کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-16 ساعت 09:08)behdadK نوشته:  
(2015-09-16 ساعت 01:37)vahid.sa نوشته:  در ضمن fbi چک نیس فقط.
در اصل cia هست.

اف بی ای عموما و معمولا و اکثرا به مساعل داخلی میرسه.پلیس فدرال.
سی آی ایی مربوط به برون مرزیه.
همچنین سازمان خزانه داری و بانکداری و اداره مهاجرت و و و و..........

اتفاقا CIA نیست و FBI هست.
مگر دارند دنبال جاسوس میگردند؟ اصل چک کردن با سازمان های داخلی آمریکاست و نه پیدا کردن سابقه جاسوسی و ت.Ro.ری.s.ت.i

ضمنا الان کمتر از دو هفته به پایان لاتاری مونده. امیدوارم کسی بدون ویزا نمونه.
دوستانی که بیش از ۶ ماه از مدیکالشون میگذره اگر تا دوشنبه آینده نامه کلیریشون نیاد عملا امکان دریافت ویزا ندارند چون فرصت تمدید ندارند. من نمیگم که برید هزینه کنید تمدید مدیکال کنید میگم اگر هزینه نکردید و مدیکالتون اعتبار نداشت تا 30 ام ماه انتظار نکشید که اگر بخواهند هم نمیتونن بهتون ویزا بدن. شاید یکی پولش اضافه باشه بخواد بره ویزا رو تمدید کنه یکی بیخیال شده باشه نخواد بره هر کسی خودش میدونه. اما تجربه سال پیش نشون داد زمانی که ویزا محدود باشه افرادی که مدیکالشون اعتبار داره رو تماس میگیرند که حداقل ویزا به اونی که امکانش رو داره برسه.

در مورد حرکت گروهی و جمعی دو سال (یکیش پارسال) این اتفاق افتاد و نتیجه ای مستقیمی نگرفت. نتیجه اش البته این بود که امسال کمتر کارنت کردند که ویزا به هر کی کلیر شده برسه ولی به درد اون سال نخورد. حالا میخواهید حرکت بزنید نزنید با خودتون ولی تجربه میگه تاثیری در پرونده خودتون و هم دوره ایهاتون نداره چه مثبت چه منفی و مهاجرسرا هم هیچ مخالفتی یا پشتیبانی ای از این حرکت نمیکنه.

ضمنا نوشتن پتیشن و امضا زیر اون که از طریق اینترنت هم میشه یکی از اولین حقوق شهروندی در هر کشور مدنی از جمله آمریکاست. سربازی نیست که نتونید دسته جمعی نامه امضا کنید!
یه جمله هم یادتون باشه
Nobody is here to fulfill your dream. Everybody is here to fulfill his own destiny, his own reality.

اگر ناراحت شدید ببخشید اینقدر رک گفتم نه الان وقت دلداریه و نه من دلداری بلدم. ما ایرانیها به شور استفاده از Denial به عنوان سیستم دفاعی رو اونقدر در میاریم که بعضی وقتها اصلا مسئله رو نمیبینیم.

نتیجه مستقیمش اینه که با این کارایی که میخواین بکنین، من دیگه قید ویزا رو میزنم، ببینم کجای دنیارو میگیرین آخر. اونا ملتی نیستن که از ما حرف شنوی داشته باشن. دو هفته وقت هست. دندون رو جیگر بزارین . گفتن ویزا به همه میرسه
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Janilla ، alireza51 ، 2015reza ، بابراس ، Alex 2014 ، Pariba
سلام به همه دوستان منتظر
شوهر من بعد از 11 ماه کلیر شد! مطمین بودم کیس رو بی خیال شدن پس امیدوار باشید
دو تا سوال داشتم که اگه کسی بتونه کمکی کنه ممنون میشم
1. (Case Status: Processing Completed (expiration date 18 September 2015 این یعنی بعد از 18 سپتامبر به شوهرم ویزا نمی دن؟
چون در شرایط کنونی و لزوم تمدید مدیکال ما نمی تونیم تا 18 سپتامبر پاس و مدیکال رو به دست اونا برسونیم
2. شوهرم پاسش رو جدیدا عوض کرده ، من بهشون دیروز در این رابطه ایمیل زدم ولی بعید می دونم چک کرده باشن، این موضوع مشکلی ایجاد می کنه؟
با آرزوی کلیر شدن همگی تا آخر همین هفته
تشکر کنندگان: behjat ، bidaad ، mahyaaa ، ehsan_pars ، SAMBAR ، Janilla ، alireza51 ، بابراس ، Alex 2014 ، A2000 ، Pariba
(2015-09-16 ساعت 01:26)yesorno نوشته:  
(2015-09-16 ساعت 01:23)HERMES7 نوشته:  ما از صبح طلوع تا شب اينجاييم ها
كلير شين برين ديگه باباجون Smile
شب ميخوابين به كليره فكر كنيد
شب خوش

قرار بود بياي خبر بدي خب
نشستيم منتظر خبرت
نخواب عاقاجون نخواب
خبر كوووووو
سلام yes or no ی عزیز چرا دیگه پیش بینی نمیکنی؟Sad
تشکر کنندگان: teele ، mahyaaa ، Janilla ، alireza51 ، بابراس ، Alex 2014 ، Pariba
دوستانی که امیدشون رو از دست دادن یه سر به تاپیک کلیرنس برندگان لاتاری 2012 بزنید اون سال تا لحظه اخر همه رو کلییر کردن ادم کلی امید وار می شه امیدوارم امسال هم برای ما اینطوری بشه
کیس نامبر ***7 /مصاحبه :آگوست /انکارا تغییر به ابوظبی /کلیرنس /تعداد کیس 2 نفر
بازمانده لاتاری 2015
تشکر کنندگان: HERMES7 ، teele ، sunn789 ، ریحانا ، mahyaaa ، SAMBAR ، Janilla ، alireza51 ، 2015reza ، بابراس ، Alex 2014 ، Pariba
واو اين پايينو Smile
خدايا ميبيني ديگه احتمالا ؛)
تشکر کنندگان: teele ، sunn789 ، ریحانا ، m.ghoreishi ، mahyaaa ، SAMBAR ، Janilla ، alireza51 ، 2015reza ، بابراس ، Alex 2014 ، Pariba
2015AS5928
24.SEP.2015
#

2015AS6663
24.SEP.2015
#

2015AS7530
24.SEP.2015
#

2015AS6597
24.SEP.2015
#
این دوستان ایروان کلیر شدند مبارکشون باشه
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
هرگز تسلیم نشوید . معجزه ها هر روز رخ میدهند.

شاید فردا روزشما باشد++++++++++++++++++++++++++++باشید= ویزا
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: sunn789 ، mahyaaa ، Jefferson ، SAMBAR ، HERMES7 ، samane1363 ، Janilla ، alireza51 ، 2015reza ، بابراس ، Alex 2014 ، Pariba
بخدا تسلیم نشدیم .هنوز وقت هست جای نگرانی نیست!!!!

ali farjadfar2

از انکارا خبری دارید؟؟؟

ali farjadfar2
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، mahyaaa ، sunn789 ، SAMBAR ، HERMES7 ، samane1363 ، Janilla ، alireza51 ، ریحانا ، 2015reza ، بابراس ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-16 ساعت 09:56)magmag3 نوشته:  سلام به همه دوستان منتظر
۱. (Case Status: Processing Completed (expiration date 18 September ۲۰۱۵ این یعنی بعد از 18 سپتامبر به شوهرم ویزا نمی دن؟
چون در شرایط کنونی و لزوم تمدید مدیکال ما نمی تونیم تا 18 سپتامبر پاس و مدیکال رو به دست اونا برسونیم
۲. شوهرم پاسش رو جدیدا عوض کرده ، من بهشون دیروز در این رابطه ایمیل زدم ولی بعید می دونم چک کرده باشن، این موضوع مشکلی ایجاد می کنه؟

تبریک میگم. فکر کنم شما با 335 روز رکورد آنکارا رو زدید.
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ
تشکر کنندگان: mahyaaa ، sunn789 ، lotfe.kh ، Janilla ، alireza51 ، بابراس ، Alex 2014 ، Pariba
پروردگارا امروز تحول را به خانه دلمان مهمان کن. [/size] یارب انچه خیر است در تقدیرما کن وانچه شر است از من ودوستانم جدا کن. امین.
کیس نامبر:2016As 60##      تعداد اعضا: 3نفر.        سفارت :  انکارا  انتقال به ابوظبی.   ارسال فرمها: 17june
مصاحبه :هفته دوم می
خودم ودخترم یک ضرب
همسر:کلیرنس. سربازی و کار دولتی
تشکر کنندگان: mahyaaa ، sunn789 ، SAMBAR ، Janilla ، alireza51 ، ریحانا ، 2015reza ، بابراس ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-16 ساعت 09:50)teele نوشته:  
(2015-09-16 ساعت 09:08)behdadK نوشته:  
(2015-09-16 ساعت 01:37)vahid.sa نوشته:  در ضمن fbi چک نیس فقط.
در اصل cia هست.

اف بی ای عموما و معمولا و اکثرا به مساعل داخلی میرسه.پلیس فدرال.
سی آی ایی مربوط به برون مرزیه.
همچنین سازمان خزانه داری و بانکداری و اداره مهاجرت و و و و..........

اتفاقا CIA نیست و FBI هست.
مگر دارند دنبال جاسوس میگردند؟ اصل چک کردن با سازمان های داخلی آمریکاست و نه پیدا کردن سابقه جاسوسی و ت.Ro.ری.s.ت.i

ضمنا الان کمتر از دو هفته به پایان لاتاری مونده. امیدوارم کسی بدون ویزا نمونه.
دوستانی که بیش از ۶ ماه از مدیکالشون میگذره اگر تا دوشنبه آینده نامه کلیریشون نیاد عملا امکان دریافت ویزا ندارند چون فرصت تمدید ندارند. من نمیگم که برید هزینه کنید تمدید مدیکال کنید میگم اگر هزینه نکردید و مدیکالتون اعتبار نداشت تا 30 ام ماه انتظار نکشید که اگر بخواهند هم نمیتونن بهتون ویزا بدن. شاید یکی پولش اضافه باشه بخواد بره ویزا رو تمدید کنه یکی بیخیال شده باشه نخواد بره هر کسی خودش میدونه. اما تجربه سال پیش نشون داد زمانی که ویزا محدود باشه افرادی که مدیکالشون اعتبار داره رو تماس میگیرند که حداقل ویزا به اونی که امکانش رو داره برسه.

در مورد حرکت گروهی و جمعی دو سال (یکیش پارسال) این اتفاق افتاد و نتیجه ای مستقیمی نگرفت. نتیجه اش البته این بود که امسال کمتر کارنت کردند که ویزا به هر کی کلیر شده برسه ولی به درد اون سال نخورد. حالا میخواهید حرکت بزنید نزنید با خودتون ولی تجربه میگه تاثیری در پرونده خودتون و هم دوره ایهاتون نداره چه مثبت چه منفی و مهاجرسرا هم هیچ مخالفتی یا پشتیبانی ای از این حرکت نمیکنه.

ضمنا نوشتن پتیشن و امضا زیر اون که از طریق اینترنت هم میشه یکی از اولین حقوق شهروندی در هر کشور مدنی از جمله آمریکاست. سربازی نیست که نتونید دسته جمعی نامه امضا کنید!
یه جمله هم یادتون باشه
Nobody is here to fulfill your dream. Everybody is here to fulfill his own destiny, his own reality.

اگر ناراحت شدید ببخشید اینقدر رک گفتم نه الان وقت دلداریه و نه من دلداری بلدم. ما ایرانیها به شور استفاده از Denial به عنوان سیستم دفاعی رو اونقدر در میاریم که بعضی وقتها اصلا مسئله رو نمیبینیم.

نتیجه مستقیمش اینه که با این کارایی که میخواین بکنین، من دیگه قید ویزا رو میزنم، ببینم کجای دنیارو میگیرین آخر. اونا ملتی نیستن که از ما حرف شنوی داشته باشن. دو هفته وقت هست. دندون رو جیگر بزارین . گفتن ویزا به همه میرسه

من هم فكر ميكنم نامه اثري براي دوره ما كه نداره هيچ ممكنه كار بعضي از ما را هم خراب كنه. براي تاثير گذاري هم بهتر است در آخر دوره اگر همه كلير شديم يك نامه تشكر دسته جمعي برايشان بفرستيم كه با دوره هاي بعدي مهربونتر باشند.
2015AS75xx
تعداد كيس: ٤نفر
مصاحبه : ايروان ٦ اگوست
سربازي : ارتش قبل انقلاب
شغل : خصوصي
اپديت ها : چند روز اول بعد از مصاحبه بعد روزهاي ١٠،١١،١٢ اگوست <١،٢،٣،٤> ١٣ اگوست <كيس ١،٢> ٢٥ اگوست (كيس اصلي) ، ١٠ سپتامبر شبانه (كيس اصلي) ١٦،١٧ سپتامبر كيس اصلي با ايميل
مقصد انشاله : كاليفرنيا Anahim
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Janilla ، alireza51 ، 2015reza ، teele ، بابراس ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-16 ساعت 00:43)teele نوشته:  آفرین بچه ها. آفرین. حتما یه گاری بکنید که بهمون ویزا ندن. آفرین.
من بدبین نیستم. ولی حساسیت روی ما ایرانی ها زیاده. ایمیل و پتیشن باعث حساستر شدنشون میشه، و خیلی احتمال داره اثر کاملا عکس بده.
انقد احساسی عمل نکنید. یکم سبک سنگین کنید.

منم نظرم همينه...حتي اگه قراره ايميل بديد روزهاي آخر سپتامبر باشه ...
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Janilla ، alireza51 ، teele ، بابراس ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-16 ساعت 10:03)ARSAMNEW نوشته:  2015AS5928
24.SEP.۲۰۱۵
#

2015AS6663
24.SEP.۲۰۱۵
#

2015AS7530
24.SEP.۲۰۱۵
#

2015AS6597
24.SEP.۲۰۱۵
#
این دوستان ایروان کلیر شدند مبارکشون باشه

سلام صبح بخیر به ارسام خان بابت اطلاع رسانی
مبارکشون باشه این دوستان البته هیچکدومشون مهاجرسرایی نیستن
نکته در مورد این کیسها اینه که هیچکدومشون OR نیستن و با آپ 16 سپتامبر هستند
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: mahyaaa ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، Janilla ، alireza51 ، teele ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-16 ساعت 09:56)magmag3 نوشته:  سلام به همه دوستان منتظر
۱. (Case Status: Processing Completed (expiration date 18 September ۲۰۱۵ این یعنی بعد از 18 سپتامبر به شوهرم ویزا نمی دن؟
۲. شوهرم پاسش رو جدیدا عوض کرده ، من بهشون دیروز در این رابطه ایمیل زدم ولی بعید می دونم چک کرده باشن، این موضوع مشکلی ایجاد می کنه؟

شما به بزرگواری خودتون ببخشین که الان خیلی ها آنلاین هستن اما به شمایی که منتظر پاسخین جوابی نمی دن.
1. شما بعد از 18 سپتامبر اگه برین دیگه بهتون ویزا نمی دن. از الان به هر طریقی می تونین اقدام کنین و فقط دو روز وقت دارین. (البته قانون گریه و التماس هم هست که نمی دونم تو دستگاه اونا چقدر جواب بده) این تجربه ی منه و دوستان تجربیاتی دارن که انشالا در اختیارتون قرار می دن
2. من بعد از مصاحبه پاسم رو عوض کردم و ایمیل زدم و جوابی که دادن بهم این بود که نیاز به اطلاع رسانی نیست و شما تعیین هویت شدی. یعنی کلا نیازی نیست بهشون بگی پاسو عوض کردی
اگه ویزا رو تو پاس جدیدتون زدن که هیچ.
اگه ویزا رو توی پاس قدیمتون زدن، واسه ی رفتن هر دو پاسپورت رو باخودتون می برین و بازم مشکلی پیش نمیاد

فقط مهم اینه که به هر قیمتی امروز واسه گرفتن ویزا اقدام کنید.

کیس هایی که امروز تا عصر کلیر میشن:

2015AS5257 ANK
2015AS5928 YRV
2015AS6597 YRV
2015AS6663 YRV
2015AS7530 YRV

تبریک به همشون. در پناه حق
تشکر کنندگان: mahyaaa ، sunn789 ، ebrahim1e ، SAMBAR ، samane1363 ، babak90 ، Janilla ، alireza51 ، 2015reza ، teele ، بابراس ، Alex 2014 ، Pariba ، AliReza.Sh ، moj21
(2015-09-15 ساعت 22:45)mehrdad_123 نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 22:28)nara نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 22:26)1362amin1362 نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 22:21)mehrdad_123 نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 19:55)2015reza نوشته:  در مورد اينكه ٨٠ تا ايميل به صورت ناگهاني بفرستيم، نمي دونم نظر دوستان چيه ، من با فرهنگ اونها خيلي آشنايي ندارم كه از اين حركت چي برداشت مي كنن. ولي يه پيشنهاد داشتم. يكي از بچه ها از يه اكانت ايميل ديگرش (غير از اوني كه به kcc داديم) يا از يه اكانت ايميل جديد كه اسمش هم به لاتاري ٢٠١٥ بخوره، نامه ترجمه شده رو با كيس نامبر هامون به طور كامل، در غالب يك نامه، به KCC , NVC, سفارتخونه ها، و فيس بوك آلن اير و سارا گرو بفرستيم. اينطوري هم حرفمون رو زديم و هم نگراني بعضي از بچه هادر مورد اينكه فرستادن ٨٠ تا ايميل به صورت ناگهاني، يه حركت برنامه ريزي شده از طرف يك مجموعه از برندگاني كه اتفاقا به نظر اونها، اكثرمون هم خطرناك هستيم، برطرف بشه.
ترس و بزارید کنار اخه نامه زدن نه خطرناکه نه عملیات تروریستی حساب میشه .
اعتراض را میخوایید چطور نشون بدید !!!! اینا که میرند تو خیابون برای اعتراض برای اینه که دیده بشند . شما چطور میخواید دیده شید با 50 تا امضا.
اگه همه ما هم بریم سفارت و بخواهیم تکلیفمون را روشن کنند (رد یا قبول) اگه مسالمت امیز باشه و بدون دعوا نشونه اینه که به ی خرد جمعی رسیدیم حتی اونهم زشت نیست و نشونه تکامل ماست. همین اعتراض پارسالی ها بود که اوضاع را الان بهتر کرده و مدیریت شده کارنت کردند و گرنه تاحالا 50000 تا ویزا را داده بودند رفته بود. حالا میل خودتونه !

مهرداد جان همه ما خوب مي دونيم كه اين اعتراض در حال و روز بچه هاي ٢٠١٥ هيچگونه تاثيري نداره مثل پارسالي ها و اين اعتراض تاثير گذار براي بچه هاي ٢٠١٦ هستش. و دير و يا زود ارسال كردنش الان براي ما دردي رو دوا نمي كنه. بهتره هممون عاقل انديش باشيم و هفته ديگه اين كار رو بكنيم.
به نظر من بهتره بزاريم ببينيم اين هفته چي كار مي كنن. باز هم من تابع تصميم جمع هستم. اگه خواستيد همين فردا هم ارسال كنيد لطفاً كيس نامبر من رو هم زيرش بنويسيد. يا علي

پیشنهاد میکنم حالا که تاثیری روی روند پرونده ما۲۰۱۵ ایها نداره ...ایمیل رو 22 سپتامبر بفرستیم ...که بررسی ها رو مختل نکنه..

مگه کار میکنند که اخلال بشه !!!!!!!!!!!!
سفارت مجازی تهران هیچ کاری نمیکنه فقط ی نفر اول نامه بده ما جمعی هستیم که برا اعتراض برای شما نامه ارسال میکنیم بعدم همه نامه هامون را ارسال میکنیم تا کاملا به گوش وزارت خارجشون بررسه نه به کسی توهین میشه نه وقت سفارتی گرفته میشه

نظر شما قابل احترامه ...اما تا جاييكه دارم ميبينم اكثريت دوستاني كه نظر دادند نظر مخالف دارند ...يه عده اي هم كه نظري ندارند...پس صبر كنيد لطفا...
تشکر کنندگان: SAMBAR ، ebrahim1e ، Janilla ، alireza51 ، mahyaaa ، teele ، بابراس ، Alex 2014 ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان