کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
خدا وکیلی من تا دیروز که این تاپیکو ندیده بودم .اصلا عین خیالم نبود میگفتم بیخیال یا میشه یا اگرم نشد حتما قسمت وتقدیر نبوده،ولی از دیروز خداییش استرس گرفتم .

ali farjadfar2
تشکر کنندگان: sunn789 ، SAMBAR ، Janilla ، alireza51 ، ریحانا ، mahyaaa ، nara ، Alex 2014 ، Pariba
بچه ها از آقای خلیلخواه خبری نیست
چند روزه خیلی حضورشون کمرنگ شده
آقای خلیلخواه کجاااااااااااااااااااااااااااااایییییییییییییییییییییییی
بیا بابا دلمون برات تنگ شده
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: آزاده_امین ، SAMBAR ، Janilla ، alireza51 ، mahyaaa ، بابراس ، 2015reza ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-16 ساعت 09:56)magmag3 نوشته:  سلام به همه دوستان منتظر
شوهر من بعد از 11 ماه کلیر شد! مطمین بودم کیس رو بی خیال شدن پس امیدوار باشید
دو تا سوال داشتم که اگه کسی بتونه کمکی کنه ممنون میشم
۱. (Case Status: Processing Completed (expiration date 18 September ۲۰۱۵ این یعنی بعد از 18 سپتامبر به شوهرم ویزا نمی دن؟
چون در شرایط کنونی و لزوم تمدید مدیکال ما نمی تونیم تا 18 سپتامبر پاس و مدیکال رو به دست اونا برسونیم
۲. شتبوهرم پاسش رو جدیدا عوض کرده ، من بهشون دیروز در این رابطه ایمیل زدم ولی بعید می دونم چک کرده باشن، این موضوع مشکلی ایجاد می کنه؟
با آرزوی کلیر شدن همگی تا آخر همین هفته
تبريك ميگم بهتون دوست عزيز.مي تونم بپرسم شرايط شوهرتون چي بوده؟
شماره کیس:2016AS26xx /تاریخ رویت قبولی: 8 مي/کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/ برنده : خودم/  ارسال فرمds260  : ١١ مي/ كارنت شدن: ١٢ آگوست/ دريافت نامه دوم:25 اگوست/تاريخ مصاحبه: 15 اكتبر/دريافت ويزا: AP و یک مارچ آپديت شبانه همسر ( سربازی معاف و مهندس مكانيك در فيلد نفت و گاز شاغل در شرکت خصوصی) وکلیری ایشون ٢ مارچ / خودم (مهندس مكانيك کارشناس ارشد شاغل در شركت دولتي فيلد نفت و گاز)آپديت شبانه ٢١ مارچ و مجددا آپديت شبانه ٢٤ مارچ / كلير ٢٥ مارچ بعد از 162 روز/دريافت ويزا: ١٥ اپريل به لطف خدای مهربون Big Grin
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Janilla ، alireza51 ، mahyaaa ، بابراس ، Alex 2014 ، Pariba
من چند بار ایمیل زدم ابوظبی جواب نداد
الان دوباره زدم این جواب را داد اما منو آپ نکرد ، حالا یعنی چی؟
Thank you for your email. We regret to inform you that your immigration visa application is still undergoing review. Unfortunately, we cannot predict the maximum amount of time it takes. For further processing, please keep checking our website http://abudhabi.usembassy.gov/check_visa_status.htm
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Janilla ، alireza51 ، nara ، mahyaaa ، بابراس ، samane1363 ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-16 ساعت 11:10)aria802 نوشته:  من چند بار ایمیل زدم ابوظبی جواب نداد
Thank you for your email. We regret to inform you that your immigration visa application is still undergoing review. Unfortunately, we cannot predict the maximum amount of time it takes. For further processing, please keep checking our website http://abudhabi.usembassy.gov/check_visa_status.htm
این جواب عادیه برای همه همینو میزنن یعنی هنوز کلیر شما نیومده و ادامه داره

(2015-09-16 ساعت 10:59)mfte.teacher نوشته:  دوستانی که ابوظبی بودن. تو چند وزه معمولا پاس های ویزا خورده رو رو تحویل تون میدن.
تیچر جان 1 روز دو روز هم بوده اما معمول آن 3 روزه است. بستگی داره به افیسر صحبت کن شاید زودتر بهت دادن
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Janilla ، alireza51 ، mahyaaa ، بابراس ، mfte.teacher ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-16 ساعت 11:08)asal1372 نوشته:  
۱. (Case Status: Processing Completed (expiration date 18 September ۲۰۱۵ این یعنی بعد از 18 سپتامبر به شوهرم ویزا نمی دن؟
چون در شرایط کنونی و لزوم تمدید مدیکال ما نمی تونیم تا 18 سپتامبر پاس و مدیکال رو به دست اونا برسونیم
۲. شتبوهرم پاسش رو جدیدا عوض کرده ، من بهشون دیروز در این رابطه ایمیل زدم ولی بعید می دونم چک کرده باشن، این موضوع مشکلی ایجاد می کنه؟
تبريك ميگم بهتون دوست عزيز.مي تونم بپرسم شرايط شوهرتون چي بوده؟

سربازی قبل از انقلاب، بازنشسته شرکتهای خصوصی
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Janilla ، alireza51 ، ben123 ، mahyaaa ، بابراس ، asal1372 ، nara ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-16 ساعت 11:01)alifarjadfar نوشته:  خدا وکیلی من تا دیروز که این تاپیکو ندیده بودم .اصلا عین خیالم نبود میگفتم بیخیال یا میشه یا اگرم نشد حتما قسمت وتقدیر نبوده،ولی از دیروز خداییش استرس گرفتم .

ali farjadfar2
حالا هم همون روش رو ادامه بده ببین ما چی کشیدیم از می تو این تاپیکها چرخیدیم 2014و 2013و 2012 رو هم خوندیم. Big Grin
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: SAMBAR ، mordad ، Janilla ، alireza51 ، mahyaaa ، بابراس ، mfte.teacher ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-16 ساعت 11:03)ebrahim1e نوشته:  بچه ها از آقای خلیلخواه خبری نیست
چند روزه خیلی حضورشون کمرنگ شده
آقای خلیلخواه کجاااااااااااااااااااااااااااااایییییییییییییییییییییییی
بیا بابا دلمون برات تنگ شده

ایشونم خوبه و هر روز باشون در تماسم.
مشغول زندگی و تحلیل داده های سفارت هستن SmileSmile
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
(2015-09-16 ساعت 11:10)aria802 نوشته:  من چند بار ایمیل زدم ابوظبی جواب نداد

آخه تو این سایتی که گفته نمیشه رفت
اولین باره ابوظبی اینجوری جواب میده ، کسی تاحالا این جواب را گرفته از ابوظبی؟
راستی من این دفعه به ایمیل خود ابوظبی ایمیل زدم یک ساعت نشد جوابم را دادن
تیچر ابو ایمیل بیا راهنمایی کن؟؟؟!
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Janilla ، alireza51 ، mahyaaa ، بابراس ، Alex 2014 ، Pariba
دوستان سیمون پارسال 13 سپتامبر آمار داده بود
الان هنوز آمارشو نداده
کسی خبری از سیمون نداره معمولا زیر مطالبش اگه ازش بپرسن کامنت میزاره کی آمار جدیدشو ارائه میده؟؟؟؟؟
اگه کسی خبری داره اطلاع بده
ممنون از لطفتون
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Janilla ، ARSAMNEW ، alireza51 ، ریحانا ، mahyaaa ، hamed shayan ، بابراس ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-16 ساعت 09:08)behdadK نوشته:  
(2015-09-16 ساعت 01:37)vahid.sa نوشته:  

ضمنا الان کمتر از دو هفته به پایان لاتاری مونده. امیدوارم کسی بدون ویزا نمونه.
دوستانی که بیش از ۶ ماه از مدیکالشون میگذره اگر تا دوشنبه آینده نامه کلیریشون نیاد عملا امکان دریافت ویزا ندارند چون فرصت تمدید ندارند.

سلام
یعنی نمیشه به کسایی که مدیکالشون اعتبار نداره تو هفته آخر ویزا بدن؟
اونایی که 1 -2 روز آخر سپتامبر کلیر میشن تا 30 سپتامبر باید برن ویزا بگیرن؟؟1-2 روز وقت دارن؟؟؟
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: babak90 ، SAMBAR ، Janilla ، alireza51 ، mahyaaa ، بابراس ، Alex 2014 ، Pariba
دوستان گرامي و ارجمندم با درود فراوان و روزتون بخيروشادي، من ديشب آخرين تيرم را هم زدم( دومين و آخرين يي ميلم به ابوظبي) ولي نه آپديتي و نه پاسخ يي ميلي! هيچ، فكر كنم برادران امريكن سفارتها سخت مشغول ياري رساندن به امت حزب ا... و هميشه در صحنه هستند، بياري خداوند بزرگ همگي دلشاد خواهند شد در مورد يي ميل زدن همگاني هم بنظرمن فعلا تا ٢٠ يا ٢٢ سبتمبردست نگه داريد، اميدوارم سخنان جناب هرمس به حقيقت بپيوندد كه فرمودن آفيسرگفته بود ويزا برا همه هست.برا همه منتظران آرزوي موفقيت دارم، وعده ديدار ما همه اين دست وجمع منتظر كنارمجسمه دلگشاي آزادي درجزيره ليبرتي نيويورك
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
تشکر کنندگان: SAMBAR ، alireza51 ، mahyaaa ، بابراس ، 2015reza ، Alex 2014 ، Pariba
نقل قول:
نقل قول:
(2015-09-16 ساعت 10:51)magmag3 نوشته:  [quote='bidaad' pid='662074' dateline='144238295

تبریک میگم. فکر کنم شما با 335 روز رکورد آنکارا رو زدید.
ممنونم، البته با شرایطی که الان دارم بعیده که بتونم تا 18 سپتامبر خودم رو برسونمhttp://www.mohajersara.com/images/smilies/sad.gif ، امیدوارم مال شما هم امروز فردا بیاد

تمام تلاشتون رو بکنید که سر موقع پاسپورت ر به دستشون برسونید ولی ابوظبی وقتی خیلی مهلت رو کم میده، ویزا رو ایشود میکنه و منتظر پاسپورت شما میشه. تو دو ماه گذشته این کار رو کرده. البته به نظرم این کارشون یک جور مرام گذاشتنه. ممکن هم هست این کارو نکنن. عوض کردن پاسپورت هم همون طور که دوستان گفتن اصلا مهم نیست.
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ
تشکر کنندگان: SAMBAR ، alireza51 ، mahyaaa ، بابراس ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-16 ساعت 11:20)h_researcher نوشته:  
(2015-09-16 ساعت 09:08)behdadK نوشته:  
(2015-09-16 ساعت 01:37)vahid.sa نوشته:  

ضمنا الان کمتر از دو هفته به پایان لاتاری مونده. امیدوارم کسی بدون ویزا نمونه.
دوستانی که بیش از ۶ ماه از مدیکالشون میگذره اگر تا دوشنبه آینده نامه کلیریشون نیاد عملا امکان دریافت ویزا ندارند چون فرصت تمدید ندارند.

سلام
یعنی نمیشه به کسایی که مدیکالشون اعتبار نداره تو هفته آخر ویزا بدن؟
اونایی که ۱ -۲ روز آخر سپتامبر کلیر میشن تا 30 سپتامبر باید برن ویزا بگیرن؟؟۱-۲ روز وقت دارن؟؟؟

این مساله برای من هم سوال شده از وقتی مطلبی که دوستمون نوشتن رو خوندم اما برخی از دوستان هم قبلا گفتن در چنین شرایطی سفارت میتونه ویزا رو ایشود کنه با اعتبار 6 ماهه و بعد مدیکال انجام بدیم اما نمیدونم چقدر سفارتها حاضرن این کار رو انجام بدن و احتمالا ترجیح میدن خودشونو به درد سر نیاندازن؟!!Sad
شماره کیس 32xx-سفارت آنکارا-تعداد اعضای کیس 3-مصاحبه 9 مارچ-آپدیتها 9،10،11،12،20، مارچ وآخرین آپ واقعی 25 جون کل کیس و or شدن نفر دوم- ایمیل پیگیری 22 جولای و جواب بعلاوه آپ کل کیس 31 جولای_-ایمیل دوم از طریق سایت 20 سپتامبر - جواب 5 اکتبر!-کلیر همسر با آپ شبانه 30 سپتامبر در حالیکه تاریخ سفارت آنکارا 1 اکتبر بود! (بابک پسرمه، باید اسم پروفایلمو میذاشتم مامان بابک!Smile)(برنده اصلی همسرم سربازی س 14 سال پیش-شغل خصوصی)
بازمانده لاتاری 2015
تشکر کنندگان: SAMBAR ، alireza51 ، mahyaaa ، بابراس ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-16 ساعت 11:15)magmag3 نوشته:  
(2015-09-16 ساعت 11:08)asal1372 نوشته:  

تا قبل از 18 سپتامبر باید برید پاستون و تحویل سفارت بدید. همین امروز برید و رسیدید مستقیم برید برای مدیکال شرایط و توضیح بدید که جواب و سریه حاضر کنن.
موفق باشید
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: SAMBAR ، alireza51 ، ریحانا ، mahyaaa ، بابراس ، Alex 2014 ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان