کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
دوستان سلام ما امروز آپ خوردیم وهمین الان هم ایمیل ما اومد میخواستم این رو بهتون بگم که تورو بخدا اصلا منفی فکر نکنید ومطمعنم که همه کلیر میشید فقط تا میتونید انرژی مثبت بدهید واز خداوند تاریخ برای کلیر شدنتون بخواهید واینگونه فکر کنید که ویزا شما آماده است وفقط باید تارخ زدن تو پاستون رو مشخص بکنید من در کمال نا امیدی اینگونه فکر کردم وحتی روی کاغذ نوشتم و اونو جذب کردم .منهم تا آخرین روز باشما هستم ودر دعاهای ساعت ۱۱شب همچنین ضمنا اقای یس اورنو عزیز بسیار از شما بابت زحماتی که دادم ممنونم و امیدوارم بزودی شاهد کلیر شدن شما وسایر دوستان باشم.
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
۱۱شب چخبره؟؟

فرستاده شده از Hol-U19ِ من با Tapatalk

۱۱شب چخبره؟؟

تشکر کنندگان: alireza51 ، Alex 2014 ، mahyaaa ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 17:53)alifarjadfar نوشته:  ۱۱شب چخبره؟؟

۱۱شب چخبره؟؟

دعای دسته جمعیه همه برا هم دعا میکنیم

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: SAMBAR ، alireza51 ، ebrahim1e ، Alex 2014 ، mahyaaa ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 17:35)ben123 نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 11:16)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 11:12)Manamehr نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 10:55)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 10:33)Manamehr نوشته:  آقا ابراهیم الان چندنفر تو ای پی موندیم؟ایروان
نمی دونم چرا یهو از دیشب ناامید شدم Sad

حدوده 117نفر بودیم که اگه این سه کیس امروزی که ۱۰ نفر هستند را کم کنیم حدوده 107نفر میمونن
بالاخره اینکه آدم مدام فکرای خوب و بد به ذهنش میرسه واسه هممون اتفاق می افته و کاریش نمیشه کرد مهم اینه که ما آمادگی هر اتفاقی را داشته باشیم و بتونیم تو هر شرایطی واسه ارزوهامون تلاش کنیم
امیدوارم خیلی زود کلیر بشید و به ارزوتون برسید

همینجوری روزی ۱۰-۱۲ نفرم کلیر کنن تا ۲۵ سپتامبر تموم میشه
ان شا الله شما و همه اونایی که این آرزو رو دارن تو همین چند روزه بهش میرسن.

ممنون دوست عزیز
روند کلیر کردن افراد یک روند منظم و با قاعده نیست و من فکر میکنم همون ۳ روز آخر که هیچکی روش فکر نمیکنه (منظورم 28 و 29 و 30 سپتامبر) ابوظبی کولاک میکنه و کلی از دوستان که دیگه هیچ امیدی ندارند را کلیر میکنه
و در کل هر چی به آخر کار نزدیک میشیم هر روز تعداد بیشتری کلیر خواهند شد
مثلا اگه 30 سپتامبر کسی رو کلیر کنن تکلیفش چیه؟؟؟ توو اکتبر باید پاسشو ببره ویزا بخوره؟ اکتبر واسه ویزا دیر نیست؟؟

اینکه 30 سپتامبر کسی کلیر بشه و بتونه ویزا بگیره را الان دو ماه آخر، ابوظبی به همه نشان داد که امکانش هست
ابوظبی دو ماه اخیر وقتی به اخر ماه میرسید افراد را کلیر میکرد و بلافاصله ویزاهاشون را ایشود میکرد و به اون کیس فرصت چند روزی واسه ارائه پاسپورت در ماه بعدی میداد
خب در ادامه همین روند اگر کسی حتی 30 سپتامبر کلیر بشه سفارت مربوطه میتونه ویزا اون فرد را ایشود کنه و واسش فرصت چند روزه در ماه اکتبر بده
کما اینکه اون ویزا چه به اون فرد تعلق بگیره چه نگیره بعد از 30 سپتامبر باطل میشه پس بهتره به یک نفر تعلق بگیره
در ضمن یادم نیست کدام سال بود اما یکی از سالهای لاتاری همین کار را در 30سپتامبر انجام داده بودند و تا هفته اول اکتبر فرصت ارائه پاسپورت داده بودند (فکر کنم 2012 بوده)
موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: alireza51 ، SAMBAR ، ben123 ، َalikh ، غنچه ، areb1356 ، Alex 2014 ، A2000 ، mahyaaa ، Pariba ، AliReza.Sh
(2015-09-15 ساعت 17:56)ebrahim1e نوشته:  .......... ویزا چه به اون فرد تعلق بگیره چه نگیره بعد از 30 سپتامبر باطل میشه پس بهتره به یک نفر تعلق بگیره
کاملا درسته
طبق قانون ویزا فقط تا آخر سپتامبر معتبر است.
و به محض ورود به آمریکا اتوماتیک یک سال دیگر هم اعتبار دارد.
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، SAMBAR ، mordad ، Alex 2014 ، mahyaaa ، Pariba
تقدیم به همه دوستان در این روزهای سخت، اما شیرین:

یوسف گم گشته بازآید به کنعان غم مخور
کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور
این دل غمدیده حالش به شود دل بد مکن
وین سر شوریده بازآید به سامان غم مخور
گر بهار عمر باشد باز بر تخت چمن
چتر گل در سر کشی ای مرغ خوش خوان غم مخور
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
دائما یک سان نباشد حال دوران غم مخور
هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی‌های پنهان غم مخور
ای دل ار سیل فنا بنیاد هستی برکند
چون تو را نوح است کشتیبان ز طوفان غم مخور
در بیابان گر به شوق کعبه خواهی زد قدم
سرزنش‌ها گر کند خار مغیلان غم مخور
گر چه منزل بس خطرناک است و مقصد بس بعید
هیچ راهی نیست کان را نیست پایان غم مخور
حال ما در فرقت جانان و ابرام رقیب
جمله می‌داند خدای حال گردان غم مخور
حافظا در کنج فقر و خلوت شب‌های تار
تا بود وردت دعا و درس قرآن غم مخور
CASE NO:2016AS3XXX ✈  DS260:28 MAY✈ CURRENT :9 OCT✈ SECOND LETTER:21 OCT✈ ANKARA CHANGED TO YEREVAN✈ INTERVIEWBig GrinEC-17th-CLEARED :8 AUG-1SEP-AFTER ( 8 MONTHS+2WEEKS)

تشکر کنندگان: alireza51 ، SAMBAR ، 2015reza ، حاجی واشنگتن ، areb1356 ، HERMES7 ، behjan ، Alex 2014 ، mahyaaa ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 16:57)aria802 نوشته:  من ویزای دبی گرفتم که تا ۲۵ سپتامبر باطل میشه ، به نظرتون برم؟ کی برم بهتره؟
اگه میگین برم کسی نیس همسفرم بشه لااقل هتل صرفه جویی بشه بهم پیام خصوصی بده.

سلام دوست عزیز اگه خواستی ما هستیم
تشکر کنندگان: alireza51 ، Alex 2014 ، mahyaaa ، Pariba
من یه تغییراتی دادم. بخونین شما ها هم حذف یا اضافه کنین

البته اگه کلا نخواستین این متن رو هم بفرستین لطفاً سعی کنین تمام محتوای این نامه داخل نامتون گنجونده بشه

مسئول محترم بررسی پرونده های لاتاری
با سلام و احترام
متأسفانه با نزدیک شدن به 30 سپتامبر، پایان زمان لاتاری،همچنان کیس نامبرهای ایرانی زیادی موفق به گرفتن ویزا نشده اند.
با گذشت بیش از 500 روز از اعلام نتایج، ما آنچه در توان داشتیم به کار گرفته و تمام مراحل را به خوبی طی کرده ایم، در نهایت به مانعی برخورده ایم به نام کلیرنس. طبق گفته سایت های سفارت، این فرآیند به طور نرمال 60 روز زمان خواهد برد.
این نامه توسط جمعی از ایرانیان برنده ی لاتاری نوشته و امضا شده است که همچنان در انتظار کلیرنس هستند و تنش روحی و روانی سنگینی را متحمل شده اند که از دید بشر دوستانه منصفانه نیست.
آنچه مسلم است هیچ یک از امضا کنندگان زیر دریافت ویزا را حق قانونی خود نمی دانند اما انتظار دارند که در خصوص روند پروندیشان یک نهاد دولتی پاسخ گو باشد. تمامی کیس های زیر مکاتبات متعددی را با سفارت خود داشته و بسیاری از مکاتبات بی پاسخ مانده اند، سفارت در صورت پاسخ گویی به هر ایمیل، جواب متعارف و یکسانی داده و نه تنها هیچ گزارشی از روند کار نمیدهد بلکه بررسی پرونده را از عهده ی خود خارج دانسته و منوط به پاسخ از سمت KCC می داند، در حالی که KCC نیز فرد را جهت پیگیری پرونده به سمت سفارت هدایت می کند.
ما بر این باور هستیم که یکی از مهم ترین دلایلی که پرونده ی ایرانیان نیاز به بررسی بیشتر دارد، خدمت سربازی است. لازم به ذکر است که بر خلاف اختیاری بودن خدمت وظیفه در ایالات متحده، این فرآیند در ایران نه تنها اجباری بوده بلکه محل خدمت توسط دولت تعیین می گردد و فرد در انتخاب محل خدمت هیچ اختیاری نخواهد داشت.
علاوه بر آن ایرانیان به دلیل شرایط تحریم چندین ساله بیشترین متضررین لاتاری هستند علیرغم اینکه اکثر افراد در نهایت کلیر میشوند ولی متاسفانه به دلیل محدودیت زمانی افرادی کلیر نشده باقی خواهند ماند و یا قادر به دریافت ویزا نخواهند بود.
یقیناً ما به بررسی امنیتی پرونده ها و روند اداری ایالات متحده احترام میگذاریم .شانس برنده شدن در لاتاری برای ایرانیان حدود 0.01 است و تمامی افراد برگزیده از نظر علمی و فرهنگی همواره بسیار نمونه بوده اند. با نگاهی به روند عملکرد ایرانیان برنده شده در سالهای قبل در آمریکا و نیز موفقیت ایرانی ها در جامعه آمریکا، از لحاظ اماری احتمال اینکه در بین برندگان فردی تهدید امنیتی برای کشور امریکا باشد، بسیار بسیار کم است.

لطفا در زمان باقی مانده، بیشترین همدردی و همراهی با برندگان ایرانی که پرونده ی آنها نیاز به بررسی دارد، را داشته و به تمامی بازماندگان تا قبل از پایان سپتامبر ویزا اختصاص دهید.
(2015-09-15 ساعت 18:08)am1n نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 16:57)aria802 نوشته:  من ویزای دبی گرفتم که تا ۲۵ سپتامبر باطل میشه ، به نظرتون برم؟ کی برم بهتره؟
اگه میگین برم کسی نیس همسفرم بشه لااقل هتل صرفه جویی بشه بهم پیام خصوصی بده.

سلام دوست عزیز اگه خواستی ما هستیم

من هفته ديگه شنبه دبي ميرم براي ميديكال مجدد
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان: am1n ، alireza51 ، 1362amin1362 ، areb1356 ، Alex 2014 ، m.ghoreishi ، mahyaaa ، SAMBAR ، Pariba
سلام دوستان. خواااااهشا خوااااااااهشا تا آخرین دقایق 30 سپتامبر کسی نا امید نشه. این همه تحمل کردین 15 روز دیگه هم رووش. لازم نیست خیلی کلنجار برین و انرژی صرف کنین. فقط مثبت باشین و از ته دلتون فقط به شدنش فکر کنین. (قانون جذب)
حتما همتون با هم یه نامۀ آماده کنین، همۀ اون بندهایی که دوستان اشاره کردن + آیتم خدمت سربازی غیر اجباری در ایران که باز دوستان گفتن رو تووش بیارین و ظرف این یکی 2 روز بفرستین.
اگه میخواین سر یک متن همه به توافق برسین و هر کسی جداگانه میل کنه همتون سابجکت نامتون یکی باشه و در یک زمان بفرستین. البته امیدوارم این کار باعث نشه که وقت افیسر هایی که دارن روو پرونده ها کار میکنن گرفته بشه. (به این موضوع هم فکر کنین)
پس حتما نامه بزنین ( از teacher جان توو قالب نامه کمک بگیرین ) و ضرب المثل خودشون رو عملی کنین. (Punch him befor he punch you back)

خدایا درست کردن ویزاهای این 77 نفر و خونواده هاشون واسه تو هیچچچچچچچچی نیست. کاری کن که تا آخر عمرشون هر چیزی رو فقط از تو بخوان.

شاد و آرووم باشین.
شماره کیس: ‎ 2016AS52xx■ تاریخ رویت قبولی: ‎9 May ■ کنسولگری: ‎تغییر از آنکارا به ابوظبی‎ ■ تعداد افراد: 2 نفر
ارسال فرمهای260: 15 May‎ ■ کارنت شدن: 9 Feb‎ ■ نامۀ دوم: 22 Feb‎ ■ مصاحبه: 5 April ■ نتیجه: AP
خدمت س پ ا ه ، شغل خصوصی ، ازدواج بعد از قبولی و قبل از ارسال فرم 260
آپدیتها: 17 آپریل، 19 آپریل، 21 آپریل، 3 آگوست آپدیت طلایی و دوخطی از آمریکا، 4 آگوست ساعت 12 ظهر آپدیت از سفارت و or
4 آگوست ساعت 6 عصر به لطف خدا دریافت ایمیل کلیری بعد از 4 ماه.
من موافقم که همه در یه ساعت و روز مشخص ایمیلو بزنن به کی سی سی و همچنییین به سفارتها.
اینطوری هر کدوم از آفیسرها هر نامه ای رو که باز کنه میبینه که یه چیزه واحد درج شده و مطمعنن به مقام بالاترش خبر میده.بنا بر این هر چه زودتر اینکارو بکنیم.
2015as2xx___ آنکارا / اصلی: همسر محترمه / تعداد نفرات: 2 / رویت قبولی: 15 می / ارسال 260: 22 می / ارسال مدارک: 6 جولای / مصاحبه: 3 اگست / وضعیت:AP / سرباز: س 11 سال پیش / تحصیلات 1: کارشناسی ارشد غیر حساس / تحصیلات 2: کارشناسی مکانیک / شغل اصلی : پیمانی خصوصی آموزشی / شغل 2: پیمانی با سیستم نفت و گاز.
آپدیتها>>>>>>
CEAC:>> 4 aug _ 5 aug _ 12 aug _ 20 aug email _16 sep email
IVCS:>>17 aug_ 20 aug email_31 aug_1 sep_4 sep_14 sep_16 sep_21 sep
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، alireza51 ، mordad ، Alex 2014 ، mahyaaa ، SAMBAR ، sunn789 ، آزاده_امین ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 18:30)vahid.sa نوشته:  من موافقم که همه در یه ساعت و روز مشخص ایمیلو بزنن به کی سی سی و همچنییین به سفارتها.
اینطوری هر کدوم از آفیسرها هر نامه ای رو که باز کنه میبینه که یه چیزه واحد درج شده و مطمعنن به مقام بالاترش خبر میده.بنا بر این هر چه زودتر اینکارو بکنیم.
دوستان اینکارای احساسی چیه بهترین راه نامه ای است که زیرش اسم افراد باشه یا امضا نمیخواهیم لج یا توهین کنیم پتیشن بسیار موثره

خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: alireza51 ، mordad ، hamid99 ، APOLO5321 ، Alex 2014 ، mahyaaa ، Manamehr ، SAMBAR ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 18:19)yesorno نوشته:  من یه تغییراتی دادم. بخونین شما ها هم حذف یا اضافه کنین

البته اگه کلا نخواستین این متن رو هم بفرستین لطفاً سعی کنین تمام محتوای این نامه داخل نامتون گنجونده بشه

با سلام و احترام
متأسفانه با نزدیک شدن به 30 سپتامبر، پایان زمان لاتاری،همچنان کیس نامبرهای ایرانی زیادی موفق به گرفتن ویزا نشده اند.
با گذشت بیش از 500 روز از اعلام نتایج، ما آنچه در توان داشتیم به کار گرفته و تمام مراحل را به خوبی طی کرده ایم، در نهایت به مانعی برخورده ایم به نام کلیرنس. طبق گفته سایت های سفارت، این فرآیند به طور نرمال 60 روز زمان خواهد برد.
این نامه توسط جمعی از ایرانیان برنده ی لاتاری نوشته و امضا شده است که همچنان در انتظار کلیرنس هستند و تنش روحی و روانی سنگینی را متحمل شده اند که از دید بشر دوستانه منصفانه نیست.
آنچه مسلم است هیچ یک از امضا کنندگان زیر دریافت ویزا را حق قانونی خود نمی دانند اما انتظار دارند که در خصوص روند پروندیشان یک نهاد دولتی پاسخ گو باشد. تمامی کیس های زیر مکاتبات متعددی را با سفارت خود داشته و بسیاری از مکاتبات بی پاسخ مانده اند، سفارت در صورت پاسخ گویی به هر ایمیل، جواب متعارف و یکسانی داده و نه تنها هیچ گزارشی از روند کار نمیدهد بلکه بررسی پرونده را از عهده ی خود خارج دانسته و منوط به پاسخ از سمت KCC می داند، در حالی که KCC نیز فرد را جهت پیگیری پرونده به سمت سفارت هدایت می کند.
ما بر این باور هستیم که یکی از مهم ترین دلایلی که پرونده ی ایرانیان نیاز به بررسی بیشتر دارد، خدمت سربازی است. لازم به ذکر است که بر خلاف اختیاری بودن خدمت وظیفه در ایالات متحده، این فرآیند در ایران نه تنها اجباری بوده بلکه محل خدمت توسط دولت تعیین می گردد و فرد در انتخاب محل خدمت هیچ اختیاری نخواهد داشت.
علاوه بر آن ایرانیان به دلیل شرایط تحریم چندین ساله بیشترین متضررین لاتاری هستند علیرغم اینکه اکثر افراد در نهایت کلیر میشوند ولی متاسفانه به دلیل محدودیت زمانی افرادی کلیر نشده باقی خواهند ماند و یا قادر به دریافت ویزا نخواهند بود.
یقیناً ما به بررسی امنیتی پرونده ها و روند اداری ایالات متحده احترام میگذاریم .شانس برنده شدن در لاتاری برای ایرانیان حدود 0.01 است و تمامی افراد برگزیده از نظر علمی و فرهنگی همواره بسیار نمونه بوده اند. با نگاهی به روند عملکرد ایرانیان برنده شده در سالهای قبل در آمریکا و نیز موفقیت ایرانی ها در جامعه آمریکا، از لحاظ اماری احتمال اینکه در بین برندگان فردی تهدید امنیتی برای کشور آمریکا باشد، بسیار بسیار کم است.

لطفا در زمان باقی مانده، بیشترین همدردی و همراهی با برندگان ایرانی که پرونده ی آنها نیاز به بررسی دارد، را داشته و به تمامی بازماندگان تا قبل از پایان سپتامبر ویزا اختصاص دهید.
عالیه فقط یه نفر ترجمه کنه سریعتر که بفرستیم فردا
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: alireza51 ، ebrahim1e ، yesorno ، Alex 2014 ، mahyaaa ، SAMBAR ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 17:53)sasanoush نوشته:  دوستان سلام ما امروز آپ خوردیم وهمین الان هم ایمیل ما اومد میخواستم این رو بهتون بگم که تورو بخدا اصلا منفی فکر نکنید ومطمعنم که همه کلیر میشید فقط تا میتونید انرژی مثبت بدهید واز خداوند تاریخ برای کلیر شدنتون بخواهید واینگونه فکر کنید که ویزا شما آماده است وفقط باید تارخ زدن تو پاستون رو مشخص بکنید من در کمال نا امیدی اینگونه فکر کردم وحتی روی کاغذ نوشتم و اونو جذب کردم .منهم تا آخرین روز باشما هستم ودر دعاهای ساعت ۱۱شب همچنین ضمنا اقای یس اورنو عزیز بسیار از شما بابت زحماتی که دادم ممنونم و امیدوارم بزودی شاهد کلیر شدن شما وسایر دوستان باشم.

هوراااااااااااااااااااااااااااااااا
تبریک تبریک تبریک
هوراااااااا
خیلی خبر خوبی بود
خدایا ممنونم که بلاخره انکارا یه تکونی داد به خودش و دوستمون کلیر شد
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: alireza51 ، ebrahim1e ، ben123 ، HERMES7 ، areb1356 ، Alex 2014 ، mahyaaa ، satan ، sunn789 ، M.d ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 18:19)yesorno نوشته:  من یه تغییراتی دادم. بخونین شما ها هم حذف یا اضافه کنین

با سلام و احترام
یقیناً ما به بررسی امنیتی پرونده ها و روند اداری ایالات متحده احترام میگذاریم .شانس برنده شدن در لاتاری برای ایرانیان حدود 0.01 است و تمامی افراد برگزیده از نظر علمی و فرهنگی همواره بسیار نمونه بوده اند. با نگاهی به روند عملکرد ایرانیان برنده شده در سالهای قبل در آمریکا و نیز موفقیت ایرانی ها در جامعه آمریکا، از لحاظ اماری احتمال اینکه در بین برندگان فردی تهدید امنیتی برای کشور آمریکا باشد، بسیار بسیار کم است.

عاااالیه

تشکر کنندگان: alireza51 ، ebrahim1e ، yesorno ، Alex 2014 ، mahyaaa ، SAMBAR ، satan ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان