کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-15 ساعت 11:19)Alex 2014 نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 10:08)babak90 نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 09:42)Alex ۲۰۱۴ نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 09:34)ebrahim1e نوشته:  سلام ایروان تا الان فقط این دوکیس 6207 و 6733 را آپدیت 15 سپتامبر زده و هر دوشون به or تبدیل شدن
امیدوارم امروز به همین دو کیس بسنده نکنه و بازم کلیر کنه

آقا با درود به همه دوستان
ابی جان هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااشدیم رفت
خدایا شکرت .این دوستان عزیزم رو هم کلیر کن .تا ساعت چند توسایت اعلام میکنن ابی جان ؟

دوست عزیز بسیار تبریک میگم ان شا الله همیشه موفق باشید
میشه بگین سربازی کجا بودین و اخرین آپی که داشتین قبل از این آپ 15 مربوط به کی بوده؟
سربازی ارتش - اخرین آپ ۱۰ سپتامبر -رشته غیر حساس - کار نیمه دولتی بازم ممنون از لطفت بابک جان ایشالا روزی شما باشه ، من که براتون دعا کردم دیشب .
الکس جان خیلی خوشحال شدم که از این پروسه انتظار راحت شدی دوست عزیز مبارک باشه

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، Alex 2014 ، babak90 ، ehsan_pars ، alireza51 ، بابراس ، SAMBAR ، mahyaaa ، m.ghoreishi ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 10:55)Arshia2000 نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 10:53)Alex ۲۰۱۴ نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 09:58)بابراس نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 09:34)ebrahim1e نوشته:  سلام ایروان تا الان فقط این دوکیس 6207 و 6733 را آپدیت 15 سپتامبر زده و هر دوشون به or تبدیل شدن

ابی جان هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااشدیم رفت
خدایا شکرت .این دوستان عزیزم رو هم کلیر کن .تا ساعت چند توسایت اعلام میکنن ابی جان ؟

آقا مباركت باشه هوررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررا
انشالله در ادامه مسير مهاجرت موفق باشي

ممنون بابراس جان انشاله همتون کلیر میشین به زودی .خیلی مخلصیم .

الکس عزیز تبریک فراوان، خیلی‌ خوش حال شدم، روزهای دلهره آور بالاخره تمام شد به امید اینکه بقیه ۷۱ نفر هم در همین هفته کلیر شوند

ممنون ارشیا جان از لطفت انشاله همه کلیر بشن و در این تاپیکو خالی از سکنه قفل کنیم بره پی کارش .

(2015-09-15 ساعت 11:03)hamed shayan نوشته:  تبریک میگم به الکس عزیز موفق باشی رفیق

از لطفت سپاسگزارم حامد شایان عزیز شما هم اماده باش کلیری دیگه ....خیلی خیلی زود انشاله .
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، babak90 ، hamed shayan ، alireza51 ، ریحانا ، بابراس ، SAMBAR ، marya.1 ، mahyaaa ، Arshia2000 ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 10:21)Manamehr نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 09:50)Alex ۲۰۱۴ نوشته:  به خدا دیشب از ته دل و با دلی شکسته از خدا آرزوی همتون رو از خدا خواستم . گفتم خدایا تا کی این دوستان عزیزم باید منتظر باشن لطفا هر چه زودتر کلیرشون کن .خدایا رو سفیدم کن .......

تبریک میگم بسلامتی و شادی

تبريك ميگم دوست عزيز...حالا كه حاجت روا شدي ..بقيه رو هم دعا كن...منو رو هم يادت نرهShy
تشکر کنندگان: لطف اله ، babak90 ، ehsan_pars ، Alex 2014 ، alireza51 ، ریحانا ، بابراس ، SAMBAR ، mahyaaa ، Janilla ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 11:11)1362amin1362 نوشته:  الكس جان تبريك مي گم.
دوستان براي من خيلي دعا كنيد. من تا ١٨ سپتامبر بيشتر وقت ندارم. اگه ديرتر كلير بشم پنج ماه مديكالم تموم مي شه و واقعاً تامين هزينه رفتن به دبي براي ٤ نفر برام سنگينه. ببينم با دعاي خيرتون چي كار مي كنيداااااا

امین جان ممنون و سپاسگزار .به خدا دیشب براتون دعا کردم انشاله تو همین هفته کلیر میشین مطمئن باشین .

(2015-09-15 ساعت 11:13)ریحانا نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 10:48)Alex ۲۰۱۴ نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 09:52)ebrahim1e نوشته:  

سلام الکس جان داداش مبارکت باشه
به طور معمول تا ۲/۵ به وقت ایران میزنن اما بعضی وقتا من دیدم 12 هم زدن
انشالله به سلامتی

ممنون ابی جان ایشاله روزی شما و دیگر دوستان منتظر باشه .
خداراشکر دوست عزیز کلیر شدید و واقعا مبارکتون باشه نوش جونتون گوارای وجودتونWink
ممنون ریحانا جان دیگه نفسی برام باقی نمونده بود ، بالاخره اینا فهمیدن ما خطرناک نیستیم .خدارو شکر بازم ممنون
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
[/align]
تشکر کنندگان: لطف اله ، babak90 ، ehsan_pars ، alireza51 ، ریحانا ، بابراس ، mahyaaa ، Arshia2000 ، Janilla ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 11:18)homayoon1972 نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 09:52)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 09:42)Alex ۲۰۱۴ نوشته:  آقا با درود به همه دوستان

سلام الکس جان داداش مبارکت باشه
انشالله به سلامتی

خداراشکر دوست عزیز کلیر شدید و واقعا مبارکتون باشه نوش جونتون گوارای وجودتونWink
الکس جان خیلی خوشحال شدم کلیر شدی آرزوی بهترین ها رو برات میخوام

ممنون همایون جان از ته دلم براتون دعا کردم منتظر کلیری زود باشین .سپاسگزار
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
[/align]
تشکر کنندگان: babak90 ، homayoon1972 ، alireza51 ، بابراس ، SAMBAR ، mahyaaa ، Janilla ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 10:49)SAMBAR نوشته:  Alexعزیز دلم خیلی خوشحال شدم بخدا خانم من میدونست تو کلیر میشی پریشب که پست گذاشته بودی خیلی دلت گرفته بود بعد از اینکه خانمم دعا کرد گفت الکس از جلو چشم پاک نمیشد. از خوندن پستهات خیلی ناراحت شده بود حتی دیروز میخواستم بهت بگم ولی احتمال خطا دادم و گفتم شاید کسی به دل بگیره. دوستان دعا های ما بدون جواب نمیمونه امکان نداره این اتفاق بی افته.

اميدوارم خانمتون مارو هم دعا كنه... من به دعا اعتقاد قلبي دارم...قضا و قدر رو عوض ميكنه ...حتي اگه اون قضا و قدر محكم شده باشهShy

دوستان براي من خيلي دعا كنيد. من تا ١٨ سپتامبر بيشتر وقت ندارم. اگه ديرتر كلير بشم پنج ماه مديكالم تموم مي شه و واقعاً تامين هزينه رفتن به دبي براي ٤ نفر برام سنگينه. ببينم با دعاي خيرتون چي كار مي كنيداااااا

من شخصا براتون دعا ميكنم ...اگه خدا قبول كنهShy
تشکر کنندگان: babak90 ، Alex 2014 ، alireza51 ، بابراس ، SAMBAR ، mahyaaa ، sunn789 ، Pariba
دوستان گل ارمنستانی چند نکته را میخواستم بدانید :
1- انشالله کلیر بشید ارمنستان برای کیس اصلی و کیس همراه ( اگر کلیری از بابت او باشد)ایمیل میزند ولی شما به همون کیس نامبرتون که در سایت سفارت ارمنستان اعلام میشه هم میتونید اکتفا کنید و سریعا برای بلیط هواپیما اقدام کنید.
2- هواپیمایی ماهان برای یکشنبه ها و سه شنبه ها و چهارشنبه ها و جمعه ها پرواز داره و میتونید آنلاین از سایت بلیط را بگیرید. شاید پرواز اکونومی جا نده چون الان، های سیزن هست پس ناامید نشید و بلافاصله بیزنس را هم چک کنید و اگر موردی پیش اومد که یکطرف مسیر را اکونومی و مسیردیگر را بیزینس جا میداد دیگه آنلاین نگیرید با نمایندگی فروش تماس بگیرید بصورت رایگان با شما همکاری میکنند و بلیط ترکیبی(اکونومی و بیزینس )براتون صادر میکنند.
ایرلاین آسمان هم موقتا برای شنبه ها و دوشنبه ها و پنج شنبه ها پرواز گذاشته (که البته سایت آسمان از بابت پروازهای خارجیش بروز نشده پس برای هرگونه اطلاعات، بهتره به نمایندگی های فروش آن زنگ بزنید)
3- ساعت کاری سفارت از 9 صبح تا 5 عصر هست از دوشنبه تا جمعه. اکثرپروازهای رفت ماهان عصر هست این را درنظر بگیرید که زمان ارمنستان عقب تر از ماست پس اگر کارهای ویزای ارمنستان تو فرودگاه را زیاد طول ندید،میتونید از فرودگاه مستقیم برید سفارت و پاسها را تحویل دهید تا کارتون جلو بیفته.فقط اگر همراه نداشتید چمدانها را به او بسپارید بازمشکلی نیست فقط کلی آفیسر را به زحمت و ترس میندازید که داخل چمدانها چیست.Wink
پس فرم ویزا ارمنستان را از الان پرکنید 3000 درام برای هرنفر را کنار بگذارید(اگر ندارید یک یکصددلاری دم دست داشته باشید اونجا یکیتون سریع بره با دستگاه ATM چنج کنه) و تعدادی کپی پاسپورت هم همراه داشته باشید که سریع کارهاتونو پیش ببرید.
4- به هنگام ارائه پاسپورتها + برگه آبی +مدارک کسری از مدیکال تا هرچیزی که نداده بودید و در برگه آبی تیک خورده+ترجیحا پرینت ایمیل دریافتی از سفارت +یک کپی از پاسپورت را ارائه بدید به اون خانمی که جلو اولین در ورودی بودند و فقط انگلیسی صحبت میکنه پس کیس نامبرتونو بهش بگید ایشون در لیستش اسمتونو چک میکنه و بعد ازتون یک شماره تماس در ارمنستان میخواهد که برایش یادداشت کنید وبهتون یک پوشه تلقی میده و میخواهد که مدارک را داخلش بگذارید و بیندازید در باکس کنار دیوار (اون باکسی که نوشته IMMIGRATION که چسبیده به دیوار ) .
5- حواستون به تلفنتون باشه صدای زنگش را زیاد کنید من خودم چند میس کال داشتم که بعضا از ویواسل بود و یکیشون مشکوک بود به اینکه از سفارت بوده و نفهمیدم ولی با مراجعه به سفارت دیدم نه هنوز تماس نگرفته بودند ولی تا روز مراجعه به سفارت و برطرف شدن شکم،احساس بدی داشتم که چرا اون تلفن را نشنیده بودم.
6- بعد دو سه روز کاری با شما تماس میگیرند و یکنفر با زبان فارسی میگه فلان ساعت با کپی پاسپورتها بیایید سفارت.
7- وقتی در زمان مقرر رفتید سفارت مثل روز مصاحبه میرید داخل سالن انتظار و مینشینید تا اسمتونو اعلام کنه یکنفر از پشت همون باجه های 8 و 9 که مربوط به تحویل مدارک بودند صداتون میکنه و پاسها و پاکت های زرد و راهنمای واریز 165 دلارها را بهتون میده .
با حوصله برید بنشینید و اسپل اسامی را چک کنید که همه چیز درست باشه و اگر مشکلی هم بود به همون آفیسر که پاسها را تحویل داده بگویید تا اصلاح کنند.
8- با مسرت و شادی فراوان سفارت را ترک کنید و اگر خانواده همراهتونه برای شام یک برنامه حسابی و بیادماندنی بریزید و اگر همراهتون نیستند با تلگرام یک عکس HDR از ویزاتون بگیرید و براشون بفرستیدWink
دوستان گلم امیدوارم همگی موفق باشید و بزودی زود ویزاهاتونو بگیرید.آرزوی بهترینها را براتون دارم.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
(2015-09-15 ساعت 11:30)لیدا59 نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 11:19)Alex ۲۰۱۴ نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 10:08)babak90 نوشته:  

دوست عزیز بسیار تبریک میگم ان شا الله همیشه موفق باشید
میشه بگین سربازی کجا بودین و اخرین آپی که داشتین قبل از این آپ 15 مربوط به کی بوده؟
سربازی ارتش - اخرین آپ ۱۰ سپتامبر -رشته غیر حساس - کار نیمه دولتی بازم ممنون از لطفت بابک جان ایشالا روزی شما باشه ، من که براتون دعا کردم دیشب .
الکس جان خیلی خوشحال شدم که از این پروسه انتظار راحت شدی دوست عزیز مبارک باشه

لیدا جان انشاله خدا کنه شما هم همین هفته کلیر بشین وبه ارزوتون برسین بازم ممنون .
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
[/align]
تشکر کنندگان: ریحانا ، babak90 ، ebrahim1e ، alireza51 ، بابراس ، SAMBAR ، mahyaaa ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 11:20)elnazd نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 11:17)babak90 نوشته:  ای خدا پس این آنکارا داره چی کار میکنه؟ ایروان و ابوظبی حداقل یه علایم حیاتی نشون میدن آنکارا انگار همشون خوابشون برده...
بابا کلیرمون کنین هزار تا کار داریم باید بریم دنبالش نشستیم اینجا هی سیس چک میکنیم!!!Smile

اره بخدا,دیوونه شدیمSad
نمیدونم خودمون بریم آنکارا یا نه؟ داریم دیوونه میشیم

(2015-09-15 ساعت 11:39)Alex 2014 نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 11:18)homayoon1972 نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 09:52)ebrahim1e نوشته:  سلام الکس جان داداش مبارکت باشه
انشالله به سلامتی

الکس جان خیلی خوشحال شدم کلیر شدی آرزوی بهترین ها رو برات میخوام

ممنون همایون جان از ته دلم براتون دعا کردم منتظر کلیری زود باشین .سپاسگزار
عاشقتم TongueCoolBig Grin
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
تشکر کنندگان: babak90 ، alireza51 ، بابراس ، SAMBAR ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 10:59)mordad نوشته:  من فایل excel و دارم کامل میکنم ولی بعضی ها امضا ندارن یا یه سری اطلاعات ناقصه
و اینکه بلد نیستم چجوری اینجا فایل یا عکس upload کنم

من امضا ندارم
شرايطم رو خصوصي ميفرستم ...ميشه لطفا تو فايل اكسل سفارت رو هم مشخص كني...ببينيم توزيع 71 نفر تو سه سفارت چجوريه؟
تشکر کنندگان: alireza51 ، بابراس ، babak90 ، SAMBAR ، mordad ، mahyaaa ، Alex 2014 ، Pariba

حتماً برا شما دعا مي کنم.
شما هم از الان آماده پرواز به آ م ر ي ک ا باش، که بعد گرفتن ويزا، کارها رديف باشه. موفق باشي.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: بابراس ، babak90 ، alireza51 ، SAMBAR ، hamed shayan ، mahyaaa ، Janilla ، Alex 2014 ، sunn789 ، Pariba
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
بچه‌ها من تمام امیدم ۱۵ سپتامبر بودSad
ولی انگار خبری نیس. بچه ها، واقعا من نمیتونم تنها یی برم بدون همسرمSad
خدایا......
باورم نمیشه.
دعاهای ما در حق هم میگیره.
بیاین بیشتر تر برا هم دعا کنیم.
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: بابراس ، ریحانا ، babak90 ، ehsan_pars ، Manamehr ، homayoon1972 ، alireza51 ، mordad ، mahyaaa ، Janilla ، Alex 2014 ، sunn789 ، Pariba ، moj21
احسان علوی با اینکه خیلی وقته پست نمیزاری و... بیا رمز موفقیت و بیاد موندنتو در فروم کلرنس بگو
و بگو چکار کردی که با این تعداد پست کم همه میشناسنت و ازت یاد می کنن؟؟؟:-)
تشکر کنندگان: alireza51 ، babak90 ، بابراس ، homayoon1972 ، SAMBAR ، mordad ، mahyaaa ، Alex 2014 ، sunn789 ، Pariba
آنکارا هم که مرده، من هم دیگه تموم شدم چون تا ۱۸ سپ بیشتر وقت ندارم، فقط یک سال و نیم از قشنگترین روزهام به فنا رفت، ایشالا شماها بگیرین، بدرودSad
(2015-09-15 ساعت 11:58)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
بچه‌ها من تمام امیدم ۱۵ سپتامبر بودSad
ولی انگار خبری نیس. بچه ها، واقعا من نمیتونم تنها یی برم بدون همسرمSad
خدایا......
باورم نمیشه.
دعاهای ما در حق هم میگیره.
بیاین بیشتر تر برا هم دعا کنیم.

من وقت دعا همیشه میگم کل بچه ها منتها یسری اسما یادم هست نام میبرم
دیشب شما رو هم دها کردم
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: babak90 ، بابراس ، alireza51 ، SAMBAR ، mahyaaa ، Janilla ، Alex 2014 ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان