کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
دوستان سلام
من از برندگان 2016 هستم كه برنده اصلي خانم بنده ميباشند . اگر به علت سربازي س به من چك بخوره كه حتما مي خوره ! و كلير شدن خانم و بچه زودتر از من اتفاق بيفته . آيا ميشه تا زمان كلير شدن من صبر كرد و همزمان جهت اخذ ميزا اقدام كرد يا نه به محض كلير شدن خانم و بچه بايد ويزاي اونها رو گرفت و منتظر ويزاي من باشند . با تشكر
تشکر کنندگان: mahyaaa ، ehsan_pars ، SAMBAR ، Alex 2014 ، Pariba ، alireza51
(2015-09-14 ساعت 15:25)mordad نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 15:15)houshym نوشته:  اقا لیست نهایی از بچه ها که هنوز کلیر نشدن رو کسی میزاره لطفا خاصا برای اونا انرژی بدیم دیگه

موافقم زیاااد با نظرتون.
ایناییکه تو ذهن من هستن الان:
MORDAD
SAMBAR
elmira
reza2015
ARSAMNEW
Azer
yesorno
mahya
aria802
mehrdad

دیگه کیا موندن؟

اقا مارو نگفتین Big Grin
تشکر کنندگان: mahyaaa ، SAMBAR ، Janilla ، samirakn ، Alex 2014 ، Pariba ، alireza51
با سلام و تبریک خدمت دوستان
میشجه لطفا کیس ما رو تحلیل بفرمایید.
سربازی س
شغل ازاد
مصاحبه 7 جولای ابوظبی
کیس نامبر: 6745
ممنونم.

تشکر کنندگان: mahyaaa ، ehsan_pars ، SAMBAR ، Janilla ، Alex 2014 ، Pariba ، alireza51
(2015-09-14 ساعت 15:15)houshym نوشته:  اقا لیست نهایی از بچه ها که هنوز کلیر نشدن رو کسی میزاره لطفا خاصا برای اونا انرژی بدیم دیگه

موافقم زیاااد با نظرتون.
MORDAD
SAMBAR
elmira
reza2015
ARSAMNEW
Azer
yesorno
mahya
aria802
mehrdad

دیگه کیا موندن؟
ما هم هستیم

شماره کیس 32xx-سفارت آنکارا-تعداد اعضای کیس 3-مصاحبه 9 مارچ-آپدیتها 9،10،11،12،20، مارچ وآخرین آپ واقعی 25 جون کل کیس و or شدن نفر دوم- ایمیل پیگیری 22 جولای و جواب بعلاوه آپ کل کیس 31 جولای_-ایمیل دوم از طریق سایت 20 سپتامبر - جواب 5 اکتبر!-کلیر همسر با آپ شبانه 30 سپتامبر در حالیکه تاریخ سفارت آنکارا 1 اکتبر بود! (بابک پسرمه، باید اسم پروفایلمو میذاشتم مامان بابک!Smile)(برنده اصلی همسرم سربازی س 14 سال پیش-شغل خصوصی)
بازمانده لاتاری 2015
تشکر کنندگان: mordad ، mahyaaa ، Janilla ، Alex 2014 ، Pariba ، alireza51
ایروان این هفته را متفاوت شروع کرد
من یادم نیماد این چند وقته ایروان اول هفته و دوشنبه کلیری زده باشه
امیدوارم همین موضوع نوید بخش یک هفته پر از کلیر باشه
یک سوالی که الان تو ذهن هست اینه که چطور میشه وقتی کیس با کیس خیلی متفاوت هست ایروان بتونه نصف نیمه ها را اینقدر خوب سر و سامان بده و در عوض ابوظبی به نصف نیمه هاش توجه کمتری کنه
اگه همه اینها جوابهاشون از kcc یا یک سازمان دیگه میاد نمیتونست این همزمانی بین این کیسهای نصف نیمه ایروان وجود داشته باشه و همشون با وجود تفاوتهای بسیار زیاد در یک زمان کلیر بشوند.
نتیجه ای که میشه گرفت اینه که همه چیز دست خوده سفارتها هست و یک دیتا بیس دارند که اسم افراد را اونجا چک میکنند و اگر در اون دیتا بیس اون فرد مشکل دار نباشه و اسمش داخل اون افراد مشکل دار وجود نداشته باشه نهایتا کلیر میشه
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: mordad ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، aria802 ، SAMBAR ، Janilla ، hamed shayan ، Alex 2014 ، bahar101 ، Pariba ، alireza51
(2015-09-14 ساعت 15:27)shervin56 نوشته:  دوستان سلام
من از برندگان ۲۰۱۶ هستم كه برنده اصلي خانم بنده ميباشند . اگر به علت سربازي س به من چك بخوره كه حتما مي خوره ! و كلير شدن خانم و بچه زودتر از من اتفاق بيفته . آيا ميشه تا زمان كلير شدن من صبر كرد و همزمان جهت اخذ ميزا اقدام كرد يا نه به محض كلير شدن خانم و بچه بايد ويزاي اونها رو گرفت و منتظر ويزاي من باشند . با تشكر

تجربه ثابت کرده تا تنور داغه باید بری ویزا رو بگیری. از طرفی هم برای چاپ کردن هر ویزا یه تایم محدودی وجود داره . پس به محض کلیر شدن نفر اصلی ویزا رو دریافت کنید
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: shervin56 ، mahyaaa ، SAMBAR ، Janilla ، Alex 2014 ، Pariba ، alireza51

موافقم زیاااد با نظرتون.
MORDAD
SAMBAR
elmira
reza2015
ARSAMNEW
Azer
yesorno
mahya
aria802
mehrdad

دیگه کیا موندن؟
پس من کوووووو همتون منو همسرمو فراموش کردید[emoji30] [emoji30] [emoji30]

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، mahyaaa ، ehsan_pars ، SAMBAR ، Janilla ، آزاده_امین ، Alex 2014 ، SAAM_60 ، Pariba ، alireza51
(2015-09-14 ساعت 15:26)kimfar نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 15:20)kimfar نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 15:00)r.f.h نوشته:  دوستان میشه لطف کنین برای من چک کنید که کیسم کلیر شده یا نه و تا کی فرصت داریم بریم سفارت.
من سد غیرقابل عبور شکن ندارم و نمیتونم سایت سفارت چک کنم

دوست من نفر اول و نفر سوم از کیستون ایشود شدن و نفر دوم هنوز AP هستن .....در ضمن ویزاتون مبارکSmileSmile

الان دیدم نفر دومم کلیر شده مبارک مبارک مبارک دست راستتون رو سر همه بجه ها....

ممنون ebrahim1
ghoreishi
khalilkhah
لیدا
alex2014
manamehr
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: mahyaaa ، ebrahim1e ، SAMBAR ، آزاده_امین ، Alex 2014 ، Pariba ، alireza51
(2015-09-14 ساعت 15:28)babak90 نوشته:  

موافقم زیاااد با نظرتون.
MORDAD
SAMBAR
elmira
reza2015
ARSAMNEW
Azer
yesorno
mahya
aria802
mehrdad

دیگه کیا موندن؟
ما هم هستیم

:
MORDAD
SAMBAR
elmira
reza2015
ARSAMNEW
Azer
yesorno
mahya
aria802
mehrdad
babak90
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
تشکر کنندگان: mahyaaa ، SAMBAR ، areb1356 ، Janilla ، Alex 2014 ، Pariba ، alireza51
(2015-09-14 ساعت 15:31)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 15:26)kimfar نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 15:20)kimfar نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 15:00)r.f.h نوشته:  دوستان میشه لطف کنین برای من چک کنید که کیسم کلیر شده یا نه و تا کی فرصت داریم بریم سفارت.
من سد غیرقابل عبور شکن ندارم و نمیتونم سایت سفارت چک کنم

دوست من نفر اول و نفر سوم از کیستون ایشود شدن و نفر دوم هنوز AP هستن .....در ضمن ویزاتون مبارکSmileSmile

الان دیدم نفر دومم کلیر شده مبارک مبارک مبارک دست راستتون رو سر همه بجه ها....

ممنون ebrahim1
ghoreishi
khalilkhah
لیدا
مرسی آرسام جان

آخرین آپدیت 19 August

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، SAMBAR ، Alex 2014 ، Pariba ، alireza51
آخرین آپدیت 19 August

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: mahyaaa ، ehsan_pars ، M.d ، Alex 2014 ، Pariba ، alireza51

موافقم زیاااد با نظرتون.
MORDAD
SAMBAR
elmira
reza2015
ARSAMNEW
Azer
yesorno
mahya
aria802
mehrdad

دیگه کیا موندن؟

آقايان خليلخواه،قريشي.امين.الكس.yesorno
تاريخ مصاحبه: ٩ جولاي آنكارا كليرنس برگه صورتي/ برنده اصلي همسرم ليسانس مكانيك شغل خصوصي/ سربازي س /خودم ارشد رشته غير حساس/ آپديت ها؛ ٩ و ١٤ جولاي هر دو، ١٥،١٦ جولاي نفر اصلي
تشکر کنندگان: SAMBAR ، khalilkhah ، Alex 2014 ، Pariba ، alireza51
(2015-09-14 ساعت 15:35)mahyaaa نوشته:  

موافقم زیاااد با نظرتون.
MORDAD
SAMBAR
elmira
reza2015
ARSAMNEW
Azer
yesorno
mahya
aria802
mehrdad

دیگه کیا موندن؟

آقايان خليلخواه،قريشي.امين.الكس.yesorno

khalilkhah که کلیر شدن! مگه نشد؟
شدا؟

:
MORDAD
SAMBAR
elmira
reza2015
ARSAMNEW
Azer
yesorno
mahya
aria802
mehrdad
قریشی
امین
الکس
خلیل خواه
لیدا
احسان علوی
ابراهیم
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، mahyaaa ، SAMBAR ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-14 ساعت 15:31)ebrahim1e نوشته:  ایروان این هفته را متفاوت شروع کرد
من یادم نیماد این چند وقته ایروان اول هفته و دوشنبه کلیری زده باشه
امیدوارم همین موضوع نوید بخش یک هفته پر از کلیر باشه
یک سوالی که الان تو ذهن هست اینه که چطور میشه وقتی کیس با کیس خیلی متفاوت هست ایروان بتونه نصف نیمه ها را اینقدر خوب سر و سامان بده و در عوض ابوظبی به نصف نیمه هاش توجه کمتری کنه
اگه همه اینها جوابهاشون از kcc یا یک سازمان دیگه میاد نمیتونست این همزمانی بین این کیسهای نصف نیمه ایروان وجود داشته باشه و همشون با وجود تفاوتهای بسیار زیاد در یک زمان کلیر بشوند.
نتیجه ای که میشه گرفت اینه که همه چیز دست خوده سفارتها هست و یک دیتا بیس دارند که اسم افراد را اونجا چک میکنند و اگر در اون دیتا بیس اون فرد مشکل دار نباشه و اسمش داخل اون افراد مشکل دار وجود نداشته باشه نهایتا کلیر میشه
همین مساله ذهن منم درگیر کرده و بهش فکر کردم و به همین نتیجه رسیدم دوستان اگه چیز دیگه ای به ذهنشون میرسه بگن لطفا

شماره کیس 32xx-سفارت آنکارا-تعداد اعضای کیس 3-مصاحبه 9 مارچ-آپدیتها 9،10،11،12،20، مارچ وآخرین آپ واقعی 25 جون کل کیس و or شدن نفر دوم- ایمیل پیگیری 22 جولای و جواب بعلاوه آپ کل کیس 31 جولای_-ایمیل دوم از طریق سایت 20 سپتامبر - جواب 5 اکتبر!-کلیر همسر با آپ شبانه 30 سپتامبر در حالیکه تاریخ سفارت آنکارا 1 اکتبر بود! (بابک پسرمه، باید اسم پروفایلمو میذاشتم مامان بابک!Smile)(برنده اصلی همسرم سربازی س 14 سال پیش-شغل خصوصی)
بازمانده لاتاری 2015
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، SAMBAR ، Alex 2014 ، Pariba ، alireza51
(2015-09-14 ساعت 10:52)alifarjadfar نوشته:  سلام دوستان من حدودا ۲۰روز پیش مصاحبه کردم .بمن چک خورده و افیسر گفت باید صبر کنی تا بشما ایمیل بزنیم و خبرتون کنیم .باتوجه به اینکه تا پایان سپتامبر کمتر از ۱۷روز مونده و هنوز خبری ندادن ومن منتظر ایمیلم حتی چند روز پیش ایمیلی زدم بهشون واونا در جواب گفتن صبر کن.داستان چیه دوستان؟؟

فرستاده شده از Hol-U19ِ من با Tapatalk
ما از ژانویه منتطریم,یکم صبور باشینTongue
تشکر کنندگان: mordad ، mahyaaa ، SAMBAR ، Alex 2014 ، Pariba ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان