کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-14 ساعت 11:55)yesorno نوشته:  بچه ها شماره کیسایی که توی پست قبل گذاشتم همه کلیر شدن اصلاً شکی ندارم چه توس سایت اعلام کنن و چه نکنن. حتماً کلیر شدن

آقا کیس ما را هم اعلام کن مردیم از دلهره
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Amir.AA ، mahyaaa ، Alex 2014 ، بابراس ، SAMBAR ، Pariba ، alireza51
(2015-09-13 ساعت 23:59)آسماني نوشته:  ماشالا به غيرت بچه هاي ٢٠١٦ كه مدام دارن به اين تاپيك انرژي ميدن، درود بر شما، منم واسه همتون همين آرزوهارو مي كنم.

درود بر همه شما دوستان صمیمــــی 2015 که صمیمیتـتـون واقعــــــا مثـــال زدنیــه
من و تمام دوستان 2016 همواره از تجربیـــات ارزشمنـــد شما استفاده کردیم و میکنیم. امیدوارم روزی برسه که ما هم بتونیم برای دوستان تازه وارد، قدم مثبتی برداریم.
ما هم نیازمند دعای شما عزیزان هستیم.
با آرزوی موفقیت
انرژی مثبت هم یادتون نره +++++++++++
هنوز 2 هفته ی طلایی باقی مونده
+++++++++++
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
[جناب r.f.h میشه خواهش کنم شرایط کیستون را کمی بگید؟
CASE NUM:7200
DS260--->21 JUN
YEREVAN
jun9<------INTERVIEW
AP
UP DATE .......>:5MAY&9JUN&10JUN&13jun&14jun
اوس کریم هرچی برامون رقم زدی راضیم به رضایت Rolleyes
تشکر کنندگان: mahyaaa ، Alex 2014 ، Pariba ، alireza51
(2015-09-14 ساعت 15:08)aria802 نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 11:55)yesorno نوشته:  بچه ها شماره کیسایی که توی پست قبل گذاشتم همه کلیر شدن اصلاً شکی ندارم چه توس سایت اعلام کنن و چه نکنن. حتماً کلیر شدن

شما هم میشی دوست عزیز نگران نباش فقط امادگی سفر فوری رو داشته باشید چمدان اماده که 1 ساعته برید فرودگاه

مامور شما شیرازی گذاشتن حال نداره تند تند کار کنه
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: Amir.AA ، mahyaaa ، kimfar ، Alex 2014 ، aria802 ، SAMBAR ، homayoon1972 ، Janilla ، Arshia2000 ، Pariba ، nara ، alireza51
تبريك فراوان به ريحانا و rfh .چرا آنكارا مرده؟ چرا هيچ كاري نمي كنه؟ همه سفارتا رفتن سراغ بچه هاي س جز اين آنكارا.
تاريخ مصاحبه: ٩ جولاي آنكارا كليرنس برگه صورتي/ برنده اصلي همسرم ليسانس مكانيك شغل خصوصي/ سربازي س /خودم ارشد رشته غير حساس/ آپديت ها؛ ٩ و ١٤ جولاي هر دو، ١٥،١٦ جولاي نفر اصلي
تشکر کنندگان: Amir.AA ، Alex 2014 ، maryam2020 ، SAMBAR ، homayoon1972 ، Janilla ، comeonbaby ، Pariba ، nara ، alireza51
اقا لیست نهایی از بچه ها که هنوز کلیر نشدن رو کسی میزاره لطفا خاصا برای اونا انرژی بدیم دیگه
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: Amir.AA ، mahyaaa ، Alex 2014 ، mordad ، SAMBAR ، homayoon1972 ، Janilla ، sunn789 ، Pariba ، alireza51
(2015-09-14 ساعت 14:33)r.f.h نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 13:33)ARSAMNEW نوشته:  تبریک ایروان این شماره ها رو کلیر کرد
2015AS5930
22.SEP.۲۰۱۵
#

2015AS6797
22.SEP.۲۰۱۵
#

2015AS7518
22.SEP.۲۰۱۵
#

2015AS7615
22.SEP.۲۰۱۵
#

2015AS7605
22.SEP.۲۰۱۵
#

2015AS5842
?Doste aziz man 7605 hastam Ta key forsat darams

زیر شماره کیستون تاریخ رو نوشته تا ۲۲ سپتامبر وقت دارید
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: Amir.AA ، mahyaaa ، Alex 2014 ، SAMBAR ، Pariba ، alireza51
هوررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررا
کلیر کنید جان من یه کیس هم یه کیس ه یه نفر هم یه نفره

ما تا اخرین ثانیه ها منتظر کلیر دوستان هستیم

هیپ هووووووووووووووووووووووووووووووووووورا
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، asal1372 ، mordad ، Amir.AA ، mahyaaa ، kimfar ، ebrahim1e ، SAMBAR ، homayoon1972 ، Janilla ، M.d ، Alex 2014 ، bidaad ، Pariba ، nara ، alireza51
(2015-09-14 ساعت 15:08)amirabas93 نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 23:59)آسماني نوشته:  ماشالا به غيرت بچه هاي ٢٠١٦ كه مدام دارن به اين تاپيك انرژي ميدن، درود بر شما، منم واسه همتون همين آرزوهارو مي كنم.

درود بر همه شما دوستان صمیمــــی ۲۰۱۵ که صمیمیتـتـون واقعــــــا مثـــال زدنیــه
من و تمام دوستان ۲۰۱۶ همواره از تجربیـــات ارزشمنـــد شما استفاده کردیم و میکنیم. امیدوارم روزی برسه که ما هم بتونیم برای دوستان تازه وارد، قدم مثبتی برداریم.
با آرزوی موفقیت
هنوز ۲ هفته ی طلایی باقی مونده
+++++++++++

بازم سلام به همه دوستان خوب و همدل 2015.توي اين چند ماهي كه وضعيتتون رو دنبال مي كنم خيلي با شما هم احساس شدم. هر وقت يكي از شما كلير مي شه از خوشحالي تو پوست خودم نمي گنجم. منم همراه شما هر شب ساعت 11 دارم براتون دعا مي كنم. شديدااااااا منتظر كلير شدن بقيه شما تا آخر اين هفته هستم به اميد خدا.
شماره کیس:2016AS26xx /تاریخ رویت قبولی: 8 مي/کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/ برنده : خودم/  ارسال فرمds260  : ١١ مي/ كارنت شدن: ١٢ آگوست/ دريافت نامه دوم:25 اگوست/تاريخ مصاحبه: 15 اكتبر/دريافت ويزا: AP و یک مارچ آپديت شبانه همسر ( سربازی معاف و مهندس مكانيك در فيلد نفت و گاز شاغل در شرکت خصوصی) وکلیری ایشون ٢ مارچ / خودم (مهندس مكانيك کارشناس ارشد شاغل در شركت دولتي فيلد نفت و گاز)آپديت شبانه ٢١ مارچ و مجددا آپديت شبانه ٢٤ مارچ / كلير ٢٥ مارچ بعد از 162 روز/دريافت ويزا: ١٥ اپريل به لطف خدای مهربون Big Grin
تشکر کنندگان: Amir.AA ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، kimfar ، areb1356 ، SAMBAR ، homayoon1972 ، Janilla ، Arshia2000 ، Alex 2014 ، Pariba ، alireza51
(2015-09-14 ساعت 15:08)amirabas93 نوشته:  

درود بر همه شما دوستان صمیمــــی ۲۰۱۵ که صمیمیتـتـون واقعــــــا مثـــال زدنیــه
من و تمام دوستان ۲۰۱۶ همواره از تجربیـــات ارزشمنـــد شما استفاده کردیم و میکنیم. امیدوارم روزی برسه که ما هم بتونیم برای دوستان تازه وارد، قدم مثبتی برداریم.
با آرزوی موفقیت
هنوز ۲ هفته ی طلایی باقی مونده
+++++++++++
[عکس: 127f320ae3358d0197e75dc366023964.jpg]
دوستان این هم دلیل قاطع که قضیه ، تبدیل اسلش /به or کاملا درست است همینطور که میبینید ، بعد از ایشیو شدن or دقیقا اتفاق میافته ، بنا براین این دقت و کشف دوستان کاملا صحیح است . پس 2016 ای ها دیگه مطمین بشن که این تبدیل کاملا دلیل بر کلیر شدن هست. البته که برای افراد وابسته کیس اصلی که مثلا بدلیل بچه بودن یا اساسا عدم نیاز به کلیرنس ، ممکن است /به or تغییر نکند. چون اصلا تحت پروسس نبوده اند. پس به همراه نفرات او ار شده. ایشو میشوند.
انشاله همه تون ایشیو بشید [emoji1] [emoji1]
کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
تشکر کنندگان: asal1372 ، Amir.AA ، mahyaaa ، SAMBAR ، Janilla ، Arshia2000 ، Alex 2014 ، Pariba ، AliReza.Sh ، alireza51
(2015-09-14 ساعت 15:15)houshym نوشته:  اقا لیست نهایی از بچه ها که هنوز کلیر نشدن رو کسی میزاره لطفا خاصا برای اونا انرژی بدیم دیگه
اقا لیست بزارید لطفا میخواهیم کسی نمونه
تشکر کنندگان: mordad ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، SAMBAR ، sunn789 ، Alex 2014 ، Pariba ، alireza51
(2015-09-14 ساعت 15:00)r.f.h نوشته:  دوستان میشه لطف کنین برای من چک کنید که کیسم کلیر شده یا نه و تا کی فرصت داریم بریم سفارت.
من سد غیرقابل عبور شکن ندارم و نمیتونم سایت سفارت چک کنم

دوست من نفر اول و نفر سوم از کیستون ایشود شدن و نفر دوم هنوز AP هستن .....در ضمن ویزاتون مبارکSmileSmile
تشکر کنندگان: Amir.AA ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، SAMBAR ، Alex 2014 ، Pariba ، alireza51
(2015-09-14 ساعت 15:13)houshym نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 15:08)aria802 نوشته:  

شما هم میشی دوست عزیز نگران نباش فقط امادگی سفر فوری رو داشته باشید چمدان اماده که ۱ ساعته برید فرودگاه

مامور شما شیرازی گذاشتن حال نداره تند تند کار کنه

من به یدونه ویزا هم قانع هستم بخدا
خدایا خودت درستش کن
داریم داغون میشیم
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Amir.AA ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، SAMBAR ، Alex 2014 ، Pariba ، alireza51
(2015-09-14 ساعت 15:15)houshym نوشته:  اقا لیست نهایی از بچه ها که هنوز کلیر نشدن رو کسی میزاره لطفا خاصا برای اونا انرژی بدیم دیگه

موافقم زیاااد با نظرتون.
ایناییکه تو ذهن من هستن الان:
MORDAD
SAMBAR
elmira
reza2015
ARSAMNEW
Azer
yesorno
mahya
aria802
mehrdad

دیگه کیا موندن؟
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: Amir.AA ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، Siamak ، sunnyday ، ehsan_pars ، 2015reza ، SAMBAR ، Alex 2014 ، SAAM_60 ، Pariba ، alireza51
(2015-09-14 ساعت 15:20)kimfar نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 15:00)r.f.h نوشته:  دوستان میشه لطف کنین برای من چک کنید که کیسم کلیر شده یا نه و تا کی فرصت داریم بریم سفارت.
من سد غیرقابل عبور شکن ندارم و نمیتونم سایت سفارت چک کنم

دوست من نفر اول و نفر سوم از کیستون ایشود شدن و نفر دوم هنوز AP هستن .....در ضمن ویزاتون مبارکSmileSmile

الان دیدم نفر دومم کلیر شده مبارک مبارک مبارک دست راستتون رو سر همه بجه ها....
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Amir.AA ، mordad ، mahyaaa ، Siamak ، ehsan_pars ، SAMBAR ، Alex 2014 ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان