کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-17 ساعت 21:46)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-17 ساعت 21:14)yesorno نوشته:  فعلا تا الان که فردا از ایروان این دوتا رو داریم کلیر میشن

2015AS6736 YRV
2015AS7557 YRV

یقیناً فردا کلیر میشن.

داش ابراهیم تحویل شما. حیطه ی تخصصی شماس.

ممنون آقا وحید (حالا همه میگن ینی چی وحید کیه !!!!! بابا خسته شدم از بس گفتم یس نو از این به بعد بت میخام بگم وحید امیدوارم اسمتو دوست داشته باشیWinkWink )
امیدوارم بازم امشب از این خبرای خوب بمون بدی
من فكر ميكنم بهشون بگيد نويد بهتره چون ايشون نويدبخش خبراي خوب هستن!!!!از سر شب تا حالا دروغ نگفته باشم پنجاه بار سيس رو چك كردم اما هيچ خبري نيست كه نيست
تشکر کنندگان: smpf ، alireza51 ، ebrahim1e ، mahyaaa ، nara
دوستان
سلام و صبح به خیر سر حرفم هستم تا امروز 18 سپتامبر خیلی اتفاها میافته
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
فایلی که یسنو داده که 141 نفر در طی سه روز اخیر اپدیت شدن و انشالله که نشونه خیلی خوبیه

از اون لیست 70 تایی چند نفر موندن هنوز؟
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
[emoji259]انرژى مثبت برای روزجمعه[emoji259]
انسان ها زود پشیمان می شوند…. گاه از گفته هایشان
گاه از نگفته هایشان
اما سراغ ندارم کسی را
که از" لبخند زدن " پشیمان شده باشد…!
خوشا به حال آنانی که خوب میدانند ،
" لبخند زدن "منطقی ترين گفت و گوی عاشقانه است…..
زندگیتان سرشار، از لبخند[emoji4]
جمعه تان لبریز از خوبی و انرژی مثبت[emoji253][emoji253][emoji253][emoji253]
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

(2015-09-18 ساعت 00:13)Majjid نوشته:  یک سوال داشتم از پیشکسوتا عزیز
تا حالا کسی اول صبح سفارت آپ خورده ؟ من یک آپ 16 سپتامبر ساعت ۹:30 صبح به وقت خودمون خوردم شایدهم زودتر (من ان ساعت کامپیوتر را چک کردم) که میشه ۹ صبح سفارت . یعنی طرف تا کارش شروع شده یک آپ به من زده ؟ اینطوری میشه؟
بله دوستان
من خودم بعد از اپدیت شبانه صبح ساعت 9.5 اپدیت خوردم از سفارت
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
(2015-09-18 ساعت 08:16)houshym نوشته:  دوستان
فایلی که یسنو داده که 141 نفر در طی سه روز اخیر اپدیت شدن و انشالله که نشونه خیلی خوبیه

78 نفر Big Grin
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: sunn789 ، elnazd ، SAMBAR ، 2015reza ، smpf ، alireza51 ، ebrahim1e ، Arshia2000 ، Jefferson ، mahyaaa ، mordad ، nara ، A2000
يه خبر خوب سر صبح بهتون بدم حالشو ببريد
٥٣ نفر از ١٠٠ سناتور كنگره آمريكا ديشب به برجام راي مثبت دادن و از اين پس توافق به اجرا گذاشته خواهد شد. اميدوارم در روند كليرنس بچه هاي ايراني هم تاثير گذار باشه و خيلي زود هممون ويزامونو بگيريم.
اگه ويزا گرفتيم كه خوب خداروشكر. اگه هم نگرفتيم باز هم خداروشكر. هيچ چيزي بالاتر از سلامتي براي ما و خوانواده هامون نيست. مواظب سلامتيتون باشيد. هممون ويزا مي شيم همين روزا. ايشششششششالله
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

(2015-09-18 ساعت 08:22)1362amin1362 نوشته:  يه خبر خوب سر صبح بهتون بدم حالشو ببريد
٥٣ نفر از ١٠٠ سناتور كنگره آمريكا ديشب به برجام راي مثبت دادن و از اين پس توافق به اجرا گذاشته خواهد شد. اميدوارم در روند كليرنس بچه هاي ايراني هم تاثير گذار باشه و خيلي زود هممون ويزامونو بگيريم.
اگه ويزا گرفتيم كه خوب خداروشكر. اگه هم نگرفتيم باز هم خداروشكر. هيچ چيزي بالاتر از سلامتي براي ما و خوانواده هامون نيست. مواظب سلامتيتون باشيد. هممون ويزا مي شيم همين روزا. ايشششششششالله

افا شک نکنید تاثیر گذاره حتما و حتما
یه مثال بزنم: اون خانمی که توی سفارت ارمنستان قبل مصاحبه مدارک رو میگرفت اولین باری که رفتیم برای مصاحبه بسیار برخورد خشکی داشت ولی الان که ویزا گرفتیم مثل یه امریکایی صحبت کرد با هامون و سوالهای خارج از موضوع هم جواب داد به من.

منظورم اینه که خیلی تاثیر گذاره
سلام
ديشب هيچكس اپديت نداشته؟!؟

Houshym
ميشه ازاپديت ها را تاريخيون بنويسي از اول تا ويزا لطفا. ممنون
تشکر کنندگان: smpf ، alireza51 ، ebrahim1e ، mahyaaa
(2015-09-18 ساعت 08:21)ARSAMNEW نوشته:  

78 نفر Big Grin
امين گفت سر صبح بخندين. خداييش من به اين ٧٨ تو ٥ دقيقه كامل خنديدم Big GrinBig GrinBig Grin
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، smpf ، alireza51 ، kimfar ، SAMBAR ، ebrahim1e ، APOLO5321 ، Arshia2000 ، آزاده_امین ، mahyaaa ، hamed shayan ، mordad ، nara
(2015-09-17 ساعت 08:54)Azer نوشته:  
(2015-09-17 ساعت 08:38)APOLO5321 نوشته:  تا در طلب گهر کانی، کانی
تا در هوس لقمه ی نانی، نانی

این نکته و رمز اگر بدانی دانی
هر چیز که در جستن آنی، آنی

مولانا

آپولو جان، اولاً صبحت به خير و همراه با خبر هاي خوش.
ما در طلب ويزاي آنيم، ولي چرا "آن" نمي شيم آخه، نکنه، مولاکم (مولاناي شما) همينجوري يک چيزي پرونده!!!Big Grin

Azer جان مطمئنم همه به دنبال هدف بزرگتری هستند و اون هم سلامتی، خوشبختی و عاقبت بخیریه.
ویزای آمریکا میتونه برای رسیدن به این هدف کمک کنه اما همه اون نیست. یعنی اگر هم نشد همه درها بسته نشده چون ما به دنبال خوشبختی هستیم، پس بهش میرسیم، چه با ویزا، چه بی ویزا :-)
ابوظبی،هفته دوم دسامبر،آخرین آپدیت همسرم: 22 آپریل
نصفه و نیمه

گر نگهدار من آن است که من می دانم ،شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد.
تشکر کنندگان: 2015reza ، smpf ، ebrahim1e ، alireza51 ، آزاده_امین ، mahyaaa ، hamed shayan
(2015-09-18 ساعت 09:37)2015reza نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 08:21)ARSAMNEW نوشته:  

78 نفر Big Grin
امين گفت سر صبح بخندين. خداييش من به اين ٧٨ تو ٥ دقيقه كامل خنديدم Big GrinBig GrinBig Grin

چی چی میگوی رضا؟!!!!
تشکر کنندگان: smpf ، alireza51 ، 2015reza ، ebrahim1e ، آزاده_امین ، hamed shayan ، nara
نه بهار با هيچ ارديبهشتى ...
نه تابستان با هیچ شهریوری
ونه زمستان با هیچ اسفندی
اندازه پاییز به مذاق خیابانها خوش نمى آيد
پـائیز مــهری دارد کـه بـــَر دل هـر خیـابان مـی نشيند . . .

پاييز پيش رو پر از خبرهاي خوش Smile

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

آخرین جمعه تابستونیتون بخیر و شادی

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
ابوظبی،هفته دوم دسامبر،آخرین آپدیت همسرم: 22 آپریل
نصفه و نیمه

گر نگهدار من آن است که من می دانم ،شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد.
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، smpf ، teele ، ebrahim1e ، alireza51 ، kimfar ، آزاده_امین ، mahyaaa ، hamed shayan ، nara ، lighthouse
سلام دوستان صبح جمعه همگی بخیر
دو کیس زیر که دیشب به تاریخ 17 سپتامبر آپ شده بودند الان به تاریخ 18 سپتامبر دوباره اپدیت شدند و تا ظهر شمارشون تو سایت درج میشه
از بچه های ایروان هستند
6736
7557
مبارکشون باشه البته از بچه های مهاجر سرا نیستند
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: reasonable ، alireza51 ، kimfar ، SAMBAR ، ehsanalavy ، areb1356 ، Arshia2000 ، آزاده_امین ، mahyaaa ، smpf ، nara ، M.d
(2015-09-18 ساعت 10:06)ebrahim1e نوشته:  سلام دوستان صبح جمعه همگی بخیر
دو کیس زیر که دیشب به تاریخ 17 سپتامبر آپ شده بودند الان به تاریخ 18 سپتامبر دوباره اپدیت شدند و تا ظهر شمارشون تو سایت درج میشه
از بچه های ایروان هستند
6736
7557
مبارکشون باشه البته از بچه های مهاجر سرا نیستند

این دو تا کیس دیگه هم آپ 18 سپتامبر دارند اما دیشب آپ نشدند
4700
6764
امروز صبح آپ شدند
تشکر کنندگان: alireza51 ، 2015reza ، areb1356 ، bahar101 ، mahyaaa ، smpf ، nara
هورررررررررررررررررررررررررا واسه فعال بودن ایروان
همین الان دو تا کیس اعلام کرد و تا 25 سپتامبر بشون فرصت داد
6736
7557

مبارکشون باشه
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، areb1356 ، 2015reza ، آزاده_امین ، mahyaaa ، smpf ، nara ، alireza51 ، lighthouse ، moj21 ، AliReza.Sh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان