کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-16 ساعت 00:15)3rip نوشته:  دوستان این نظر شخصی من هست، قاعدتا میتونه درست یا غلط باشه، هدفم از بیانش به اشتراک گذاشتن نظرات هست

بعد از حملات 11 سپتامبر وضعیت امنیتی در آمریکا برای همه تازه واردها و به خصوص مردم خاورمیانه بسیار سخت گیرانه شده، تقریبا یکسال و نیم پیش یکی از دوستان دانشجوی ما ( دانشگاه جورجیا تک ) در خونه خودش خودسوزی کرد و متاسفانه پس از یکماه فوت کرد، نکته تعجب برانگیز این بود که بجای پلیس های معمولی ایالتی ماموران امنیتی مسول این پرونده شدند، چرا ؟ چون یک دانشجوی ایرانی بود، با این که تمام شواهد دال بر خودکشی بود ماموران پرونده و سایت های خبری میخواستند رابطه ای بین این حادثه و یک برنامه ریزی تروریستی پیدا کنند (که خوشبختانه نتوانستند) . منظور اینکه اگر یک آمریکایی اسلحه به دست وارد مدرسه بشه و دانش آموزان رو به رگبار ببنده این فقط یک حادثه تراژیک هست و پلیس و خبرگزاری ها میگردن تا علل روانی که باعث شده قاتل دست به این کار بزنه رو پیدا کنند، ولی وقتی یک مرد از خاورمیانه در خانه خودش خودکشی میکنه دنبال عواملی میگردن که این حادثه رو به یک برنامه تروریستی ربط بدهند.

از اصل ماجرا دور نشیم، خودتون رو بگذارید جای آفیسر سفارت ، از نظر آفیسر شما یک شخص معمولی هستید که بصورت رندوم از بین مردم دیگر انتخاب شده اید و برای مصاحبه به سفارت آمده اید، به شما گفته همه چیز اوکی هست فقط یکسری مراجل اداری لازم هست تا پرونده شما تکمیل شود.

حالا بعد از مدتی سفارت با نامه ای روبرو میشه که در آن عده ای با کیس نامبر و اسم و فامیل حقیقی ازش درخواست دارند پروسه FBI Check رو
رسیدگی کنه. این گروه آدم معلوم نیست به چه صورت دور هم جمع شدند و از کجا به پروسه اف بی آی چک اشراف دارند و اطلاعاتشون در مورد پروسه دریافت ویزا انقدر کامل هست.
"به نظر من" این کار همون چیزی رو به آمریکایی ها می دهد که ازش می ترسند: یک اقدام سازماندهی شده اینترنتی و جمع شدن افرادی که هیچ ربطی به یکدیگر ندارند جز اینکه مقصد همه شان آمریکاست.

مثال دیگه ای براتون میزنم، برای یکی از دوستان دانشجو مشکل مالی ای پیش اومد که قرار شد بچه های ایرانی هرکس در حد وسعش به یک حساب بانکی پول واریز کند، روز دوم حساب بانکی بلاک شد و پلیس بیشتر بچه ها رو خواست و علت رو جویا شد که چطور همدیگر رو می شناسیم و این پول برای چی جمع آوری میشد، چرا ؟ چون ایرانی بودیم

خلاصه مطلب اینکه کار گروهی همیشه خوب هست، اما باید شرایط رو هم در نظر گرفت. اگر هدف از ارسال این نامه صرفا اعتراض باشه و فقط قصد داشته باشیم ناراحتی خودمون رو از این موضوع به گوششون برسونیم بسیار هم عالی هست و چه بسا برای بچه های سال های بعد فکری کنند. اما اگر هدفمون این هست که به پروسه خودمون رسیدگی بشه باز هم میگم "به نظر من" ارسال این نامه گروهی نه تنها نتیجه مثبتی نخواهد داشت بلکه شاید نتیجه معکوس هم داشته باشه

راهکار: من اگر جای شما و در شرایط شما بودم با همان ایمیلی که همیشه با سفارت در ارتباط بودم متنی ارسال میکردم، و در متن هیچ اشاره ای به پروسه اف بی آی چک نمی کردم و تنها به عنوان شخصی سوال می پرسیدم که بهش گفتن پروسه شما تقریبا 60 روز طول میکشه، ازشون میپرسیدم من در این تاریخ به مصاحبه اومدم، آفیسر بهم گفت همه چیز تکمیل هست فقط یک پروسه اداری هست که تا 60 روز دیگه به پایان میرسه و میتونم برای دریافت ویزام به سفارت مراجعه کنم، حالا با گذشت مدتی از مصاحبه م خواستار پیگیری روند اداری پرونده م هستم و با توجه به اینکه به 30 سپتامبر نزدیک می شویم قصد دارم به محل سفارت بیام تا قبل از پایان 30 سپتامبر ویزا رو دریافت کنم.

این متن رو خودتون به انگلیسی ترجمه کنید و ایمیل کنید، لازم نیست حتما متن ادبی و از نظر اداری درست باشه، با همان سواد انگلیسی که دارید خودتون متن رو تایپ کنید، اصلا لازم نیست فرمتی باشه که همه کپی پیست کنند، همانطور که شما دوست ندارید سفارت یک ایمیل کپی پیست برای شما بفرسته مطمعن باشید برای اونها هم جالب نیست افراد مختلف یک متن ایمیل رو براشون کپی پیست کنند.

خودتون رو در متن شخصی نشان بدید که اصلا نمیدونه اف بی آی چک چی هست، شما شخصی هستید که بهتون گفته شده بعد از 60 روز ویزا میگیرید و حالا منتظر گرفتن ویزا (حقتون) هستید.

باز هم اشاره میکنم تمام موارد بالا نظر شخصی بنده هست، قطعا میتونه جمله به جمله ش غلط باشه، فقط خواستم بگم من اگر جای شما بودم این کار رو میکردم حالا چه درست و چه غلط.

موفق باشید

دوست عزیز
در تایید فرمایش شما فرمت نامه نوشته شده یک فرمت درخواست کننده است و نه اعتراضی
دقیقا اشاره کردیم که پروسه 60 روز طول میکشه
من بحث سربازی را پیش نکشیدم ولی دوستان دیگر اضافه کردند و نظر من این نیست که اضافه شود
زدن یک نامه گروهی ودرخواست تسریع در پروسه( صرفا درخواست تسریع در پروسه) به نظر من ریسک بالایی ندارد
به هر حال اینجا خرد جمعی تصمیم گیری کند
نکته ای که مهم است این است که من تاکید کردم نامه برای 18 به بعد اماده شود
مطمئنم تا 18 کسی نمیمونه
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: 3rip ، SAMBAR ، alireza51 ، sunn789 ، بابراس ، mahyaaa ، Alex 2014 ، Pariba
دوستان حرفای دوستمون 3rip بسسسسسسیااااار قابل تامله. حتما حرفشو کامل بخونین و احساسی عمل نکنین. منم اشتباه کردم گفتم ایمیل گروهی بزنین. الان با خوندن این متن حرفمو پس میگیرم. بیشتر رووش فکر کنین. خدایا خودت درست کن براشون. ببین چقدر نگرانن همه. شادشون کن.
شماره کیس: ‎ 2016AS52xx■ تاریخ رویت قبولی: ‎9 May ■ کنسولگری: ‎تغییر از آنکارا به ابوظبی‎ ■ تعداد افراد: 2 نفر
ارسال فرمهای260: 15 May‎ ■ کارنت شدن: 9 Feb‎ ■ نامۀ دوم: 22 Feb‎ ■ مصاحبه: 5 April ■ نتیجه: AP
خدمت س پ ا ه ، شغل خصوصی ، ازدواج بعد از قبولی و قبل از ارسال فرم 260
آپدیتها: 17 آپریل، 19 آپریل، 21 آپریل، 3 آگوست آپدیت طلایی و دوخطی از آمریکا، 4 آگوست ساعت 12 ظهر آپدیت از سفارت و or
4 آگوست ساعت 6 عصر به لطف خدا دریافت ایمیل کلیری بعد از 4 ماه.
تشکر کنندگان: 3rip ، Manamehr ، ehsan_pars ، SAMBAR ، alireza51 ، farrokh33 ، mahyaaa ، Alex 2014 ، Pariba
باسلام دوستان واقعا صحبت این دوستمن دلنشین بود بنظرمنم اونا کارشون درستر از این حرفاست ولزومی نداره بخوایم دادوغال راه بندازیمو حساسیت ایجاد کنیم.اونا مجبورا حتی شده بیل بیل کلیرکنن تا روز اخر

ali farjadfar
تشکر کنندگان: 3rip ، SAMBAR ، alireza51 ، farrokh33 ، mahyaaa ، Alex 2014 ، Pariba
لعنت به 20 آگوست.
من ایمیلو میفرستم فردا.
هم به کی سی سی و هم به سفارت.
2015as2xx___ آنکارا / اصلی: همسر محترمه / تعداد نفرات: 2 / رویت قبولی: 15 می / ارسال 260: 22 می / ارسال مدارک: 6 جولای / مصاحبه: 3 اگست / وضعیت:AP / سرباز: س 11 سال پیش / تحصیلات 1: کارشناسی ارشد غیر حساس / تحصیلات 2: کارشناسی مکانیک / شغل اصلی : پیمانی خصوصی آموزشی / شغل 2: پیمانی با سیستم نفت و گاز.
آپدیتها>>>>>>
CEAC:>> 4 aug _ 5 aug _ 12 aug _ 20 aug email _16 sep email
IVCS:>>17 aug_ 20 aug email_31 aug_1 sep_4 sep_14 sep_16 sep_21 sep
تشکر کنندگان: 3rip ، ehsan_pars ، SAMBAR ، alireza51 ، lotfe.kh ، mahyaaa ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 22:54)1362amin1362 نوشته:  دعاي ١١ شب فراموش نشه. التماس دعا

امین جان با اینکه من الان تو شرایط بدی هستم ولی خدایی ایشالا همین روزا که شما و آقای قریشی و آقای خلیل خواه و yes or no عزیز کلیر شدین یه جشن می گیرم.مثل تیچر که وقتی کلیر شد انگار خودم کلیر شدم.
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
کیس نامبر: 2016AS000065XX
نفرات کیس: 2

سفارت: ایروان
رویت قبولی: 8 May
ارسال فرم: 22 May

مصاحبه:May 19
سربازی معاف.کار شرکت خصوصی.دانشجوی ارشد عمران
یییییییییکضربببببببب Big Grin  Big Grin
مقصد: به امید خدا  Houston,Tx
تشکر کنندگان: yesorno ، Siamak ، ehsan_pars ، SAMBAR ، alireza51 ، m.ghoreishi ، farrokh33 ، لطف اله ، khalilkhah ، mahyaaa ، Alex 2014 ، Pariba ، moj21
(2015-09-15 ساعت 23:30)mehdi_a_3084 نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 23:09)yesorno نوشته:  فکر کنم داره خبرای خوبی میشه
من لپ تاپ اصلیم دستم نیست و لپ تاپ خونم دستمه، برنامه روی سیستم خودم میتونه آپ شبانه رو تشخیص بده و الان فقط می تونم بگم اینا آپ شدن نمی تونم بگم آپ شبانس یا نه:

فقط ابوظبی رو چک کردم
2015AS1348 ABD
2015AS2272 ABD
2015AS2431 ABD
2015AS3579 ABD
2015AS4002 ABD
2015AS4837 ABD
2015AS4862 ABD
2015AS6309 ABD
2015AS6329 ABD
2015AS6375 ABD
2015AS6551 ABD
2015AS7318 ABD

توی آنکارا هم داره خبرایی میشه.
اینجوری باشه فردا خیلیا کلیر میشن.

دقت کنین الن نمی تونم بگم کدوما آپشون کلیریه ها
1348 آپ مربوط به تحویل پاس به سفارته

3579 هم آپ مربوط به تحويله پاس به سفارته! ولي چطور ممكنه كه ما پاس و به سفارت تو ابوظبي داديم ولي سيس مارو آپ كرده!؟؟؟؟؟
Case n. : 2015AS35$$ / سفارت:آنكارا>>>>ابوظبي / ارسال فرمها: اواخر اكتبر / كارنت: اوايل ژانويه / مصاحبه : ٢٦ مي / تعداد افراد كيس : الان سه نفر ? / برنده اصلي:همسرم / AP:٢٦ مي / UD :٢٩ مي /UD برنده اصلي از سيس: ٧ جولاي /٦ اگوست هردو فقط براي برنده اصلي /10 اگوست همه افراد كيس از سيس /8 سپتامبر آپديت برنده اصلي / 9 سپتامبر آپ هر سه نفرمون و ايميل از سفارت ابوظبي!

خدايا شكرت!!!!!!! اين كليري و قسمت همه بكن زودتررررررررر!
تشکر کنندگان: Siamak ، ehsan_pars ، SAMBAR ، alireza51 ، mahyaaa ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 23:49)yesorno نوشته:  اینم واسه ایروان

2015AS4321 YRV
2015AS4633 YRV
2015AS5928 YRV
2015AS6171 YRV
2015AS6597 YRV
2015AS6663 YRV
2015AS7530 YRV

احتمال زیاد تو ایروانیا اینا کلیرن
2015AS5928 YRV
2015AS6597 YRV
2015AS6663 YRV
2015AS7530 YRV
Wink

نکته جالب واسه ایروان اینه که این دو روزه کیسهایی که داره کلیر میکنه 4 نفره و سه نفره هستند و میخاد به شدت تعداد ویزاهاش را زیاد کنه
شایدم قصد داره اول خانواده های شلوغ را ویزا بده
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: ehsan_pars ، SAMBAR ، alireza51 ، m.ghoreishi ، farrokh33 ، mahyaaa ، Alex 2014 ، Pariba
سلام دوستان
من 11 سپتامبر ایمیل کلیری را گرفتم و الانم دارم از نو هتل تو آنکارا ویزا به دست پست میزارم
امید وارم که همه کلیر بشند
دوستان شب خوشی داشته باشید
سعی کنید آخرین فکر شبتون قبل خواب تصور لحظه کلییر شدن باشه
در مورد قضیه نامه هم بنظر من پیشنهاد هوشیم به شکل پتیشن بهتره تا فرستادن یه عالمه ایمیل مشابه که ممکنه مثل اسپم باهاش برخورد کنن.
هر تصمیمی بیشترین طرفدارو داشت بگیریم و عمل‌کنیم.
توکل بخدا.
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: Siamak ، SAMBAR ، HERMES7 ، 3rip ، alireza51 ، m.ghoreishi ، sunn789 ، mahyaaa ، nara ، ben123 ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-16 ساعت 00:15)3rip نوشته:  دوستان این نظر شخصی من هست، قاعدتا میتونه درست یا غلط باشه، هدفم از بیانش به اشتراک گذاشتن نظرات هست

بعد از حملات 11 سپتامبر وضعیت امنیتی در آمریکا برای همه تازه واردها و به خصوص مردم خاورمیانه بسیار سخت گیرانه شده، تقریبا یکسال و نیم پیش یکی از دوستان دانشجوی ما ( دانشگاه جورجیا تک ) در خونه خودش خودسوزی کرد و متاسفانه پس از یکماه فوت کرد، نکته تعجب برانگیز این بود که بجای پلیس های معمولی ایالتی ماموران امنیتی مسول این پرونده شدند، چرا ؟ چون یک دانشجوی ایرانی بود، با این که تمام شواهد دال بر خودکشی بود ماموران پرونده و سایت های خبری میخواستند رابطه ای بین این حادثه و یک برنامه ریزی تروریستی پیدا کنند (که خوشبختانه نتوانستند) . منظور اینکه اگر یک آمریکایی اسلحه به دست وارد مدرسه بشه و دانش آموزان رو به رگبار ببنده این فقط یک حادثه تراژیک هست و پلیس و خبرگزاری ها میگردن تا علل روانی که باعث شده قاتل دست به این کار بزنه رو پیدا کنند، ولی وقتی یک مرد از خاورمیانه در خانه خودش خودکشی میکنه دنبال عواملی میگردن که این حادثه رو به یک برنامه تروریستی ربط بدهند.

از اصل ماجرا دور نشیم، خودتون رو بگذارید جای آفیسر سفارت ، از نظر آفیسر شما یک شخص معمولی هستید که بصورت رندوم از بین مردم دیگر انتخاب شده اید و برای مصاحبه به سفارت آمده اید، به شما گفته همه چیز اوکی هست فقط یکسری مراجل اداری لازم هست تا پرونده شما تکمیل شود.

حالا بعد از مدتی سفارت با نامه ای روبرو میشه که در آن عده ای با کیس نامبر و اسم و فامیل حقیقی ازش درخواست دارند پروسه FBI Check رو
رسیدگی کنه. این گروه آدم معلوم نیست به چه صورت دور هم جمع شدند و از کجا به پروسه اف بی آی چک اشراف دارند و اطلاعاتشون در مورد پروسه دریافت ویزا انقدر کامل هست.
"به نظر من" این کار همون چیزی رو به آمریکایی ها می دهد که ازش می ترسند: یک اقدام سازماندهی شده اینترنتی و جمع شدن افرادی که هیچ ربطی به یکدیگر ندارند جز اینکه مقصد همه شان آمریکاست.

مثال دیگه ای براتون میزنم، برای یکی از دوستان دانشجو مشکل مالی ای پیش اومد که قرار شد بچه های ایرانی هرکس در حد وسعش به یک حساب بانکی پول واریز کند، روز دوم حساب بانکی بلاک شد و پلیس بیشتر بچه ها رو خواست و علت رو جویا شد که چطور همدیگر رو می شناسیم و این پول برای چی جمع آوری میشد، چرا ؟ چون ایرانی بودیم

خلاصه مطلب اینکه کار گروهی همیشه خوب هست، اما باید شرایط رو هم در نظر گرفت. اگر هدف از ارسال این نامه صرفا اعتراض باشه و فقط قصد داشته باشیم ناراحتی خودمون رو از این موضوع به گوششون برسونیم بسیار هم عالی هست و چه بسا برای بچه های سال های بعد فکری کنند. اما اگر هدفمون این هست که به پروسه خودمون رسیدگی بشه باز هم میگم "به نظر من" ارسال این نامه گروهی نه تنها نتیجه مثبتی نخواهد داشت بلکه شاید نتیجه معکوس هم داشته باشه

راهکار: من اگر جای شما و در شرایط شما بودم با همان ایمیلی که همیشه با سفارت در ارتباط بودم متنی ارسال میکردم، و در متن هیچ اشاره ای به پروسه اف بی آی چک نمی کردم و تنها به عنوان شخصی سوال می پرسیدم که بهش گفتن پروسه شما تقریبا 60 روز طول میکشه، ازشون میپرسیدم من در این تاریخ به مصاحبه اومدم، آفیسر بهم گفت همه چیز تکمیل هست فقط یک پروسه اداری هست که تا 60 روز دیگه به پایان میرسه و میتونم برای دریافت ویزام به سفارت مراجعه کنم، حالا با گذشت مدتی از مصاحبه م خواستار پیگیری روند اداری پرونده م هستم و با توجه به اینکه به 30 سپتامبر نزدیک می شویم قصد دارم به محل سفارت بیام تا قبل از پایان 30 سپتامبر ویزا رو دریافت کنم.

این متن رو خودتون به انگلیسی ترجمه کنید و ایمیل کنید، لازم نیست حتما متن ادبی و از نظر اداری درست باشه، با همان سواد انگلیسی که دارید خودتون متن رو تایپ کنید، اصلا لازم نیست فرمتی باشه که همه کپی پیست کنند، همانطور که شما دوست ندارید سفارت یک ایمیل کپی پیست برای شما بفرسته مطمعن باشید برای اونها هم جالب نیست افراد مختلف یک متن ایمیل رو براشون کپی پیست کنند.

خودتون رو در متن شخصی نشان بدید که اصلا نمیدونه اف بی آی چک چی هست، شما شخصی هستید که بهتون گفته شده بعد از 60 روز ویزا میگیرید و حالا منتظر گرفتن ویزا (حقتون) هستید.

باز هم اشاره میکنم تمام موارد بالا نظر شخصی بنده هست، قطعا میتونه جمله به جمله ش غلط باشه، فقط خواستم بگم من اگر جای شما بودم این کار رو میکردم حالا چه درست و چه غلط.

موفق باشید
دوستان عزیز سلام با توجه به اینکه یکسری از دوستان که تشریف برده بودند سفارت ابوظبی و ایروان یکی از دوستان منهم به سفارت آنکارا رفته و اونها هم بهش گفتند که ویزا هست و به همه میرسه فقط زمان لازم هست. این دوست عزیز که متن زیبای بالا رو برای ما نوشتند درست فرموده اند منم از شخص دیگری شنیده بودم در آمریکا ، که اونها روی ایرانی ها خیلی حساسن پس چوب لای چرخشون نذارین و نظر منهم اینه که از ارسال ایمیل خودداری بشه اگه خواستن بدن بهمون ویزا میدن اگر هم نه تقدیر خداس حداقل از این چند نفر باقی مونده چند نفری کلیر بشن نه هممون تو همین کلرینس بمونیم و دیگه هیچکسی کلیر نشه. نظر شما هم برای من عزیزه
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
تشکر کنندگان: SAMBAR ، 3rip ، alireza51 ، farrokh33 ، sunn789 ، mahyaaa ، nara ، ben123 ، Alex 2014 ، Pariba
وحیدجان توکه انقدر عصبانی نبودی اخوی.برو بخواب فکرشم نکن برادر.اگه قراره بشه میشه اگرم زبونم لال که حتما قسمتمون نیست بریم

ali farjadfar
تشکر کنندگان: vahid.sa ، SAMBAR ، alireza51 ، nara ، Alex 2014 ، Pariba
آفرین بچه ها. آفرین. حتما یه گاری بکنید که بهمون ویزا ندن. آفرین.
من بدبین نیستم. ولی حساسیت روی ما ایرانی ها زیاده. ایمیل و پتیشن باعث حساستر شدنشون میشه، و خیلی احتمال داره اثر کاملا عکس بده.
انقد احساسی عمل نکنید. یکم سبک سنگین کنید.
تشکر کنندگان: Manamehr ، homayoon1972 ، alireza51 ، farrokh33 ، mahyaaa ، nara ، ben123 ، Alex 2014 ، Pariba
به امید خدا فردا خیلی هاتون خوشحال از اینجا برید++++++++++++++++++++++++++++++++++[/size]
کیس نامبر:2016As 60##      تعداد اعضا: 3نفر.        سفارت :  انکارا  انتقال به ابوظبی.   ارسال فرمها: 17june
مصاحبه :هفته دوم می
خودم ودخترم یک ضرب
همسر:کلیرنس. سربازی و کار دولتی
(2015-09-16 ساعت 00:43)teele نوشته:  آفرین بچه ها. آفرین. حتما یه گاری بکنید که بهمون ویزا ندن. آفرین.
من بدبین نیستم. ولی حساسیت روی ما ایرانی ها زیاده. ایمیل و پتیشن باعث حساستر شدنشون میشه، و خیلی احتمال داره اثر کاملا عکس بده.
انقد احساسی عمل نکنید. یکم سبک سنگین کنید.

من عصر اینجا بودم صحبت نامه و پتیشن ق بود بهمون خاطر این پستو گذاشتم
الان که صفحاتو رفتم عقب دیدم صحبتای بچه ها منطقیه و بهتره چوب تو لونه زنبور نکنیم!
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: teele ، SAMBAR ، alireza51 ، mahyaaa ، ben123 ، Alex 2014 ، Pariba
بچه ها ظاهرا جمعه این هفته سفارت تعطیله؟؟؟ شما چیزی شنیدید

ali farjadfar

بهرحال ما چاره ای جز صبر کردن نداریم !پاک از کل زندگی افتادیم

ali farjadfar
تشکر کنندگان: SAMBAR ، alireza51 ، mahyaaa ، Alex 2014 ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان