کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-15 ساعت 10:26)Manamehr نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 08:51)lotfe.kh نوشته:  دوستانی که در جریانند اگر لطف کنن و به من هم آگاهی بدن ممنون میشم
کیسی بالای 7000 از ارمنستان داریم که نفر اصلی آقا بوده + سربازی(هرجا) کلییر شده باشد تا الان؟؟

تا اونجا که من میدونم بجز همسر خانم بهار که کیس اصلی بودن و زود کلییر شدن خیر.

سلام من بالای 7000 هستم ولی خانم هستم Big Grin
تشکر کنندگان: بابراس ، babak90 ، ریحانا ، alireza51 ، SAMBAR ، mordad ، lotfe.kh ، mahyaaa ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 11:28)mehrdad_123 نوشته:  فرهاد جان این اسم من را ببر اول اون لیست یخچال این امین جان که کلیره امشب اسم من را ببر بالاتر شاید این پرونده من تکون بخوره بعد 140 روز من اپ هم نخوردم

مهرداد نگران نباش کلیر میشی هممون با هم کلیر میشیم هر وقت تو دلم شک میکنم یادم می افته که لطف و بخشش خدا بیشتر و قوی تر از قانونهای مسخره ی بنده هاشه. بخدا هر لحظه دعاتون میکنم. اگه خدا صدامو نشنوه میفهمم خیلی بنده بدرد نخوری ام با این همه بازم به لطفش ایمان دارم.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
(2015-09-15 ساعت 11:26)1362amin1362 نوشته:  ١٤٧ روز انتظار فقط به خاطر سربازي در س[emoji17][emoji17][emoji17][emoji17]
واقعاً متاسفم.....

آمين جان منم 140 روزه كه منتظرم ، تازه سربازي هم ارتش بود
فقط به خاطر رشته تحصيليم كه مهندسي مواد (دانشگاه آزاد)بوده .....به قول دوستان رشته حساس.....SadSadSad
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: babak90 ، alireza51 ، SAMBAR ، mahyaaa ، m.ghoreishi ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 11:29)Alex 2014 نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 10:49)SAMBAR نوشته:  Alexعزیز دلم خیلی خوشحال شدم بخدا خانم من میدونست تو کلیر میشی پریشب که پست گذاشته بودی خیلی دلت گرفته بود بعد از اینکه خانمم دعا کرد گفت الکس از جلو چشم پاک نمیشد. از خوندن پستهات خیلی نناراحت شده بود حتی دیروز میخواستم بهت بگم ولی احتمال خطا دادم و گفتم شاید کسی به دل بگیره. دوستان دعا های ما بدون جواب نمیمونه امکان نداره این اتفاق بی افته.
خیلی ممنون فرهاد جان اطمینان خاطر دارم همه بچه ها علی الخصوص شما کلیر میشین منتظر باشین .راستش دیشب خیلی نا امید بودم و آخر دعای توسل همتونو به خدا دعا کردم .امیدوارم خدا روسفیدم کنه و شما هم به همسر و فرزند نازنینتون برسین انشاله .
الکس جان من و خانم و بچه ها در کنار هم هستیم بخدا به یه ویزا هم راضی هستیم.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
تشکر کنندگان: marya.1 ، بابراس ، ریحانا ، alireza51 ، babak90 ، ehsan_pars ، samane1363 ، Arshia2000 ، mahyaaa ، Janilla ، Alex 2014 ، Pariba ، moj21
دوستان
واقعا جای نگرانی نیست اونایی که هنوز شک دارن باز باشن ما بهشون انرژی مثبت میدیم زیاااااد
خدایا هیچکی امسال نمووووونه دوره سختی بود به اندازه کافی سخت بود و زودتر تمومش کن همه فوووولاد شدیم

میگن موقعی میخوان فولاد رو درست کنن اهن رو میزارن داغ میشه و بعد با چکش میزنن روش تا حدی که اگه یه ضربه دیگه بزنن خرد میشه ولی همون موقع میزارن توی اب یخ و اهن میشه فولاد

نگران نباشید به زودی فولاد میشید
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
(2015-09-15 ساعت 12:10)SAMBAR نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 11:29)Alex ۲۰۱۴ نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 10:49)SAMBAR نوشته:  Alexعزیز دلم خیلی خوشحال شدم بخدا خانم من میدونست تو کلیر میشی پریشب که پست گذاشته بودی خیلی دلت گرفته بود بعد از اینکه خانمم دعا کرد گفت الکس از جلو چشم پاک نمیشد. از خوندن پستهات خیلی نناراحت شده بود حتی دیروز میخواستم بهت بگم ولی احتمال خطا دادم و گفتم شاید کسی به دل بگیره. دوستان دعا های ما بدون جواب نمیمونه امکان نداره این اتفاق بی افته.
خیلی ممنون فرهاد جان اطمینان خاطر دارم همه بچه ها علی الخصوص شما کلیر میشین منتظر باشین .راستش دیشب خیلی نا امید بودم و آخر دعای توسل همتونو به خدا دعا کردم .امیدوارم خدا روسفیدم کنه و شما هم به همسر و فرزند نازنینتون برسین انشاله .
الکس جان من و خانم و بچه ها در کنار هم هستیم بخدا به یه ویزا هم راضی هستیم.
دوست عزیز پس لطفا من رو هم موقع دعا یادتون نره منم خیلی استرس دارم مثل همه فقط کم حرف میزنمRolleyes
تشکر کنندگان: alireza51 ، mordad ، behjat ، babak90 ، بابراس ، mfte.teacher ، لطف اله ، mahyaaa ، Janilla ، SAMBAR ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 12:05)violets نوشته:  آنکارا هم که مرده، من هم دیگه تموم شدم چون تا ۱۸ سپ بیشتر وقت ندارم، فقط یک سال و نیم از قشنگترین روزهام به فنا رفت، ایشالا شماها بگیرین، بدرودSad

دوست عزیز نگران نباشین تو شرایط ماها فاصله بین ناامیدی و ته خوشحالی فقط یک لحظه است . امیدوار باشین و خوشحال چون مطمئنم بزودی تغییری تو کیستون ایجاد میشه که نهایتا به یه ویزای خوشرنگ منجر میشه
شماره کیس 32xx-سفارت آنکارا-تعداد اعضای کیس 3-مصاحبه 9 مارچ-آپدیتها 9،10،11،12،20، مارچ وآخرین آپ واقعی 25 جون کل کیس و or شدن نفر دوم- ایمیل پیگیری 22 جولای و جواب بعلاوه آپ کل کیس 31 جولای_-ایمیل دوم از طریق سایت 20 سپتامبر - جواب 5 اکتبر!-کلیر همسر با آپ شبانه 30 سپتامبر در حالیکه تاریخ سفارت آنکارا 1 اکتبر بود! (بابک پسرمه، باید اسم پروفایلمو میذاشتم مامان بابک!Smile)(برنده اصلی همسرم سربازی س 14 سال پیش-شغل خصوصی)
بازمانده لاتاری 2015
تشکر کنندگان: ریحانا ، homayoon1972 ، behjat ، SAMBAR ، بابراس ، alireza51 ، hamed shayan ، violets ، mahyaaa ، Janilla ، Alex 2014 ، Pariba
دوستان چرا ابوظبی خبری نیست کسی اپ نشده به نظر شما امروز کسی رو اعلام می کنه
کیس نامبر ***7 /مصاحبه :آگوست /انکارا تغییر به ابوظبی /کلیرنس /تعداد کیس 2 نفر
بازمانده لاتاری 2015
تشکر کنندگان: SAMBAR ، babak90 ، بابراس ، alireza51 ، mahyaaa ، Alex 2014 ، Pariba
دوستان به نظرتون اگه یکی از عزيزان که اصول نگارش نامه رو بلد هستند یه متن کوتاه در مورد پیگیری کیسها بنویسن و بذارن که همه یک متن رو ارسال کنیم به KCC چطوره؟..... بالاخره همه میدونیم که نوشتن نامه در انگلیسی یه سری اصولی داره که شاید بعضیها خیلی مسلط نباشیم بهش.نميخوام نگراني ايجاد كنم ولي بايد واقعيت رو ديد و كاري كرد ....از تو حركت از خدا بركت...دست دست كردن به نظرم خيلي درست نيست اين همه سهميه ويزا مونده ولي همه رو دارن سوخت ميكنن....Sad
اينجوري كه سفارت ها دارن كارميكنن كه هر چند روز يه بار يه چندتا كيس رو كلير ميكنن خدايي نكرده خيلي از ماها جاميمونيم
در مورد پیگیری هم ،من فکر میکنم اگه مثلا یه تاریخی رو اعلام کنین که همه دوستان تو همون تاریخ ایمیل ارسال کنن به kcc و همینجا هم اعلام کنن خوب باشه. والا من 2 بار هستش که ایمیل پیگیری زدم به سفارت اما حتی جوابی هم ندادن تا چه برسه به اپدیت .
درسته که ما کاری نمیتونیم بکنیم لااقل ما پیگیریمون رو میکنیم و بعداً با خودمون نمیگیم که کاش يه اقدامي کرده بودیم .
باز هم خوشحال ميشم نظرتون رو بيان كنيد....
يه متن به شكل زير هست نظرتون چيه اينو بفرستيم:
Dear Sir/Madam
We the undersigned, humbly request your kind attention to the issue of delayed Administrative Processing, having recognized the importance of the process to sift out any threats to the American way of life we would like to point out the guide lines from the State Department is that most cases require 60 days to complete, unfortunately we witness that many missions citing due to high demand, direct candidates not to inquire about their cases pending for less than 180 days.
The issue becomes stressful when a candidate is applying under DV category and has a limited window of opportunity to receive a visa by the end of 30th September, or has been issued visa for other family members and himself is pending on Administrative Processing
Unfortunately during ۲۰۱۴ DV Lottery programs many applicants were on Administrative Process and when it was complete the deadline had passed. Later on many reports shed light on the root cause of the problem such as technical problem concerning the CEAC database, and as a sign of goodwill Sarah Grow Spoke on VOA Persian and promised many that AP to be swift. Yet ۶ month into the program we have not witnessed any change from last year and it is particularly true for Iranian Citizens.
Yet again we humbly request you to consider this plea and thank you for your time.
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: SAMBAR ، alireza51 ، ریحانا ، lotfe.kh ، babak90 ، hamed shayan ، ebrahim1e ، mahyaaa ، Janilla ، hamid99 ، khalilkhah ، Alex 2014 ، sunn789 ، Pariba
تمام افرادی که تو لیست درسا خانم هستند کلیر میشن اگر خدای نکرده به کسی ویزا نرسه اد بچه های مهاجر سرا نیست.
تشکر کنندگان: بابراس ، alireza51 ، ریحانا ، mordad ، babak90 ، hamed shayan ، marya.1 ، mahyaaa ، Janilla ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 11:31)Alex 2014 نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 10:55)Arshia2000 نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 10:53)Alex ۲۰۱۴ نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 09:58)بابراس نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 09:42)Alex ۲۰۱۴ نوشته:  آقا با درود به همه دوستان
ابی جان هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااشدیم رفت
خدایا شکرت .این دوستان عزیزم رو هم کلیر کن .تا ساعت چند توسایت اعلام میکنن ابی جان ؟

آقا مباركت باشه هوررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررا
انشالله در ادامه مسير مهاجرت موفق باشي

ممنون بابراس جان انشاله همتون کلیر میشین به زودی .خیلی مخلصیم .

الکس عزیز تبریک فراوان، خیلی‌ خوش حال شدم، روزهای دلهره آور بالاخره تمام شد به امید اینکه بقیه ۷۱ نفر هم در همین هفته کلیر شوند

ممنون ارشیا جان از لطفت انشاله همه کلیر بشن و در این تاپیکو خالی از سکنه قفل کنیم بره پی کارش .

(2015-09-15 ساعت 11:03)hamed shayan نوشته:  تبریک میگم به الکس عزیز موفق باشی رفیق

از لطفت سپاسگزارم حامد شایان عزیز شما هم اماده باش کلیری دیگه ....خیلی خیلی زود انشاله .
من هم تبریک میگم الکس جان موفق باشید
تشکر کنندگان: alireza51 ، بابراس ، babak90 ، mahyaaa ، Janilla ، SAMBAR ، Alex 2014 ، Pariba
من همه اميدم به اينه كه اين عذاب تا ١٥ روز ديگه تموم مي شه چه با ويزا و چه بدون ويزا. خدايا من ديگه ويزا نمي خوام فقط اين ١٥ روز رو هم برام بگذرون. انشالله همتون ويزا بشيد.
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

بابراس جان من موافقم. بهتر از غصه خوردن.
تشکر کنندگان: ریحانا ، بابراس ، alireza51 ، lotfe.kh ، babak90 ، mahyaaa ، mordad ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 11:36)Alex 2014 نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 11:11)1362amin1362 نوشته:  الكس جان تبريك مي گم.
دوستان براي من خيلي دعا كنيد. من تا ١٨ سپتامبر بيشتر وقت ندارم. اگه ديرتر كلير بشم پنج ماه مديكالم تموم مي شه و واقعاً تامين هزينه رفتن به دبي براي ٤ نفر برام سنگينه. ببينم با دعاي خيرتون چي كار مي كنيداااااا

امین جان ممنون و سپاسگزار .به خدا دیشب براتون دعا کردم انشاله تو همین هفته کلیر میشین مطمئن باشین .

(2015-09-15 ساعت 11:13)ریحانا نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 10:48)Alex ۲۰۱۴ نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 09:52)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 09:42)Alex ۲۰۱۴ نوشته:  آقا با درود به همه دوستان
ابی جان هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااشدیم رفت
خدایا شکرت .این دوستان عزیزم رو هم کلیر کن .تا ساعت چند توسایت اعلام میکنن ابی جان ؟

سلام الکس جان داداش مبارکت باشه
به طور معمول تا ۲/۵ به وقت ایران میزنن اما بعضی وقتا من دیدم 12 هم زدن
انشالله به سلامتی

ممنون ابی جان ایشاله روزی شما و دیگر دوستان منتظر باشه .
خداراشکر دوست عزیز کلیر شدید و واقعا مبارکتون باشه نوش جونتون گوارای وجودتونWink
ممنون ریحانا جان دیگه نفسی برام باقی نمونده بود ، بالاخره اینا فهمیدن ما خطرناک نیستیم .خدارو شکر بازم ممنون
خیلی تبریک میگم دوست عزیز. و براتون آرزوی شادی و سلامتی در ادامه مسیر میکنم...
برای ماهم دعا کنید
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان: بابراس ، babak90 ، alireza51 ، mahyaaa ، Janilla ، SAMBAR ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 12:25)SAMBAR نوشته:  بابراس جان من موافقم. بهتر از غصه خوردن.

از ليست 70 نفري كه تهيه شده
اونايي كه موافقن دستاشون بالا....Big Grin
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: babak90 ، samane1363 ، alireza51 ، violets ، mahyaaa ، Janilla ، hamid99 ، SAMBAR ، Alex 2014 ، sunn789 ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان