کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
ضمن تبریک به دوستان کلیر شده و آرزوی کلیر شدن بقیه دوستان 2015، انشالا همگی کلیر بشید و برید آمریکا. سفرنامه آمریکا هم یادتون نره Wink
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
تشکر کنندگان: kimfar ، SAMBAR ، mahyaaa ، farrokh33 ، sunn789 ، Alex 2014 ، mordad ، بابراس ، alireza51 ، Pariba
++++++++++++++++++++++++++++++
DS260----JUN
7200---TO UP!!!
YEREVAN
تشکر کنندگان: mahyaaa ، farrokh33 ، sunn789 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، mordad ، بابراس ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-14 ساعت 23:17)zohrehm نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 23:01)mehrdad_123 نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 22:57)zohrehm نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 19:51)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 18:48)mfte.teacher نوشته:  هر کی سوال ایمیل داشت فقط از خودم بپرسه

اسمتو میزاریم " ابوایمیل " خوبه؟ Smile

سلام فک کنم شما کلیر شدید اگه ایطوره خیلی تبریییییییییییییییییییک
یه سوال ایمیلی !!!!!!!
من یه ایمیل به تاریخ ۱۰ سپتامر به آنکارا فرستادم ،خبری نشد تا امشب که statuc یه آپ خشک وخالی زده وسیس هیچ تغیری نکرده به نظر شماچه یاید کرد ؟درضمن جواب ایمیلو هم ندادن .یاتوجه به فرصت کم چه کنم ؟
منم دیشب ایمیل دادم جواب ندادند فردا ۴ به بعد جواب میدند .
کاریم نمیشه جز دعا منم دعا کنید
دوستان منو از دعای خودتون بی نصیب نکنید .
مگه نگفتید هر کی سوال ایمیلی داش بپرسه پس جانم چرا جوابو نمیدی ؟
شماره کیس ***5 as
تعدادافراد کیس 3نفر(شماره 1 نفر اصلی )
سفارت آنکارا
تاریخ مصاحبه 4 جون
شغل نفر اصلی کارمند وضعیت سربازی س
نتیجه مصاحبه AP ،آبدیت ها 10 جولای ،15،17،20 آگست ،1سپتامبر >باایمیل پیگری
خدایاهرچه به صلاح ماست آن شود
تشکر کنندگان: SAMBAR ، mahyaaa ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، mordad ، alireza51 ، Pariba
دوستان ما هم امشب در حدود ۱-۲ساعت پیش آپ خوردیم جریان چی این آپها مال آمریکا چون ما تمام آپهامون شبها میباشد.
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان: SAMBAR ، mahyaaa ، ehsan_pars ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، mordad ، بابراس ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-14 ساعت 23:37)tamana2016 نوشته:  ++++++++++++++++++++++++++++++

آره عزیز جان فقط مثبت باش و اطمینان داشته باش که حتما همه ایرانی ها ویزا میگیرن
سفارتا جبرانی گذاشتن ، مطمعنا تعطیلات رسمیشون هم اضافه کاری میان.
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: mahyaaa ، SAMBAR ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، mordad ، بابراس ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-14 ساعت 23:31)SAMBAR نوشته:  Shaft عزیز نگران امین نباش شماره ۱۱هستش مگه میشه امین از یاد بره.
امری.کا امری.کا ما داریم میاییم.

تا رفيقاي گلي مثل داش رضا. محمد. فرهاد. سياوش. احسان و خليل خواه رو دارم غم ندارم.
بابا هممون كليريم. شك نكنيد. من يه كانال عرفاني توپ زدم مي دونم. ضمناً من همين الان از شمال برگشتم. جاي همتون خالي بود
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

(2015-09-14 ساعت 22:48)yesorno نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 22:45)صابري نوشته:  دوستان امشب اميدواري برا اپديت كيس وجود داره ؟ تا چه ساعتي

تا الان کلا دوتا کیسی که گفتم آپ شبانه خوردن Sad
اما امید هست.
امشب فازم منفیه زودی فرار کنم. من رفتم Tongue

کیس 3007 هم یک نفرشون امروز آپدیت شده.
کیس نامبر: **2015AS73
ارسال فرم های اولیه: 25 می 2015 (1سال 25 روز بعد از دریافت نامه قبولی)
دریافت نامه دوم: 22 جولای 2015
تاریخ مصاحبه: 2 سپتامبر 2015
سفارت: آنکارا
س ر ب ا ز: نی... ان...
بازمانده

تشکر کنندگان: mahyaaa ، SAMBAR ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، mordad ، بابراس ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-14 ساعت 23:54)sasanoush نوشته:  دوستان ما هم امشب در حدود ۱-۲ساعت پیش آپ خوردیم جریان چی این آپها مال آمریکا چون ما تمام آپهامون شبها میباشد.

نمیدونم من امشب آپ داشتم یابعد ظهر .امروز فرصت نداشتم سایتو چک کنم.به همین دلیل شب آپو دیدم
شماره کیس ***5 as
تعدادافراد کیس 3نفر(شماره 1 نفر اصلی )
سفارت آنکارا
تاریخ مصاحبه 4 جون
شغل نفر اصلی کارمند وضعیت سربازی س
نتیجه مصاحبه AP ،آبدیت ها 10 جولای ،15،17،20 آگست ،1سپتامبر >باایمیل پیگری
خدایاهرچه به صلاح ماست آن شود
تشکر کنندگان: nimanoush ، mahyaaa ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، mordad ، بابراس ، alireza51 ، Pariba
دوستان
حدود 71 کیس مهاجرسرا و بگو در کل شاید 80 کیس برای 8 روز کاری واقعی( دو روز هم خستگی در کنن) دیگه داریم و واقعا و انصافا میشه همه کلیر بشن( یعنی روزی 10 کیس که به انکارا و ابوظبی 4 کیس و ایروان 2 کیس میرسه) مگه بخوان بمیرن که اینکار رو دیگه نکنن. همین امروز ایروان 6 تا کلیر کرد
همه چیز تا این جمعه مشخص میشه ولی من شک ندارم که به لحاظ علمی و ریاضی همه باید کلیر بشن

(2015-09-14 ساعت 21:16)khalilkhah نوشته:  در سپتامبر تاکنون 241 نفر ویزا گرفتند که به طور متوسط حدود 18 نفر در روز می شه و با این حساب احتمال اینکه بین 250 تا 300 نفر از 498 نفر باقی مانده کلیر شوند بسیار است, که باید امیدوار باشیم
من فکر میکنم همونی که یکی از بچه ها گفت میگن ویزاها رو صادر میکنن بعد میدن یعنی احتمالش زیاده که ویزا رو تا قبل از 30 سپتامبر صادر کنن ولی بعدش بدن به دست مردم
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: mahyaaa ، SAMBAR ، farrokh33 ، sunn789 ، moj21 ، hamed shayan ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، mordad ، بابراس ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-14 ساعت 21:06)mordad نوشته:  شب همگی به خیر
ببخشید من نت نداشتم الانم که دارم فایلم پیشم نیست قول میدم فردا تا قیل از ۸:30 صبح لیست آپ شده رو بزارم.
راستی این ID مرداد برای همسر ( آقای شوهر)(نفر اصلی) بوده. ولی از وقتی از دست این AP افسرده شده دیگه نمیاد اینجا و من میام.
ایشالا همه مون کلیر میشیم و به ویزا میرسیم.
آمییییییییییییییییییییییییییییییییییییییین

اميدوارم مثل اينكه ما خانوما صبور تر هستيم چون تا حدودي كيس ما با شما شبيه هست وهمسر منم مدتي هست كه ديگه حوصله پيگيري نداره حتي چند وقت پيش الكي به من گفت رفيوز شديم كه منم ديگه دنبال نكنم ولي من همچنان اميدوارم انشاالا...حداقل من و شما جلوي همسرامون سر بلند بشيم و نتيجه صبرمون رو بگيريم....
تشکر کنندگان: samane1363 ، mahyaaa ، ehsan_pars ، SAMBAR ، farrokh33 ، sunn789 ، moj21 ، ARSAMNEW ، بابراس ، alireza51 ، Pariba
خدایا چنان بدل آفیسر پرونده ما بنداز که همین فردا بره پروندمون را برداره و آپدیتمون کنه با or و بعدش کلیر و ویزا
خدایا این لیست ۷۰ نفری خونوادشون را ناامید نکن ، آنقدر صدات میزنیم که جوابمون را بدی سریع چون وقت نداریم
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
(2015-09-15 ساعت 00:13)aria802 نوشته:  خدایا چنان بدل آفیسر پرونده ما بنداز که همین فردا بره پروندمون را برداره و آپدیتمون کنه با or و بعدش کلیر و ویزا
خدایا این لیست ۷۰ نفری خونوادشون را ناامید نکن ، آنقدر صدات میزنیم که جوابمون را بدی سریع چون وقت نداریم

آمین
کیس نامبر ***7 /مصاحبه :آگوست /انکارا تغییر به ابوظبی /کلیرنس /تعداد کیس 2 نفر
بازمانده لاتاری 2015
تشکر کنندگان: mahyaaa ، ehsan_pars ، SAMBAR ، farrokh33 ، sunn789 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، بابراس ، alireza51 ، Pariba
چرا امشب از اپ خبری نبود؟دوشنبه ها که اوضاع آپ خوب بودSad
تشکر کنندگان: mahyaaa ، ehsan_pars ، SAMBAR ، farrokh33 ، sunn789 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، بابراس ، alireza51 ، Pariba
امشب هم سیس هیچ غلطی واسه آنکارا نکرد
بازمانده 2015
یایو یایو مولالا یایو یایو
Cool
تشکر کنندگان: mahyaaa ، SAMBAR ، farrokh33 ، sunn789 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، بابراس ، alireza51 ، Pariba
آپدیت داره کم کم میشه

7070 خصوصی پیامت دادم مبارکه به به به

با یه بچه ها که شماره کیس مثل خودت داشت می حرفیدم گفتم 7070 از بچه هاس مهاجرسراس (نگفتم کی هستیاBig Grin) دیدم پیام دادی پریدم رو شمارت دیدم اوفی کلیر شدی که Wink

خوابم نمیبره نشستم آپ چک می کنم Big Grin

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان