.ghoreishi نوشته:  کی میاد بریم ایروان؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.الکی مثلا من کلییر شدم
ما هم میاییم

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، ARSAMNEW ، ریحانا ، homayoon1972 ، mahyaaa ، SAMBAR ، babak90 ، 2015reza ، ehsan_pars ، samane1363 ، mel ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان