کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
دوستان سلام
صبحتون بخير
امروز براتون آرزوي بهترين ها رو دارم
ديروز من به عنوان اولين نفر حدوداي ساعت يازده پيشنهاد ارسال ايميل دسته جمعي رو در پست شماره 27519 گذاشتم (صفحه 1835) يه جورايي شهر رو بهم ريختمWinkBig Grinآلان كه پستهاي شما دوستان رو خوندم ديدم 21 صفحه بحث و تبادل نظر در اين خصوص انجام شد ولي نتيجه كلي گرفته نشده....!!!!!!
يه عده از شما موافقين و يه عده ايي مخالف و يه عده ايي ممتنع....
به نظر من با توجه به اينكه امروز 16 سپتامبره :
متن نامه رو آماده كنيم ،
تا اواسط هفته آينده يعني 22 سپتامبر صبر كنيم اگر روال به صورتي بود كه كلير شدن عزيزان كند و نامحسوس بود و به نظر ميرسيد كه خبري نخواهد شد اون رو ارسال كنيم....اگر نه روال كلير شدن ها سرعت گرفت و چشم گير بود بي خيال شيم
همچنين به نظر من اگر اين ايميل توسط يك نفر ارسال شه اونا اصلاً توجه ايي به اون نميكنن و يه جواب الكي ميدن كه به سفارت ايميل بزنيد پس بايد يك يك بچه ها اين نامه رو بفرستن
حتماً لازم نيست شماره كيس نامبرهايي كه مربوط به بچه هاي اين تاپيك هست زير نامه بياد ،اين نامه بايد سخنگوي همه ايراني هايي كه در پروسه AP گرفتار شدن باشه.....
اين نظر شخصي منه بازهم نظر جمع در اولويته و من كاملاً به اون احترام ميزارم و تابع اون خواهم بود.....
خدايا دوستان گلم رو از اين تاپيك نجات بده و همه عزيزانم رو به آرزوي قشنگشون كه دريافت ويزاي آ م ر ي ك ا ست برسون
خدايا چشم انتظارتم

التماس دعا
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: mordad ، sunn789 ، 2015reza ، vahid.sa ، SAMBAR ، marya.1 ، mahyaaa ، alireza51 ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-16 ساعت 06:52)houshym نوشته:  دوستان
روزتون زیبا و کلیری باد

کسی دیشب اپ شبانه داشت؟ لطفا اعلام کنید

انشالله امرور حداقل 15 تا کسی از لیست 70 تفر کم میشن بگو امین
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++==
الهی آمیییییییین

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: mordad ، ehsan_pars ، sunn789 ، لطف اله ، SAMBAR ، am1n ، بابراس ، mahyaaa ، alireza51 ، Alex 2014 ، Pariba
امشب دوباره خواب دیدم
هر وقت خواب اینجوری می بینم خیلی ها کلیر میشن
امیدوارم خودم سایر بچه های س هم و قدیمی ها کارمون درست بشه
تشکر کنندگان: HERMES7 ، sunn789 ، 2015reza ، SAMBAR ، mordad ، am1n ، بابراس ، marya.1 ، ریحانا ، m.ghoreishi ، mahyaaa ، samane1363 ، alireza51 ، Alex 2014 ، Pariba
سلام وصبح همگی بخیر امروز وروزهای دیگر هم انشالله روزهای پر از کلیری برای همه باشد دوستان توجه کنید که در ایمیل سفارت که دیروز برای من زده بودن گفته بودن من تا ۲۸سپتامبر وقت دارم پاسم رو به سفارت بدم بنابراین هیچ نگرانی از بابت تعطیلات سفارت نداشته باشید وبدانید که اونها تا آخرین لحظه کلیر میکنند وویزا صادر میکنند فقط خواهش میکنم مثبت فکر بکنید و ماهم در کنارتون هستیم .
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
دوستام یه موج مثبت مثبت نیاز داره انکارا تا یه تکون اساسی به کیس های قدیمی 10- 9-8 .... و همه یمنتظران رو کلیر بکنه امیدوارم که امروز روز خوب و پر از کلیریی برای همه ی منتظران باشد التماس دعا+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: SAMBAR ، mordad ، 2015reza ، بابراس ، mahyaaa ، alireza51 ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-16 ساعت 07:57)بابراس نوشته:  دوستان سلام
صبحتون بخير
امروز براتون آرزوي بهترين ها رو دارم
ديروز من به عنوان اولين نفر حدوداي ساعت يازده پيشنهاد ارسال ايميل دسته جمعي رو در پست شماره 27519 گذاشتم (صفحه 1835) يه جورايي شهر رو بهم ريختمWinkBig Grinآلان كه پستهاي شما دوستان رو خوندم ديدم 21 صفحه بحث و تبادل نظر در اين خصوص انجام شد ولي نتيجه كلي گرفته نشده....!!!!!!
يه عده از شما موافقين و يه عده ايي مخالف و يه عده ايي ممتنع....
به نظر من با توجه به اينكه امروز 16 سپتامبره :
متن نامه رو آماده كنيم ،
تا اواسط هفته آينده يعني 22 سپتامبر صبر كنيم اگر روال به صورتي بود كه كلير شدن عزيزان كند و نامحسوس بود و به نظر ميرسيد كه خبري نخواهد شد اون رو ارسال كنيم....اگر نه روال كلير شدن ها سرعت گرفت و چشم گير بود بي خيال شيم
همچنين به نظر من اگر اين ايميل توسط يك نفر ارسال شه اونا اصلاً توجه ايي به اون نميكنن و يه جواب الكي ميدن كه به سفارت ايميل بزنيد پس بايد يك يك بچه ها اين نامه رو بفرستن
حتماً لازم نيست شماره كيس نامبرهايي كه مربوط به بچه هاي اين تاپيك هست زير نامه بياد ،اين نامه بايد سخنگوي همه ايراني هايي كه در پروسه AP گرفتار شدن باشه.....
اين نظر شخصي منه بازهم نظر جمع در اولويته و من كاملاً به اون احترام ميزارم و تابع اون خواهم بود.....
خدايا دوستان گلم رو از اين تاپيك نجات بده و همه عزيزانم رو به آرزوي قشنگشون كه دريافت ويزاي آ م ر ي ك ا ست برسون
خدايا چشم انتظارتم

التماس دعا

دقیقا.بینگو.
من دیشب یه کارایی کردم.
2015as2xx___ آنکارا / اصلی: همسر محترمه / تعداد نفرات: 2 / رویت قبولی: 15 می / ارسال 260: 22 می / ارسال مدارک: 6 جولای / مصاحبه: 3 اگست / وضعیت:AP / سرباز: س 11 سال پیش / تحصیلات 1: کارشناسی ارشد غیر حساس / تحصیلات 2: کارشناسی مکانیک / شغل اصلی : پیمانی خصوصی آموزشی / شغل 2: پیمانی با سیستم نفت و گاز.
آپدیتها>>>>>>
CEAC:>> 4 aug _ 5 aug _ 12 aug _ 20 aug email _16 sep email
IVCS:>>17 aug_ 20 aug email_31 aug_1 sep_4 sep_14 sep_16 sep_21 sep
تشکر کنندگان: SAMBAR ، sunn789 ، بابراس ، alireza51 ، Alex 2014 ، Pariba
دیشب راس ساعت 11حرم امام رضا بودیم و برای همه کلی دعا کردیم.واسه کسایی که برنامه زندگیشون مختل شده و مدتهاست منتظر این اتفاق در زندگی هستن.دعا کردم به امید خدا همه افرادی که تو این تاپیک هستن با دل خوش اینجارو ترک کنن و زندگی بسیار خوب و پراز ارامش پیش روی هممون باشه.خدای بزرگ کمکمون کن تو این روزها همه با دست پر از اینجا بریم.
تاریخ مصاحبه:11اگوست ابو ظبی وضعیت : ap اپدیتها:16،17،18،19اگوست هردو کیس برنده اصلی خودم ،همسرم شغل خصوصی سربازی س، شناخته شدن کیس توسط سایت سفارت 20اگوست.
تشکر کنندگان: teele ، mordad ، SAMBAR ، sunn789 ، babak90 ، 2015reza ، am1n ، بابراس ، violets ، mahyaaa ، ehsan_pars ، samane1363 ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-16 ساعت 01:50)صابري نوشته:  دوستان اماري از ابوظبي داريد امار كلي تا اين لحظه؟

دوستان میشه امار ابوظبی رو بزارین...ممنون
تاریخ مصاحبه:11اگوست ابو ظبی وضعیت : ap اپدیتها:16،17،18،19اگوست هردو کیس برنده اصلی خودم ،همسرم شغل خصوصی سربازی س، شناخته شدن کیس توسط سایت سفارت 20اگوست.
تشکر کنندگان: SAMBAR ، am1n ، mahyaaa ، alireza51 ، بابراس ، Alex 2014 ، Pariba
لطفا لبخند بزنید"

دختر کوچکی هرروز پیاده به مدرسه می رفت وبرمی گشت.
آن روزصبح هوا رو به وخامت گذاشت وتوفان ورعدوبرق شدیدی درگرفت.
مادرکودک نگران شده بود که مبادا دخترش از توفان بترسد، به همین جهت تصمیم گرفت با اتومبیل خود به دنبال دخترش برود.
در وسط های راه، ناگهان چشمش به دخترش افتاد که با هر رعد و برقی می ایستد به آسمان نگاه کرده ولبخند می زند!!!
زمانی که مادر از او پرسید چه کارمی کنی؟ دخترک پاسخ داد:
من سعی می کنم صورتم قشنگ به نظر بیاد،چون خدا داره از من عکس می گیره...!!!
در هنگام رویارویی با توفان های زندگی، لبخند را فراموش نکنید!
خداوند به تماشا نشسته است.0
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: sunn789 ، SAMBAR ، violets ، yesorno ، mahyaaa ، alireza51 ، بابراس ، Alex 2014 ، A2000 ، Pariba
در ضمن این تفکر که هر گونه حرکت دسته جمعی،تاسیر منفی داره درست نیست.این افکار مربوط به این سیو چند سالیه که اینجا به ما القا شده.در صورتی که هر گونه حرکت جمعیی که به صورت ارام و مصالحت آمیز وبا حدف بهتر شدن یا تذکر در مورد روند یه جریانی باشه در سیستم دموکراسی و کشور هایی که با این سیستم اداره میشن و دموکراتیک هستن،یه حرکت پسندیده و جایز هست.در ضمن از قدیم گفتن:
یک دست صدا نداره.
2015as2xx___ آنکارا / اصلی: همسر محترمه / تعداد نفرات: 2 / رویت قبولی: 15 می / ارسال 260: 22 می / ارسال مدارک: 6 جولای / مصاحبه: 3 اگست / وضعیت:AP / سرباز: س 11 سال پیش / تحصیلات 1: کارشناسی ارشد غیر حساس / تحصیلات 2: کارشناسی مکانیک / شغل اصلی : پیمانی خصوصی آموزشی / شغل 2: پیمانی با سیستم نفت و گاز.
آپدیتها>>>>>>
CEAC:>> 4 aug _ 5 aug _ 12 aug _ 20 aug email _16 sep email
IVCS:>>17 aug_ 20 aug email_31 aug_1 sep_4 sep_14 sep_16 sep_21 sep
تشکر کنندگان: ariana80 ، sunn789 ، SAMBAR ، بابراس ، violets ، alireza51 ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-16 ساعت 09:01)vahid.sa نوشته:  در ضمن این تفکر که هر گونه حرکت دسته جمعی،تاسیر منفی داره درست نیست.این افکار مربوط به این سیو چند سالیه که اینجا به ما القا شده.در صورتی که هر گونه حرکت جمعیی که به صورت ارام و مصالحت آمیز وبا حدف بهتر شدن یا تذکر در مورد روند یه جریانی باشه در سیستم مردم سالاری و کشور هایی که با این سیستم اداره میشن و دموکراتیک هستن،یه حرکت پسندیده و جایز هست.در ضمن از قدیم گفتن:
یک دست صدا نداره.
دوستان
باید متعادل به این نامه نگاه کرد در صورتی که تصمیم جمعی شد اینکه نه خیلی بد که فکر کنیم داریم نافرمانی مدنی میکنیم!!!!!!!!!!!!!!! نه خیلی از اونطرف که فکر کنیم بدهکاریم
درخواست عادی با خواهش برای تسریع در روند با توجه به اگاهی از اینکه همه کلیر میشوند و الان فقط مشکل محدودیت زمان است

به هر حال خرد جمعی تصمیم میگیره
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: sunn789 ، SAMBAR ، mahyaaa ، alireza51 ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-16 ساعت 01:37)vahid.sa نوشته:  در ضمن fbi چک نیس فقط.
در اصل cia هست.

اف بی ای عموما و معمولا و اکثرا به مساعل داخلی میرسه.پلیس فدرال.
سی آی ایی مربوط به برون مرزیه.
همچنین سازمان خزانه داری و بانکداری و اداره مهاجرت و و و و..........

اتفاقا CIA نیست و FBI هست.
مگر دارند دنبال جاسوس میگردند؟ اصل چک کردن با سازمان های داخلی آمریکاست و نه پیدا کردن سابقه جاسوسی و ت.Ro.ری.s.ت.i

ضمنا الان کمتر از دو هفته به پایان لاتاری مونده. امیدوارم کسی بدون ویزا نمونه.
دوستانی که بیش از 6 ماه از مدیکالشون میگذره اگر تا دوشنبه آینده نامه کلیریشون نیاد عملا امکان دریافت ویزا ندارند چون فرصت تمدید ندارند. من نمیگم که برید هزینه کنید تمدید مدیکال کنید میگم اگر هزینه نکردید و مدیکالتون اعتبار نداشت تا 30 ام ماه انتظار نکشید که اگر بخواهند هم نمیتونن بهتون ویزا بدن. شاید یکی پولش اضافه باشه بخواد بره ویزا رو تمدید کنه یکی بیخیال شده باشه نخواد بره هر کسی خودش میدونه. اما تجربه سال پیش نشون داد زمانی که ویزا محدود باشه افرادی که مدیکالشون اعتبار داره رو تماس میگیرند که حداقل ویزا به اونی که امکانش رو داره برسه.

در مورد حرکت گروهی و جمعی دو سال (یکیش پارسال) این اتفاق افتاد و نتیجه ای مستقیمی نگرفت. نتیجه اش البته این بود که امسال کمتر کارنت کردند که ویزا به هر کی کلیر شده برسه ولی به درد اون سال نخورد. حالا میخواهید حرکت بزنید نزنید با خودتون ولی تجربه میگه تاثیری در پرونده خودتون و هم دوره ایهاتون نداره چه مثبت چه منفی و مهاجرسرا هم هیچ مخالفتی یا پشتیبانی ای از این حرکت نمیکنه.

ضمنا نوشتن پتیشن و امضا زیر اون که از طریق اینترنت هم میشه یکی از اولین حقوق شهروندی در هر کشور مدنی از جمله آمریکاست. سربازی نیست که نتونید دسته جمعی نامه امضا کنید!
یه جمله هم یادتون باشه
Nobody is here to fulfill your dream. Everybody is here to fulfill his own destiny, his own reality.

اگر ناراحت شدید ببخشید اینقدر رک گفتم نه الان وقت دلداریه و نه من دلداری بلدم. ما ایرانیها به شور استفاده از Denial به عنوان سیستم دفاعی رو اونقدر در میاریم که بعضی وقتها اصلا مسئله رو نمیبینیم.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
واقعیتش دوستان من در عمر 30 سالم چه در ایران ویا زمان هایی که سفر های خارجی بودم تا به حال صادقانه موردی برام پیش نیومده که اعتراضی به صورت یک حرف منطقی و خالی از تشر یا کنایه(با آرامش و حالت بدنی و صورتی ناآگاه.....همون گاو بودن خودمون منظور هست!!!!!!!!!!!!) بزنم و برام مشکلی پیش آمده باشه در 70% موارد بهتر شده و 30% هم فرقی نکرده (یعنی همون شرایط قبل) البته 2 شرط بیشتر در خارج رعایت میکنم 1)عدم پیله گری 2)عدم آگاهی از قوانین(حتی اگر علم به قضیه داشته باشم بازم همون اصل گاو بودن)
فکر میکنم نامه در 24 سپتامبر زده شود توسط افراد کلییر نشده ، خوب است که به قول دوستمان حالت اجماعی که همو پیدا کردند به هشون دست نده
CASE NUM:7200
DS260--->21 JUN
YEREVAN
jun9<------INTERVIEW
AP
UP DATE .......>:5MAY&9JUN&10JUN&13jun&14jun
اوس کریم هرچی برامون رقم زدی راضیم به رضایت Rolleyes
تشکر کنندگان: SAMBAR ، بابراس ، alireza51 ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-16 ساعت 08:21)ehsan_pars نوشته:  امشب دوباره خواب دیدم
هر وقت خواب اینجوری می بینم خیلی ها کلیر میشن
امیدوارم خودم سایر بچه های س هم و قدیمی ها کارمون درست بشه
خیر باشه احسان جان . ان شاالله

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: بابراس ، 123a ، mahyaaa ، SAMBAR ، alireza51 ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-16 ساعت 07:55)violets نوشته:  
(2015-09-16 ساعت 07:37)sunn789 نوشته:  
(2015-09-16 ساعت 06:52)houshym نوشته:  دوستان
روزتون زیبا و کلیری باد

کسی دیشب اپ شبانه داشت؟ لطفا اعلام کنید

انشالله امرور حداقل 15 تا کسی از لیست 70 تفر کم میشن بگو امین
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++==
الهی به حق همه ی خوبی ها الهییییییییییییییییییییییییییی آمیننننننننننننننننننن

به حق بزرگیششششششششش آآآآمییییییییییییننننننننننن

آمين Amén амин āmīn amen 阿门 阿門 तथास्तु ամեն خدا به حق همه نشانه هاي مقدست در همه دين ها بچه هاي منتظران اين فروم را هر چه زودتر کلير کن!!!!RolleyesRolleyesRolleyes
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: بابراس ، SAMBAR ، mordad ، alireza51 ، Alex 2014 ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان