کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-16 ساعت 11:20)h_researcher نوشته:  
(2015-09-16 ساعت 09:08)behdadK نوشته:  
(2015-09-16 ساعت 01:37)vahid.sa نوشته:  

ضمنا الان کمتر از دو هفته به پایان لاتاری مونده. امیدوارم کسی بدون ویزا نمونه.
دوستانی که بیش از ۶ ماه از مدیکالشون میگذره اگر تا دوشنبه آینده نامه کلیریشون نیاد عملا امکان دریافت ویزا ندارند چون فرصت تمدید ندارند.

سلام
یعنی نمیشه به کسایی که مدیکالشون اعتبار نداره تو هفته آخر ویزا بدن؟
اونایی که ۱ -۲ روز آخر سپتامبر کلیر میشن تا 30 سپتامبر باید برن ویزا بگیرن؟؟۱-۲ روز وقت دارن؟؟؟

نگران نباش براي تمديد مديكال با خانم كريستين تو ارمنستان تماس بگيريد احتمال زياد همان روز قبل از رفتن به سفارت برايتان تمديد ميكنه
شماره تلفنش 37410567265
Mobile=37491205143
2015AS75xx
تعداد كيس: ٤نفر
مصاحبه : ايروان ٦ اگوست
سربازي : ارتش قبل انقلاب
شغل : خصوصي
اپديت ها : چند روز اول بعد از مصاحبه بعد روزهاي ١٠،١١،١٢ اگوست <١،٢،٣،٤> ١٣ اگوست <كيس ١،٢> ٢٥ اگوست (كيس اصلي) ، ١٠ سپتامبر شبانه (كيس اصلي) ١٦،١٧ سپتامبر كيس اصلي با ايميل
مقصد انشاله : كاليفرنيا Anahim
تشکر کنندگان: alireza51 ، ریحانا ، ben123 ، mahyaaa ، A2000 ، Alex 2014
(2015-09-16 ساعت 10:56)alifarjadfar نوشته:  انکارا فعلا خوابیدن پاشن مطمعن باش ۲۰تا ۲۰میزنه .

ali farjadfar2

خوابه مرگه؟ پاشن دیگه نکبتا!
معلوم نیست میرن اونجا از صبح تا شب یه قل دو قل بازی میکنن. نون بیار کباب ببر بازی میکننTongue.
خدا خودش یادشون بندازه کنه ماهارو کلیر کنن
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: maryam2020 ، alireza51 ، homayoon1972 ، ریحانا ، SAMBAR ، mahyaaa ، areb1356 ، Janilla ، sunn789 ، Alex 2014
(2015-09-16 ساعت 11:34)mordad نوشته:  
(2015-09-16 ساعت 10:56)alifarjadfar نوشته:  انکارا فعلا خوابیدن پاشن مطمعن باش ۲۰تا ۲۰میزنه .

ali farjadfar2

خوابه مرگه؟ پاشن دیگه نکبتا!
معلوم نیست میرن اونجا از صبح تا شب یه قل دو قل بازی میکنن. نون بیار کباب ببر بازی میکننTongue.
خدا خودش یادشون بندازه کنه ماهارو کلیر کنن

فکر کنم خواب اصحاب کهف باشه
یکی هم نیست بیدارشون کنه Sad Sad
شماره کیس **۴۷/ رویت قبولی 1may / تاریخ مصاحبه 6may /محل مصاحبه آنکارا/ تعداد افراد کیس ۲نفر/ آپدیت ها ۷می هر دونفر/ ۱۹ می هر دو نفر / ۲۲ جولای نفر اول/ ۲۹ جولای هر دو نفر/ ۲۹ جولای دریافت ایمیل کلیری نفر اول/ ۱۰ آگوست هر دو نفر/ ۱۱ آگوست هر دو نفر/ ۱۱ آگوست دریافت ویزای نفر اول/8 سپتامبر هردونفر با ایمیل پیگیری /نفر دوم منتظر /سربازی س/ شغل خصوصی/ نفر اول ورود به امریکا 21 ژانویه 2016
تشکر کنندگان: mordad ، alireza51 ، SAMBAR ، mahyaaa ، Janilla ، sunn789 ، Alex 2014
برای من جای سوال داره ایناکه تو همین تعداد موندن پس چرا تا۲۸ اگوست که من انکارا بودم پشت هم مصاحبه لاتاری داشتن؟!تازه اوناییکه تاریخ عوض کرده بودن بهردلیلیم توشون بود یکیش خودمن.من حتی از افیسر سوال که اگه نمیرسین من دیگه مدیکال نرم!! چون وقت کم بود ولی اون صراحتا گفت نه حتما مدیکال برو.گفتم خودتون چیفکر میکنید؟بهم گفت ۴تا۶هفته زمان میبره نگران نباش!گفتم میشه گفت ما داریم بسرعت کار میکنیم برو ولی گوش بزنگ باش!من حتی جوابای مدیکالم اماده نبود گفت وقتی بهت خبر دادیم ۱نفرتون با جوابای مدیکال بیاد فقط.اینا همش نشانست بچه ها بخدا

ali farjadfar2
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، ریحانا ، alireza51 ، SAMBAR ، mahyaaa ، hamed shayan ، 2015reza ، Janilla ، m.ghoreishi ، sunn789 ، Alex 2014
سلام دوستان
این لینک زیر توییتر سفارت ارمنستان هست
دوستانی که قرار شد فقط یک نامه بزنند میتوانند برای این حساب کاربری هم یک توییت کنند

https://twitter.com/usembarmenia

موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: alireza51 ، SAMBAR ، mahyaaa ، Alex 2014
(2015-09-16 ساعت 11:10)aria802 نوشته:  من چند بار ایمیل زدم ابوظبی جواب نداد
الان دوباره زدم این جواب را داد اما منو آپ نکرد ، حالا یعنی چی؟
Thank you for your email. We regret to inform you that your immigration visa application is still undergoing review. Unfortunately, we cannot predict the maximum amount of time it takes. For further processing, please keep checking our website http://abudhabi.usembassy.gov/check_visa_status.htm

ببخشيد دوست عزيز....ميشه بپرسم به كدوم ادرس سفارت ايميل زديد؟
تشکر کنندگان: alireza51 ، mahyaaa ، Alex 2014
دوستان عزیز دلم شاید حرفهای من خنده دار باشه ولی اروم باشید و فقط و فقط به معجزه ایمان داشته باشید من ترجیح میدم تا زمانی که حتی ذره ای امید هست امیدوار باشم.چون گزینه ب حداقل برای من فقط ختم به نگرفتن ویزا نیست,عوض شدن و از بین رفتن همه چی هست که حتی بهش نمیخوام فکر کنم گزینه الف برای من واقعی تر از ب هست.پس فقط امید و دعا.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: marya.1 ، alireza51 ، samirakn ، mahyaaa ، ebrahim1e ، mfte.teacher ، teele ، 2015reza ، babak90 ، ehsan_pars ، areb1356 ، mordad ، Janilla ، samane1363 ، sunn789 ، Alex 2014 ، M.d
(2015-09-16 ساعت 11:20)aria802 نوشته:  
Thank you for your email. We regret to inform you that your immigration visa application is still undergoing review. Unfortunately, we cannot predict the maximum amount of time it takes. For further processing, please keep checking our website http://abudhabi.usembassy.gov/check_visa_status.htm

آخه تو این سایتی که گفته نمیشه رفت
اولین باره ابوظبی اینجوری جواب میده ، کسی تاحالا این جواب را گرفته از ابوظبی؟
راستی من این دفعه به ایمیل خود ابوظبی ایمیل زدم یک ساعت نشد جوابم را دادن
تیچر ابو ایمیل بیا راهنمایی کن؟؟؟!

تیچر نیس سوال ایمیلی داشتیما
تاحالا به کسی این جواب را دادن؟ تاحالا شده کسی جواب ایمیل بدهند ولی آپ نشه؟
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: mahyaaa ، alireza51 ، SAMBAR ، Alex 2014
چیمیگید شما؟؟ غلط کردن بابد ویزا بدن اون موقع که فرتو فرت پول میگرفتنو میفرستادن مدیکالو خرده فرمایشات میکردن بفکر این روزاشون باید میبودن.الانم چاره ای ندارن بخدا اگه ندن ۱۰۰۰تا ایمیل میسازم هرروز واسشون فحش و دری وری میفرستم مگه ما مسخره ایم که هرجور بخوان برخورد کنن انقدر توییت میکنیم ابرو حیثیت واسشون نمونه .اصلا کمپین میزنیم.فعلا وقت هست

ali farjadfar2
تشکر کنندگان: alireza51 ، teele ، SAMBAR ، Janilla
(2015-09-16 ساعت 10:54)SAMBAR نوشته:  Yesornoعزیز و باقی دوستان از انکارا هبچ خبرب نیست؟؟؟؟ من از دیشب نمیتونم سیس رو چک کنم.

واقعا معلوم نيست آنكارا داره چكار ميكنه.از بچه هاي س هيچي..نمي دونم چرا از ارتش كلير نمي كنه آخه؟؟ شيطونه مي گه پاشيم بريم آنكارا بالا سرشون تا كلير كننا!
تاريخ مصاحبه: ٩ جولاي آنكارا كليرنس برگه صورتي/ برنده اصلي همسرم ليسانس مكانيك شغل خصوصي/ سربازي س /خودم ارشد رشته غير حساس/ آپديت ها؛ ٩ و ١٤ جولاي هر دو، ١٥،١٦ جولاي نفر اصلي
تشکر کنندگان: alireza51 ، babak90 ، SAMBAR ، Janilla ، Alex 2014
دوستان ببخشین وسط این هیرویری این سوالو میپرسم. چون دوستان خدمت س پ ا ه اکثرا اینجا میان میپرسم. من درجم رزمدار یکم بوده (با فوق دیپلم رفتم خدمت) توو فرم 260 ترجمه کردم Sergeant Major ولی فکر کنم باید فقط Sergeant میزدم. لازمه که قبل مصاحبه به آفیسر بگم؟ دوستان کسی درجش رزمدار یکم بوده؟ چی زدین شما؟
شماره کیس: ‎ 2016AS52xx■ تاریخ رویت قبولی: ‎9 May ■ کنسولگری: ‎تغییر از آنکارا به ابوظبی‎ ■ تعداد افراد: 2 نفر
ارسال فرمهای260: 15 May‎ ■ کارنت شدن: 9 Feb‎ ■ نامۀ دوم: 22 Feb‎ ■ مصاحبه: 5 April ■ نتیجه: AP
خدمت س پ ا ه ، شغل خصوصی ، ازدواج بعد از قبولی و قبل از ارسال فرم 260
آپدیتها: 17 آپریل، 19 آپریل، 21 آپریل، 3 آگوست آپدیت طلایی و دوخطی از آمریکا، 4 آگوست ساعت 12 ظهر آپدیت از سفارت و or
4 آگوست ساعت 6 عصر به لطف خدا دریافت ایمیل کلیری بعد از 4 ماه.
تشکر کنندگان: alireza51 ، babak90 ، SAMBAR ، Alex 2014
سایت همش درحال پندینگه.فکر کنم هنگ کرده رو همین کلمه[emoji36] [emoji36] [emoji36] [emoji109] [emoji109] [emoji109] [emoji109] [emoji120] [emoji120] [emoji120] [emoji120] [emoji120]

ali farjadfar2
تشکر کنندگان: alireza51 ، mahyaaa ، SAMBAR ، Janilla ، Alex 2014
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
بچه‌ها
دوستان عزیز
بر اعصاب خودتون مسلط باشین، بچه‌ها ما یه کاری از دوستمون بر می اومد اونم این بود که روز مصاحبه با مدارک کامل بريم و نقص مدرک نخوریم، همین. دیگه تصمیم گیرنده که به ما ویزا بدن یا ندن با اون آفيسر هست. ما اون اون قسمتی که از دوستمون بر می اومد رو انجام دادیم.
الان هم باید امید داشته باشیم.
سالم و شاد باشید همتون.
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: ریحانا ، HERMES7 ، alireza51 ، mahyaaa ، SAMBAR ، areb1356 ، Janilla ، m.ghoreishi ، sunn789 ، Alex 2014 ، M.d
(2015-09-16 ساعت 12:19)ben123 نوشته:  دوستان ببخشین وسط این هیرویری این سوالو میپرسم. چون دوستان خدمت س پ ا ه اکثرا اینجا میان میپرسم. من درجم رزمدار یکم بوده (با فوق دیپلم رفتم خدمت) توو فرم 260 ترجمه کردم Sergeant Major ولی فکر کنم باید فقط Sergeant میزدم. لازمه که قبل مصاحبه به آفیسر بگم؟ دوستان کسی درجش رزمدار یکم بوده؟ چی زدین شما؟
من همین مشکل را داشتم دارالترجمه همین که تو فرم داشتم نوشت اگه برات انجام داد که هیچی اگه انجام نداد خیلی مهم نیست قبل مصاحبه ات بگوو به افیسر.
اصلا بهش فکرم نکن موضوع مهمی نیست
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: alireza51 ، mahyaaa ، ben123 ، SAMBAR ، Alex 2014
(2015-09-16 ساعت 12:09)aria802 نوشته:  
(2015-09-16 ساعت 11:20)aria802 نوشته:  

آخه تو این سایتی که گفته نمیشه رفت
اولین باره ابوظبی اینجوری جواب میده ، کسی تاحالا این جواب را گرفته از ابوظبی؟
راستی من این دفعه به ایمیل خود ابوظبی ایمیل زدم یک ساعت نشد جوابم را دادن
تیچر ابو ایمیل بیا راهنمایی کن؟؟؟!

تیچر نیس سوال ایمیلی داشتیما
تاحالا به کسی این جواب را دادن؟ تاحالا شده کسی جواب ایمیل بدهند ولی آپ نشه؟
من که هر موقع ایمیل برام فرستادن آپ شدم. در هر صورت دوست عزیز نگران چی هستی؟ بزار به حساب اینکه به امید خدا می خوان کلیرت کنن. با آپ بی آپ. الان فقط باید امیدوار بود که جوابهای کلیری ما بیاد.
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: alireza51 ، mahyaaa ، SAMBAR ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان