کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
تشکر کنندگان: farrokh33 ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، بابراس ، SAMBAR ، mahyaaa ، alireza51 ، Pariba
سلام بر همه و پيشكسوتان عزيز مي شه لطف كنيد وضعيت كيس ما 2015AS5276 را كنترل نماييد ممنون مي شوم چون من دو روز فيلتر شكن ندارم باز هم ممنون
تشکر کنندگان: SAMBAR ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، بابراس ، mahyaaa ، alireza51 ، Pariba
من امشب ميخام واسه ي همه دعا كنم بخصوص واسهyesornoكه اينهمه زحمت ميكشه و دل خيليا رو شاد ميكنه و به همه اميد ميده.انشالله به اميد خدا هممون تا آخر اين هفته خبراي خوب خوب بهمون برسه.خدايا تو رو خخخخخخخدا اميدمون رو نا اميد نكن.اين آقاي yesornoرو هم هر چه زودتر خوشحالش كن تا اونم انرژي بگيره و به ما انرژي بده. خدايا جز تو كسي رو نداريم و از تو كمك ميخايم.دستمون به سمت تو بلنده پس دستمون رو بگير كه نيفتيم.آمييييين
(2015-09-15 ساعت 01:02)sarankami0 نوشته:  سلام بر همه و پيشكسوتان عزيز مي شه لطف كنيد وضعيت كيس ما 2015AS5276 را كنترل نماييد ممنون مي شوم چون من دو روز فيلتر شكن ندارم باز هم ممنون

شما کیست امن و امانه هیچ خبر خاصی هم نیست همچنان AP هستی برو راحت بخواب

من حرفم رو تصحیح می کنم شما آپدیت در سایت سیس نداشتی اما وضعیتت در سایت آنکارا نامساعده و زده برنامه ریزی واسه ی مصاحبه! شما که مصاحبه رفتی و چک خوردی فردا اول وقت بهشون میل بزن تا وضعیتت رو توی آپدیت بعد سایت تصحیح کنن
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، SAMBAR ، farrokh33 ، sunn789 ، samane1363 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، بابراس ، mahyaaa ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 01:02)sarankami0 نوشته:  سلام بر همه و پيشكسوتان عزيز مي شه لطف كنيد وضعيت كيس ما 2015AS5276 را كنترل نماييد ممنون مي شوم چون من دو روز فيلتر شكن ندارم باز هم ممنون

Immigrant Visa Case Number: 2015AS5276 01 ANK
Case Creation Date: 01-Nov-2013
Status Updated Date: 17-Aug-2015

اینم اطلاعات آنکارا

Case Number 2015AS5276
Case Status Interview Scheduled
Website Updated 14 September 2015
Special Notes Update email was sent to the principal applicant on 27 May 2015.
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: yesorno ، farrokh33 ، sunn789 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، بابراس ، mahyaaa ، alireza51 ، nara ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 01:05)ليلي٢٠١٦ نوشته:  من امشب ميخام واسه ي همه دعا كنم بخصوص واسهyesornoكه اينهمه زحمت ميكشه و دل خيليا رو شاد ميكنه و به همه اميد ميده.انشالله به اميد خدا هممون تا آخر اين هفته خبراي خوب خوب بهمون برسه.خدايا تو رو خخخخخخخدا اميدمون رو نا اميد نكن.اين آقاي yesornoرو هم هر چه زودتر خوشحالش كن تا اونم انرژي بگيره و به ما انرژي بده. خدايا جز تو كسي رو نداريم و از تو كمك ميخايم.دستمون به سمت تو بلنده پس دستمون رو بگير كه نيفتيم.آمييييين

مرسی از لطفت. انشالا که بقیه ی بچه های سایت که تعدادشون هم کمتر از 100 نفره ویزا بگیرن و شاد بشن.
اینا خیلی از بچه هایی که زحمت می کشن تا همه روحیه شاد داشته باشن رو نگه داشتن آخر سر ویزا بدن تا مجبور باشیم تا ثانیه ی آخر کنارتون باشیم Big Grin

ایشالا شما هم همین شبا کلیر میشی میری پی کارت دیگه هم اینورا پیدات نمیشه Wink البته توی صفحه ی سفر اول می بینمت بازم Big Grin
(2015-09-15 ساعت 01:17)yesorno نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 01:05)ليلي٢٠١٦ نوشته:  من امشب ميخام واسه ي همه دعا كنم بخصوص واسهyesornoكه اينهمه زحمت ميكشه و دل خيليا رو شاد ميكنه و به همه اميد ميده.انشالله به اميد خدا هممون تا آخر اين هفته خبراي خوب خوب بهمون برسه.خدايا تو رو خخخخخخخدا اميدمون رو نا اميد نكن.اين آقاي yesornoرو هم هر چه زودتر خوشحالش كن تا اونم انرژي بگيره و به ما انرژي بده. خدايا جز تو كسي رو نداريم و از تو كمك ميخايم.دستمون به سمت تو بلنده پس دستمون رو بگير كه نيفتيم.آمييييين

مرسی از لطفت. انشالا که بقیه ی بچه های سایت که تعدادشون هم کمتر از 100 نفره ویزا بگیرن و شاد بشن.
اینا خیلی از بچه هایی که زحمت می کشن تا همه روحیه شاد داشته باشن رو نگه داشتن آخر سر ویزا بدن تا مجبور باشیم تا ثانیه ی آخر کنارتون باشیم Big Grin

ایشالا شما هم همین شبا کلیر میشی میری پی کارت دیگه هم اینورا پیدات نمیشه Wink البته توی صفحه ی سفر اول می بینمت بازم Big Grin
مرسي واقعا ممنون. من شوهرم برنده ي اصليه و خير سرش نخبه هست و واسش كليرنس هم زدن!!!ولي خوب آموزشيش سپاه بوده فكر كنم دليل اصليش اين باشه.شما هم كه معلومه مغز كامپيوتري!انگار حالا حالاها نميخان ما رو كليير كنن!!
تشکر کنندگان: ehsan_pars ، sunn789 ، Alex 2014 ، ریحانا ، بابراس ، SAMBAR ، mahyaaa ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 01:17)yesorno نوشته:  

نه بابا فكر نكنم!!!ما شماره كيسمون بالاست رو هفت هزاره و شوهرم آموزشيش سپاه بوده!!!پس حالا حالاها در خدمتيم!!! فقط از خدا ميخام اول شماها كه اينقدر منتظر موندين كليير بشين بعد هم ما.انشاللهههه تا آخر هفته همه و سپاهيا يكي يكي پشت سر هم كليير شن و همگي دوباره تو پيج سفر همديگه رو ملاقات كنيم!!!
تشکر کنندگان: sunn789 ، ehsan_pars ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، ریحانا ، بابراس ، SAMBAR ، mahyaaa ، alireza51 ، nara ، Pariba
سلام
امیدوارم همه دوستان کیلیر شوند.
ولی اگر هم نشد دنیا به آخر نرسیده است.
خوشبختانه قوانین عوض شده اند و می توانید بین 15 تا 20 ماه به خانواده ملحق شوید.
در صورتی که کیلیر نشدید بلافاصله برای فرد باقی مانده تقاضا بدهید تا PD شما از نظر زمانی جلو بیافتد.
گروه فعالی در تایپیک بازماندگان لاتاری فعال هستند و شما عزیزان را همراهی خواهند کرد.
قوانین در حال تغییرند و انشالله بزودی امکان گرفتن ویزای توریستی برای متقاضیان دارای پرونده مهاجرتی گروه F2A و وارد شدن به خاک آمریکا و تغییر وضعیت خود و کسب ویزای کار و ماندن کنار خانواده تا رسیدن وقت دریافت گرین کارت فراهم خواهد شد.
برای ما 2014 ها وضع بهتر از 2013 ها بود.
امیدوارم برای شما 2015 ها بهتر از ما باشد.
من اله توفیق.
بازمانده لاتاری 2014 (F2A)
Pd = 2014/10/06
Interview = 2016/05/16(ABD)
دو خطی = 2016/12/08
OR = 2016/12/12
Clear = 2016/12/13
Enter to = USA 01/22/2017

تشکر کنندگان: reasonable ، Mahboy ، sunn789 ، bidaad ، Hopeman ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، ریحانا ، mordad ، بابراس ، SAMBAR ، mahyaaa ، bahar101 ، nara ، matin86 ، Pariba ، AliReza.Sh
سلام به دوستان مهاجرسرایی
کلیرشدن مدیر عزیزhermes وتیچرگرامی وبقیه دوستان روخیلی تبریک میگم.وقتی این خبرهای خوب رو خواندم، واقعا ازته دل خوشحال شدم.همینطور که می بینید من همچنان به شما سرمیزنم ومنتظر کلیرشدن بقیه همراهان 2015هستم وبرای همتون دعا میکنم،چون واقعا شادی ماویزاگرفته هاتنها زمانی کامل میشه که بقیه یاران هم به ما بپیوندند.با هزاران هزارانرژی مثبت برای تک تک شما دوستان+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
شماره کیس :2015AS39XX نفراصلی همسرم
تعدادنفرات کیس :3
تاریخ مصاحبه : 15مارچ 2015
محل مصاحبه: آنکارا___»خودشون تغییربه ابوظبی
آخرین آپدیتهای سیس:22مارچ،24مارچ، 1جولای (ایمیل27جون،جواب ایمیل ظهر 1جولای،آپدیت کل کیس شب1جولای)،24جولای نفراصلی,26جولای بعدازظهر کل نفرات کیس
27جولاى كل كيس اپديت وايميل كليرى
تشکر کنندگان: HERMES7 ، Alex 2014 ، sunn789 ، ریحانا ، mordad ، بابراس ، babak90 ، areb1356 ، 2015reza ، SAMBAR ، mfte.teacher ، mahyaaa ، alireza51 ، nara ، Pariba
سلام صبح دوستان بخير و شادي
+++++++++++++++++++++++
خبر امد خبري در راه است
سر خوش ان دل كه از ان اگاه است .
؛)
(2015-09-15 ساعت 05:41)HERMES7 نوشته:  سلام صبح دوستان بخير و شادي
+++++++++++++++++++++++
خبر امد خبري در راه است
سر خوش ان دل كه از ان اگاه است .
؛)
اقا همه منتظرن مطمئنیم که همه خوشحال میشن

(2015-09-15 ساعت 02:23)alireza51 نوشته:  سلام
امیدوارم همه دوستان کیلیر شوند.
ولی اگر هم نشد دنیا به آخر نرسیده است.
خوشبختانه قوانین عوض شده اند و می توانید بین 15 تا 20 ماه به خانواده ملحق شوید.
در صورتی که کیلیر نشدید بلافاصله برای فرد باقی مانده تقاضا بدهید تا PD شما از نظر زمانی جلو بیافتد.
گروه فعالی در تایپیک بازماندگان لاتاری فعال هستند و شما عزیزان را همراهی خواهند کرد.
قوانین در حال تغییرند و انشالله بزودی امکان گرفتن ویزای توریستی برای متقاضیان دارای پرونده مهاجرتی گروه F2A و وارد شدن به خاک آمریکا و تغییر وضعیت خود و کسب ویزای کار و ماندن کنار خانواده تا رسیدن وقت دریافت گرین کارت فراهم خواهد شد.
برای ما ۲۰۱۴ ها وضع بهتر از ۲۰۱۳ ها بود.
امیدوارم برای شما ۲۰۱۵ ها بهتر از ما باشد.
من اله توفیق.
اقا اول از تشکرتون ولی وضعیت 2015 بهتر از 2014 است و بدتر از 2013 ولی در 2016 وضعیت بهتره
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: humsun ، ARSAMNEW ، sasanoush ، Alex 2014 ، ریحانا ، mordad ، بابراس ، babak90 ، SAMBAR ، mahyaaa ، alireza51 ، nara ، matin86 ، Pariba
الهي كه همه امروز از اين تاپيك راهي اولين سفر بشن

شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: humsun ، hamed shayan ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، sunn789 ، ریحانا ، mordad ، بابراس ، babak90 ، behjan ، mahyaaa ، alireza51 ، SAMBAR ، nara ، Pariba
سلام دوستان
صبحتون بخیر و پر از کلیر و شادییییییییییییییییییییییییییی
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: humsun ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، ریحانا ، mordad ، babak90 ، areb1356 ، Azer ، 2015reza ، SAMBAR ، mahyaaa ، alireza51 ، nara ، Pariba
صبح همگي به خير و شادي كليري
من امروز سرم شلوغه تو رو خدا اول هر صفحه كلي يكي بگه كيا كلير شدن تا خوشحال بشم. امروز شديدا به دلم افتاده خبر در راهه براي شما عزيزان
موفق باشيد
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: hamed shayan ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، ریحانا ، mordad ، بابراس ، babak90 ، areb1356 ، SAMBAR ، mahyaaa ، alireza51 ، nara ، matin86 ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان