کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
salam dustan,
..Daste hamatun dard nakone mahsusan yesorno, khalilkhan, ebrahim1e, houshum
Manam inja neshastam be joi hamsaram ke khamishe sare kare
va na farsim na inglisim khube
Omidvaram be zudi khamamun klir mishim
❶ کيس نامبر : **2015AS59
❷ تعداد افراد :۴ نفر . برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه:Yerevan, 9 June
❹ آپديت كل كيس: June 10, 11, 21
❺ آپديت خودم:June- 10,11,21,22, July-7
❻ کلیر:16 September Smile
❼ مقصد: LA
سرباز نیروی هوایی و فوق لیسانس مواد_ متالورژی
تشکر کنندگان: mordad ، mahyaaa ، yesorno ، SAMBAR ، alireza51 ، ebrahim1e ، areb1356 ، Alex 2014 ، Pariba
دوستان
من از سفارت ایروان میام و از خانم ارمنیه پرسیدم که ایا ویزا هست؟ گفت ما برای کسانی که کلیر میشویم ویزا داریم پس اولا ویزا کم نمیااااااااااد دوم برخوردش نسبت به روز مصاحبه خیلی بهتر بود. گفتم مگه همه کلیر نشدن میگه باید به ما اعلام بشه .
بهر حال حسم از رفتار و گفتارش اینه که واقعا مشکلی وجود نداره و به نظرم فقط دعا کنیم که تنبلی نکنن

اگه همه با نامه موافقن میتونین نامه رو تکمیل کنین و امضا کنیین و من میتونم برم بدم به سفارت

به زودی همگی شاد میشوید این رو حسم با تمام وجود میگه
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
(2015-09-15 ساعت 17:08)houshym نوشته:  دوستان
من از سفارت ایروان میام و از خانم ارمنیه پرسیدم که ایا ویزا هست؟ گفت ما برای کسانی که کلیر میشویم ویزا داریم پس اولا ویزا کم نمیااااااااااد دوم برخوردش نسبت به روز مصاحبه خیلی بهتر بود. گفتم مگه همه کلیر نشدن میگه باید به ما اعلام بشه .
بهر حال حسم از رفتار و گفتارش اینه که واقعا مشکلی وجود نداره و به نظرم فقط دعا کنیم که تنبلی نکنن

اگه همه با نامه موافقن میتونین نامه رو تکمیل کنین و امضا کنیین و من میتونم برم بدم به سفارت

بله نامه باید به هر سه سفارت داده بشه
نامه را چگونه امضا کنیم
ابوظبی کی میتونه بره تحویل بده
آنکارا کی میتونه بره
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: alireza51 ، SAMBAR ، آزاده_امین ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 17:10)aria802 نوشته:  

نامه را چگونه امضا کنیم
آنکارا کی میتونه بره
تحویلش مهم نیست میشه فکس کرد میشه هزار تا کار کرد نگران اون نباشید
من به نظرم تا جمعه همه میرن ولی نامه رو داشته باشیم بهتره که اقدام بکنید
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: hamid99 ، Manamehr ، alireza51 ، SAMBAR ، آزاده_امین ، Alex 2014 ، mahyaaa ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 14:31)yesorno نوشته:  خدايا اينا رو كلير كن اينقدر غر نزنن مخمونو خوردن

123a ، 1362amin1362 ، 2015reza ، asg7 ، ebrahim1e ، elnazd ، hamed shayan ، homayoon1972 ، houshym ، lotfe.kh ، :ﮐﺎرﺑﺮان در ﺣﺎل ﺑﺎزدﯾﺪ اﯾﻦ ﻣﻮﺿﻮع ﮐﺎرﺑﺮ ﻣﺨﻔﯽ، ۳ ﻣﻬﻤﺎن yesorno، ۷ ،ﻣﻨﺼﻮری ، m.ghoreishi ، Memolkhan ، Miip ، mostafa67 ، parastoo23 ، rezasadeghi ، s.zare ، saber_s ، Shaft

به همين ترتيبم كلير كن
اون مخفيا رو ك كلير كردي قبلا
اون مهمونا رو هم كلير نكن تا بيان ثبت نام كنن والا

هههههBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
آاااااااااااااامییییییییییین
تشکر کنندگان: yesorno ، alireza51 ، SAMBAR ، آزاده_امین ، Alex 2014 ، mahyaaa ، Pariba
منم موافق نامه هستم.
2015as2xx___ آنکارا / اصلی: همسر محترمه / تعداد نفرات: 2 / رویت قبولی: 15 می / ارسال 260: 22 می / ارسال مدارک: 6 جولای / مصاحبه: 3 اگست / وضعیت:AP / سرباز: س 11 سال پیش / تحصیلات 1: کارشناسی ارشد غیر حساس / تحصیلات 2: کارشناسی مکانیک / شغل اصلی : پیمانی خصوصی آموزشی / شغل 2: پیمانی با سیستم نفت و گاز.
آپدیتها>>>>>>
CEAC:>> 4 aug _ 5 aug _ 12 aug _ 20 aug email _16 sep email
IVCS:>>17 aug_ 20 aug email_31 aug_1 sep_4 sep_14 sep_16 sep_21 sep
تشکر کنندگان: Manamehr ، alireza51 ، SAMBAR ، آزاده_امین ، Alex 2014 ، mahyaaa ، Pariba

ممنون از انرژی مثبتت دوست عزیز
واقعا هممون داغون بنظر میاییم!
من هنوز ته دلم امیدوارم ولی خیلی از لحاظ روحی بهم فشار اومده دیگه نمیکشم
خدایا ازت خواهش میکنم اگه بصلاحمونه زودتر ویزا رو بدن که دیگه خسته ایم.
درسته ما دیر به مصاحبه رفتیم‌ همش تحت استرس کارنتی و زمان مصاحبه و ...بودیم
دیگه بسه!
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: alireza51 ، SAMBAR ، ebrahim1e ، آزاده_امین ، Alex 2014 ، mahyaaa ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 16:53)yesorno نوشته:  هر کسی در انتخابش مختاره.
یا باید بشینی و سایت چک کنی یا تحرک داشته باشی و دستو پا بزنی.

من انتخاب می کنم که تا روز 30 سپتامبر هر جوری شده دست و پا بزنم.

من ۴ ماه از مصاحبم گذشت و برای هر لحظش جون کندم. 15 روز واسه من یک هشتم از اون زمانه و زمان بسیار طولانی محسوب می شه.

هر کدوم از بچه ها که نمیخوان دستو پا بزنن لطفاً سنگ پرتاب نکنن. بشینن یه گوشه تا 15 روز الباقی سپری بشه.
سلام دوباره این بچه از کدوم سایت کیی نامبرهارو چک میکنن؟؟؟؟

فرستاده شده از Hol-U19ِ من با Tapatalk
تشکر کنندگان: alireza51 ، Alex 2014 ، mahyaaa ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 11:16)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 11:12)Manamehr نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 10:55)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 10:33)Manamehr نوشته:  آقا ابراهیم الان چندنفر تو ای پی موندیم؟ایروان
نمی دونم چرا یهو از دیشب ناامید شدم Sad

حدوده 117نفر بودیم که اگه این سه کیس امروزی که ۱۰ نفر هستند را کم کنیم حدوده 107نفر میمونن
بالاخره اینکه آدم مدام فکرای خوب و بد به ذهنش میرسه واسه هممون اتفاق می افته و کاریش نمیشه کرد مهم اینه که ما آمادگی هر اتفاقی را داشته باشیم و بتونیم تو هر شرایطی واسه ارزوهامون تلاش کنیم
امیدوارم خیلی زود کلیر بشید و به ارزوتون برسید

همینجوری روزی ۱۰-۱۲ نفرم کلیر کنن تا ۲۵ سپتامبر تموم میشه
ان شا الله شما و همه اونایی که این آرزو رو دارن تو همین چند روزه بهش میرسن.

ممنون دوست عزیز
روند کلیر کردن افراد یک روند منظم و با قاعده نیست و من فکر میکنم همون ۳ روز آخر که هیچکی روش فکر نمیکنه (منظورم 28 و 29 و 30 سپتامبر) ابوظبی کولاک میکنه و کلی از دوستان که دیگه هیچ امیدی ندارند را کلیر میکنه
و در کل هر چی به آخر کار نزدیک میشیم هر روز تعداد بیشتری کلیر خواهند شد
مثلا اگه 30 سپتامبر کسی رو کلیر کنن تکلیفش چیه؟؟؟ توو اکتبر باید پاسشو ببره ویزا بخوره؟ اکتبر واسه ویزا دیر نیست؟؟
شماره کیس: ‎ 2016AS52xx■ تاریخ رویت قبولی: ‎9 May ■ کنسولگری: ‎تغییر از آنکارا به ابوظبی‎ ■ تعداد افراد: 2 نفر
ارسال فرمهای260: 15 May‎ ■ کارنت شدن: 9 Feb‎ ■ نامۀ دوم: 22 Feb‎ ■ مصاحبه: 5 April ■ نتیجه: AP
خدمت س پ ا ه ، شغل خصوصی ، ازدواج بعد از قبولی و قبل از ارسال فرم 260
آپدیتها: 17 آپریل، 19 آپریل، 21 آپریل، 3 آگوست آپدیت طلایی و دوخطی از آمریکا، 4 آگوست ساعت 12 ظهر آپدیت از سفارت و or
4 آگوست ساعت 6 عصر به لطف خدا دریافت ایمیل کلیری بعد از 4 ماه.
تشکر کنندگان: alireza51 ، SAMBAR ، Alex 2014 ، mahyaaa ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 15:34)MASTAN1 نوشته:  آقای خلیلخواه اینکه همه کلیر شدند رو من نفهمیدم . فکر کنم اگر جواب بیاد اینها سریعا کلیر می کنن چرا باید نگه دارند.

من فکر می کنم که از ابتدا سهمیه هر کشور مشخصه, و سفارت ها باید براساس اولویت کم خطر بودن به افراد ویزا دهند
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: SAMBAR ، yesorno ، alireza51 ، Alex 2014 ، mahyaaa ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 15:38)بابراس نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 15:37)mordad نوشته:  اینم لیست امروز. لطفا هرکس نیست یا نباید باشه خصوصی پیام بده . اطلاعات تکمیلی رو برای yesorno خصوصی بفرستید.
انقدرم اون لیست قدیمی هارو تکرار نکین Big Grin
دعا یادتون نره 11 شب.

۱ yesorno
۲ Mordad
۳ SAMBAR
۴ 2015reza
۵ ARSAMNEW
۶ ebrahim1e
۷ elmira esteghbal
۸ احسان علوی
۹ m.ghoreishi
۱۰ 1362amin1362
11 خلیل خواه
12 Azer
13 لیدا59
14 mahyaa
15 aria802
16 mehrdad_123
17 babak90
18 parastoo23
19 elnazd
20 hamid99
21 kimfar
22 آسمانی
23 satanicboy1
24 بابراس
25 سجاد دال
26 violet
27 janila
28 homayoon1972
29 mastan1
30 pparastoo83
31 parsa84
32 sunnyday
33 ehsan_pars
34 Majjjid
35 Maryam2020
36 miip
37 دریای خروشان
38 Samirakn
39 samane1363
40 حمیدرضا
41 علی
42 aliz12363
43 areb1356
44 titi_spring64
45 asg7
46 marya.۱
47 sasanoush
48 Setayesh_13642001
49 am1n
50 hamed shayan
51 صابری
52 shaft
53 ramin petro
54 minan
55 peymanr
56 sunn789
57 vahid.sa
58 peyman55
59 manamehr
60 میثم هاشملو
61 para_pormand
62 s.zare
63 mr_mo
64 comeonbaby
65 Aliparto
66 Ali_bf1
67 SAAM_60
68 teele
69 لیلی ۲۰۱۶
70 123a
71 zohrehm
72 sushiant
73 maryamg
74 nara
75 Jefferson
76 h_researcher

آهان اين ليست خوبه ....WinkBig Grin
چرا من از شماره 8 نزول کردم به 13 ؟؟؟؟
(2015-09-15 ساعت 15:46)mordad نوشته:  لیدا جان ترتیب خاصی نداره لیست فکر کنم چون یکم کم و زیاد شدن اینجوری شده. به هر حال شما امر کنین میارم میزارم اسمتون و اول لیست
نه بابا شوخی کردم مهم کلییر شدنمونه
(2015-09-15 ساعت 17:20)houshym نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 17:10)aria802 نوشته:  

نامه را چگونه امضا کنیم
آنکارا کی میتونه بره
تحویلش مهم نیست میشه فکس کرد میشه هزار تا کار کرد نگران اون نباشید
من به نظرم تا جمعه همه میرن ولی نامه رو داشته باشیم بهتره که اقدام بکنید
ما هم با نامه موافقیم هر کاری لازمه انجام میدیم

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: SAMBAR ، yesorno ، alireza51 ، آزاده_امین ، Alex 2014 ، mahyaaa ، Pariba
اگه قرار به بد بيني باشه، من از همتون بد بين ترم، هميشه نيمه خالي ليوان وو ميبينم، تو تاپيك انتظار، اسم منو دوستان گذاشته بودمد Glaum ( همون شخصيت كارتون گاليور كه مي گفت: من مييي دوونم ، كارمون درست نميشههه) ولي ببينيد تو اين شرايط استثنايي حتي آدمي مثل من ، نا اميد نيست ، يه جورايي به غيرتمون بر خورده. الان بهترين كاري كه مي تونيم بكنيم تا هم روحيمون حفظ بشه و هم گذشت زمان برامون راحتتر باشه ، چنين فعاليتهايي هستش. حتي اگه براي ما هم مفيد واقع نشه، دينمون رو نسبت به بچه هاي با معرفت ٢٠١٦ كه هموشون به ماها لطف دارند، ادا كرديم. پس هم صدا با yesorno عزيز، اميدتون رو از دست ندين و بدونين كه فاصله كلير شدن و نشدن ، فقط چند دقيقه هست، مگه تيچر يا الكس در اوج ناميدي و ناراحتي، روز قبلش فكر مي كردن كه فردا آپ بخورن؟ پس ساطع كردن انرژي منفي، با احترام فراوان به همه دوستان تا ٣٠ سپتامبر لطفا ممنوع. سپاس.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
دوستان
سرعتشون رفته بالا من پاسم رو دیروز 9 صبح دادم امروز 11.5 گفتن 4 بیایین بگیرین. این دو هفته اخر اصلا نباید به امار و ... دقت کرد اونا هم براشون مهمه 55000 تا ویزا بدن اینو شک نکنید
باور کنید که باید تا ثانیه اخر هم امید داشت . هیچ مشکلی به لحاظ اماری و ریاضی وجود نداره
اونا میدونن ایرانی ها بسیار بسیار کم مشکل دارن

دوستان ولی اینقدر به هممون این مدت فشار اومده که وقتی میگیری دیگه نای خوشحالی نداری
آقایون , خانمها دوستان خوب و عزیز و دوست داشتنی من.
این طور که معلومه همه با نامه موافقیم فقط دوستان لطف کنید بگین حالا چی کار کنیم هر کی جدا بفرسته ک سی سی یا یه نامه با امضا همه باشه و همچنین برای سفارتها چه جوری بفرستیم فقط اینکه خواهشا تا فردا تکلیفش رو روشن کنیم. من پیشنهاد میکنم که برای هر دو جا نامه رو بفرستیم.
موضوع دوم اینکه همه باید به معجزه خدا ایمان داشته باشیم وباور داشته باشید مصلحت ما تو گرفتن ویزاست حتی با زور .من مصلحت نبوده تو کتم نمیره ویزا میخوام.
حالا هر کی ویزا میخواد ۱۱شب یادش نره و دوستان رو فراموش نکنید.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: alireza51 ، ebrahim1e ، hamid99 ، 2015reza ، ehsan_pars ، mordad ، areb1356 ، Alex 2014 ، mahyaaa ، Manamehr ، sunn789 ، samane1363 ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 17:49)SAMBAR نوشته:  آقایون , خانمها دوستان خوب و عزیز و دوست داشتنی من.
این طور که معلومه همه با نامه موافقیم فقط دوستان لطف کنید بگین حالا چی کار کنیم هر کی جدا بفرسته ک سی سی یا یه نامه با امضا همه باشه و همچنین برای سفارتها چه جوری بفرستیم فقط اینکه خواهشا تا فردا تکلیفش رو روشن کنیم. من پیشنهاد میکنم که برای هر دو جا نامه رو بفرستیم.
موضوع دوم اینکه همه باید به معجزه خدا ایمان داشته باشیم وباور داشته باشید مصلحت ما تو گرفتن ویزاست حتی با زور .من مصلحت نبوده تو کتم نمیره ویزا میخوام.
حالا هر کی ویزا میخواد ۱۱شب یادش نره و دوستان رو فراموش نکنید.
به نظر من نامه دسته جمعی باشه خیلی بهتره

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: alireza51 ، ebrahim1e ، SAMBAR ، Alex 2014 ، mahyaaa ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان