کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
دعاي ١١ شب فراموش نشه. التماس دعا
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: areb1356 ، mahyaaa ، teele ، homayoon1972 ، kimfar ، SAMBAR ، 2015reza ، nimashariat ، Manamehr ، masoud398 ، alireza51 ، Alex 2014 ، Pariba
دعا يادتون نره
تاريخ مصاحبه: ٩ جولاي آنكارا كليرنس برگه صورتي/ برنده اصلي همسرم ليسانس مكانيك شغل خصوصي/ سربازي س /خودم ارشد رشته غير حساس/ آپديت ها؛ ٩ و ١٤ جولاي هر دو، ١٥،١٦ جولاي نفر اصلي
تشکر کنندگان: areb1356 ، teele ، alireza51 ، kimfar ، homayoon1972 ، SAMBAR ، 2015reza ، Alex 2014 ، Pariba
سلام دوستان، من يه ٢٠ صفحه اي عقب افتادم، اگه ممكنه بفرماييد اين سايت سيس مشكل داره كه به من ميگه ارور داره، سايت مياد، كيس نامبر و مي زنم بعد اون صفحه لعنتي ١٧ آگوست و نمياره.
2015AS74xx/ NO VISA
تشکر کنندگان: mahyaaa ، teele ، alireza51 ، homayoon1972 ، SAMBAR ، 2015reza ، Alex 2014 ، Pariba
دقیقا ساعت 11 هست و همچنان امیدوار به اینکه دوستان هم به آرزوشون برسن
خوش شانس تر از من نیست ......
تشکر کنندگان: mahyaaa ، teele ، SAMBAR ، alireza51 ، homayoon1972 ، kimfar ، Alex 2014 ، Pariba
خوشحال باشم يا ناراحت كه عضو فعال شدم؟!؟ از اينكه اونقدري بودم كه پيش دوستان گلي مثل شما باشم و عضو فعال بشم به خودم مي بالم،،، اما از اين جهت كه دارم ميرم كه بازنشسته بشم اينجا با دستان خالي از ويزا ناراحت ميشم.
2015AS74xx/ NO VISA
تشکر کنندگان: mahyaaa ، teele ، SAMBAR ، alireza51 ، M.d ، Alex 2014 ، Pariba
دعا یادتون نره . خدایا شکرت بخاطره کلییر شدنمون . خدایا شکرت بخاطر ویزا گرفتنمون تو این هفته .خدایا ممنونم که هممون با دل خوش از این تاپیک بیرون میریم . خدایا ممنونتیم که همیشه پشتمون هستی و تنهامون نزاشتی . خدایا ممنونتیم بخاطر مهربونیات

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
(2015-09-15 ساعت 21:39)elmira esteghbal نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 20:34)alifarjadfar نوشته:  دوستان ببینید من خودم ۲۲روز پیش رفتم مصاحبه.اونا قبل از دیدن حضوری ما تمام وحمال به اطلاعات ما تا حدودی دسترسی داشتن حداقل اینکه ما سربازی رفتیم وکجا چون ما اطلاعاتو تو فرمامون فرستاده بودیم حتی اصل ترجمه هارم که فزستادیم .چه دلیلی داره مثلا بمن بگن بیا واسه مصاحبه در صورتیکه میدونستن که بمن چک حتما میخوره!؟یعنی مثلا لنگ پول ما بودن؟خیر .من تازه بعداز مصاحبه بمن گفت مدارک مدیکال ؟ کمن گفتم اگه لازمه و اوکیه برم بگیرم که افیسر گفت حتما برو بگیر وبعداز چک سکیوریتی حتما میخوایم!بنظرمنکه اونا خوب میدونن که اگه نشدنی بود دیگه حداقل بمن نمیگفتن بیا واسه مصاحبه چون من تاریخ مصاحبمو عوض کردم وخودم انداختم واسه ۲۴اگوست دلیلی نداشت اصلا موافقت کنن.یکم فکرکنید به این مسله.من فکرمیکنم اوکی کنن همرو

فرستاده شده از Hol-U19ِ من با Tapatalk

جالبه كه بدونيد يكي از دوستان ما كه تو لاتاري برنده شده بود امسال بهش اصلاً وقت مصاحبه هم ندادن چون تو وزارت د.ف.ا.ع كار ميكرد

Shit!
تشکر کنندگان: alireza51 ، farrokh33 ، marya.1 ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 22:51)Amir shayan نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 22:21)nara نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 15:26)بابراس نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 15:16)Pariba نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 22:38)yesorno نوشته:  الان اینا رو می خوای چیکارشون کنی؟

شام بدی؟

ناهارم بده خبBig Grin

کجا بیایم؟ Wink

ظاهرا آقا ابراهيم جا مونده و شماره ى ۳ آقاى هوشيم هم خودش و خانواده ايشود شدند, ( ايروان )

آقايون خانوماي محترم ....بابا من تو اين ليست نيستم همون يكي ليسته رو بزاريد اون خوبه منم توش هسنمTongueWink

لطفا لیست 74 نفری رو بذارید...من خودم رو اضافه کرده بودم ...لطفا برای یست ها اسم بذارید که قاطی نشهWink

سلام منم تواین لیست نیستم ..لطفا اون یکی لیستو بذارید من اسممو تو اون لیست اضافه کردم .مرسی
شماره کیس ***5 as
تعدادافراد کیس 3نفر(شماره 1 نفر اصلی )
سفارت آنکارا
تاریخ مصاحبه 4 جون
شغل نفر اصلی کارمند وضعیت سربازی س
نتیجه مصاحبه AP ،آبدیت ها 10 جولای ،15،17،20 آگست ،1سپتامبر >باایمیل پیگری
خدایاهرچه به صلاح ماست آن شود
تشکر کنندگان: mahyaaa ، alireza51 ، Alex 2014 ، Pariba
فکر کنم داره خبرای خوبی میشه
من لپ تاپ اصلیم دستم نیست و لپ تاپ خونم دستمه، برنامه روی سیستم خودم میتونه آپ شبانه رو تشخیص بده و الان فقط می تونم بگم اینا آپ شدن نمی تونم بگم آپ شبانس یا نه:

فقط ابوظبی رو چک کردم
2015AS1348 ABD
2015AS2272 ABD
2015AS2431 ABD
2015AS3579 ABD
2015AS4002 ABD
2015AS4837 ABD
2015AS4862 ABD
2015AS6309 ABD
2015AS6329 ABD
2015AS6375 ABD
2015AS6551 ABD
2015AS7318 ABD

توی آنکارا هم داره خبرایی میشه.
اینجوری باشه فردا خیلیا کلیر میشن.

دقت کنین الن نمی تونم بگم کدوما آپشون کلیریه ها
(2015-09-15 ساعت 22:38)mehrdad_123 نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 22:26)1362amin1362 نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 22:21)mehrdad_123 نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 19:55)2015reza نوشته:  در مورد اينكه ٨٠ تا ايميل به صورت ناگهاني بفرستيم، نمي دونم نظر دوستان چيه ، من با فرهنگ اونها خيلي آشنايي ندارم كه از اين حركت چي برداشت مي كنن. ولي يه پيشنهاد داشتم. يكي از بچه ها از يه اكانت ايميل ديگرش (غير از اوني كه به kcc داديم) يا از يه اكانت ايميل جديد كه اسمش هم به لاتاري ٢٠١٥ بخوره، نامه ترجمه شده رو با كيس نامبر هامون به طور كامل، در غالب يك نامه، به KCC , NVC, سفارتخونه ها، و فيس بوك آلن اير و سارا گرو بفرستيم. اينطوري هم حرفمون رو زديم و هم نگراني بعضي از بچه هادر مورد اينكه فرستادن ٨٠ تا ايميل به صورت ناگهاني، يه حركت برنامه ريزي شده از طرف يك مجموعه از برندگاني كه اتفاقا به نظر اونها، اكثرمون هم خطرناك هستيم، برطرف بشه.
ترس و بزارید کنار اخه نامه زدن نه خطرناکه نه عملیات تروریستی حساب میشه .
اعتراض را میخوایید چطور نشون بدید !!!! اینا که میرند تو خیابون برای اعتراض برای اینه که دیده بشند . شما چطور میخواید دیده شید با 50 تا امضا.
اگه همه ما هم بریم سفارت و بخواهیم تکلیفمون را روشن کنند (رد یا قبول) اگه مسالمت امیز باشه و بدون دعوا نشونه اینه که به ی خرد جمعی رسیدیم حتی اونهم زشت نیست و نشونه تکامل ماست. همین اعتراض پارسالی ها بود که اوضاع را الان بهتر کرده و مدیریت شده کارنت کردند و گرنه تاحالا 50000 تا ویزا را داده بودند رفته بود. حالا میل خودتونه !

مهرداد جان همه ما خوب مي دونيم كه اين اعتراض در حال و روز بچه هاي ٢٠١٥ هيچگونه تاثيري نداره مثل پارسالي ها و اين اعتراض تاثير گذار براي بچه هاي ٢٠١٦ هستش. و دير و يا زود ارسال كردنش الان براي ما دردي رو دوا نمي كنه. بهتره هممون عاقل انديش باشيم و هفته ديگه اين كار رو بكنيم.
به نظر من بهتره بزاريم ببينيم اين هفته چي كار مي كنن. باز هم من تابع تصميم جمع هستم. اگه خواستيد همين فردا هم ارسال كنيد لطفاً كيس نامبر من رو هم زيرش بنويسيد. يا علي
یعنی برا خودمون کاری نکنیم !!!!!!! بشیم نوش دارو بعد مرگ سهراب
این داستان مجموعه کبوترها که با هم تو دام افتاده بودند یادتونه تو دبستان داشتیم بعد همه با هم پرواز کردند تونستند دام را بردارند
من که میگم نامه ها را به جای کنتاکی به سفارت مجازی آمریکا در تهران همین امشب بفرستیم هرچی زمان از دست بدبم بدتره این سفارت یعنی برای همن کاره دیگه !!!!!!

بچه ها هرمس گفت، آفیسر گفته امسال به همه ویزا میرسه. به اینم فک کنین ممکنه این نامه باعث شه باز با ما ایرانیا لج کنن و همون ویزاهایی رم که میخواستن بدن، ندن!!!
تشکر کنندگان: hamid99 ، SAMBAR ، mahyaaa ، Manamehr ، alireza51 ، farrokh33 ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 22:45)mehrdad_123 نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 22:28)nara نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 19:55)2015reza نوشته:  در مورد اينكه ٨٠ تا ايميل به صورت ناگهاني بفرستيم، نمي دونم نظر دوستان چيه ، من با فرهنگ اونها خيلي آشنايي ندارم كه از اين حركت چي برداشت مي كنن. ولي يه پيشنهاد داشتم. يكي از بچه ها از يه اكانت ايميل ديگرش (غير از اوني كه به kcc داديم) يا از يه اكانت ايميل جديد كه اسمش هم به لاتاري ٢٠١٥ بخوره، نامه ترجمه شده رو با كيس نامبر هامون به طور كامل، در غالب يك نامه، به KCC , NVC, سفارتخونه ها، و فيس بوك آلن اير و سارا گرو بفرستيم. اينطوري هم حرفمون رو زديم و هم نگراني بعضي از بچه هادر مورد اينكه فرستادن ٨٠ تا ايميل به صورت ناگهاني، يه حركت برنامه ريزي شده از طرف يك مجموعه از برندگاني كه اتفاقا به نظر اونها، اكثرمون هم خطرناك هستيم، برطرف بشه.
اعتراض را میخوایید چطور نشون بدید !!!! اینا که میرند تو خیابون برای اعتراض برای اینه که دیده بشند . شما چطور میخواید دیده شید با 50 تا امضا.
اگه همه ما هم بریم سفارت و بخواهیم تکلیفمون را روشن کنند (رد یا قبول) اگه مسالمت امیز باشه و بدون دعوا نشونه اینه که به ی خرد جمعی رسیدیم حتی اونهم زشت نیست و نشونه تکامل ماست. همین اعتراض پارسالی ها بود که اوضاع را الان بهتر کرده و مدیریت شده کارنت کردند و گرنه تاحالا 50000 تا ویزا را داده بودند رفته بود. حالا میل خودتونه !

مهرداد جان همه ما خوب مي دونيم كه اين اعتراض در حال و روز بچه هاي ٢٠١٥ هيچگونه تاثيري نداره مثل پارسالي ها و اين اعتراض تاثير گذار براي بچه هاي ٢٠١٦ هستش. و دير و يا زود ارسال كردنش الان براي ما دردي رو دوا نمي كنه. بهتره هممون عاقل انديش باشيم و هفته ديگه اين كار رو بكنيم.
به نظر من بهتره بزاريم ببينيم اين هفته چي كار مي كنن. باز هم من تابع تصميم جمع هستم. اگه خواستيد همين فردا هم ارسال كنيد لطفاً كيس نامبر من رو هم زيرش بنويسيد. يا علي

پیشنهاد میکنم حالا که تاثیری روی روند پرونده ما۲۰۱۵ ایها نداره ...ایمیل رو 22 سپتامبر بفرستیم ...که بررسی ها رو مختل نکنه..

مگه کار میکنند که اخلال بشه !!!!!!!!!!!!
سفارت مجازی تهران هیچ کاری نمیکنه فقط ی نفر اول نامه بده ما جمعی هستیم که برا اعتراض برای شما نامه ارسال میکنیم بعدم همه نامه هامون را ارسال میکنیم تا کاملا به گوش وزارت خارجشون بررسه نه به کسی توهین میشه نه وقت سفارتی گرفته میشه

سلام به همه دوستان
از اينكه ميخواهيد بجاي دست رو دست گذاشتن نظرتون را منعكس كنيد كار پسنديده اي هست . ولي اين با پرواز همه كبوت ها با هم خيلي فرق داره . كبوت ها براي نجتا حتما بايد با هم كاري ميكردن و يا همه ميمردن ولي ما اگر هيچ كاري هم نكنيم ممكنه ٩٠٪ ويزا بگيريم يا نگريم . و اگر اين كار خوشايندشان نشود ممكنه تاثير كاملا منفي و برعكس بگذارد. مخصوصا براي كساني كه امضا كننده هستند.
بخاطر همين من فكر ميكنم اگر تصميم داريد نامه اي بدهيد هرگز حساسي عمل نكنيد.
پيشنهاد اين است كه نامه از طرف شخصي باشه كه منتظر ap جك نيست مثلا يكي از دوستان نزديك و يا اصلا يك إيميل به نام dv2015 درست بشه و نامه با اون يميل فرستاده بشه ولي از طرف همه و بدون اسم و امضا.
نامه به KCC فرستاده بشه و Cc به هر سه سفارت .
تمام موضوع ها هم كه دوستان نوشتند در نامه با كمال ادب گنجانده شود
حسن ان اين است كه هم حرفهيمان زده ميشه هم بعدا پشيمان نميشويم كه إحساسي عمل كرديم
لطفا اين پيشنهاد را به راي بگريد
2015AS75xx
تعداد كيس: ٤نفر
مصاحبه : ايروان ٦ اگوست
سربازي : ارتش قبل انقلاب
شغل : خصوصي
اپديت ها : چند روز اول بعد از مصاحبه بعد روزهاي ١٠،١١،١٢ اگوست <١،٢،٣،٤> ١٣ اگوست <كيس ١،٢> ٢٥ اگوست (كيس اصلي) ، ١٠ سپتامبر شبانه (كيس اصلي) ١٦،١٧ سپتامبر كيس اصلي با ايميل
مقصد انشاله : كاليفرنيا Anahim
تشکر کنندگان: hamid99 ، 3rip ، teele ، SAMBAR ، alireza51 ، Alex 2014 ، Pariba
اوس کریم... یعنی میشه...
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

تشکر کنندگان: teele ، hamid99 ، SAMBAR ، mahyaaa ، areb1356 ، ehsan_pars ، alireza51 ، samane1363 ، farrokh33 ، sunn789 ، M.d ، Alex 2014 ، Pariba
سلام به همه عزیزان اگر چه خودم 23 سپتامبر به آتلانتا پرواز دارم ولی دلم پیش شماست وهمیشه برای تک تکتون دعا میکنم هر کاری که میتونید انجام بدید مطمینم بزودی همتون کلیر میشین خواهش میکنم امیدتان را از دست ندهید .
دکتر شاهین فرهنگ میگوید:حتما قبل از خواب رویاتون رو تو ذهن بیارید برای خودتون یک جمله تاکیدی بسازید واین جمله رو به کسی نگید .حتما در جمله به لطف خدا ایمان داشته باشید یعنی به یک نیروی برتراطمینان کیدد مثلا ":به لطف خدا من مادر میشوم ...انشالله من خانه دار میشوم .....به امید خدا من .....قبل از خواب جمله تاکیدی خود را حداقل بیست وپنج بار تکرار کنید بعد از تکرار به چیز دیگری فکر نکنید وشما یعنی ضمیر خودآگاه میخوابد ولی ضمیر ناخود آگاه تا صبح جمله تاکیدی شما را تکرار خواهد کرد ضمیر ناخودآگاه با کاینات همسو میشوندوشما حتما "به آرزویتان خواهید رسید لطفا "از امشب شروع کنید من هم برای تک تکتون دعا میکنم
زمانی فرا می رسد که باید رفت، حتی اگر جای مشخص و مطمئنی در انتظارت نباشد... (تنسی ویلیامز)

تشکر کنندگان: yesorno ، SAMBAR ، 2015reza ، teele ، mahyaaa ، areb1356 ، alireza51 ، samane1363 ، m.ghoreishi ، farrokh33 ، sunn789 ، mari48 ، Alex 2014 ، Pariba ، AliReza.Sh

دوست عزیز
با توجه به زمان باقیمانده میتونه برای 2016 هم مثمر به ثمر باشه
من که امروز سفارت بودم ارمنستان گفت ویزا هست
هرمس هم که ابوظبی گفته ویزا هست

پس ویزا هست و مطمئن باشید بدون یا با جواب کلیر ویزا رو بهتون میدن چون براشون مهمه که سهمیه رو پر کنن و اینقدر هم بی منطق نیستن که بدونن کیسهای ایرانی همه کلیر میشن
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: mahyaaa ، areb1356 ، غنچه ، homayoon1972 ، SAMBAR ، alireza51 ، samane1363 ، farrokh33 ، sunn789 ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان